• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel boyama işleri - makineler ve sistemler

Sonuçlar

Endüstriyel boyama işleri - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. ERATEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  Eratec, metal fiber gaz brülörlerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Brülörlerimiz ısıl işlem, metal işleme, boyama, gıda sanayi ve daha birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bekinit® örgülü metal fiber yansıtıcı yüzeye sahip ısıya dayanıklı paslanmaz çelik başlıkla ve elektronik olarak kontrol edilen bir hava/gaz ön karışım sistemiyle donatılan brülörlerimiz, doğrudan termal kızılötesi işlem için geleneksel mavi alevler veya kızılötesi gazlar üretebilir. Eratec'te, özel ihtiyaçlarını anlamak ve endüstriyel kullanımları için onlara en iyi teknik çözümü sunmak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ekibimiz, ihtiyaç analizinden seçilen çözümün uygulanmasına kadar her müşterinin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yanıt vermemizi sağlayan eksiksiz destek sunar. Isıl işlem, metal işleme, boyama ve gıda endüstrisi alanlarında kişiye özel çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için siparişe uygun brülörler üretebiliyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. FINIXA BY CHEMICAR

  Belçika

  Verified by europages badge

  Chemicar Europe yıllar içinde ilerleyerek çeşitli markaların temsilciliğini yapan bir firmadan kendi ürünlerini geliştiren yenilikçi bir firmaya dönüştü. Şu anda kısmen veya tamamen kendimiz tarafından üretilen ürünlerin yanında, Sunmight ve Spectratek gibi tedarikçilerimiz tarafından üretilen markaların da distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu ürünler dünya çapında 50’den fazla ülkede satılmaktadır. Dağıtım sektörüne ve profesyonel tamir servislerine pozisyonumuzu net olarak belirtmek için Chemicar tarafından üretilen halihazırdaki ve yeni geliştirilen yüksek çeşitlilikteki ürünlerimizi yeni bir marka adı altında birleştirmeye karar verdik: Finixa: Yenilikçiliği, Kaliteyi, Kendi üretimini temsil etmektedir. FINIXA size boya dışı sarf malzemelerinin bütün çeşitlerini sunmaktadır. FINIXA ayrıca ikinci sınıf ve kopya ürünlere karşı kesinlik ve koruma sağlar. Kısacası FINIXA, ürünlerinin piyasada tanınırlığının garantisini veren kaliteli bir markadır.

 3. GZ GUANGLI EFE CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  GZ GUANGLI EFE CO., LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel boyama işleri için kabinler, Boya odası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. VENJAKOB UMWELTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VENJAKOB UMWELTTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sarstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HURRICAN LUFT- U. UMWELTTECHNIK, DAMBAUER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HURRICAN LUFT- U. UMWELTTECHNIK, DAMBAUER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vöcklabruck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HÖCKER POLYTECHNIK GMBH LUFTTECHNISCHE ANLAGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÖCKER POLYTECHNIK GMBH LUFTTECHNISCHE ANLAGEN, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MB-ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MB-ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Blomberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KRAPF & LEX MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRAPF & LEX MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weiden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ATON SERVICE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ATON SERVICE, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Tahliye tesisleri, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolchyno, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. AB ANLAGENPLANUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AB ANLAGENPLANUNG GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Achim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KUNSTSTOFF-CHEMISCHE PRODUKTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNSTSTOFF-CHEMISCHE PRODUKTE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Friolzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEM IMPIANTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  LEM IMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boya tesisleri için kabinler, boya için tesisat ve ekipmanlar, metal boyama için makina ve tesisatlar, plastik malzeme boyama işleri için tesisat ve makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FINMAT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FINMAT SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, boya tesisleri için kabinler, endüstriyel boyama işleri için kabinler, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, otomobil karoserleri çin boyama kabinleri, boya için tesisat ve ekipmanlar, metal kurutma makina ve tesisatları, otomatikleştirilmiş boyama sistemi, Kesim sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ACROTECH

