• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel araçlar

Sonuçlar

Endüstriyel araçlar - Ithalat/Ihracat

 1. KASAG SWISS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KASAG, İsviçre Emmental'daki Langnau'da bulunan orta ölçekli bir sanayi kuruluşudur. Şirket 1929 yılından bu yana kalifiye uzman personel istihdamı yapmaktadır. Bern Kantonu'ndaki bu doğal dağlık bölgede sadece dünyaca ünlü Emmentaler peyniri üretilmez, burada küresel olarak mükemmel şöhrete sahip birçok yenilikçi şirket de faaliyette bulunur. KASAG da bunlardan biridir. Kimya ve ilaç sanayisinin yanı sıra organik, gıda ve çevre teknolojilerinde kullanılan cihazlar, kaplar, basınçlı kaplar, ısı eşanjörleri, kolonlar, bileşenler, vb. malzemelerin tasarım ve imalatı. Meyve nektarları, reçeller, kompostolar, reçeller, soslar, sebzeler ve diğer gıdalar üretiminde kullanılan toplu pişirme tesisleri için mühendislik ve kurulum. Atık su sistemlerinden ısı geri kazanım tesislerinin mühendisliğinin yanı sıra çeşitli kanal şekilleri için kanal ısı eşanjörleri üretimi ve montajı.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar"

 2. MAZZOCCHIA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bir İtalyan şirketinin tarihini ve fikirlerini uluslararası platforma taşıyan Fratelli Mazzocchia, atık toplama ekipmanları tasarımı, inşası ve pazarlamasında Avrupa'nın lider firmalarından biridir. Fratelli Mazzocchia, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra müşteriyi merkeze alan stratejisiyle uyumlu özel hizmetler sunmaktadır. Fratelli Mazzocchia tutarlılık, kalite, yenilik demektir.

 3. RITEC ROHR-INSPEKTIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RITEC ROHR-INSPEKTIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haldenwang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. F.LLI AUCIELLO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  F.LLI AUCIELLO SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yaprak yaylar, Taşıt frenleri, otomobil frenleri için sökülebilir parçalar, fren diski değişimi, Yaprak yaylar, fren diski rektifiye işleri, Taşıt frenleri, kamyon yayları onarımı, oto makaslarının revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modugno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VAR

  İtalya

  Verified by europages badge

  VAR, yılında kurulan ve Araba yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Endüstriyel araçlar, endüstriyel araç değişimi, oto yedek parçaları, Endüstriyel araçlar, kamyon değiştirme, otomobil sökülebilir parçaları, elektrik konnektörleri, fren, orijinal yedek parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grugliasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LONGO EUROSERVICE

  İtalya

  Verified by europages badge

  LONGO EUROSERVICE, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tank (tanker), treyler, römorklu kamyon, Tank (tanker), treyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conversano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OFFICINA CAMPAGNARO

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINA CAMPAGNARO, yılında kurulan ve Kamyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar, yetkili satış sonrası hizmeti, kamyon tamirat atölyesi, Endüstriyel araçlar, endüstriyel araç onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontaniva, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. OFFICINE CRISTALLO

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINE CRISTALLO, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, otomobil karoserleri için tesisat ve ekipmanlar, sanayi ce özel araçlar için düzenlemeler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, araçların yük arabalarına dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cosio Valtellino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DLOUHY GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DLOUHY GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tulln An Der Donau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. C.F.Z. CAR S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.F.Z. CAR S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. endüstriyel taşıt kasaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SAFKAN GROUP PLASTIK KAUÇUK SAN.TIC.A.Ş

  Türkiye

  Safkan Group şirketler topluluğunu sizlere tanıtmak bu vesile ile hizmet ve ürünlerimiz ile tedarikçiniz olmak isteriz. Safkan Group Kauçuk , Silikon , EMI Korumalı Konektör Contaları, Plastik ana üretici olması adına kurulmuş olan fizibilite çalışmaları yapılmış büyük projeler üzerinde imalat ve tasarım yapan firmadır. Aynı zamanda ise savunma sanayi ve Enerji Sektörü firmalarına yan sanayi olarak hizmet vermektedir. Üretimlerimizde sizlerle de doğrudan çalışmak isteriz. Özel imalat , Kalıp imalatı , Kauçuk Plastik Üretimi yanı sıra Fason Parça, Talaşlı İmalat, Kaynaklı İmalat, Kesim – Büküm imalatlarıyla firmanıza katkı sağlamak isteriz.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar"

 2. MAKKO MAKINA

  Türkiye

  We , MAKKO MAKINA SUPERSTRUCTURE EQUIPMENT COMPANY located in İzmir, Turkey. We have our own factory facilities 7000 m2 closed , 10000 m2 open in Kemalpaşa , İzmir. Between 50 - 100 people is working in our factory. We manufacture and export cleaning equipments based on our 15 years experience on this field. Garbage compactors , Disinfection tanker , Disinfection unit, Minipackers, Minipackers with shovel, minipacker with shovel and slide , Portable disinfection tanker , Ground pressing container , Monoblog Garbage Compactor , Water tankers, Vacuum tanker, Jetting tanker, spare parts and other types of special productions take part in our product range to present you valuable customers. We are wellkown and reliable company with our quality and reasonable prices in Turkey. market. We are fresh air for equipment sector with our quality and resonable prices. We exported over 18 countries mostly to Italy, Spain , Romania , France, Holland, Denmark, Jordan , Kuwait , Dubai , UAE, Kosovo, Slovakia, Bulgaria, Ukraine, Chile , Algeria, Bahrain , Iraq etc. You can also check our product range from our website.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar"

 1. KAYAHAN FIRCA GIDA INSAAT PLASTIK TEMIZLIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  1987 yılından beri fırça, süpürge, paspas sapı yapan firmamız kendi patentli ürünü olan "Kendinden Pasolu" sapıyla pazarda çığır açmıştır. Her türlü ölçülerde sap üretim imkanımız vardır. Teleskopik saplardan aluminyum saplara kadar çeşitli ürün yelpazemiz vardır. Ayrıca diğer temizlik ekipmanları tedarikçisiyiz. Moplar, fırçalar, süpürgeler, kovalar, temizlik kimyasalları, havlular, peçeteler. EXOPA: -Ucunda plastik vida yok, metalin kendisinde vida dişi olan kendinden pasolu diye tabir ettiğimiz yekpare, tek parça olan özgün bir ürün. Plastik vidadaki gibi kayma, kırılma yapmadan uzun ömürlü ve dayanıklıdır. -Kullandığımız renkler tamamen elektrostatik toz boya ile yapılan kaliteli renklerdir. RAL1018, RAL3002, RAL5002, RAL6018, RAL7015 gibi özel renkler. -Metal kalınlığı ise gerek endüstriyel ortamlarda kullanılan geniş çalı fırçalarında, metal-plastik yersillerde yamulmadan, bükülüp kırılmadan; gerek evsel ortamlarda uzun ömürlü kullanımlara dayanabilmesi için kalın tutulmuştur. -Plastik elcik, tutamaç ise 1. sınıf plastik hammaddeden renkli olarak basılmaktadır. 3 tane standart sabit metal sap üretimimiz var. Çap - Kalınlık - Boy 22mm - 0, 40mm - 1170mm 22mm - 0, 50mm - 1200mm 23, 5mm - 0, 50mm - 1300mm Uzunluğu 117cm olan ürünümüz ekonomiktir. Ancak istenilen her türlü kalınlıkta, uzunlukta çapta ve renkte ürün yapabiliriz. MERLIN'S: Metal yersiller, metal mop tutucular, plastik yersiller, plastik mop tutucular vb

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar"

 2. MIMOSI DIS TICARET LIMITED ŞTI.

  Türkiye

  20 yıllık tecrübe ve altyapının uzantısı olan tecrübeyi kullanarak, tedarik organizasyonu ve fason üretim yapan bir dış ticaret firmasıyız. Türkiye'den çok sayıda küçük ve/veya büyük adetli ürün arayan müşterilerimize, etkin satın alma ile maliyet tasarrufu ve verimlilik sağlayarak acentelik hizmeti, tedarik organizasyonu ve fason üretim sağlıyoruz. Son 20 yılda farklı sektörden pek çok ürün tedarik ederek işletmelere süreklilik sağladık. Çoğunlukla inşaat malzemeleri, Endüstriyel ürünler tedarik ettik. Ayrıca güç aktarım sistemleri için yardımcı elemanlar üretiyoruz. V-Kayış uzunluk ölçer, kasnak aşınma şablonu, kayış demontaj ve montaj aparatı, zaman kayışı kesme makinesi başlıca ürünlerimiz. Hizmetlerimiz her türlü endüstriye yöneliktir. Üreticiler, toptancılar, ithalatçılar, perakendeciler, taşıt sektörü, tarım sektörü, STK’lar, çiftçiler, merkezi ve yerel yönetimlerin satın alma birimleri ve bireyler…

