• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • endüstriyel fırınlar

Sonuçlar

Endüstriyel fırınlar - Ithalat/Ihracat

 1. WWW.HORO.EU

  Almanya

  Verified by europages badge

  HORO, 1945'ten beri ısıtma fırınları, kurutma fırınları, ultra kurutma fırınları ve nemlendirme kabinleri üretmekte ve satmaktadır. Laboratuvarlar için küçük bir ısıtma kabininden kapılı büyük odalara kadar sunulmaktadır: Özellikle uygulamanıza özel olarak tasarlanmış özel çözümlerin üretiminde uzmanlaşmış durumdayız! Isıtma dolaplarımızın ve kurutma odalarımızın büyüklüğü, örneğin laboratuvar alanı için 20 litre ile büyük odalar ve seri tüneller için birkaç m³ arasında değişmektedir. Isıtma kabinleri, her zaman tam bir paslanmaz çelik iç panelle maksimum 650°C sıcaklığa ulaşır. Kurutma işlemleri, proses teknolojisi açısından sürekli olarak geliştirilmektedir, böylece önemli ölçüde azaltılmış enerji gereksinimleriyle daha iyi kurutma sonuçları elde edilebilir. Endüstri 4.0 - yıllardır programımızın bir parçası olmuştur. Cihaz kumanda sistemlerimiz bir Ethernet bağlantısına sahiptir ve bu nedenle dünya çapında bağlantılar ve entegrasyon için tüm seçenekler mümkündür.

 2. REINHARDT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Villingen-Schwenningen (Karaorman) bulunan orta ölçekli bir şirket olarak Reinhardt GmbH, sanayi tipi fırınlar, ısıl işlem, kaplama, Slush Moulding sistemleri alanlarında 650°Cye kadar termomekanik çözümler için dünya çapında faal olan bir piyasa lideridir. Kalite en önemli önceliğimizdir. İlk görüşmeden bitmiş ürüne kadar tüm dikkatimizi müşterilere ve ürünlerine veririz. Amaç: Her durumda eşit seviyeli danışmanlık verir, böylece azami seviyede kalıcı kalite garantisi sağlar ve neredeyse tüm talepleri karşılayabiliriz. Onlarca yıla dayanan tecrübelerimiz açıkça görülebilir. Bu köklü bilgiler her bir çalışanımız tarafından yansıtılır ve ciddi oranda ticaretimizi belirler. Ayrıca bununla da kalmayız. Dünya çapında faaliyet gösterene piyasa liderleri arasında yerimizi koruyabilmek için ürünlerimizi tutarlı olarak geliştirmeye devam ediyoruz.

 3. BTF

  Belçika

  Verified by europages badge

  BTF, tüm endüstriyel sektörlere yönelik olarak ölçüye göre fırın, aynı şekilde seramik fırınları ve 1.800°C sıcaklığa kadar ulaşabilecek her türden fırın serisinin tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Hava ortamında, nötr gaz ortamında, vakum altında çalışacak şekilde veya su verme, düşük sıcaklıkta sertleştirme, çifte su verme, ergitme, kurutma, eskitme, ön ısıtma gibi özel termik işlemlere yönelik tasarlanabilirler, Ayrıca BTF, malzemelerin ısıya direnme testleri için de fırınlar tasarlamakta ve üretmektedir. Ar-Ge departmanlarına yönelik olarak şirketlere ve sertifikalı laboratuvarlara teknik destek vermekteyiz. Bu fırınlar, kendimize ait yönetim ve veri derleme sistemleri ile donatılmıştır, böylece çeşitli normlara ve standartlara göre testler yapabilmektedir (Bu standartlar: EN-1363-1; EN-1363-2; ASTM-E119; UL-263; BS-476-20; HCM; RWS). Her markadan fırınlara bakım, onarım ve yenileme hizmetleri ile termik çiftler, regülatörler, yalıtkan ve/veya refrakter malzemeler, bobin halinde veya blendajlı rezistanslar gibi yedek parçalar sunuyoruz.

