• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları

Sonuçlar

Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. HOLOGRAMME PARIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  HOLOGRAMME, kasket, şapka ve bone konusunda uzmanlaşmış bir toptan satış şirketidir. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için kasket, bone, şapka toptancı ve tedarikçisiyiz. Moda aksesuarlarımız ve deri ürünlerimiz moda profesyonellerine yöneliktir. Profesyonel showroomlarımız Aubervilliers ve Paris'te bulunmaktadır. Moda aksesuarlarımız çoğunlukla şapkalar, kasketler, boneler, eldivenler ve eşarplardır. Ancak, son zamanlarda yün şapkalar ve kalpaklar ekledik. Deri ürünleri arasında, portföyler, çantalar, el çantaları, kemerler, sırt çantaları, şemsiyeler ve diğer küçük deri ürünleri bulabilirsiniz. Moda aksesuarları arasında, kubbeli şapkalarımızı, kumaş güneş şapkalarımızı, berelerimizi, denizci şapkalarımızı bulabilirsiniz. Profesyoneller için mevcut tüm bu ürünler yıl boyunca satılmaktadır. Öne çıkan ürünümüz, yün keçe fötr şapkalarımız ve kasketlerimizdir !

 2. BRB BEST RELIURE BELKHOUJA SARL

  Tunus

  Verified by europages badge

  Deri ürünler, ambalaj ve sert kutu sektöründeki güvenilir ortağınız BEST RELIURE BELKHOUJA'ya hoş geldiniz. 2014 yılından bu yana, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve olağanüstü hizmet sunarak bu alanlarda rakipsiz bir uzmanlık geliştirdik. Firmamız geniş ürün yelpazesiyle öne çıkmaktadır: cüzdanlar, çantalar, kartlıklar, keseler, kemerler, bilezikler ve anahtarlıklar. Çanta koleksiyonumuzda el çantaları, plaj çantaları, sırt çantaları, bel çantaları, mini çantalar, poşetler ve omuz çantaları bulunmaktadır. Yarı ihracatçı bir şirket olarak, uzmanlığımızı ve yaratıcılığımızı dünya ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz, olağanüstü kaliteleri ve benzersiz tasarımları sayesinde birçok ülkede takdir görmektedir. Ayrıca ambalajlama konusunda da uzmanız ve tüm ambalajlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli sert kutular, mücevher kutuları, karton hediye kutuları ve sert kutular sunuyoruz. Günlükler, not defterleri ve masa takvimleri gibi ciltleme çözümlerimiz, size üstün kaliteli ürünler sunmak için hassasiyet ve zarafetle tasarlanmıştır. Tüm deri ürünleri, ambalaj ve sert kutu ihtiyaçlarınız için BEST RELIURE BELKHOUJA'ya güvenin. Müşterilerinizi etkileyecek olağanüstü ürünler yaratacağız.

 3. BOTTONIFICIO LA PERLA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Düğme ve halka üreticisi. Erkek ve kadın giyim endüstrisi için aksesuarlar. Sedef - Boynuz - Kemik - Korozo - Galalit - Polyester - Metal - Deri malzemelerden üretim yapıyoruz. Üretimi ilk sıraya koymak: piyasanın ihtiyaçları ile uyum içinde modellerin tasarımındaki seçimlerimizi bu ilke yönlendirmektedir. Şirket her sezonda stilistlerin sunduğu moda trendlerini yansıtan yeni koleksiyonlarını tanıtmaktadır.

 4. ADNAN INTERNATIONAL LEDERWAREN

  Hollanda

  Verified by europages badge

  ADNAN INTERNATIONAL LEDERWAREN, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri para çantaları, ölçüye göre anahtarlık, deri aksesuarlar, deri hediyelik eşyalar, ısmarlama maroken eşya, Deri reklam hediyeleri, Deri para çantaları, deri seyahat çantası, deri ceket sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almere, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. RACERS ARENA

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  RACERS ARENA, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorsiklet giysileri, Motosikletçi botları, Deri ceketler, motosiklet eldivenleri, motosiklet giysileri, motosiklet tulumları, motosikletçiler su geçirmez tulumlar, motosikletçi ceketleri, motosikletler için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MONSIEUR J

