• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BABBI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirket 1952 yılından bu yana geleneksel türlerde dondurma üretimi için hammaddeler, kornetler ve kaplar, gofret kökenli özel şekerleme malzemeleri ve çikolata üretimi alanında faaliyet göstermektedir. BABBI S.R.L., seçkin, araştırılmış, orijinal ve uzun ve titiz bir el işçiliği ile elde edilmiş malzemeler kullanılarak "benzersiz ve özgün tatlı spesiyalleri" yapımı için özel olarak hazırlanmış bir tatlıcılık ürünleri bölümüne sahiptir.

 2. MACH SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mach işletmesi, oteller, barlar, restoranlar, pastaneler, dondurmacılar ve benzeri toplu kullanım alanları için bardak yıkama, bulaşık yıkama makinelerinin, sanayi tipi komple bulaşık makinelerinin tasarımını, üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. 1988 yılından bu yana bu çok rekabetçi bir ortamda, sektörün önde gelen kuruluşlardan biri olmayı hedefledik ve son derece kararlı adımlarla yaptığımız geliştirmeler sayesinde, İtalya, Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerindeki müşterilerimizin beğenilerinin de yansıttığı gibi mükemmel sonuçlara ulaştık.

 3. TOMEGA SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. şirketi süt ürünlerini değerlendirme ve dönüştürme işlemleri için makineler imal etmektedir. Süt dönüştürme işlemlerindeki iş ortağınızız. Makinelerimiz siparişe göre imal edilmektedir ve ihtiyaç ve arzularınıza uyarlanmışlardır. Kaliteli malzemeler (sadece Avrupa malları kullanılmaktadır). Dağıtımını yaptığımız ürünler arasında, yoğurtlar için şekerli meyveler, mayalar, yoğurt mayaları, peynir mayaları, tülbentler, peynir üretiminde kullanılan aksesuarlar, ölçü aletleri vb. bulunur.

 4. ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES

  Türkiye

  ARSONI markası olarak, olarak Pastane, Fırın, Restaurant, Bar ve benzeri yerler için Soğutma Ekipmanları, Dondurma ekipmanları, Mutfak Ekipmanları ve Gıda makineleri üretmekteyiz. ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ. TAVA DONDURMA MAKİNELERİ - RULO DONDURMA - TAYLAND DONDURMA - MARAŞ DONDURMA FIÇILARI - SALAMURALI DONDURMA MAKİNELERİ - DONDURMA REYONLARI - ÇİKOLATA DÖNER MAKİNELERİ - ÇİKOLATA ÇEŞMELERİ - PASTA REYONLARI - ÇUBUK WAFFLE MAKİNELERİ - DONDURMA MİKSERLERİ - KREP MAKİNELERİ - KORNET MAKİNELERİ - KORNET KALIPLARI, ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER. 2014 yılından başlayarak, ülkemizde ve dünyada Tayland Dondurması olarak bilinen, Tava Dondurma - Rulo Dondurma makineleri imalatı yapmakta ve ICE FRUTTI ( www.icefrutti.com ) markası olarak bayilikler vermekteyiz. 2015 ve 2018 yılları arasında, toplamda 7 kez uluslararası fuarlara katılarak, bu ürünün ülkemizde tanıtılmasında öncülük etmiş bulunmaktayız. 2016 - 2018 yıllarında ürünlerimizi, 15 ülkeye (Afganistan - Almanya - Arnavutluk - Cezayir - Gürcistan - Hollanda - Irak - İngiltere - İran - İrlanda - Kanada - Katar - Makedonya - Mozambik - S. Arabistan) göndermekten gurur duyuyoruz. Hedefimiz Gelecek yıllarda ürünlerimizi daha fazla ülkeye göndermek, uluslararası, bilinen ve tercih edilen bir marka olmaya çalışmaktır.

 5. ICE FRUTTI ICE PAN ICE CREAM FUNNY FOOD PRODUCT

  Türkiye

  Dondurma Makineleri - Tayland dondurma Makinesi - Tava dondurma Makinesi ICE FRUTTI yüzey tip soğutma teknolojisi kullanılarak, doğal meyveler ve sütten, gözlerinizin önünde tamamen taze ve dilediğiniz meyvelerden üretilir. Hiçbir yapay renk, tatlandırıcı veya koruyucu bulunmaz tamamen doğaldır. Arzu ettiğiniz lezzeti seçmek elinizde, sizin zevkinize göre özelleştirilebilir. Lezzetli, sağlıklı ve konforlu dondurma. İddia ediyoruz, bu güne kadar yediklerinizin en lezzetlisi.Yeni ve farklı lezzeti olması nedeni ile, kısa süre içerisinde, dondurma sektöründe, özellikle aranılan ve tercih edilen bir ürün haline gelecektir. Standart tek ve çift tepsili makine haricinde, AVM ler için kiosk, stand ve isteğe göre her türlü ölçü ve şekilde, üretim yapabiliriz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARSONI SOGUTMA VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Türkiye

