• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • damıtıcı makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Damıtıcı makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS

  Portekiz

  Verified by europages badge

  UNIQUELAB, iki faaliyet alanında faaliyet gösteren Portekizli bir şirkettir: Distillery de Basto adı altında alkollü içki üretimi ve Deterjanlar ile dezenfektanlar: Biotech Chemical. Destilaria de Basto, alkollü içecek üreticisidir. Kendi markanızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Destilaria de Basto'da, ürün tasarımından formülasyona veya her pazarın yasal durumuna kadar 360º vizyonu bütünleştiren bir hizmetle bir dizi Özel Markalı ürün geliştiriyoruz. Distribütörler veya tüccarlar için kendi markalarıyla cin votka, likör, brendi, wisky üretiyoruz. Uniquelab Biotech Chemical, Deterjan ve Dezenfektan üreticisidir. Çevreye saygılı hijyen, temizlik, deterjanlar, dezenfektanlar ve biyositler için çözümlerin formülasyonu ve üretiminde uzmanız. Özel markalı ürünler üretiyoruz. Depolama veya distribütör sektöründe bir profesyonelseniz, Uniquelab Distribütörü olmanın avantajlarına göz atın. Ev temizliği için ürünler: "Lava Bem" sprey, çok amaçlı sprey, güçlü yağ giderici sprey, biyolojik olarak parçalanabilen yağ giderici sprey, cam temizleyici sprey, Lavvo çamaşır deterjanı 100 doz ve 140 doz, Uniquelab serisinden profesyonel ürünler, restoranlar, oteller, hastaneler için deterjanlar ve yağ gidericiler. Likit ürünleri oluşturulması ve üretilmesinin yanı sıra, distribütörler ve özel markalar için bitmiş bir ambalajlı ürün oluşturmak için tüm ambalaj bileşenlerinin tasarımı, oluşturulması ve tedariki konusunda uzmanız.

 2. AURIAN SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS, 1880'den beri şarap ve Armagnac için damıtma ve satış yapmaktadır. AURIAN, güneybatı Fransa'nın kalbinde kurulmul aromalı şaraplar, likörler ve alkollü içkiler üreticisi ve tüccarıdır. Kökleri, Bay Dupeyron'un Armagnac ve Gascony şarabının en önemli tüccarlarından biri olduğu 1880 yılına kadar uzanır. Birkaç yıl sonra, Dupeyron'un torunu Philippe Aurian, aromalı şaraplar, likörler ve geleneksel alkollü içkiler üretiminde uzmanlaşmış ve ticari faaliyetlerine Armagnac olarak devam etmiştir. Bugün şirket, Fransa'nın tüm bölgelerinde yılda 500.000'den fazla şişe satıyor. Tüm AURIAN ürünleri, el yapımı, doğal aromalı meyve infüzyonları ve çoğunlukla ikisinin karışımıyla elde üretilmektedir. Eylül 2018'de Florent ve Isabella Soulhol, amacı Bay Aurian tarafından kurulan ustalık geleneğini sürdürmek ve böylece AURIAN imalathanesinin özelliklerini dış pazarlara taşımak amacıyla AURIAN imalathanesinin sahibi oldular. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. KOTHE DESTILLATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Alkol üretimi ve damıtma dünyasında, 40 yılı aşkın bir süredir her yol Kothe şirketine çıkmaktadır. İlk fikirden son vidaya kadar, uluslararası müşterilerimizin ihtiyaçlarına her zaman bireysel olarak uyarlanmış en yüksek teknik düzeyde iyi düşünülmüş damıtma sistemleri üretiyoruz. En ince ayrıntısına kadar kalite sunuyoruz. Hobi tipi küçük damıtma tesisinden ufak çağlı damıtma tesislerine, kapalı damıtma tesislerine ve hatta votka ve viski damıtma tesislerine kadar, damıtma sistemlerimizin her biri bireyseldir ve damıtma teknolojisinden bekleyebileceğiniz en iyi düzeydedir. Tüm içki fabrikalarımız, müşteri talebi üzerine yoğun bir danışma sürecinden sonra üretilmektedir. İşlenecek hammaddeye özel önem veriyor ve distilasyon tesisine ek olarak komple işleme planları da oluşturuyoruz. Ayrıca bizden küçük alkol ölçerden dolum ve etiketleme sistemine kadar kapsamlı bir aksesuar yelpazesi de alabilirsiniz. Ağaçlar için dikim tavsiyesinden ezme ve damıtmaya, doldurma ve depolamaya kadar anahtar teslim tahıl veya melas damıtma tesisleri ve meyve damıtma tesisleri planlıyoruz. Ayrıca distilatlarınızın duyusal analizini yapmaktan memnuniyet duyarız. Bir test gönderebileceğinizden emin değilseniz veya sadece kalite hakkında bağımsız bir görüş almak istiyorsanız bize örnekler gönderin. Uzmanlardan oluşan bir ekip sizi görmekten memnuniyet duyacaktır!