  Fransa

  Verified by europages badge

  MONSIEUR J, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri ürünleri, Lüks maroken İşlerİ, çantalar, Deri ürünleri, sanatsal maroken işleri, Lüks maroken İşlerİ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CORDONFIL S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  CORDONFIL S.L., yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel lifler, ayakkabı bağcığı iplikleri, Özel lifler, örme iplik, takı kordonları, ayakkabı bağları, giysilik ipler, İş koruma maskeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brea De Aragón-Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANDREI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  ANDREI S.R.L., yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, marokencilik işleri için malzemeler, SMALL METAL PARTS, Metal kopçalar, deri ürünler için metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ANDREI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  ANDREI S.R.L., yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. marokencilik işleri için malzemeler, Metal kopçalar, deri ürünler için metal ürünler, deri ürün pirinç toka sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HFS VERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HFS VERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buchholz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. C.B.C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.B.C. SRL, yılında kurulan ve Derici işleme sanayi -Endüstriyel makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, marokencilik işleri için malzemeler, maroken üretimi ve işleri için makina ve ekipmanlar, Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları, ham deri, deri ve kürk işleme makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NEW COAST LEATHER

  Türkiye

  Türkiye'de deri ayakkabılar, deri kemerler, deri çantalar, deri terlikler, deri cüzdan ve kartlıkların imalatını yapmaktayız. Üretim alanımız son derece geniştir. Her türlü özel sipariş deri ürünleri yapabiliriz. Kemerlerimiz manda derisinden yapılmaktadır ve son derece dayanıklı ürünlerdir. Ayakkabılarımız manda derisinden üretilmektedir. Türkiye'de birçok ünlü markanın tedarikçisiyiz. Sizlerle de çalışmak isteriz. 500.000 kemeri 40 günde çıkarma zamanımız vardır. Hızlı bir şekilde kaliteli ürünler üretmekteyiz. Bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Deri konusunda türkiye öncü kurumlardan biriyiz.

 1. VIZYONER ELEKTRONIK VE DIS TIC LTD. STI.

  Türkiye

  Helen’s Home, 2009 yılında ev için yenilikçi depolama ürünlerini makul bir fiyata sunmak temel hedefi olan bir ev eşyaları tasarım şirketi olarak başladı. Türkiye’de dağıtım tesisleriyle düzenleyici ev eşyalarında küresel bir lider olmak için büyüdük. Türkiye'de organizatör ürünleri denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Helen's Home, 5 farklı kategoride yüzlerce ürünün üretimini sağlamakta ve en uygun fiyata müşterilerine satışa sunmaktadır. 3000 m2 çalışma alanımız ve 22 kişilik ihracat ekibimiz ile Ev Düzenleyici ürünlerini uluslararası pazara sunuyoruz. Fiyatlarımızla rekabet gücümüzü kullanıyoruz. Özellikle müşterilerimizin vazgeçilmezi olan Ev Yaşamı düzenleyici kategorimizde özellikle kadınların tercihi olan Pratik Mutfak Eşyaları, hayatı kolaylaştıran pratik ürünler arasında yer alan Ev Düzenleyiciler, Banyo Gereçleri ve Ev Tekstili Ürünleri keyifle müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.Toplamda 5 farklı kategoride binlerce ürün sunuyoruz. Helen's Home olarak her gün yurt dışına ve yurt içine binlerce kargo gönderiyoruz. Ürünlerimiz Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde en çok online satılan ürünler arasındadır. Misyonumuz, insanların evlerini şık bir şekilde düzenlemelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi ürünlerle günlük yaşamı kolaylaştırmaktır.Sloganımız ‘’Haydi Düzenli Evlerde Görüşelim’’.