  Türkiye

  Acrotech, dünya çapında elektrostatik toz boya, yaş boya, yüzey temizleme ve konveyör hatları alanında lider bir tedarikçidir. Manuel ve tam otomatik toz boya hatları konusunda Acrotech, çok çeşitli endüstriyel sektörlerde dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin yüksek talep ve gereksinimlerini karşılayan çözümler sunmaktadır. Acrotech, 1998 yılından bu yana, endüstriyel boyama hatları alanında, dünya çapında hizmet vermektedir. Teknolojik olarak gelişmiş, yüksek kaliteli cihazlar ve sistemler üretmektedir. Elektrostatik toz boya ve yaş boya kaplama sistemlerinin tasarımı her bir müşteriye özel olarak yapılır. Acrotech Makina A.Ş, her zaman ve her yerde profesyonel teknik desteği garanti eder. Acrotech, yüzey teknolojisinin teknik olarak geliştirilmesinde aşağıdaki yenilikçi çözümlerle karakterize edilmiştir: Elektrostatik toz boya tabancaları Tam otomatik toz boya tabancaları Anti-statik hızlı renk değiştirme sistemleri MagicCenter toz boya yönetim sistemleri Tam otomatik toz boya geri dönüşüm sistemi Elektrostatik toz boya fırınları Alüminyum sertleştirme fırınları Kuru tip yaş boya ve sulu tip yaş boya kabinleri Yaş boya kurutma fırınları ve pozitif basınç odaları Yüzey kaplama hatları MDF üzerine toz boya prosesleri Tam otomatik konveyör hatları Alüminyum ahşap desen hatları Acrotech, dünya çapında toz boya ve yaş boya verimliliğini artırmak amacıyla yüzey kaplama endüstrisinde kullanılan yenilikçi teknolojileri sizlere sunmaya devam edecektir.

 3. DNC OTO - TURKIYE SPARE PARTS - AUTO SPARE PARTS - TRUCK SPARE PARTS- AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  As we are DNC automotive export high quality Turkish made aftermarket and genuine auto parts to nearly 20 countries in the World. we sell more than over 24 brands. We all ready producing %30 of those products at our production lines. All so We supply all other brands from our suppliers to our customers. By the way there are more than 50.000 pcs. spare parts in our stock.As Turkeyspareparts brand, we have been a supplier and manufacturer in the following product groups for more than 20 years. 1- Trucks and Trucks group 2- Construction machines, buckets, forklifts, etc. 3- Car, automobile, minibus and passenger vehicle groups 4- Agricultural vehicles, tractors, etc. Groups. We offer the spare parts of the above groups to our customers as both OEM (original parts) and aftermarket. We have more than 50, 000 products in stock.DNC Automotive; It provides retail sales services to all of Turkey, especially Bursa and South Marmara, with its professional staff who are experts in their fields. By reaching more than 2000 points throughout Turkey, we meet the demands of Original and Aftermarket spare parts quickly and perfectly.As Dnc Automotive, we supply brake parts, chassis parts, Glass cleaning parts, filters, exhaust system parts, cooling parts, steering wheel parts, auto electric parts of many brands and after market. We offer original or sub-industry products to our customers.

 4. ACROTECH MAKINA A.S

  Türkiye

  Acrotech, dünya çapında elektrostatik toz boya, yaş boya, yüzey temizleme ve konveyör hatları alanında lider bir tedarikçidir. Manuel ve tam otomatik toz boya hatları konusunda Acrotech, çok çeşitli endüstriyel sektörlerde dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin yüksek talep ve gereksinimlerini karşılayan çözümler sunmaktadır. Acrotech, 1998 yılından bu yana, endüstriyel boyama hatları alanında, dünya çapında hizmet vermektedir. Teknolojik olarak gelişmiş, yüksek kaliteli cihazlar ve sistemler üretmektedir. Elektrostatik toz boya ve yaş boya kaplama sistemlerinin tasarımı her bir müşteriye özel olarak yapılır. Acrotech Makina A.Ş, her zaman ve her yerde profesyonel teknik desteği garanti eder. Acrotech, yüzey teknolojisinin teknik olarak geliştirilmesinde aşağıdaki yenilikçi çözümlerle karakterize edilmiştir: Elektrostatik toz boya tabancaları Tam otomatik toz boya tabancaları Anti-statik hızlı renk değiştirme sistemleri MagicCenter toz boya yönetim sistemleri Tam otomatik toz boya geri dönüşüm sistemi Elektrostatik toz boya fırınları Alüminyum sertleştirme fırınları Kuru tip yaş boya ve sulu tip yaş boya kabinleri Yaş boya kurutma fırınları ve pozitif basınç odaları Yüzey kaplama hatları MDF üzerine toz boya prosesleri Tam otomatik konveyör hatları Alüminyum ahşap desen hatları Acrotech, dünya çapında toz boya ve yaş boya verimliliğini artırmak amacıyla yüzey kaplama endüstrisinde kullanılan yenilikçi teknolojileri sizlere sunmaya devam edecektir.