  ARSONI markası olarak, olarak Pastane, Fırın, Restaurant, Bar ve benzeri yerler için Soğutma Ekipmanları, Dondurma ekipmanları, Mutfak Ekipmanları ve Gıda makineleri üretmekteyiz. ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ. TAVA DONDURMA - RULO DONDURMA MAKİNELERİ - TAYLAND DONDURMA - MARAŞ DONDURMA FIÇILARI - SALAMURALI DONDURMA MAKİNELERİ - DONDURMA REYONLARI - DONDURMA MİKSERLERİ - ÇİKOLATA DÖNER MAKİNELERİ - ÇİKOLATA ÇEŞMELERİ - ÇİKOLATA DOLUM MAKİNELERİ - PASTA REYONLARI - ÇUBUK WAFFLE MAKİNELERİ - DONDURMA MİKSERLERİ - KREP MAKİNELERİ - KORNET MAKİNELERİ - KORNET KALIPLARI, ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER. 2014 yılından başlayarak, ülkemizde ve dünyada Tayland Dondurması olarak bilinen, Tava Dondurma - Rulo Dondurma makineleri imalatı yapmakta ve ICE FRUTTI ( www.icefrutti.com ) markası olarak bayilikler vermekteyiz. 2015 ve 2018 yılları arasında, toplamda 7 kez uluslararası fuarlara katılarak, bu ürünün ülkemizde tanıtılmasında öncülük etmiş bulunmaktayız. 2016 - 2018 yıllarında ürünlerimizi, 15 ülkeye (Afganistan - Almanya - Arnavutluk - Cezayir - Gürcistan - Hollanda - Irak - İngiltere - İran - İrlanda - Kanada - Katar - Makedonya - Mozambik - S. Arabistan) göndermekten gurur duyuyoruz. Hedefimiz Gelecek yıllarda ürünlerimizi daha fazla ülkeye göndermek, uluslararası, bilinen ve tercih edilen bir marka olmaya çalışmaktır.

 2. GARANTI SOGUTMA MAT MAK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

 3. GUANGZHOU ASPIRE REFRIGERATION EQUIPMENT CO.LTD

  Çin

  GUANGZHOU ASPIRE REFRIGERATION EQUIPMENT CO.LTD, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Guangzhou,guangdong, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. GRIS

  Fransa

  GRIS, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buz yapma makineleri, yumuşak buz makinaları, buz üretim makinaları, dondurma paketleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cohade, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FRIGOMAT - ER CONCEPT

  Fransa

  FRIGOMAT - ER CONCEPT, yılında kurulan ve Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar, Profesyonel amaçlı/kullanım için dondurucular, Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Choisy Le Roi, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PHOENIXVITAL UG

  Almanya

  PHOENIXVITAL UG, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hövelhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. REVALA LTD

  Estonya

  REVALA LTD, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre süt; süt tozu, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar, Sütten yapılmış tatlılar, Konsantre süt; süt tozu, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar, Sütten yapılmış tatlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keila, Estonya 'de bulunmaktadır.

 1. DEBREF

  Fransa

  DEBREF, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roujan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ELGE GEL-O-MAT EISMASCHINEN, ELEKTROGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  ELGE GEL-O-MAT EISMASCHINEN, ELEKTROGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lippstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ARSONI

  Türkiye

  ARSONI, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurmalar için soğutmalı vitrin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BARQUILLOS EMILIO, S.L.

  İspanya

  BARQUILLOS EMILIO, S.L., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. granit, dondurma tabanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Córdoba, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CARPIGIANI GROUP S.P.A.

  İtalya

  CARPIGIANI GROUP S.P.A., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurma makineleri ve ekipmanları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurma endüstrisi için karıştırıcılar, dondurma endüstrisi için pastörizasyon makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anzola Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FRIGOMAT S.R.L.

  İtalya

  FRIGOMAT S.R.L., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurma endüstrisi için karıştırıcılar, bar ve restoranlar için sorbe makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guardamiglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TAYLOR UK

  Birleşik Krallık

  TAYLOR UK, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Great Blakenham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. TECHNOGEL S.P.A.

  İtalya

  TECHNOGEL S.P.A., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurma üretimi için ıfrigorifik tesisatları, dondurma endüstrisi için karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grassobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DUPON

  Hollanda

  DUPON, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heeze, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. CARPIGIANI FRANCE SA

  Fransa

  CARPIGIANI FRANCE SA, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurma stantları için makinalar, Profesyonel amaçlı/kullanım için dondurucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitry-sur-seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PREGEL S.P.A.

  İtalya

  PREGEL S.P.A., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurmacılar için yarı hazır ürünler, pasta hazırlanışı, dondurma hazırlanışı, dondurmacılar için baz besin hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ICE GROUP SP. Z O.O.

  Polanya

  ICE GROUP SP. Z O.O., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. buz üretim makinaları, dondurmalar için ayarlayıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rybnik, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ARMAC S.R.L.

  İtalya

  ARMAC S.R.L., yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurma makineleri, buz üretim makinaları, yoğurt üretimi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giuliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. UNIVERS DU GLACIER

  Fransa

  UNIVERS DU GLACIER, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. buz üretim makinaları, dondurmacılar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Chapelle-Sur-Erdre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. L'ODYSSÉE DES GLACES

  Fransa

  L'ODYSSÉE DES GLACES, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frejus, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ICETEAM 1927

  İtalya

  ICETEAM 1927, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, buz makinesi gereçleri, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, buz üretim makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anzola Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GEL - MATIC ITALIA S.R.L.

  İtalya

  GEL - MATIC ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar, yumuşak buz makinaları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orio Al Serio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GUANGLI MACHINERY (XINHUI) CO., LTD

  Çin

  GUANGLI MACHINERY (XINHUI) CO., LTD, yılında kurulan ve Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gujing Town, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dondurma yapımı için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

407 Şirketler