• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dokuma - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Dokuma - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  İspanya

  Verified by europages badge

  COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel dokuma makineleri ve aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esparreguera-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TEXSOLV AB

  İsveç

  TEXOLV, 1977 yılında kurulmuş bir İsveç şirketidir. Güç, esneklik ve dayanıklılığın mükemmel kombinasyonu olan yenilikçi bir ip aleti olan Runlock'un üreticisiyiz. Eşsiz bir döngü tasarımıyla sonsuz olanaklar sunar ve ekipmanı bağlarken, çamaşırları asarken kumaş askıları sabitlemeye kadar her şeyi kolaylaştırır. Hızlıca bağ veya kilit oluşturun. Runlock bir ipten çok daha fazlasıdır! El tezgahları için devrim niteliğinde ve eksiksiz bir dokuma sistemi olan System Texsolv'u da tasarladık. Polyester taraklardan, polyester ilmek kordonlarından oluşan bir bağlama sisteminden ve bir peg kilitleme sisteminden oluşur. Eşsiz, kroşe zincir kordonu ve özel, güçlü naylon kuplörlerin bağlama sistemi son derece dayanıklı, esnemez ve düğümsüzdür. Sistem, dokuma tezgahının kurulumunu ve ayarlanmasını hızlı, tutarlı ve basit hale getirir. System Texsolv, 40 yılı aşkın süredir kanıtlanmış bir çözümdür ve dünyanın her yerindeki hem üst düzey kumaş üreticilerine, OEM dokuma tezgahı üreticilerine hem de el dokumacılarına tedarik edilmektedir.

 3. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Türkiye

  Makine parçaları üreten bir firmayız. Tekstil makinesi, kablo makinesi, otomotiv sektörü için parçalar üretiyoruz. CNC tezgahlarımız sayesinde birçok sektöre hizmet veriyoruz. Talaşlı metal imalat yaptığımız atölyemiz birçok firmaya uzun süredir hizmet veriyor. Yedek parça üretim talepleriniz için çalışmaktan memnun oluruz. Sözleşmeli üretim seçenekleri için bizimle görüşebilirsiniz. Birçok firmaya uzun süreli çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz. CNC milling and CNC turning for machine manufacturers. CNC lathes available for contract manufacturing. We have been supplying machine manufacturers in various sectors. We manufacture spare parts, parts for machinery, custom-made parts according to technical drawing.

 4. TUNÇKOL MAKINA

  Türkiye

  depend o drian drenaj vanaları, gemline drenaj vanalri, tolon servis, tolkar servis, kromlüks servis, makinsan yedek parça, tolkar yedek parçaları, tolon yedek parça, speed queen servisi, unimac makine servisi, yedek parçalar, amortisörler, çamaşırhane makinaları, endustriyel yedek parça, çamaşır yıkama makinası, endüstriyel çamaşırhane makinaları, enmos otomasyon tamiri, kart tamiri, sanayi tipi çamaşırhane makinaları, laundry machines, parts, service, türkiye, ankara istanbul tüm türkiye geneline yedek parça ve servis, tüm dünya ülkelerine servis ve yedek parça, tunçkol makina, tunçkol makine

 5. FURMAK MAKINA TEKSTIL SAN.DIS TIC .LTD STI.

  Türkiye

  biz İstanbul'da Türkiye'de dokuma makinelerinde kullanılan mekik üretimini yapıyoruz. bu mekikler aluminyum , çelik olarak iki hammadde den üretiliyor.üretim makinemiz sayesinde ayda 500 set üretim yapabiliriz.bu 500 set üretimde kalite bizim için son derece önemlidir. Üretim makinemiz Türkiye'de çok az firmada bulunmaktadır. avantajlar; kaliteli mekik kullanışlı mekik uzun ömürlü mekik seri üretimler için sağlam mekik ayrıca dokuma makinelerinde kullanılan mekik toptan satıcıları ve kullanıcıları bizimle iletişime geçebilirler. Saygılarımızla, www.rapierhead.com

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Çin

  NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD., Çin'in ekonomik olarak gelişmiş Ningbo şehrinde bulunmaktadır. Biz esas olarak yüksek hızlı iğne dokuma tezgahı, çözgü makinesi, yüksek hızlı örgü makinesi, kordon örgü makinesi, bobin sarıcı ve sarma makinesi, metal uçlar, asetat selüloz filmi ve ilgili aksesuarlarının ihracatını gerçekleştiriyoruz. Ürün kalitemiz yurtiçi ve yurtdışında lider konumdadır.