 5. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Fransa

  FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) şirketi, 2001 yılında kurulduğu günden bu yana Polonya'da dökümhane ortakları ağı geliştirmiştir. Yılların deneyimine sahip olan FGD, müşterilerine çok çeşitli döküm ve füzyon sahalarına erişim imkanı sunmaktadır. FGD'nin müşteri memnuniyeti odaklı yönetimi, "Dökme Demir Parçaların Tasarımı, Alımı ve Satışı" konusunda 2013 yılında ISO 9001: 2008 sertifikası alarak ödüllendirilmiştir. Şirket çeşitli hizmetler sunmaktadır: - Nüans çeşitliliği için çeşitli füzyon tesisleri. - Şekil çeşitliliği için çeşitli kalıplama tesisleri. - Dökümden nihai montaja kadar parçaların manipülasyon sayısını sınırlamak için entegre işleme atölyeleri. - Parçaları korozyondan korumak ve estetiğini mükemmelleştirmek için boyama atölyeleri. - Yeni parçalar ve konseptler geliştirmek için tasarım ofisi. - Büyük bir reaktivite ve stoklarınızın optimize edilmiş yönetimi için uyarlanmış lojistik araçlar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 6. BOYANKA MAKINE

  Türkiye

  We have been serving with our brand name "VHS Teknik" since 2022, but our knowledge and experience go back much further. We manufacture complete powder coating and wet dyeing facilities. These facilities include: Powder coating booths, Wet dyeing booths, Surface treatment and passivation tanks with dipping and spray options, Drying oven, Curing oven, Conveyor line, All equipment used in them (paint gun, control unit, engine, etc.). We are assertive in our field with our experienced team members, innovative, technological business approach and high quality guaranteed products. You can contact us for more detailed information and pricing.

 7. KARABUDAK MAKINE

  Türkiye

  Kama Finishing Machines are suitable for large and small scale production. When you get in touch with our company , your needs will be reviewed quickly and our sales professionals will be your guide beginning from the first stage of your journey. Kbotic is the most innovative product of Kama Engineering. It sprays the surface with its robotic arms and it can make automatic quality control for the process with the help of Kama Smart Vision Technology. Moreover, Kama's finishing machines are not limited to painting machines. Kama sanding machines also offer a large application scale for your production process. In addition to below machines, Kama Makine provides engineering consultancy for your special projects as well as manufacturing special lines. Additional products of Kama, such as drying units, provide optimised processes that is appropriate to your current production line. Discover our product portfolio on our web-site and please feel free to reach us for any question regarding to your painting processes especially on wood surfaces.

