• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • delme ve sondajlar - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Delme ve sondajlar - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1987 yılında tüccar Reimund Freund ile teknisyen Raimund Foidl tarafından kurulan Rover Technik Freund und Foidl GmbH günümüzde yönetim merkezi Lennestadt –Südwestfalen kentinde bulunan, ana faaliyet konusu yeraltı boru döşeme alanında üretim, pazarlama, satış ve danışmanlık olan köklü bir şirkettir. Faaliyetlerin odak noktası yatay ve dikey sondaj ve kazık çakmadır. Hız ve esneklik ile birlikte güvenilirlik ön plandadır. Bu düşünce tarzı ile, büyük şirketlerin aksine, müşterilerimize kısa hizmet kanalları ve hızlı kararların verdiği tüm avantajları sunmaktayız. 20 yılı aşkın bir süredir Rover Technik hem Almanya'da hem de dış ülkelerde yeraltı boru döşeme alanında çok sayıda iddialı projeyi yürütmüş ve denetlemiştir. Her zaman alınan başarılı sonuçlar burada ekipmanlarının verimli kullanılmasını ve danışmanlığımızın kalitesini ön plana çıkartmaktadır.

 2. PROJECT DRILL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Zemin araştırmaları, kuyular, direkler ve küçük direkler için yeni ve yeniden koşullandırılmış ikinci el makineler ve ekipmanların ticaretini yapıyoruz. Çamur pompaları, dönme kafaları, mengeneler, vinçler. Delme makineleri, delme kuleleri, pompaların tamamı uygunluk beyanı ve CE sertifikalıdır, çalışma testleri yapılmış ve onayları alınmıştır. Çalışma sahasında destek ve uzman personel ile onarım hizmeti. Yenilenmiş ve %100 işler durumda olan makinelerin tüm dünyaya satışı.

 3. DIMAFOR SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  DIMAFOR SARL, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Pace, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ABBRUCH UND BAU S.R.O.

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABBRUCH UND BAU S.R.O., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mansfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Türkiye

  Atlas copco ( epiroc ) - Sandvık ( tamrock)-Furukawa - Montabert -Cat - Huydai - Komatsu -JCB Alternative Spare Parts . We are always with you with our expert trained team. We produce the spare parts you need and we provide you with domestic - international shipping services. We analyze our manufactured parts. We always do the best under ISO standards with high material quality. The best prices. best quality . High quality . wwww.or-global.com driver shank bushing rotation chuck bushing piston piston guide cup seal seal kit set of seal coupling bronze driver bronze bushing cylinder cover, front bushıng bearing holder slide piece silde bar feed beam arm support attachment centralizer diapraghm test valve gas valve gear pump stopring damping piston chuck front part shaft pin side bolt dome not washer hydraulic cylinder hyraulic motor OMS100 OMS125 OMS 250 OMS360 accumulator plate telecope set telescope tube Guıde Pın Bushıng Spındle Rıng Key Washer Plug Valve Nut Sprıng Wearıng Plate Wear Pıece Shım stud Bracket Spacer retaıner Washer Dowel Pın Bushıng Front Centralızer Rot. Bushıng Dırectıonal Valve Hex. Socket Screw Dıstrıbutor Tılt Cylınder Lıft Cylınder Pıston Rod connention plate seal housing o-ring Dıaphragm (He322) gear Frame ring Accumulator L.P. Oıl Cooler filter all drillingandblasting miningindustry undergroundmining epiroc atlascopco atlascopcosurface sprängare буровзрывныеработы tophammer furukawa voladura drilling drillingtools atlascopcosurface