 4. THOMSON MACHINERY BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Thomson Machinery BV olarak, bina inşaatı, deniz inşaatı, kazı, beton/yol çalışmaları, yüzey & yeraltı madenciliği, arazi geliştirme, tarım, kamyon taşımacılığı ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için geniş bir ekipman yelpazesi tedarik ve ticareti konusunda uzmanız. Amacımız, tüm ekipman gereksinimleri için tek başvuru noktanız olmaktır. Sattığımız her makinenin gerçek durumunu doğru bir şekilde göstererek tam olarak ihtiyacınız olanı almanızı sağlamaya kararlıyız. Tüm marka, model ve yıllara ait ekipmanların alım ve satımındaki uzmanlığımızla, ister satmak ister satın almak istiyor olun, size yardımcı olmak için buradayız. Ekipman finansmanı seçeneklerimiz hakkında da bilgi almayı unutmayın. Kapsamlı hizmet yelpazemiz ve katma değerli özelliklerimiz bizi piyasada farklı kılmaktadır. Kişiselleştirilmiş ve titiz hizmetlerimiz, bizi pazar lideri yapan en son fiziksel ve dijital araçları kullanır. Çeşitli kategorileri kapsayan endüstriyel makine işlemleri aracılığıyla uzman ticaret yardımı sağlıyoruz: Metal İşleme Makineleri, Ağaç İşleme Makineleri, Baskı Makineleri, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Tahrik & Taşıma Teknolojisi, Forkliftler & Endüstriyel Kamyonlar, Gıda İşleme Makineleri, İnşaat Makineleri ve Malzeme Taşıma. İhtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir. Hizmetlerimiz, endüstriyel makinelerinizin tavsiye, tanıtım, satın alma ve satışını kapsayan tüm süreç boyunca kapsamlı destek sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 5. IP SELIVANENKO

  Rusya

  Ekibimiz, Rusya'nın D. Mendeleyev Kimyasal Teknoloji Üniversitesi temelinde çalışmaktadır. Yıllarca yüksek derecede saflaştırılmış maddelerin üretimi ve çeşitli maddelerin izotop ayrılması konularıyla uğraştık. Fraksiyonlama (damıtma) kolonları için çeşitli tipteki nozulların üretiminde oldukça deneyimliyiz ve kullanımları hakkında yüksek düzeyde bilgi birikimine sahibiz. Alkol ve alkol içeren ürünlerin üretimi için fraksiyonlama (damıtma) üniteleri üretiyoruz. Şirketimizin ayrı iş alanları şunlardır: içme suyu üretimi (düşük döteryumlu içerikli su); ağır oksijenli su (Oksijen-18 su) - Flor-18 atomu ile etiketlenmiş ve en yaygın olarak yayılan radyofarmasötik olan 18F-gluorodeoksiglukoz üretimi için kullanılan ve %98'den daha yüksek bir seviyeye kadar yüksek oksijen-18 izotop içeriğine sahip su pozitron emisyon tomografisinde (PET) ve bilgisayar destekli tomografide (CAT) uygulanan ajan (RPh).

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DISTILLERIE LOUIS ROQUE

  Fransa

  LOUIS ROQUE DAMITIMEVİ "la vieille prune de Souillac" isimli erik rakısı üretiminde uzmandır. 1835 yılından beri babadan oğula damıtmacı olan ailenin damıtımevi daima geleneğe uymaktadır, rakılar alkolün yavaşça yıllandığı eski meşe ağacından fıçılar içinde yaşlandırılmaktadır. Meşhur "la vieille prune de Souillac"dan başka, damıtımevi armut, frambuaz, bardak eriği, sarı erik, kiraz gibi meyve bazlı diğer rakıları sunmaktadır. Şarap, meyve, ceviz, ratafia likörü, ceviz likörü, kestane likörü, frambuaz likörü, karamel likörü, vanilyalı çikolata likörü, nane likörü ve meyve likörleri bazlı aperitif içkiler de sunuyoruz. Alkollü meyveler, romlu pastalar, kanleler (cannelé), çikolatalı tatlılar ve güney batı baharatları, trüf mantarlı hardal ve sirke de mevcuttur. Hédiard ve Fauchon gibi kav işletmecileri, şarküteriler arasında ve Fransa ve Fransa dışında çok sayıda yıldızlı restoranın masalarında yer alıyoruz.

 2. DISTILLERIE FAIVREJMAGINE®

  Fransa

  DISTILLERIE FAIVREJMAGINE®, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. viski, damıtılmış alkollü içecek, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Vincent De Lamontjoie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LIVAM GMBH

  Almanya

  LIVAM GMBH, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su arıtma - sistemler ve tesisat, distilatörler, su arıtma, Su arıtma - sistemler ve tesisat, damıtma donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALBINO VIEIRA FILHOS LDA.

  Portekiz

  ALBINO VIEIRA FILHOS LDA., yılında kurulan ve Bahçe yağmurlama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, fermente üzüm küspesi için distilasyon aletleri, distilasyon için imbikler, toz püskürtme makinaları, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aveiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. DISTILLERIE MAZZARI SPA

  İtalya

  DISTILLERIE MAZZARI SPA, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tartarik asit, etil alkol, denatüre (sanayi tipi) etil alkol, alkoller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa'agata Sul Santerno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DISTILLERIA DETA

  İtalya

  DISTILLERIA DETA, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. etil alkol, damıtılmış alkollü içecekler, likörler, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberino Tavernelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LOS LICORES DE MARIA

  İspanya

  LOS LICORES DE MARIA, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. damıtılmış alkollü içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santiago De Compostela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. KRUCEFIX DISTILLERY - DRUSTVO DESTILARJEV

  Slovenya

  KRUCEFIX DISTILLERY - DRUSTVO DESTILARJEV, yılında kurulan ve Brendi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Likörler ve sert içkiler, Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krize, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. LIQUORIFICIO IL RE DEI RE

  İtalya

  LIQUORIFICIO IL RE DEI RE, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. likörler, damıtım ürünleri, bıtter sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COBRELIS

  İspanya

  COBRELIS, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. distilasyon için imbikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALTE BRENNEREI

  Almanya

  ALTE BRENNEREI, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Damıtıcı makine ve ekipmanlar, ispirtolu, Likörler ve sert içkiler, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Backnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ARTEMISIA ASSENZIO

  İtalya

  ARTEMISIA ASSENZIO, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. miskotu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuscania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SOCIEDADE LUSITANA DE DESTILAÇAO, S.A.

  Portekiz

  SOCIEDADE LUSITANA DE DESTILAÇAO, S.A., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Likörler ve sert içkiler, Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riachos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. CASK BORENSBERG AB

  İsveç

  CASK BORENSBERG AB, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, vodka, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borensberg, İsveç 'de bulunmaktadır.

 8. CROZET FRERES

  Fransa

  CROZET FRERES, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, THIZY, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ASPER S.R.L.

  İtalya

  ASPER S.R.L., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar, Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Bira imalatı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brindisi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. THE OWL DISTILLERY

  Belçika

  THE OWL DISTILLERY, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. viski, fıçılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hollogne-Aux-Pierres, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DRINKATERING S.R.L.

  İtalya

  DRINKATERING S.R.L., yılında kurulan ve Otomatik dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Damıtıcı makine ve ekipmanlar, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHLOSSBERG SPIRITUOSEN GMBH ALLSTEDT

  Almanya

  SCHLOSSBERG SPIRITUOSEN GMBH ALLSTEDT, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sangerhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ITALIKODRINK

  İtalya

  ITALIKODRINK, yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ALFRED SCHLADERER, ALTE SCHWARZWÄLDER HAUSBRENNEREI, G.M.B.H.

  Almanya

  ALFRED SCHLADERER, ALTE SCHWARZWÄLDER HAUSBRENNEREI, G.M.B.H., yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Staufen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BRENNEREI-SELLENDORF GMBH

  Almanya

  BRENNEREI-SELLENDORF GMBH, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinreich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LA SPINA DI TON ALESSANDRO & C. S.N.C.

  İtalya

  LA SPINA DI TON ALESSANDRO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. ticari mal dağıtımı için frigorifik ekipman ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. BEER CENTER DI GALLO BIAGIO E ZUMPANO DONATELLO S.N.C.

  İtalya

  BEER CENTER DI GALLO BIAGIO E ZUMPANO DONATELLO S.N.C., yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Damıtıcı makine ve ekipmanlar, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Damıtıcı makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tursi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DIAGEO GREAT BRITAIN LIMITED

  Birleşik Krallık

  DIAGEO GREAT BRITAIN LIMITED, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Likörler ve sert içkiler, Damıtıcı makine ve ekipmanlar, Likörler ve sert içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Damıtıcı makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

20.853 Şirketler