 8. VERA YUZEY KAPLAMALARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Vera Group şirketleri olarak Türkiye’nin üretim potansiyelini elinde tutan firmaların imalat ve pazarlama portföylerine yön vermiş dinamik kadromuz, siz değerli iş ortaklarımız talepleri doğrultusunda, kalite, güven ve memnuniyet ilkesini temel alarak çözüm üretmektedir. Finansal açıdan kendi öz kaynaklarını kullanarak var olan firmalarımız, güvenilir ticari ve finansal yapısı sayesinde, stok ve hizmet kalitesinden asla taviz vermeyerek, inovasyon hedeflerine olan tutkusu sayesinde temellerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır. İşinde profesyonel yöneticilerimiz, uluslar arası standartlar ışığında çalışan, arge, üretim, yurtiçi ve yurtdışı satış, satış sonrası hizmetler, montaj ve teknik servis hizmeti veren tüm departmanlarımızın birleştiği ortak nokta; siz değerli iş ortaklarımızın talepleri karşısında memnuniyetiniz eşliğinde, tüm talepleriniz için ortak paydada her daim çözüm üreterek, ortaklığımızı zirvede tutmaktır. Uluslar arası şirket vizyonuyla hareket eden Vera Group, her geçen yıl bünyesine dahil ettiği yurt içi ve yurt dışı referanslarına; güven, memnuniyet ve büyüme hedefini pekiştirerek, tecrübelerini sizlerle paylaşmaktan onur ve mutluluk duymaktadır.

 1. ENBOMAK MAKINA

  Türkiye

  Elektrostati̇k tozboya sektörüne 15 yillik tecrübesi̇yle damga vurmuş ki̇şi̇ler tarafindan kurulmuş bi̇r şi̇rketti̇r ana ureti̇m konusu olan elektrostati̇k toz boya tesi̇sleri̇, yaş boya tesi̇sleri̇ eki̇pmanlari ve maki̇nalaridir türki̇ye'de ve dünyada söz sahi̇bi̇ olmak üzere yeni̇ vi̇zyon ve di̇nami̇zme sahi̇p eki̇bi̇mi̇zle hi̇zmeti̇ni̇zdeyi̇z kali̇teli̇ üreti̇mi̇ i̇le sorunsuz çalişma i̇mkani veren yaygin servi̇s aği ürünleri̇ni̇n arkasinda duran tecrübeli̇ kadrosu i̇le müşteri̇ odakli özel çözumler üretmektedi̇r

 2. AUTOIMPIANTI FAF

  İtalya

  1972’de Francesco Favaloro tarafından kurulan, AUTOIMPIANTI FAF, yenilikçi çözümleri sayesinde boya sistemleri İtalyan ve uluslararası pazarında çok hızlı yer edinmiştir. Sürekli zamana ayak uyduran, AUTOIMPIANTI FAF, sürekli gelişmektedir ve tüm dünyada müşterilerimizin taleplerini gerçekten karşılayan otomobil ve sanayi için yüksek teknolojiye sahip tesisler üretmektedir.

 3. KILAVUZ KONVEYOR BANT VE KAYIS SISTEMLERI

  Tuvalu

  Kılavuz Konveyör Bant ve Kayış Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında İstanbul’da kurulmuş ve Konveyör Bant sektörde uygulanabilen Pvc Konveyör Bant, Poliüretan Konveyör Bant, Teflon Örgü Bant, Teflon Kumaşlar Silikon Bant gibi konveyör bantları stoklarında bulunduran ürünlerin imalatı ile sınırlı kalmayıp çözüm odaklı tamiri mümkün olan eskiyen bantlarınızı en uygun fiyatlarlarla onaran firmadır. Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

 4. OVER ELEKTROSTATIK TOZ BOYA METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Demir Çelik ve Alüminyum materyallerin toz boya ile kaplanmasını sağlıyoruz.

 5. TIMOTHY HOLDING CO.,LTD.

  Çin

  TIMOTHY HOLDING CO.,LTD., yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kardan milleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. BELMEKO

  Belçika

  BELMEKO, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Boya odası, Sanayi boyalarını kurutma fırınları/ocakları, pişirme fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostkamp, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. FIVEX SRL

  Romanya

  FIVEX SRL, yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Targu-Carbunesti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. HANTU MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  HANTU MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gaz dozaj cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chengdu, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. MCI

  Fransa

  MCI, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Boya kurutucu fırınlar, Çelik ve metallerin dövülmesi, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, emici kasalar, Boya kurutucu fırınlar, Çelik ve metallerin dövülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dompierre Les Ormes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. MEWES OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  MEWES OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wedemark, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel boyama işleri - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

559 Şirketler