 4. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Eurotec Riga International firması, Bolzano ili Lana semtinde, via Bottai, 9/1 adresinde bulunmaktadır. Firma, kırk yılı aşkın süredir profesyonel restoran işletmeleri için yenilikçi teknolojileri araştırır ve tedarik eder. Bugün sektörünün lideridir ve tüm ulusal ve uluslararası alanda mikrodalga fırınlar, elektrikli ızgaralar ve pizza fırınları dağıtımı gerçekleştirir.

 5. SACAR FORNI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl firması fırın ürünleri üretimi, pastaneler ve pizzacılar için ekipmanların yapımında ve satışında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Mağazalar için fırınlar, makineler ve mobilyalar, oteller, barlar, restoranlar ve dernekler için malzemeler, mağazalar ve süpermarketler için mobilyalar, endüstriyel ve ticari buzdolapları üretir. Elektrikli fırınlar, gazlı fırınlar, dizel fırınlar, tünel fırınlar, bantlı fırınlar, hareketli çerçeveye sahip fırınlar ve soğutmalı dolaplar ile şok soğutucuları sipariş edebilirsiniz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ENA ELEKTROTECHNOLOGIEN UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENA ELEKTROTECHNOLOGIEN UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Atzendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CD AUTOMATION

  İtalya

  Verified by europages badge

  CD AUTOMATION, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel fırınlar, FUJI ELECTRIC, Endüstriyel fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. WEISS UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEISS UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel fırınlar, buharlı sterilizatörler, Endüstriyel fırınlar, Klimatik odalar, Klimatik odalar, korozyon testleri, soba montajı, beyaz oda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reiskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, Endüstriyel fırınlar, tekstil makinaları, Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, makina mühendisliği, kablo açma makarası, Bükük tel parçaları, asfaltlama makinaları, kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LÖCHER INDUSTRIEOFEN- U. APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÖCHER INDUSTRIEOFEN- U. APPARATEBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hilchenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CONTHERMO GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONTHERMO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kreuztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Endüstriyel fırınlar, CNC işleme, konveyörler, Islak boyama, toz boya kabini, toz boya hatları, Boya kurutucu fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. AVION EUROPA GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AVION EUROPA GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Endüstriyel fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IZERMAK SALIERI

  Türkiye

  İzermak endüstriyel mutfak onarım merkezi, 1990 yılından bu yana endüstriyel makine onarım servisi olarak hizmet vermektedir. Geçmişten bugünlere gelmemizi sağlayan; kaliteli ürün, iyi fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ışığında büyümekte ve sektöründe adından söz ettirmektedir. En iyi reklamın müşteriye verilen güvenin, diğer müşterilere aktarılması olduğunu misyon edinen firmamız, bu sayede bir imkansızı başararak bugüne kadar hiçbir reklam faaliyetinde bulunmadan pazardaki payını günden güne arttırmıştır. İnternet sayfamızda reklamdan ziyade, günün koşullarına ayak uydurmak, oluşan potansiyel müşterilerimizin bize kolay ulaşmasını sağlamak, ürün çeşitliğimiz hakkında bilgi sahibi olmak için hazırlamış bulunmaktayız.

 3. BOYANKA MAKINE

  Türkiye

  We have been serving with our brand name "VHS Teknik" since 2022, but our knowledge and experience go back much further. We manufacture complete powder coating and wet dyeing facilities. These facilities include: Powder coating booths, Wet dyeing booths, Surface treatment and passivation tanks with dipping and spray options, Drying oven, Curing oven, Conveyor line, All equipment used in them (paint gun, control unit, engine, etc.). We are assertive in our field with our experienced team members, innovative, technological business approach and high quality guaranteed products. You can contact us for more detailed information and pricing.

 4. VOLKAN ENDUSTRIYEL MUTFAK EKIPMENLERI

  Türkiye

  Volkan Endüstriyel Mutfak olarak 2001 yılında başladığı imalat ve mağazalarına bugün İstanbul Pendik ve Kocaeli Gebzede tecrübeli kadrosuyla devam etmektedir.Volkan Endüstriyel mutfak sektöründe hızla gelişen teknolojiyi takip ederken diğer yandan disiplin içerisinde yürüttüğümüz projelerde danışmanlık, imalat, montaj ve satış sonrası destekte kalite tavizsiz hizmet veriyoruz. Volkan Industrial Kitchen, which started in 2001, continues with its experienced staff in Istanbul Pendik and Kocaeli Gebze today.Volkan continues in the industrial kitchen sector. industrial kitchen equipment industrial kitchen equipment near me industrial kitchen equipment manufacturers usa industrial kitchen equipment for sale industrial kitchen equipment used industrial kitchen equipment list industrial kitchen equipment rental industrial kitchen equipment cad blocks industrial kitchen equipment manufacturers in india industrial kitchen equipments turkey industrial kitchen equipments in philippines industrial kitchen equipment price list industrial kitchen equipment manufacturers industrial kitchen equipment auctions industrial kitchen equipment autocad blocks industrial kitchen equipment australia industrial kitchen equipment and their uses industrial kitchen equipment south africa industrial kitchen equipment saudi arabia apinox industrial kitchen equipments kitchen equipments in industrial area industrial kitchen equipment brands

 5. HEATEQ OFENANLAGENBAU

  Almanya

  Şirketimizin faaliyeti, inşaat (2-3D) sektörünün yanı sıra aşağıdaki sektörlerde komple teslimatlarda oluşmaktadır: Endüstriyel fırın imalatı, koruyucu gaz teknolojisi, endüstriyel kurutucular, inşaat (2-3), gaz brülörleri, kojenerasyon üniteleri, vakum sistemleri Hizmetlerimiz: Endüstriyel fırın inşaatı, endüstriyel kurutma ve koruyucu gaz sistemleri alanlarında yeni ve dönüştürülmüş tesislerin operatörleri için iş ve sorumluluk tanımları oluşturma Endüstriyel fırın yapımı, koruyucu gaz teknolojisi, vakum teknolojisi ve endüstriyel kurutucu alanlarında üreticiler ve tedarikçiler için proje alımı 3 boyutlu yapı olarak komple sistemlerin mühendisliği ve kabul ve teslimine kadar gerçekleştirilmesi Özel uygulamaların yanı sıra yeni tesisler için yapı parçalarının geliştirilmesi Örnek uygulama alanları: Piroliz Teknolojisi (TNV, RNV döner boru teknolojisi) Endüstriyel Kurutucular (Atmosferik kurutma, Koruyucu gaz kurutucuları, parçalı mallar, bantlar ve özel durumlar için vakumlu kurutucular Vakum teknolojisi (vakum kurutma, emdirme, vakum fırınları için pompa istasyonları) Çimento fabrikası teknolojisi

 6. FCT SYSTEME GMBH

  Almanya

  Sizin için gelişmiş teknolojilere sahip yüksek sıcaklık sinterleme sistemleri ve komple üretim konseptleri planlıyoruz. Ayrıca anahtar teslimi tesisler için de projeler üstleniyoruz. Planlamadan uygulamaya kadar "Anahtar Teslim Tesisler" için "hammaddeden kullanıma hazır bileşenlere" kadar tüm aşamalarda teknik bilgi birikimi sunmaktayız. Sizin ürün fikirleriniz varsa - Biz bunları tutarlı bir şekilde uygular ve seri üretim olgunluğuna gelinceye kadar destekleriz. Yüksek performanslı malzemelerin ve mühendislik seramiğinin her alanında geniş ve kapsamlı deneyimlerimiz sizin avantajınızdır. Seri üretim ile ilgili teknik imkanlara sahip teknik merkezimiz, ürün geliştirme ve OEM üretimi için hizmetinizdedir.