 2. INNTURK.COM

  Türkiye

  Şirketimiz, 25 ayrı üretici grubunun bir araya gelerek kurmuş olduğu bir satış platformudur. Türkiye'den ithlat yapmak isteyen firmalar için tüm süreçlerin sorunsuz bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Müşterilerimiz istediği zaman fabrikalarımızı ziyaret etmek için randevu başvurabilirler. Portföyümüzde 10+ kategoride 580+ ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin Türkiye dışına ihraç edilmesi ile ilgili paketleme, gümrükleme, lojistik gibi süreçler INN şirketi tarafından yapılır ve güvenle adresine teslim edilir. Platformumuzda bulunan konteyner planlama modülü sayesinde satına almak istediğiniz üründen ne kadar yer kaplayacağını hesaplayabilir şirketiniz için proforma fatura oluşturabilirsiniz. Türk Endüstri kümelenmelerinde kurduğumuz Ticaret Ofislerimizin ve PTS ‘lerimizde (Paketleme ve Transfer Merkezleri) uçtan uca ihracat faaliyetleri sunuyoruz Operasyon merkezlerimizin çevresinde üretilen tüm ürünlerin dijital prosesler kapsamında - Sanal pazarlara servis etme süreçleri, - Pazarlama ve satış faaliyetleri - Uluslarası fuarlara katılımı - E-ihracat operasyonları - İhracat işlemleri - Gümrükleme işlemleri - B2B faaliyetlerine entegrasyonu ile üreticilerimize profesyonel hizmetler sunarak ergonomik operasyonlara erişmesini sağlıyoruz. Dağıtım transormatörü Derin kuyu sondaj makinası Karot sondaj makinası Toptan Dalgıç Pompa Toptan Dalgıç motor Toptan Termos Toptan Çocuk bezi Toptan Islak mendil Toptan Antep Fıstığı Toptan Organik gübre Toptan Mobilya Toptan Oyuncak

 3. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Mermer sektöründe 17 yıllık tecrübemiz ile , 25 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız. Avrupa, Arabistan ve Afrika da bölge müdürlüklerimiz olup satış ve teknik servis ağımız bulunmaktadır. Mermer ocakları için gerekli olan makine ve ekipmanların üretimini yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, sondaj makineleri, rok delici makineleri, elmas tel kesme makineleri, kollu kesici makineler, sayalama makineleri, monotel makineleri ve bütün gerekli ekipmanların üretimi. Firmamız ürün tasarımı konusunda, 20 yıl deneyimli ve uluslararası tasarım yapabilir sertifikalı makina mühendisi Sn.Cemal Altindis tarafından yönetilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel tasarım ürünlerde yapmaktayız.

 4. CMF MAKINA

  Türkiye

  CMF Makina Şirketi, 1995 tarihinde kurulmuştur. Sektöründe öncü firmalardan biri konumunda olan firmamız, fore kazık , jet grout delici takımları , pompa sarf malzemeleri , soilmec, tecniwell, metax, ankraj ekipmanları, mini kazık ekipmanları ve her türlü makina yedek parça imalat ve satışını gerçekleştirmektedir. CMF Makina 27 yıllık tecrübesiyle, deneyimli mühendis ve 30 kişilik teknik kadrosunun katılımı ve sektöründe kaliteli üretimiyle, müşterilerinin beklentilerine en üst seviyede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Satış sonrası hizmeti ve desteği kendine görev bilmiştir. Firmamız her zaman dürüst ticaret, kazancı arttırır düşüncesi ile çalışmalarına yön vermiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmuştur. ISO 9001: 2000 belgesine sahip olan firmamız ekonomik ve kaliteli ürünleri imal edebilmek için AR-GE çalışmalarına hız vermiştir. CMF Makina gelecek yıllarda da teknolojik gelişmeleri takip edip sürekli kendisini yenileyerek hizmetini siz değerli müşterilerine sunacaktır.

 5. RDS - ROCK DRILL SPARE

  Türkiye

 1. INOVATOOLS ECKERLE & ERTEL GMBH

  Almanya

  20 yıldan uzun süredir InovaTools (Eckerle & Ertel GmbH) Bavyera'nın merkezinde bulunuyor ve hem kalite hem de servis konusunda sağladığı yüksek performans ile tanınıyor. INOVAtools'u dünyanın her yerindeki ve her branştan müşterilerimiz için geliştiriyor ve üretiyoruz. Standart ve özel aletler, bireysel aletler ve küçük seriler, hassas parçalar ve makineler. Örneğin makine üretiminde, havacılık mühendisliğinde veya otomotiv endüstrisinde ekonomik, nitelikli, yüksek kaliteli ve ekonomik üretim yapmanızı sağlıyor. Ürünlerimiz: Bunları ana sayfamızda bulabilirsiniz: Otomotiv endüstrisi için frezeler, havacılık mühendisliği için hassas aletler, dişli freze üretimi, freze aletleri, komple karbür özel delme aletleri, talaşlı imalat aletleri vb.

 2. DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD.

  Türkiye

  Hidrolik delici makinelerinin (Yeraltı ve Yerüstü) D7, F7, F9, boomer, hcr 9, hcr 12, hcr 900, hcr 1200, ranger 700, ranger 600, dx 680, dx 700, model hidrolik delicilerin, montabert, cop 1132, hlx5, hd 609, hd 712, hd 715, hidrolik tabancalarının her türlü yedek parçasını (piston, diyafram, o-ring, keçe seti, akümülatör, burç, rotasyon dişlisi, şank yatağı, hidrolik motor, valf, kaplin, saplama, rot, rot tutucu, vb.) üretmektedir. Kuyu Dibi Çekiç ve Bitleri'nde de 2" 'ten 36"' e kadar Çekiçlerini 42" 'e kadar da bitlerini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.Drifter Parts of Hydraulic Drill Rigs and Down Hole Hammer and Bits are produced by DELKON. Also, we produce Wheeled Type Hydraulic Drill Rig for Quarry and Marble Mines.

 1. VGS AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  VGS Automatisierungstechnik GmbH özel amaçlı makine imalatı alanında modern, orta ölçekli bir şirkettir. Şirket, Jan von Gescher ve Reinhard Siek tarafından, uzun süre makine imalatı yapan bir kuruluşta beraberce kalburüstü müşterilerle birlikte çalıştıktan sonra 2010 yılında kurulmuştur. VGS'nin amacı müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap veren özel bir makineler imal etmektir. VGS Automatisierungstechnik şirketinin tüm çalışanları, son derece karmaşık makine ve tesislerin planlanması, tasarımı ve uygulanması konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Üretim en modern ve maliyet açısından en tasarruflu yöntemlerle yapılmaktadır. Bunlara ilişkin 3 somut gerçek: Makineler, 2 ve 3 boyutlu CAD sistemleri ile imal edilir. Tüm üretim alanı yakl. 700 metrekaredir, montaj alanı 30 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindedir. Çok ağır parçalar 10 ton kapasiteli bir kapalı mekan vinci ile taşınmaktadır.

 2. BIZIM SONDAJ

  Türkiye

  Bizim Sondaj İstanbul sondaj piyasasının en büyük su sondaj firması olmakla kalmayıp sondaj firmaları hakkında araştırma yaptığınızda ise türkiyenin marmara ve trakya bölgesinde en büyük faaliyet gösteren filoya sahiptır. bizim sondaj havalı sondaj açma tekniği ile istanbulun zorlu formasyonlarında ve kırklareli sondaj faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. kırklareli saray, vize, pınarhisar, edirneye kadar su sondajı açma faaliyetlerini sürdürmektedir.su kuyusu yada artezyen kuyusu gibi sondaj ruhsatları sondaj izni sondaj arama ruhsatı sondaj kullanma ruhsatı yada dalgıç pompa motor çözümleri sunmaktadırç web sitemizi ziyaret ederseniz sondaj nedir, sondaj nasıl açılır, sondaj açma maliyeti sondaj fiyatları gibi bilgileri doğru elden güvenilir bilgiye ullaşabiirsiniz. sondaj bizim işimiz. sondaj açmak sanattır. sondaj hayattır. su artezyen ve keson kuyusu maliyet açısında fazla gözüksede ilerlleyen süreçte çok karlı bir yatırımdır. sondaj kuyusu istanbul su sondaj firmaları su kuyusu firması.

 3. CEMSAN PLASTIK BORU TARIM TAŞ. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  KALİTE ANLAYIŞIMIZMüşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını en ekonomikşekilde istenen düzeyde ve zamanında gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.Müşteri memnuniyeti odaklı sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyenfirmamız çalışanlarının eğitim ve sağlığına önemveren bir yönetim anlayışını benimsemektedir.Amaç çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve beraber çalıştıgımız firmaların beklentilerine paralel sonuçlar elde etmektir.VİZYON: Yerel ve bölgesel rekabete katılarak bu sektörde öncü ve tercih edilen marka olmaktır.MİSYON: Müşteri memnuniyeti, güven , emeğe saygı, azim, içten ve özveriyle istikrarlı bir şekilde çalışarak tercih edilen marka olmak.

 4. ŞAHIN SONDAJ

  Türkiye

  İstanbul sondaj, su sondajı, derin su kuyusu, Kocaeli sondaj, Bartın sondaj, Zonguldak sondaj, Kastamonu sondaj, Karabük sondaj, Trakya sondaj, su sondajı, su kuyusu, artezyen su kuyusu, su kuyusu temizlik, su kuyusu açtırmak, İstanbul sondaj firmaları Şahin sondaj www.sahinsondaj.com, su sondajı, derin su kuyusu açma, geliştirme hizmetleri vermektedir. Sondaj Firmaları, yer altındaki suyun yeryüzünde kullanılmasını sağlamak amacıyla yapılan sondaj çalışmasıdır. Su sondajı hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 5. TOKER SONDAJ VE INSAAT

  Türkiye

  Su sondajı, zeminin jeolojik yapısına uygun olarak havalı ya da çamur dolaşımı ile yapılan sondaj kuyusu açma çalışmasıdır. Su sondajı amacı yeraltının belirli seviyelerinde ki suya ulaşmaktır. Ankara su sondajı veya Ankara sondaj firması denince akla gelen sondaj firmaları vizyonu, ilkeleri ve tecrübesiyle çalışmalı, verilecek sondaj hizmetlerini hatasız ve profesyonel şekilde yerine getirmelidir.Su sondajı firmaları, suyu yerin derinliklerinden yeryüzüne çıkartarak tarımın, hayatın, yaşamın devam etmesine olanak sağlar. Canlılar yaşamak için suya ihtiyaç duyar ve yerleştikleri arazide ilk önce suyu araştırırlar. Bu yüzden en iyi sondaj firması Toker Sondaj ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Su sondajı firmaları olmasa insanlar su eksikliği yaşar ve yaşam kalitesi düşer. Toker Sondaj en iyi sondaj hizmetini 41 yıldır vermektedir.Su sondajı firması, su sondaj hizmeti için hangi aşamaları uygular diye soracak olursak, sondaj etüt analizi yapılırken yeraltı su seviyesi ölçülür ve basınçlı su denenir. Ardından sızma, standart penetrasyon, koni penetrasyon deneyleri yapıldıktan sonra deney sonuçları ve sondaj alanı karşılaştırılıp yöntem belirlenir. Yer altı suyu bakımından en verimli olduğu tespit edilen noktadan delme işlemine başlanılmaktadır. Daha sonra hedeflenen derinliğe ulaşıldığında delici matkap ve delme boruları ( tij ) dışarıya çıkartılır ardından matkap çapından daha küçük çapta bir muhafaza borusu ile kuyu muhafazaya alınır ve kuyu cidarı ile bu muhafaza borusu arası