 3. STARFISH ENERJI LTD

  Türkiye

  One of the leading manufacturing Battery charger, DC DC Converter, UPS, Inverter, Compansation Device, Detuned Filter Reactor, Tarnsformers, cables and supplying Batteries for energy sectors for all over the world. However our group companies are manufacturing Copact Laminate , Cubicles, Toilet Cubicles .

 4. BÜYÜK EKER BIJON SANAYI VE TICARET A.Ş.

  Türkiye

  Konya Organize Sanayi Bölgesinde, 36.000m² alan içerisinde kurulu 23.000m²’lik fabrikasında üretimini gerçekleştiren Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin temeli 1984 yılında küçük bir atölye olarak atılmıştır. 1989 yılında bijon ve somun üretimine başlayan Eker, gelişimini sürdürerek 1992 yılında şirketleşmiştir. 1997 yılında halen üretimini sürdürdüğü Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasına taşınan Eker, sırası ile ağır ticari araçlar için fren kampanası, fren diski, volant, tam otomatik ve manuel fren cırcırı ve süspansiyon körüklerini ürün gamına ekleyerek müşterilerine daha fazla seçenekler sunabilmeyi hedeflemektedir. Bir aile şirketi olan Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş., aile sıcaklığını işlerine de yansıtarak, müşterileri ve tedarikçilerini ailenin bir parçası olarak görmektedir

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar"

 5. GLOBAL ENGINE PARTS EXPORT & IMPORT

  Türkiye

  GLOBAL ENGINE PARTS ISTANBUL -Türkiye ve 1980 yılında kurulmuştu. Biz bir lider ihracatçısı ve distribütör şirketi motor kısımlarında. Aynı zamanda bazı özel üretim özel müşteri gereksinimleri için motor yedek parça, ları. Biz dünyada 30'dan fazla ülkeye ihraç etmekteyiz. Bizim faaliyetleri ve ana ürün yelpazesi vardır izler. 1) Bizim ekli katalogda anlatılan birçok motor tipleri için Nural-Kolbenschmitdt-Kink-Goetze-Mondial-AE Borgo Nova-Piston-Ring-gömleği setleri kaynağı. Başta Avrupa ülkeleri bu ürünleri ihraç. 2) Biz dünya (Orta Özellikle Avrupa, Rus, Moldova, Bulgaristan, Romanya, içinde DEUTZ & KHD & PERKINS & JCB & CUMMINS & KOMATSU & CATERPILLAR & LOMBARDINI & RUGGERINI & HATZ & YANMAR & KUBOTA & IVECO & ZETA & OTOYOL & MITSUBISHI MOTOR & ISUZU MOTOR & HINO MOTOR & MERCEDES MOTOR & MAN MOTOR & CNH MOTOR & FTP & MOTOR YEDEK PARÇA birçok ülkeye dizel motorlar için motor parçaları bir çok kaynağı Doğu ve Afrika pazarları). bu motorlar için İlgili motor parçası katalogları bağlıdırlar. 3) Biz geliştirmek ve bu tür özel müşteri gereksinimleri için piston, astar, motor valf, motor yatağı, conta, yağ pompası, su pompası, con-çubuk, krank mili, rocker-kol, itme çubuğu gibi bazı özel Motor Parçaları üretmek. Biz dünyada birkaç pazar (Ağırlıklı Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında) için bu özel parça temini. Kalite bizim için en önemli kavramdır. Biz kalite için aşağıdaki prensipleri vardır. https: //www.globalengineparts.com

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar"