 7. LEVANT RUS LLC

  Rusya

  Lewant şirketi, Armavir kentinde (Rusya) bulunan, deneyimli bir ekmek fırını ve ekipmanları üreticisidir. Lewant fırın fabrikası döner raflı fırınlar üretir: dizel ve gazlı fırınlar; elektrikli fırınlar; 600 × 800, 600 × 400 ve 600 × 1100 mm sac tepsiler için tasarlanmış sac tepsi rafları. 2.000 mm yüksekliğindeki pişirme odaları 20 tepsiyi barındırarak, performansı %22 oranında arttırabilir. Lewant, fırınların kurulumunu, devreye alınmasını ve ayarlanmasını gerçekleştirir; müşterilerine 24 saat teknik destek ve acil yerinde garanti hizmeti ve fırın tamiri sunar. Lewant, en yüksek pişirme kalitesine, azami enerji verimliliğine ve dayanıklılığa odaklanır, bu nedenle Çin menşeli hiçbir bileşen kullanmaz. Ticarî olarak üretilen gazlı ve elektrikli fırınların tüm bileşenleri, en az 20 yıllık hizmet ömrüne sahip endüstriyel fırınların 24 saat ağır hizmet tipi çalışması için tasarlanmıştır. Lewant, tüm ekipmanlar için 3 yıl, ısı eşanjörleri için 5 yıl ve fırın gövdesi için ömür boyu garanti vermektedir.

 8. TEKMAK BAKERY MACHINES AND EQUIPMENTS

  Türkiye

  Firmamız 1967 yılında Hüseyin Kuvvet tarafından Teknik-Elek adıyla kurulmuştur. Faaliyetlerini un eleme makinaları imalatı olarak başlatmıştır. Un eleme makinaları alanında Türkiye'de bir ilk olmuştur. Un eleme makinalarında Türkiye genelinde kullanılan bütün tip ve modellerin tasarımcı ve geliştiricisidir. Firma, 2002 yılından itibaren Tekmak makina adıyla faaliyetlerini ve gelişimini sürdürmeye devam etti. Bu dönemden itibaren hızlı birgelişim süreci yaşandı.2002 yılında un eleme makineları geliştirilerek Seyyar Tip makinelar/İpek Elekli Modeller üretilmeye başladndı. Bu tip makinalarda da Türkiye'de bir ilk gerçekleştirildi. Firma bu gelişim sürecinde yatırım ve gelişimini sürdürerek Ekmek Dilimleme Makinaları imal etmeye başladı. 2005 yılı itibariyle Türkiye'nin birçok şehrinde makina dağıtımı ve satış organizasyonu yapılmaktadır. Ayrıca bu illerdeki bayilikler aracılığıyla teknik destek ve yedek parçahizmetleri sürdürülmektedir. Kaliteyede önem veren firmamız kısa sürede yurt genelinde kalitesini ispatlamıştır.Müşterilemizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile ISO-9001: 2008 kalite sistemi ve CE emniyet gereklerini titizlikle uygulayarak kaliteli ve nitelikli ürünler üreterek müşteri memnuniyeti sağlamak.Sektörümüzde sadece makina üretip satan bir firma değil, firma kültürü, değerleri, prensipleri, tecrübeleri ve yüksek enerjisiyle fark yaratan, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir firma olarak dünya markası olmak.

 1. ESKI MAKIBE

  Türkiye

  1990 yılında, ekmek fırınları ve hamur makineleri imalatında 39 senelik tecrübeleri bulunan, konularında uzman üç makine mühendisi tarafından, fırıncılık ve pastacılık sektöründe kullanılan makineleri ve ekmek üretim teknolojisini geliştirmek ve sektöre yeni ürünler kazandırmak amacıyla kurulan ES-MAK, bugün ülke sektöründeki en güçlü firmalardan biri olarak gösterilmektedir. Ekmek ve pasta fırınlarından hamur hazırlama ve işleme makinelerine kadar 180’den fazla ürünü ile, tüm dünyadaki fırınlara, pastahanelere, otellere, hiper marketlere ve kantinlere hizmet vermektedir. Üretimimizin %70’ini ihracat yapmaktayız. Başta Afrika ülkeleri olmak üzere, Avrupa ülkelerinden Tür ki Cumhuriyetlerine, Balkanlardan Orta Doğuya yüzlerce noktada müşterimiz bulunmaktadır. Önümüzdeki dönem hedeflerimiz, ürün portföyümüzü arttırmak, mevcut ürünlerde iyileştirmeye gitmek ve dünya çapındaki büyümesini arttırmaktır. Sizlerle de çalışmaktan onur, gurur ve kıvanç duyacağız…

 2. CENTER OF TRADE

  Türkiye

  Center of Trade; has started its activities with professional team that experienced in support mechanisms and applications , foreign trade, investment, logistics, consultancy besides it has experince of knowledge of regulations and its applicaitons for a long time..Providing unconditional customer satisfaction by giving service within bounds of international standards, making a difference in our service sector and being a global company are our biggest targets.The first policy of our company is to be a supplier company that can meet all product and service requirements of our customers. It is an integral part of our company to respond the demand the fastest way possible, to deliver the right product on the most appropriate terms and to complete procurement process in the highest quality and at affordable price.Keeping our customer informed of latest developments, cutting-edge products and services; and present exchange of views by bringing together customers with relevent experts is one of the important elements of our customer satisfaction policy.Customer relationship management which will form a principled solution partnership based on mutual trust, diligence and honesty are our most important principles.At the point of foreign trade consultancy, On the basis of ‘Boutique Work Philosophy’, satisfied customer is more basic principle for us than having a lot of customers.Within bounds of the basic principle, We are ready to be your solution partner with producers, foreign t

 3. ALES MACHINE IMPORTER & EXPORTER

  Türkiye

  Super Market Projeleri, Restorant projeleri, Fırın Ekmek Projeleri, Hızlı tüketim ürünleri, Soğuk Oda Projeleri, Anahtar teslim projeler, Uluslar arası her çeşit proje çalışması ayrıca kalite ürün ve hesaplı fiyat çalışma olasılıkları.

 4. BAKI TEKNIK MAKINALAR TIC. VE SAN. LTD.

  Türkiye

  Şirketimiz 2001 yılından bu yana faaliyette olup Endüstriyel Boyama Kabinleri alanında hizmet vermektedir. 2001 yılında ilkkez filtre satışı ile piyasa giriş yapan BAKİ TEKNİK MAKİNALARI 2005 yılında Oto Boyama Kabinleri imalatına başlamıştır. 16 yıllık bilgi birikim ive tecrübesiyle piyasanın taleplerini karşılamakta ve kaliteli ürün satışı ve satış sonrası bakım ve montaj hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını her daim karşılama gücüne sahiptir.

 5. BORTEK

  Ukrayna

  BORTEK, yılında kurulan ve Endüstriyel fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sodyum hipoklorit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borispil, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. GLOBECORE

  Amerika Birleşik Devletleri

  GLOBECORE, yılında kurulan ve Endüstriyel fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar, sondaj ve derin kuyu açma endüstrisi, Atık su işleme ürünleri, Biyolojik gazlar ve yakıtlar - enerji amaçlı kullanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poltava, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. EISENMANN THERMAL SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  EISENMANN THERMAL SOLUTIONS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bovenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TAVENGINEERING

  İtalya

  TAVENGINEERING, yılında kurulan ve Endüstriyel fırınlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Caravaggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GRUPPO PEDERCINI

  İtalya

  GRUPPO PEDERCINI, yılında kurulan ve Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel fırınlar, Elektrikli sanayi ocakları/fırınları, Eritme ocakları, Termik işlem için ocakları/fırınları, Endüstriyel fırınlar, Elektrikli sanayi ocakları/fırınları, Eritme ocakları, Termik işlem için ocakları/fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuvolera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SOCIETE THERMIDOR

  Fransa

  SOCIETE THERMIDOR, yılında kurulan ve Termik işlem için ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eritme ocakları, Endüstriyel fırınlar, Eritme ocakları, dökümevleri, Endüstriyel fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romans Sur Isère, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Endüstriyel fırınlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.494 Şirketler