 6. MELIS SONDAJ MAKINE SANAYI

  Türkiye

  MELİS SONDAJ MAKİNE SANAYİ mekanik ve hidrolik sondaj makineleri, çamur pompaları üretimi yapmaktadır.Satışını yaptığımız veya başka bir firmadan satın aldığınız birçok makina sizin özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda revise edilebilir. Müşterilerimize üretim ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Satın aldığınız makinaların hasar görmüş ya da eskimiş parçalarını değiştirebileceğimiz gibi tamamen yeni parçalarla makinayı daha üst sürümleri seviyesine çıkarabiliriz.Yenileme ve Revizyon aşamasının ana unsurları yerinde bir yenileme uygulaması, iyileştirme/geliştirme (upgrade) ve parça değişimidir. Bu çerçevede yenileme revizyon çaılışmaları öncelikle makinenizin incelenmesi, işlem analizi ve sizin istekleriniz doğrulutusunda yapılan değişiklikler olarak sınıflandırılır.Teslim süresi makinenizin revizyon ve yenileme işlemlerine göre değişiklik gösterir. MELİS SONDAJ MAKİNE SANAYİ olarak üretmiş olduğumuz tüm makinelerimiz kullanıcı hataları haricinde bir yıl garanti kapsamındadır. Teknik servis ekiplerimiz oluşabilecek arızalara 36 saat içerisinde arazide makinanıza garanti kapsamında müdahele edecektir.Eğer makinanız arazide müdahaleye uygun değilse en yakın tesisimizde bakıma alınacaktır.Teknik servis ekiplerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

 7. AKSONDAJ

  Türkiye

  Aksondaj 2014 yılında kurulduğu bu günden beri sondaj sektöründe öncü olarak ilerleyen hedefine marka müşteri sayesinde Türkiye'nin Benzinli Elektrikli sondaj makinesi üreticisi. Vizyonumuz, misyonumuz müşteri odaklı olmak üzere ilerlerken hedeflerimize ulaşmaktayız.Ürün çeşidi 16 ürün olmak kaydıyla 22 adet ürettiğimiz ekipmanla beraber sondaj sektörünün kaliteli işçilik servisle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Üretim Yerimiz Türkiye Odaklı % 80 Yerli % 20 ihracaat ile üretmekteyiz. Aksondaj

 8. ATLAS EKIPMAN MAKINA INS.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

 1. EPD

  Fransa

  EPD foraj malzemesi konusunda uzman bir şirkettir, yeni (Fransa'da CMV, Massenza, Petrogen markalarının satıcısı) ikinci el malzeme. Şunları sunuyoruz: su forajı, sondaj, temeller, ocaklar, petrol forajı, trepan, kompresör, çamur poması, kaya matkabı, zemin burgusu, çok amaçlı çekiçler, bıçak ucu, çubuk, kazıklar. CFA, jeotermi uzmanı. ÇOK ÇEKİÇLİ CLUSTER. Tüm parçalar sipariş üzerine temin edilebilir.

 2. UCUZSONDAJ

  Türkiye

  Su sondajı başta olmak üzere fore kazık maden sondajı mini kazık kuyu açma ve kuyu delme olmak üzere zemin etüdü ve diğer jeolojik ve jeofizik çalışmalarda liderlik yapmaktayız.

 3. DELKON MAKINA

  Türkiye

  EXCERA ve GOLDENROC marka çekiç, bit, tij, her türlü ekipman temin.

 4. SONDAJCI MARKET

  Türkiye

 5. HB DRILLING

  Belçika

  HB DRILLING, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su arıtma makineleri inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaine-L'Eveque, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. AVANT TECNO DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  AVANT TECNO DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eppertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. REPRO HANDELS GMBH

  Almanya

  REPRO HANDELS GMBH, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechernich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA

  İtalya

  C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, endüstriyel tesisler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acqui Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TECNA SNC DI MORETTI DR. GIULIANO & C.

  İtalya

  TECNA SNC DI MORETTI DR. GIULIANO & C., yılında kurulan ve Topografi - Aygıtlar ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, inşaat kazıkları çakma, mikropiliye, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, jeonostik ve jeofizik SONDAJ çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BURENERGOSERVIS PUE

  Beyaz Rusya

  BURENERGOSERVIS PUE, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sondaj makinaları, topraklama çubukları, kuyu açma için delme makinaları, maden ocağı ve taş ocakları için delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Delme ve sondajlar - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.812 Şirketler