 6. WALTER FÖCKERSPERGER GMBH

  Almanya

  Walter Föckersperger GmbH şirketi, özel makine üreticisi olarak, kabloların ve boruların kazısız döşenmesi için yenilikçi sistemler geliştirmektedir. Bavyera'daki Pauluszell'ide yerleşik olan orta ölçekli aile işletmesi, yüksek performanslı kurulum sistemleriyle, segmentinde 60 yılı aşkın deneyime sahip, dünya çapında yenilikçi bir pazar lideridir. Uluslararası arenada döşeme pulluğu veya döşeme örümceği olarak bilinen Foeck kablo pulluk sistemleri günümüzde tüm kıtalarda birçok müşteri tarafından kullanılmakta ve takdir görmektedir. Orta ölçekli bir aile işletmesi olan şirketimiz 1931 yılında kurulmuş olup günümüzde ailenin 3. neslinin bir üyesi olan Müh. Walter Föckersperger tarafından yönetilmektedir. Walter Föckersperger GmbH şirketinin ilkeleri, yüksek teknolojik yetkinliğin yanı sıra insanlar için olağanüstü bir teknoloji ve çevrenin korunması için teşvik ve taahhüt olarak özetlenebilir.

 7. ZIEL INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Endüstriyel atık yönetimi konusunda fark yaratan devirmeli atık konteynerleri ve bir çok atık, taşıma ve depolama ürünleri üreten Eskişehir Türkiye de faaliyet gösteren firmayız. Ürünlerimiz yüksek kalitede olup tamamen iş güvenliğine uygun ve 1 yıl garantilidir.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar"

 8. ANKO ENERJI

  Türkiye

  Anko Enerji San. Tic. A.Ş., that is founded at 2013 in Kocaeli and has established its production site in Antalya at 2018, is operating in terms of; Research and Development, Product Development, production in Li-ion batteries and also is a leading engineering company on that basis.

  Tüm ürünler arasında "endüstriyel araçlar"

 1. QIBLA ENDÜSTRIYEL LASTIK DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Qibla Industrial Tire Company; It started its activities in Tuzla Orhanlı in 2019. Our Istanbul operation center and head office have a central location. We have a very large stock of tires. We have many brands and models of forklift tires available. These are pneumatic black, gray, white tires; solid black, gray, white tires; We have rimmed tires. Also rim and inner tube are available. We have service as well as wheel sales. We have domestic and international sales. We are the only company that sells wheels of every quality in Turkey. We provide this service as needed. We promise to meet all your forklift wheel needs definitively. With our registered brand İş'te Lastik, we leave the traditional and time-consuming old methods and serve our valued customers with our modern technology service vehicles and our widespread dealer network reaching the whole country.

 2. CENAZE ARAÇ

  Türkiye

  Cenaze aracı imalatı yapan Kayseri Cenaze Araçları yılların tecrübesiyle bütün Türkiyeye hizmet vermektedir. Belediyelere, köylere, özel kişilere cenaze yıkama aracı, cenaze nakil aracı, cenaze yıkama römorku, tabut ve morg satışını yapmaktadır.

 3. VPOWER INDUSTRY

  Türkiye

  VPOWER INDUSTRY, yılında kurulan ve Deniz motorları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel araçlar, tekstil ürünleri, Makine otomasyonu, Endüstriyel araçlar, otomotiv parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. CZULKOWSKI RENTAL

  Almanya

  CZULKOWSKI RENTAL, yılında kurulan ve Endüstriyel aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel araçlar, yük arabası kiralama, mobil vinç kiralama, Endüstriyel araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dommershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOLTEC SRL

  İtalya

  SOLTEC SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Endüstriyel araç donanımı, Vinç ekipmanı, Vinç aksesuarları, vinçli kamyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Benedetto Del Tronto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. B. & C.

  İtalya

  B. & C., yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, ticari araç düzenlemeleri, sanayi ce özel araçlar için düzenlemeler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, hayvan nakliyesi römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fossano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CORISUD

  İtalya

  CORISUD, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları, alternatörler, otomobil araçlar için klimalar, Araba yedek parçaları ve kısımları, motorlu taşıtlar için devir göstergeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modugno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. VISION INDUSTRIA E COMERCIO LTDA

  Brezilya

  VISION INDUSTRIA E COMERCIO LTDA, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, São Paulo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 9. MONFREDA

  İtalya

  MONFREDA, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, endüstriyel araç onarımı, kamyon tamirat atölyesi, Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler, yetkili satış sonrası hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brandizzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SLP - SWEDISH LORRY PARTS

  İsveç

  SLP - SWEDISH LORRY PARTS, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tumba, İsveç 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel araçlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.770 Şirketler