 2. AONS SHOES

  Türkiye

  AONS SHOES, which started its activities in 2020, has an annual supply network of up to 2.5 million pairs in 3 different product groups. Walking shoes, sports shoes, sneakers shoes are produced in Istanbul with a daily capacity of 1200 pairs. We provide production with a daily capacity of 320 pairs in Women's Leather Shoes. In Men's Leather Shoes, we provide production with a daily capacity of 720 pairs. In household and slipper products, we provide production with a daily capacity of 1500 pairs. We can produce unique products and designs for offers in conventional production facility. Coco Abricot has supplied products to Steve Madden as well as European suppliers such as Manor, Kazar. In Turkey, it serves chain stores such as Kinetix, Penti, De Facto and LCW.

 3. ZAFER TEKSTIL VE DUGME SAN

  Türkiye

 4. YAPICI TASARIM AYAKKABI

  Türkiye

  Moda kendinizi ifade etmede güncel bir dildir. Stil ise en karmaşık şeyleri en kolay yoldan ifade etmektir . Arzu ile pratik konfor dengesini bir tutarak uygun fiyatlara lüks ayakkabılar üretip kim olduğunuzu ayakkabılarınızla anlatma yolunu size sunmak bizim işimizdir. Bastığınız her yere izinizi bırakacak, attığınız her adımda sağlamlığı hissettirecek, tarz adamların konforlu seçimlerinin öncü ve yenilikçi ismi olan YAPICI ayakkabı TOGGA markasıyla , 2006 yılında tarihsel zenginlikler ve geniş kültür yelpazesine sahip, Anadolu’nun kalbi olarak atan, ayakkabı ustalarının ellerinden teknolojinin ışığıyla günümüze uzanan ürünlerini Konya'da üretmeye başladı. Modayı kucaklayarak; değişimin, modernliğin ve estetiğin Türkiye kolu olan firma, ayakkabı yapımının her aşaması için takdir edilesi bir performans ve titizlikle çalışarak müşterileri için değer yaratan, kaliteli, şık ve trend ayakkabılar üretmekte hızla büyümekte ve gelişmektedir. Yaşama, kalite ve şıklığın kokusunu bırakan, sezonun trendlerini yansıtan geniş seçenekli ürün gruplarını doğru fiyat anlayışıyla birleştiren TOGGA AYAKKABI etkileyici ve beğenilen koleksiyonlara imza atıp ayakkabıyı tutkuya dönüştürmeyi başarmıştır. Adımlarını özgür bırak...

 5. KEMERIST

  Türkiye

  "Kemerist" a brand that is in the sector for almost 30 years. We are leather belts manufacturers, located in Bolu/Turkey. All leather products are under our production umbrella, however belts are our dominant product. We can manufacture all types of belts such as; Genuine leather belts, belts made out of synthetic leather, elastic belts, vowen belts or any other belts that requested by our clients. Domestically we are working with many brands and we are delighted to define them as our references these brands are; LC Waikiki, U.S Polo, Pierre Cardin, Avva and etc. We also have clients in Europe such as Bigotti and Pavers. We are mainly working with brands as their supplier but we are also open to business with any person and personel company that are in need of belts of any type. If you demand any further information about our company and our services you can contact us any time via our comminication adresses. We would love to provide more information.

 6. NY CORK TEKSTIL DERI ITHALAT IHRACAT SAN VE TIC AS

  Türkiye

  NY Cork, 2017 yılında Türkiye'de mantar konseptinde kurulan ilk markadır. Yüksek kaliteli mantar derisinden ürünler üretiyoruz. Merkez ofisimiz İstanbul'da Trump Towers'ta, üretimimiz ise İstanbul Tekstilkent'tedir. Ekibimizde uzman tasarımcılar ve çanta yapımcıları bulunmaktadır. Ayrıca sektörde her zaman deneyimli 3. parti firmalarla çalışmaktayız. Kullandığımız mantar derisinin üretiminde ağır metaller veya bunların bileşikleri, organik solventler, mineral lifler veya formaldehit kullanılmamaktadır. Ayrıca çevreye veya sağlığa zarar verebilecek maddelerden de arındırılmıştır. Ürün yelpazemizde kadın çantaları, ayakkabı, kemer, cüzdan, telefon kılıfı, tablet kılıflarının yanı sıra şarap kutuları, amerikan servis, bardak altlıkları vb. mutfak eşyaları da bulunmaktadır. Ayrıca çevre dostu promosyon ürünleri ve kedi köpek tasmaları üretimimiz mevcuttur.

 7. GUARD LEATHER ISTANBUL

  Türkiye

  Merhaba sevgili bay, bayan ÖZÖZLER deri şirketimiz, kaliteli deri ürünlerinin üretiminde, modern talebi karşılayan ve zarif görünümüyle Türkiye'nin lider firmalarından biridir. 1982 yılından bu yana; deriyi geleneksel el işçiliği ve günümüz teknolojisiyle bir araya getirip, TSE ve ISO 9001: 2000 kalite standartlarına uygun bir biçimde modern ürünlere dönüştürerek, müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. %100 yerli deriden çanta, cüzdan, kemer ve çeşitli deri aksesuarlarını bünyesinde ki özel tasarımcılar ve maharetli ustaların ellerinden çıkan değerli ürünlere dönüştürerek Guard, Diga, Özder ve Paratik markalarıyla üretmektedir. Bunun yanında yurt içinde İstanbul başta olmak üzere 1372 satış noktasında ve yurt dışında 144 satış noktasında ürünlerini sergilemektedir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi www.guardleather.com adresinde bulabilirsiniz. Tel: +90 216 487 26 98 - 487 28 24; mob: +90 533 406 81 41 Gelecekteki verimli iş birliği için saygı ve umutla, İhracat temsilcisi Cihangir MİRZAABDULLAEV

 8. INCI MAKINE

  Türkiye

  İnci Makina 1990 Yılında İstanbul'da kuruldu. Ayakkabı sektörünün hızla büyümesi ile birlikte makina üretimine başlayıp başarılı sonuçlar almış ve müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Türkiye’de birçok müşteriye hitap ederek kısada sürede ayakkabı sektöründe tanınmaya başlamıştır. Bununla birlikte sektöre daha fazla hitap etmek ve müşteri portföyünü genişletmek için kendi bünyesinde yatırımlara yönelmiş ve bu yatırımları ürün portföyünü ve makina parkurunu genişleterek başlatmıştır. Bugün Çorlu İnci Makina San. Tic. Ltd. Şti. olarak Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde 3.500m2 kapalı alan 1.500m2 açık alana kurulu fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak ‘Ayakkabı Makinaları’ üretmektedir. 30 yıllık birikimi ile kuruluşundan bugüne nitelikli işgücü, yüksek teknoloji ve verimlilik odaklı üretim anlayışıyla ülkemiz ve dünya sanayisine önemli katkılar sunmuştur. İthal ikamesini ve ihracatı önlemek suretiyle dış ticarete iki yönlü katkı yaparak ülkemiz ekonomisine önemli faydalar sağlamıştır. Tedarik zincirini ağırlıklı olarak yurtiçinden tercih etmekte olup yüzden fazla tedarikçi ile çalışmaktadır. İstihdam sağlamanın yanı sıra nitelikli insan kaynağı yetiştirmek suretiyle ülkemizin beşeri sermaye gücünü artırmaktadır. Bu odağını kaybetmeden, ‘’ Çorlu İnci Makina, Türkiye ve Dünya’ya; Türkiye’yi seviyoruz ayakkabı sektörü için Türkiye’de üretiyoruz’’ motivasyonu ile büyümeye ve milli hasıladaki payını artırmaya devam etmektedir.

 1. LEFATHER

  Türkiye

  leFather is a Turkish leather goods manufacturer and wholesaler company based in Bolu, Turkey. We manufacture and wholesale custom-made leather shoes and accessories such as leather wallets, leather belts, leather hand portfolios, leather collars, and many more. We also offer private label solutions for our customers. leFather not only wholesales leather accessories but also genuine tanned leather in multiple colors. We offer trustable worldwide shipping and take care of customs clearance. We have 3 leather workshops, a head office, an export office, and numerous warehouses abroad. All products of the brand, which stand out with modern and configurable designs in line with customer demands, are 100% genuine leather, handmade and domestic production. We can make any design you want. Natural and sustainable, environmentally friendly herbal tannins are used in the production of all products.

 2. DIKGOR IPLIK CO. LTD.

  Türkiye

  DİKGÖR İPLİK TEKSTİL PAZARLAMA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 1979 yılında kurduğumuz firmamızı, yoğun, dürüst, ileri görüşlü çalışmamız sayesinde Türkiye'nin en büyük Dikiş ipliği fabrikası yaptık. Üretimini yaptığımız ürünler; Endüstriyel Polyester Dikiş İplikleri; 180 No 120 No 50 No 36 No 18 No Markamız TUANA dır. Pamuk Dikiş İplikleri Ne 32/2 Ne 26/2 Ne 24/3 Polyester Tekstürize Iplik 150 D 300 D Renk kataloğumuzda 900 e yakın renk bulunmak ile beraber, Fabrikamızdaki boyahanemizde müşterilerimizin talep ettiği bütün renkleri boyayabilmekteyiz. Renk kataloğumuzdaki bütün renkler 6.000 m2 depomuzda stoklu olarak bulunmaktadır. İplik boyama ve sarımda en son teknoloji makineleri kullanıyoruz. Sistemimizde iplikler neredeyse el değmeden üretiliyor ve yüksek teknoloji sayesinde tam metraj sarım yapılıyor.

 3. D&A IZLAND SHOES

  Türkiye

 4. VIKOMAK MAKINA

  Türkiye

  Vikomak Makina 25 yıllık sektörel deneyim ve teknik tecrübe ile 2005 yılında kurulmuştur.Müşterilerine Esenyurt Alkop Sanayi Sitesindeki Fabrikasında hizmet vermektedir.Kuruluş amacı ülkemizde faaliyet gösteren plastik sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu vida ve kovan sistemleri ve enjeksiyon makinalarının yedek parçalarının üretiminde gerekli ihtiyaçların sağlanması ve gerekli sistem eksiklerinin projelendirilerek giderilmesidir. Bunun yanı sıra 2021'de Kablo yapım Makinaları ve 2022 yılında ilk Ayakkabı Taban Makinasınında üretimini yapan firmamız hem kablo sektörüne hemde ayakkabı sanayine yeni bir soluk getirmiştir. 2022 Haziran ayında Aysaf Fuarına katılan firmamız, üretimini yaptığı ilk modeli VM 2/3 olan 2 istasyon 3 renk ayakkabı taban makinasını müşterilerine sunmuştur.Enjeksiyon makinalarının revizasyon ve satışınıda kendi fabrikasında yapan firmamız geleceğe dönük daha fazla yatırımla büyümesini sürdürmeye devam edecektir.

 5. ATLAS SUNI DERI

  Türkiye

 6. KCTRK SHOES AYAKKABI ( MURAT KOCATÜRK )

  Türkiye

  Konya Aykent Sanayi Sitesinde bulunan yerimiz profosyönel ekibi ile de yurt içi ve yurt dışı yeni sezon deri ayakkabı modelleri ile taleplerine hizmet vermektedir. kctrk ayakkabı, ayakkabı modelleri, toptan ayakkabıcılar, spor ayakkabı, ayakkabı fabrikası, ayakkabı imalatcılar, ayakkabı modelleri, deri ayakkabı, ayakkabı tasarım, konya ayakkabı, ayakkabı ihracat, ayakkabı fiyatları, erkek bot, bayan bot, işci ayakkabı, komfort ayakkabı, kaliteli ayakkabı, terlik, babet, sandalet, spor, çizme, topuklu ayakkabı, kösele ayakkabı, ham deri, murat kocaturk, engelli ayakkabı, ucuz ayakkabı, shoes

 7. FMK AKSESUAR

  Türkiye

  Firmamız gelişen teknoloji ve büyüyen iş hacmiyle 2001 yılında yoluna Fatih Makine Kalıp ve İmalat Sanayi adıyla devam etmiş ve bugün İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 400 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren bir şirket halini almıştır. Şirketimiz geride kalan 36 yılda gelişen üretim teknolojileri ve büyüyen ülke ekonomisiyle birlikte imalat hacmini ve sermayesini arttırmış; ürün yelpazesini de daima modaya uygun ve pazarın talebine cevap verebilir nitelikte tutmuştur. BİZ NE YAPIYORUZ? Firmamız metal, pirinç ve zamak aksesuar imalatında uzmanlaşmış, gerek sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile gerekse müşterilerin özel ürün taleplerine cevap verebilecek esnek üretim teknolojileriyle faaliyet göstermektedir. Çanta Aksesuarları, Arma ve Marka Plakaları, Çanta Kancaları, Çanta Tokaları, Ayar Tokaları, Halkalar, Ayakkabı Tokaları, Ayakkabı Aksesuarları, Terlik Tokaları, Terlik Aksesuarları, Tekstil Aksesuarları, Kemer Tokaları, Kemer Aksesuarları

 8. EFENDI PARTNER

  Türkiye

  EFENDİ GROUP was established in 2010 as IMPORT EXPORT INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY under the EFENDİ PARTNER Brand to blend leather and fashion. Our facility is located in Uşak, where Turkey's best-known and quality leathers are produced, and operates in different regions of Turkey. We produce 100, 000 pairs of shoes every year. A total of 50 people work with us, including two managers, an accountant and two production line managers. Leather shoes, We manufacture our Lamb, Sheep, Capricorn, Goat, Cattle, Bag and Shoe Tanned Leathers in-house. It is among our leather accessory products. ODM and Private Label projects are welcomed. We cooperate with international marketplaces and exporting organizations and actively export our goods. We are ready to send you a quotation and samples after receiving your detailed inquiries. To get to know us : www.efendigroup.com To review our products : www.llzit.com Kind regards WITH: Alkan KOMUT Foreign Trade Director +90 552 441 61 64 efendi@efendigroup.com

 9. GUMUS LEATHER ACCESSORIES

  Türkiye

  1986 yılında başlayan maceramız, değişen trendler, gelişen teknoloji ve müşterilerimizin talepleriyle şekillenirken; kendimizi de ürünlerimizi de hiç durmadan yeniliyoruz. Her biri özel tasarımlarımız olan el yapımı deri kemerlerden, cüzdanlara, telefon kılıflarından, anahtarlıklara kadar deriyi sevgiyle ve tecrübeyle işliyoruz. Doğallık mottosundan şaşmadan, çevreyle dost üretim teknikleri ve el emeğine saygıyla üretmeye devam ediyoruz. Bugün dünyaca ünlü markaların kreasyonlarına giren deri aksesuarlarımız, işimizi tutkuyla yapmamızın bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteden ödün vermeden, tasarımdan, üretime, her aşamada el emeği ile hazırlanan deri aksesuarlarımız yılların verdiği deneyimin bir ürünü… Tasarladığımız özgün ve yenilikçi deri aksesuarlar, dünyanın önde gelen markalarının kreasyonlarına girmeyi başardı. Ancak bu daha başlangıç! Kat ettiğimiz her mesafe bizim için henüz yolun başı… Bugün 38 den fazla ülkeye ürünlerimiz ihraç ediliyor. Türk insanının emeğiyle, tasarımlarıyla İstanbul’dan doğan güneşimiz, dünyanın dört bir yanını aydınlatmaya devam edecek…

 10. PRODUCTION LEATHER BAGS - L.C.B. COMPANY SRL

  İtalya

  DERİ ÇANTA ÜRETİCİSİ L.C.B. COMPANY SRL, Made In Italy stili ve kalitesinde üretim yapan bir deri kemer, çanta ve moda aksesuarları atölyesi olarak faaliyet göstermektedir. LCB Company İtalya'nın Verona kentinde kurulmuş bir şirkettir ve deri aksesuarlar üzerine çalışmaktadır. Şirket felsefemiz, Bra ailesinin geleneksel üretim usulleriyle yenilikçi üretim tekniklerini birleştirerek kemerler, çantalar, küçük deri eşya ve aksesuarlar ile kaliteli takılar tasarlamak, üretmek ve onların dağıtımını yapmaktır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.579 Şirketler