 2. MIRZAMLI BALATA

  Türkiye

  İyi günler! Tekstil, Mermer, Kablo Makinelerinde; konik, kavrama, haşıl, dokuma, tezgah, elektromagnetik ve daha tüm çeşit istediğiniz ölçü ve biçimde 7/24 balata temin edilir. Hem perçinleme hemde yapıştırma ile siz değerli müşterimize iş ömrü uzun balatalar sunmak en başta gelen gayemizdir. Sizin memnuniyetiniz bizim güvencemizdir. İyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla. MİRZAMLI BALATA

 3. ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  2015 Yılından bu yana hizmet vermekte olan dinamik genç ve üretken bir Firmayız. Öncelikli amacımız kaliteli, güzel, hoş ve sağlam ürünler ortaya çıkarıp değerli müşterilerimize ulaşmasını sağlamak.

 4. ITEMA S.P.A.

  İtalya

  ITEMA S.P.A., yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TISSAGE REVIRON

  Fransa

  TISSAGE REVIRON, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Sunni ve sentetik kumaşlar, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, bahçıvanlık, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Sunni ve sentetik kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Sigolène, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ELASTA IND

  Belçika

  ELASTA IND, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tamamlanmış dokumalar, elastik bantlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tamamlanmış dokumalar, manşonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dokuma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tekstil makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  İrlanda

  ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, bükme ve eğirme için makina ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil makinaları için sökülebilir parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galway, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 2. ÖZARSAN TMS

  Türkiye

  ÖZARSAN TMS, yılında kurulan ve Dokuma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dokuma tezgahları, çözgü işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD

  Birleşik Krallık

  JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD, yılında kurulan ve Dokuma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kumaşlar, üçüncü şahıslar için iplik dokuma, Kumaşlar, yün ipi, Kumaş imalat ve yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burnley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. NOMACO GMBH & CO. KG

  Almanya

  NOMACO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rehau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH

  Almanya

  SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LSB TEXTILE MACHINERY GMBH

  İsviçre

  LSB TEXTILE MACHINERY GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldkirch, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. PNT-SERVICE

  Almanya

  PNT-SERVICE, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Almanya

  ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LIBERTY REED CO INC

  Amerika Birleşik Devletleri

  LIBERTY REED CO INC, yılında kurulan ve Dokuma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dokumacılık, dokuma tarakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spartanburg, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. METEX GMBH

  Almanya

  METEX GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helmbrechts, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. XTEMA - THOMAS LEBHERZ TEXTILMASCHINEN

  Almanya

  XTEMA - THOMAS LEBHERZ TEXTILMASCHINEN, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baiersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EASY CLEAN TEXTILREINIGUNG AG

  İsviçre

  EASY CLEAN TEXTILREINIGUNG AG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dübendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH

  Almanya

  PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN

  Almanya

  METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LENE HAMBRINKER

  Almanya

  LENE HAMBRINKER, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BETEX TEXTILMASCHINEN UND ZUBEHÖR VERTRIEB BEHROUZ KHOSROWZADEH

  Almanya

  BETEX TEXTILMASCHINEN UND ZUBEHÖR VERTRIEB BEHROUZ KHOSROWZADEH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BEWER GMBH

  Almanya

  BEWER GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Billerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WILHELM RIEGER GMBH

  Almanya

  WILHELM RIEGER GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dokuma - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

21.060 Şirketler