• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dikme ve ekme makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Dikme ve ekme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1976'dan beri yüksek kaliteli tarım makinelerinin önde gelen üreticisi olan Türkiye merkezli AGRI SECA Tarım Makinelerine hoş geldiniz. Soğan ve sarımsak ekim makineleri de dahil olmak üzere üst düzey ekim makinelerinden oluşan geniş ürün yelpazemiz, dünya çapındaki çiftçilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Son teknoloji ürünlerimizi keşfedebilirsiniz: •Bakla Tohumu Ekme Makinesi •Sarımsak Ekme Makinesi •Soğan Ekme Makinesi •Toprak İşleme Makinesi •Evrensel Tohum Ekme Makinesi •Sebze Ekme Makinesi, AGRI SECA'da, teknoloji ve geleneksel işçiliğin entegrasyonu yoluyla tarımda yeniliği teşvik etmeye kendimizi adadık. Her makine, güvenilirlik, verimlilik ve tarlada maksimum performans sağlamak için titizlikle üretilir. Misyonumuz, çiftçileri günümüzün sürekli değişen tarımsal ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçlarla güçlendirmektir. İster küçük ölçekli bir çiftçi olun ister büyük tarımsal operasyonları yönetiyor olun, AGRI SECA Tarım Makineleri sürdürülebilir büyüme ve refah için güvenilir ortağınızdır. Mükemmelliğe ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, tarım uygulamalarında her seferinde bir makine ile devrim yaratıyoruz. AGRI SECA Tarım Makineleri ile iş ortaklığı yapın ve kalite, performans ve güvenilirlik farkını yaşayın. Başarıyı geliştirmek ve tarımın geleceğini şekillendirmek için bize katılın.

 2. S&M AGRICOLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  S&M AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal üretim, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Çikolata endüstrisi için kalıplar, banka mobilyaları, patlama-dirençli köprü vinçleri, Tarımsal üretim, büyük yüzeyler için çalı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingwiller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DEMSAN DEMIRDOGEN AGRICULTURAL MACHINERY INDUSTRY

  Türkiye

  DEMSAN 1950 yılında İzmir in patates üretimi ile meşhur ilçesi Ödemiş te işe el aletleri yaparak başlayan Nurettin DEMiRDÖĞEN tarafından kuruldu. Nurettin DEMiRDÖĞEN 1950 ve 1968 yılları arasındaki çalışma ve tecrübeleri ile Türkiye deki ilk yerli Patates Hasat Makinesini yapmıştır. 1969 da, sadece 1 yıl sonra, bir takım zorlu testler sonrasında Ege Üniversitesi nden geçer test raporu alınmıştır.. Makineler Türkiye nin dört bir yanına Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığı ile dağıtılmış ve DEMSAN ın ünü ülkenin her tarafına yayılmıştır.

 4. SCHEIER FRANCE HYDROSEEDING TECHNOLOGY SARL

  Fransa

  SCHEIER FRANCE HYDROSEEDING TECHNOLOGY SARL, yılında kurulan ve Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saramon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TRAX TRADER

  Birleşik Krallık

  TRAX TRADER, yılında kurulan ve Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cardiff, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BROVIG MASKINER APS

  Danimarka

  BROVIG MASKINER APS, yılında kurulan ve Çiftlik siloları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Paletli traktörler, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Paletli traktörler, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tinglev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. AGROLION

  Ukrayna

  AGROLION, yılında kurulan ve Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bila Tserkva, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. LANDTECHNIK VILLACH GMBH

  Avusturya

  LANDTECHNIK VILLACH GMBH, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. MASCHINENRING ENNS- PALTENTAL

  Avusturya

  MASCHINENRING ENNS- PALTENTAL, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liezen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. DEMETRA S.P.A. - MARCHIO BREVIAGRI

  İtalya

  DEMETRA S.P.A. - MARCHIO BREVIAGRI, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molinella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BOLEK I LOLEK

  Polanya

  BOLEK I LOLEK, yılında kurulan ve Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sedef elbise aksesuarları, 3D kontroller, akustik yayıcılar, ortak kullanıma yönelik bölümler için çok amaçlı aspirasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. AGROTECNICA PATRUNO S.R.L.

  İtalya

  AGROTECNICA PATRUNO S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SIMATECH SRL

  İtalya

  SIMATECH SRL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chieti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GL 1 S.R.L.

  İtalya

  GL 1 S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crevalcore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ZUCCHI S.R.L.

  İtalya

  ZUCCHI S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Prospero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GONELLA F.LLI S.N.C. DI GONELLA MARCO & C.

  İtalya

  GONELLA F.LLI S.N.C. DI GONELLA MARCO & C., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmagnola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BERNABEI SILVIO

  İtalya

  BERNABEI SILVIO, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. C.B.R.

  İtalya

  C.B.R., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giorgio Delle Pertiche, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SANINO FRATELLI

  İtalya

  SANINO FRATELLI, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salmour, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FRATERNALI ROBERTO

  İtalya

  FRATERNALI ROBERTO, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vallefoglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ANGELONI S.R.L.

  İtalya

  ANGELONI S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecarotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NEGRIZZOLO S.A.S. DI NEGRIZZOLO PAOLO & C.

  İtalya

  NEGRIZZOLO S.A.S. DI NEGRIZZOLO PAOLO & C., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grisignano Di Zocco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COMAF S.R.L.

  İtalya

  COMAF S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calvisano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MARINELLI F.LLI S.R.L. COSTRUZIONE MACCHINE AGRICOLE

  İtalya

  MARINELLI F.LLI S.R.L. COSTRUZIONE MACCHINE AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sigillo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ER.MO S.P.A.

  İtalya

  ER.MO S.P.A., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalbuttano Ed Uniti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TECMA S.R.L.

  İtalya

  TECMA S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. O.M.A. S.N.C. DI LAMBERTI & BRUNO

  İtalya

  O.M.A. S.N.C. DI LAMBERTI & BRUNO, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fossano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DOMINONI

  İtalya

  DOMINONI, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camisano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SUPERTINO S.R.L.

  İtalya

  SUPERTINO S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saluzzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CASOTTI IRRORATORI

  İtalya

  CASOTTI IRRORATORI, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Felino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz