• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dikenli tel - demirli metaller

Sonuçlar

Dikenli tel - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. SEPTA MODERN FENCE SYSTEMS & CONSTRUCTION MATERIALS

  Türkiye

  SEPTA Çit: Güvenliğinizi Şekillendirin SEPTA FENCE, yılların deneyimi ve uzmanlığıyla tel çit ve çim çit üretiminde lider markadır. Firmamız çevre düzenlemesinden endüstriyel güvenliğe kadar geniş bir yelpazede müşterilerimize güvenli, dayanıklı ve estetik çözümler sunarak hizmet vermektedir. Görevimiz Müşteri Memnuniyeti ve Güvenliği Önceliğimizdir SEPTA FENCE olarak misyonumuz müşterilerimize yüksek kalitede çit çözümleri sunmak ve güvenlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği her zaman önceliğimiz olmuştur ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmekteyiz. Neden SEPTA ÇİT? Kalite ve Dayanıklılık: Ürünlerimizde en yüksek kalite standartlarına uyuyor ve dayanıklılığı ön planda tutuyoruz. Geniş Ürün Yelpazesi: Çeşitli tel çit ve çim çit modelleriyle her ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz. Uzman Ekip: Alanında uzman bir ekiple müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Estetik Tasarımlar: Güvenliği sağlarken estetik tasarımlarla peyzajınıza katkı sağlıyoruz.

 2. REINWENT

  Türkiye

  Reinwent is a steel-based product supplier located in Istanbul, Turkey and provides you with high-quality products with competitive prices. As Reinwent, we are experts in the field of steel industry. We work with 70 different manufacturers all over the world mainly in Turkey. Currently, we work with over 25+ countries. Some of the products are Perimeter Security Fencing: •Concertina Flat Wrap Razor Wire •Concertina Spiral Razor Wire •3D Welded Panel Fence •Twin Wire Double Panel Fence •358 High Security Fence •Chainlink Fence Agricultural Fencing: •Barbed Wire Fasteners: •Coil Nails •Common Nails •Plastic Strip Nails •C-Rings •Razor Wire Clips Tools: •Razor Wire Clip Tool •Battery C-Ring Tool Garden Fencing: •Artificial Grass Fence Raw Materials: •Black Annealed Wire •Galvanized Steel Coils •Hot Dip Galvanized Wire Coil •PVC Coated Wire Moreover, Reinwent is the main product manufacturer in Turkey and we supply the all over the world. We have stocks in our warehouse. As Reinwent, we supply several materials even if it is not included in our product range. Also, our products are customizable.

 3. METAL GALERI

  Türkiye

  Şirketimiz Türkiye merkezli faaliyet yürütmektedir. Boru-profil makineleri üretimi, boru- profil makineleri yedek parçaları üretimi, iç çapak aparatları, boru makinesi kalıpları, boru-profil boyama makineleri üretimi, boru-profil boyama makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makineleri üretimi, sac dilme makineleri yedek parçaları üretimi, sac dilme makinesi bıçakları üretimi gibi işlerde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Ayrıca panel çit sistemleri üretimi yapmaktadır. Kutu profil, sanayi borusu, doğalgaz borusu, hat boruları, levha sac, köşebent demir, demir lama, demir silme, HEA demir, HEB demir, NPI demir, NPU demir, inşaat demiri gibi çelik ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı satışlarını yapmaktadır.

 4. KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KAR-EL DEMIR TEL. SAN. TIC. LTD STI started it's first production with Black Annealed Wire in the area of Aliaga, Nemrut bay in the city of Izmir, Turkey. Our company improved production range in a short time with new types of products like; - Hot Dip Galvanized Wire - Black Annealed Wire - Galvanized Welded Wire Mesh - PVC Coated Welded Wire Mesh - Barbed Wire - Cold Drawn Bright Wire - PVC Coated Wire - Cable Armouring Wire - Electro-Welded Galvanized/Non Galvanized Wire Mesh - Deformed/Plain/Galvanized Round Bars - Flat Bars - Oil Tempered Wire for recycling industries and agriculture In the year of 2011, the factory had been moved to a new address and continue the production at new factory in 15.000 m² closed area and 37.000 m² open area with 200 stuffs.

 5. MWM TECHNIC

  Türkiye

  The MWM Technic manufacture and sell razor wire machine, barbed wire machines , chain link wire fencing, hexagonal wire machines, chain link fence machine, jali machine, constantine wire fence machine, gabion mesh machine, welded mesh panel machines. The MWM Technic is a manufacturer company with 35 years of experience and knowledge in the wire fence industry. We have determined the mission of the company as a leader in the metal and wire machinery sector in the world. Our vision is to produce machines with high quality and high production capacity to compete with world brands. https: //www.mwmtechnic.com/

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TREFILERIA ALISEDA SL

  İspanya

  Her türden metal tel elek ve kafes üretimine yönelmiş ve sektörün yılların deneyimine sahip kuruluş. Metal çitler, güvenlik çitleri, hayvancılık için çit, avcılık çitleri, tel çekme, tek büküm, dikenli tel ve ticari demir tel üretimi ve montajı.

 2. ERKARE METAL

  Türkiye

 3. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER

  Almanya

  WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Gandersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS

  Türkiye

  DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. CAVATORTA FRANCE

  Fransa

  CAVATORTA FRANCE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal parmaklıklar, Dikenli tel - Demirli metaller, Metal parmaklıklar, çevreleme için metal hasırlar, ev onarım malzemeleri, Dikenli tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve-Saint-Germain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ARTIK STEEL LLC

  Ukrayna

  ARTIK STEEL LLC, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dikenli tel - Demirli metaller, alüminyum borular, Dikenli tel - Demirli metaller, alüminyum ve bakır barlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nikopol, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO.

  Türkiye

  METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO., yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dörtyol Hatay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. YUGSTAL

  Ukrayna

  YUGSTAL, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metalik kol, çöp toplama hazneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhya, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. EUROBARB CONCERTINA

  Polanya

  EUROBARB CONCERTINA, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahta perdeler, ingiliz akordeonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrów Wielkopolski, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROL-MET-BUD

  Polanya

  ROL-MET-BUD, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. demirli metalden dikenli teller, çiviler, yuvarlak örgülü genişletilmiş metal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lelis, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD.

  Çin

  HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD., yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. SUNNY BARBED WIRE FACTORY

  Çin

  SUNNY BARBED WIRE FACTORY, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikenli tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladeş

  FRIENDS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik tel ve kablolar, Dikenli tel - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Çelik tel ve kablolar, Dikenli tel - Demirli metaller, Germe/haddeden geçirme - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chittagong, Bangladeş 'de bulunmaktadır.

 7. TELLINI DIS TICARET AS.

  Türkiye

  TELLINI DIS TICARET AS., yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çit, Mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. KONHTA RAZOR WIRE FACTORY

  Çin

  KONHTA RAZOR WIRE FACTORY, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY

  Çin

  ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikenli tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. NORMA A.E.

  Yunanistan

  NORMA A.E., yılında kurulan ve Metal parmaklıklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahta perdeler, demirli metalden dikenli teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Didimoticho, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC

  Ukrayna

  BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikenli tel - Demirli metaller, Dikenli tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugansk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. CAPITAL PRODUCTS LIMITED

  İrlanda

  CAPITAL PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Eskrim ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikenli tel - Demirli metaller, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Dikenli tel - Demirli metaller, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 5. CAIMAN INDUSTRIAL GROUP

  Ukrayna

  CAIMAN INDUSTRIAL GROUP, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikenli tel, marc de champagne sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugansk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. PEWAG S.R.O.

  Çek Cum.

  PEWAG S.R.O., yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikenli tel - Demirli metaller, Dikenli tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vamberk, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS

  Türkiye

  SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikenli tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V.

  Hollanda

  VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V., yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikenli tel - Demirli metaller, Dikenli tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dokkum, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. EMIL HITZ AG

  İsviçre

  EMIL HITZ AG, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Dikenli tel - Demirli metaller, Dikenli tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassersdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Çin

  ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Dikenli tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz