• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • cam ve seramik sanayi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Cam ve seramik sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SKS MACHINES

  Belçika

  Verified by europages badge

  SKS MACHINES, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metalurji - makine ve tesisatlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Tuğla yapma makine ve ekipmanları, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Metaller - makineler ve malzeme, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. RASTAL GMBH & CO.KG

  Almanya

  Keyif veren cam: RASTAL RASTAL Design, uluslararası olarak tanınmakta ve yenilikçi cam bardak tasarımıyla aynı anlama gelmektedir. İçecek markalarının, zamana uygun ve imajlarını güçlendirecek şekilde boy göstermelerini sağlayan özel bir beceri. 1919 yılında kurulan Alman aile işletmesi, dekorasyon uzmanı olarak, Höhr-Grenzhausen'de bulunan dünyadaki en modern dekorasyon merkezlerinden birinde, global içecek dünyası markalarına benzersiz bir imaj veriyor. RASTAL'ın camları onlarca yıldır, keyif almanın neşeye ve yaşamın deneyime dönüştüğü her yerde varlığını sürdürüyor.

 3. MODAARTS CONCEPT

  Türkiye

  Modaarts Concept, Cam mozaik, Cam Tuğla, Cam Parke, Patlatma Mermer, Havuz Seramikleri, Seramik ve Granit Dekor, Kültür Taş Tuğla, Saray tavan Süslemeleri ve daha bir çok Yapı Malzemelerinin Toptan ve Perakende Satışı Gerçekleştirmektedir. Talepleriniz doğrultusunda uygulama montaj ekipleri yönlendirilir. Ürünlerimiz için Toplu Alımlar ve Projelerinize Özel Fiyat Teklifi Talep edebilirsiniz, on line web adresimize üye olun, Ekstra indirimler kazanın, SSL Güvenli Ödeme Seçeneği ile Kredi Kartlarına 12 ay Taksit imkanı, ve ücretsiz kargo fırsatı ile hizmet veriyoruz. 2018 yılı ve güncel piyasa koşulları araştırılarak detaylı bir çalışma yapıyor fiyat rekabetimizi buna göre düzenliyoruz. Cam tuğla ve cam mozaik ürünlerimiz son zamanlarda özellikle rağbet gören ve estetik katan mekanlar sağlayan, hızlı bir şekilde montaj yapılabilen ısı ve ses yalıtımı sağlayan kullanımı yaygınlaşan dekoratif yapı malzemesi olmasıyla, dekorasyon yapmak istenilen mekanların bu durumun karşısında en önemli tercih konusu şüphesiz ki ürünlerimizin model ve renk çeşitlerinin doğru ürün seçimi yapılmasıyla mekanlarda daha göz alıcı şekilde yansıması olmuştur. Estetik anlamda ev ve iş yerlerimize görsel bir farklılık sağlaması, Kimi zaman ofislerde, kimi zaman banyolarda, mutfak ve teraslarda kullanımına rastlanabilmektedir.

 4. AFYON CAM MOZAIK

  Türkiye

  Afyon Cam Mozaik, 25 y? ld? r, Afyon Organize Sanayi Bölgesinde, 15.000 m2 aç? k, 4.500 m2 kapal? alanda kurulu modern tesislerinde kapasite ve kalite yönünden Türkiye'nin ve Avrupa'n? n lider kurulu? lar? ndan biri olarak cam esasl? , çevre dostu mozaik fayans kaplama ve dekor malzemeleri üretim yapmaktad? r. Geli? en teknolojiyi takiple, devaml? yenilik ve büyüme içinde olan firmam? z, iç piyasadaki gücünün yan? nda d? ? pazarlarda ve uluslararas? projelerde de kendine yer edinmi? , ba? ta ABD olmak üzere tüm Avrupa, Ortado? u, Kuzey Afrika, Uzakdo? u ülkelerinde acenta ve temsilcilikleri arac? l? ? ? yla, seçkin tasar? mc? ve kullan? c? lar? n be? enisine sunulmaktad? r.

 5. MOSAIC SHOP

  Türkiye

  Mosaic Shop, 6 yıldır cam mozaik konusunda uzman ve deneyimli profesyonel satış kadrosu ile sektördedir. Kurumsal şirketler, mimari projeler, profesyonel kullanıcılar, oteller ve inşaat firmalarına hizmet vermektedir. Ürün gamında mutfak, banyo, dış cephe, havuz mozaikleri, porselen havuz tutamak ve porselen havuz kaymazları ürünleri bulunmaktadır. Proje özelinde ihtiyaca uygun farklı uygulamalar yapabilmektedir. Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesindeki deneyimli satış kadrosu ve yurt genelindeki bayileri ile hizmetinizdedir. Mosaic Shop kalite, uygun fiyat, ürün çeşitliliği, ulaşım ve tedarik kolaylığı gibi faktörleri kendine ilke edinmiştir. Ülkemizde cam mozaik sektörünün geliştiği şu günlerde Mosaic Shop en fazla ürün çeşidini bir araya getirerek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Cam Mozaik yüzyıllara meydan okuyan dekoratif canlı, parlak ve estetik görünümü ile birlikte solmaz, ısı farklılıklarından etkilenmez, su ve rutubeti geçirmez her türlü dış etkenlere dayanıklıdır. Sipariş üzerine özel renk, desen ve motif çeşitleri oluşturularak yapılır. Cam mozaik kaplamaları başarılı sonuçları ile duvar, bina cephesi, yer kaplamaları, soyunma odaları, banyolar, mutfaklar, yüzme havuzları, süs havuzları, hava alanı, okul, istasyon gibi özellikle kalabalık ve hijyen isteyen hastaneler içinde temizlenme açısından çok sağlıklı bir ürün olduğu için mimarlar ve mühendisler tarafından tavsiye edilmektedir. Ürün ve renk çeşitlerimizi görmek üzere sizi showroom’umuza bekliyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELIT GLASS MACHINERY

  Türkiye

  ELIT Machine cam yıkama makinası, cam kesim masası, otomatik birleştirmeli panel presli yıkama hattı, manuel birleştirmeli rulo press hattı, thiokol extruder, hotmelt extruder, butyl extruder, nem alıcı dolum makinası, döner tabla

 2. STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD

  Birleşik Krallık

  STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD, yılında kurulan ve Tahta paneller - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gosport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. FRATELLI PEZZA S.R.L.

  İtalya

  FRATELLI PEZZA S.R.L., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cam endüstrisi için malzemeler, cam endüstrisi için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clusone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OFFICINE BELLUCCI SRLS

  İtalya

  OFFICINE BELLUCCI SRLS, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. cam işçiliği, cam üzerinde taşlama, cam kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stroncone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PRAETOR TRADE

  Türkiye

  PRAETOR TRADE, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zemin parkeleri, çatı kaplama işleri için pvc aksesuarlar, Seramik, elektrikli seramikler, teknik, Zemin parkeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İstanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. GUANGZHOU HUICHI GLASS TECHNICAL CO.

  Çin

  GUANGZHOU HUICHI GLASS TECHNICAL CO., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. GEM-PROJECTS

  Belçika

  GEM-PROJECTS, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Nijlen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FABERGLASS

  İtalya

  FABERGLASS, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Terni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MEDIPRINT APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  MEDIPRINT APPARATEBAU GMBH, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grafing B. München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LUOYANG GANGXIN GLASS TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  LUOYANG GANGXIN GLASS TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Luoyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. GUOFENG CERAMICS TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  GUOFENG CERAMICS TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. seramikten sanatsal iç mekan donanım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. CONSTRUKTGLAS

  Belçika

  CONSTRUKTGLAS, yılında kurulan ve Teknik-endüstriyel amaçlı cam sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Duvar bölme ve kapı camı, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Düz teçhiz edilmiş/donatımlı cam, Cam levha, Duvar bölme ve kapı camı, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Düz teçhiz edilmiş/donatımlı cam, Cam levha sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harelbeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. LIE-MA-TEC, INH. WOLFGANG LIEBST

  Almanya

  LIE-MA-TEC, INH. WOLFGANG LIEBST, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unsleben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KALIX

  Fransa

  KALIX, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, maskara, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Courcouronnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD

  Birleşik Krallık

  ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harlow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAL FILTERS LTD

  Birleşik Krallık

  GLOBAL FILTERS LTD, yılında kurulan ve Tahta paneller - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, hava filtre sisteminin yerleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verwood, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. 3M TECHNICAL CERAMICS

  Aland Adaları

  3M TECHNICAL CERAMICS, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuss, Aland Adaları 'de bulunmaktadır.

 3. BOTTERO GMBH

  Almanya

  BOTTERO GMBH, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cam levhalar ve aynalar, Cam kablo, Cam levhalar ve aynalar, Cam kablo, makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VETROX AG

  İsviçre

  VETROX AG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam kablo, Taşınabilir aletler, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Cam kablo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfaffikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. HT CERAM GROUP

  İtalya

  HT CERAM GROUP, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teknik seramik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cortefranca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GLAS-TECHNIK-OBJEKTBERATUNG A. HARK

  Almanya

  GLAS-TECHNIK-OBJEKTBERATUNG A. HARK, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilsdruff, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NANO OPTIK BESCHICHTUNGS GMBH

  Almanya

  NANO OPTIK BESCHICHTUNGS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Boyalar ve cilalar, Plastik malzemeden kaplamalar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Boyalar ve cilalar, Plastik malzemeden kaplamalar, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Löhnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. C-TECHNOLOGY

  Hollanda

  C-TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Seramik üretimi - makine ve ekipmanları, Seramik - Endüstriyel amaçlı ürünler/maddeler, Ateşe dayanıklı seramik, Seramik bileşenleri - elektrik, Seramik üretimi - makine ve ekipmanları, Seramik - Endüstriyel amaçlı ürünler/maddeler, Ateşe dayanıklı seramik, Seramik bileşenleri - elektrik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waalwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK

  Almanya

  NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşınabilir aletler, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Taşınabilir aletler, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HEINZ SCHOLL AG

  İsviçre

  HEINZ SCHOLL AG, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gwatt, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz