• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • etiketleme makineleri

Sonuçlar

Etiketleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. ÖZKA MACHINE AUTOMATION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ÖZKA-İSTANBUL, OTOMATİK STREÇ SARMA, OTOMATİK STREÇ DİLİMLEME, OTOMATİK GÖBEKSİZ STREÇ SARMA VE OTOMATİK ÖN STREÇ SARMA MAKİNALARI ÜRETMEK VE GELİŞTİRMEK AMACIYLA 2015 YILINDA İSTANBUL'DA KURULMUŞTUR. ÖZKA-İSTANBUL, KURULUŞUNDAN İTİBAREN, YURT İÇİNDE PE/PVC STREÇ FİLMLER İÇİN ULUSLARARASI ALANDA KABUL GÖRMÜŞ STANDARTLARA SAHİP VERİMLİ VE YÜKSEK HIZLI SARMA MAKİNELERİNİN TASARIMI VE ÜRETİMİNDE ÖNCÜ BİR ŞİRKET ROLÜ ÜSTLENMEYE BAŞLAMIŞTIR. İLERLEYEN YILLARDA ÖZKA-İSTANBUL, YABANCI MÜŞTERİLERİNİN DE İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK ÜZERE ULUSLARARASI PAZARLARDA YER ALMAYA BAŞLAMIŞTIR. ÖZKA-İSTANBUL'UN BİR DİĞER ÜRETİM ALANI, ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME GEREKTİREN DOLDURMA VE PAKETLEME MAKİNELERİNİN ÜRETİMİ OLMUŞTUR. SON OLARAK ÖZKA-İSTANBUL, PİŞİRME KAĞITLARININ SARILMASI VE BOYUTLANDIRILMASI İÇİN BİR MAKİNE GELİŞTİRMİŞTİR. ÖZKA-İSTANBUL, ÜRETİM KAYIPLARININ ORTADAN KALDIRILMASI VE ÖNLENMESİ İÇİN MÜŞTERİLERİNE TAM ZAMANLI TEKNİK DESTEK VERMEKTEDİR.

 2. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge
 3. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sanayi ve ticaret alanlarında faaliyet gösteren deneyimli bir iş ortağı olarak, münferit talepler ve müşterilerimizin ihtiyaçları için özel, ısmarlama çözümler üretmekteyiz. Mükemmel işleme ve sıkı bir kalite kontrolü contact cihazlarını ve etiketlerini eşsiz bir markalı ürün haline getirmektedir. Sunduğumuz ürünlerin bazıları şunlardır: contact manuel etiketleme sistemleri - manuel etiketleme ve dispenser cihazlar - Mal tanıtım etiketleri contact etiketleri - sanayi ve ticaret için kalite etiketleri - Mücevherat ve reklam etiketleri - Terazi etiketleri ve bunların yazıcıları - Termal ve termal transfer yazıcılar - Etiket yazılımı - karbon şeritler ve diğer aksesuarlar - Özel çözümler contact etiketleme sistemleri - Tam ve yarı otomatik yazım ve etiketleme sistemleri - Promosyon ürünleri - Kapsamlı mağaza donanımı ve fiyat ve bilgi taşıyıcı ürün yelpazesi - Etiket takma tabancaları ve ipleri - Yazar kasa şeritleri güvenlik etiketleri - Mal güvenlik sistemleri - Yapışkan ve sert etiketler.

 4. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CNC freze makinelerinin, CNC gravür makinelerinin, CNC plazma kesme makinelerinin, su jetiyle kesme tesislerinin ayrıca işaretleme sistemlerinin, dozaj tesislerinin, bıçaklı çizicilerin ve CAD/CAM yazılımlarının Alman üreticisi. Almanya'da üretilen makinelerimiz kesinlikle sınırsız kullanılabilir. 2D freze, 3D freze, gravür, dozaj, yapıştırma, 3D tarama, kesme, kaynak, plazma kesme, su jetiyle kesme, aşındırma, ultrasonik kaynak en önemli uygulama seçeneklerinden sadece bazılarıdır.

 5. SHANGHAI NPACK AUTOMATION EQUIPMENT CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  SHANGHAI NPACK, Şangay, Jiading bölgesinde bulunan sıvı şişeleme makineleri alanında Çin'in önde gelen üreticilerinden biridir Sıvı şişeleme Ekipmanlarında Uzmanlığa sahiptir. 2006 yılından bu yana üretilen ve 2012'de tescil edilen npack Markası, Çin'deki en eski sıvı servo dolum makineleri üreticilerinden biridir. Günümüzde NPACK, geniş bir sıvı doldurma makinesi yelpazesi sunmaktan gurur duymaktadır. Sunulan başlıca teknolojiler şunlardır: Sıvı Servo Pistonlu Dolum •Sıvı tartma ve dolum makinası •Taşmalı sıvı dolum makinası •Servo pompa sıvı dolum makinası •Gravity Sıvı Dolum Makinası •Taşmalı dolum makinası. NPACK çalışmayı, çabaları, Ar-Ge yatırımını, çalışanlara sağlanan faydaları ve müşteri hizmetleri kalitesini iyileştirmeyi asla bırakmaz. Amacımız, sıvı doldurmayı verimli, hassas, akıllı ve güvenilir hale getirmektir. Müşterilerimizi daha üretken, rekabetçi hale getirmeye ve aynı zamanda paketleme maliyetini ve malzeme israfını azaltmaya çalışıyoruz. Sıvı doldurma, yeni tip paketleme sistemi, yeni hizmet tiplerinin teori ve pratiğinde değişmez referans noktası olmayı hedefliyoruz. NPACK, özelleştirilmiş otomatik sıvı şişeleme çözümleri oluşturabilen ve sürekli Ar-Ge yatırımına dayanan büyüyen bir şirkettir. Npack aynı zamanda başarının değerini yaratan ve değeri tüm müşterilerimizle, çalışanlarımızla paylaşan bir şirkettir. Tüm dünyada yaygın bir satış ağı kurmaya çalışıyoruz ve ekipmanlarımızı, işbirliğimizi memnuniyetle karşılıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AXRO BÜROKOMMUNIKATION DISTRIBUTION IMPORT EXPORT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AXRO – sizin ofis malzemeleri için uzmanı. AXRO firmamız, 25 yılı aşkın süredir OEM malzemeleri tedarikinde Avrupanın lider distribütörlerinden biri olmuştur. Merkezi Hamburg'da olan, dünya çapında 67'den fazla ülkeye ve uzmanlaşmış perakendecilere toner, mürekkep ve davul tedarik etmektedir. Şirket içi lojistik merkezimiz sayesinde HP, Canon, Brother, Epson, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Samsung ve daha birçok uluslararası markayı zaman dan zamana sürekli sağlayabiliyoruz. Tüm ürünlerimiz, şu anda yedi farklı dilde sunulan AXRO online mağazası aracılığıyla kolayca sipariş edilebilirdir. Hizmet sunmak ve tüm siparişlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için çok dilli ekibimiz size diğer dillerde Almanca, Rusça, Poloncaya, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Türkçe ve Gürcüce tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır. Hedefimiz profesyonel olarak ürün ve hizmetlerimizden her zaman 100% memnun kalmanız. Yetkili ve çoğunlukla uzun vadeli çalışanlar bir fark yaratır. Başarının temeli bunlardır. Son derece modern olan lojistik merkezimiz ve küresel lojistik sağlayıcıları ile uzun süredir devam eden işbirliğimiz sayesinde siparişinizi teslimata dönüştürüyoruz: Güvenli bir şekilde A'dan B.'ye.

 2. CDA

  Fransa

  Verified by europages badge

  CDA 1991 yılından bu yana dolum, vidalama ve etiketleme çözümleri üretmekte ve pazarlamaktadır. Uzmanlığımızdan yararlanarak, yarı otomatik etiketleyicilerden komple otomatik etiketleyiciler, doldurucular ve vidalayıcılar dahil paketleme hatlarına kadar geniş bir makine yelpazesi sunuyoruz. Üretim kalitesiyle uluslararası alanda tanınan doldurma, vidalama, kapatma ve etiketleme sistemlerimiz tüm ürünlere ve formatlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bağcılık, bira, gıda işleme, e-likit, kozmetik veya kimya sektörlerinde faaliyet gösteriyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel bir çözümümüz var. CDA'da inovasyon ve kalite yaklaşımımızın merkezinde yer alır. Ambalaj çözümlerimiz süreçlerinizi optimize etmek, üretkenliğinizi artırmak ve ürünlerinizin uygunluğunu garanti etmek için tasarlanmıştır.

 3. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIFLEX, atölye ekipmanından üretim sistemlerine kadar hortum hattı üretimi için sistem sağlayıcısıdır

 4. B+B AUTOMATIONS- UND STEUERUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge
 5. REA ELEKTRONIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REA, 400'den fazla çalışandan oluşan bir ekiple dünya çapında endüstri ve ticarette kullanım amacıyla işaretleme ve kodlama sistemleri, etiket teknolojisi ve kod kontrol cihazları geliştirmekte ve üretmektedir.

 1. DOMINO DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOMINO DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mainz-Kastel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEBENSHILFE CELLE GGMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEBENSHILFE CELLE GGMBH, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Celle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PROCME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROCME GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Kreuznach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MFG TECHNIK & SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MFG TECHNIK & SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kranzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELS EUROPEAN LABELLING SYSTEM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELS EUROPEAN LABELLING SYSTEM GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Werther, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEBR. STEHLE & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBR. STEHLE & CO. GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ravensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TASK ITALY SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TASK ITALY SRL, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Ambalaj, Ambalaj konsepti geliştirme, Sipariş üzerine paketleme, Ambalaj işaretleme - Makineler, Etiketleme makineleri, Ofis etiketleme makineleri - Makineler, Plastik şişeler ve kutular, Ambalajlama firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MPRINT MORLOCK GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MPRINT MORLOCK GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Etiket basım sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baiersbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AKMAZ BARKOD LTD. STI.

  Türkiye

  Şirketimiz 2003 yılında Istanbulda kurulmuştur. Başlıca ana faaliyet konularımız; Barkod yazıcılar ve sarf malzemelerinin satış hizmetini sunmaktayız. Ürün Grupları ; * Barkod Yazıcılar * El Terminalleri * Termal Transfer Ribbonlar * RFID Etiketler * Termal ve Kuşe Etiketler * Japon Akmaz ve Polyester Satenler

 8. LIQUID-UNIVERSUM GMBH

  Almanya

  Stuttgart yakınlarındaki Weinstadt kentinde yerleşik InnoSteam GmbH, gıda, e-sigara ve ilgili ürünler için Avrupa pazarına odaklanmış olan bir dağıtım, perakende ve toptan satış şirketidir. InnoSteam GmbH şirketinin hizmet yelpazesi, özellikle uzman ve toptan ticaret için geniş bir ürün ve hizmet portföyünü içermektedir. Bunların arasında: Dolum, karıştırma ve paketleme sistemleri, formülasyon, dozlama ve tartım sistemleri, baskı ve etiketleme çözümlerinin yanı sıra nikotin, gliserin ve propilen glikol gibi hammaddeler ve çok çeşitli uygulamalar için boş şişe ve kapakların (online) toptan satışı da bulunmaktadır.

 1. WHITE STEEL GMBH

  Almanya

  Biz önde gelen makine ve üretim hatları üreticisiyiz. BU NEDENLE TÜM ÜRETİM HATLARINIZ İÇİN ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ. Ayrıca White Steel GmbH, ilaç, kimya ve gıda üretim endüstrileri ve çeşitli diğer endüstriler için en büyük teknoloji tedarikçilerinden biridir. White Steel GmbH şirketi geniş bir hizmet portföyüne sahiptir. Kendi üretim süreçlerinizi geliştirme konusundaki muazzam deneyimimizden yararlanın. Türkiye ve Almanya'daki lokasyonlarımızdan dünya çapında faaliyet gösteriyoruz. Makinelerimiz bölgenin nihai kullanıcısı tarafından doğrudan kullanılabilecek önemli ürünler üretmektedir. (Gıda, medikal ürünler vb.) Büyük projelerimizde bölgesel altyapıyı kullanmaya ve güçlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu şekilde, ihaleleri verirken çevredeki bölgeyi tanıtıyor ve aynı zamanda. örneğin ulaşımı en aza indirerek çevreye ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyoruz.

 2. TOPEX GMBH

  Almanya

  Sizi gerçekten ileriye taşıyan ilerici, cana yakın bir şirket ile çalışmayı deneyimleyin. Çünkü parçaların eksiksiz etiketlenmesi ve güvenilir bir şekilde tanımlanması, günümüzde neredeyse tüm endüstrilerde doğaldır ve endüstriyel üretimde başarı için belirleyici faktörlerden biridir. Nerede üretim yaparsanız yapın – topex markasının ürün ve hizmetlerinden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Bunu, Avrupa, Çin ve ABD'deki satış, dağıtım ve servis iş ortaklarımız sağlamaktadır. Ürün ve hizmet portföyümüz, standart çözümlerden fazlasını arayanlara yöneliktir. Endüstrideki hemen hemen tüm kullanım ve uygulama alanları için sofistike ve iyi düşünülmüş sistem çözümleri sunmaktayız. Etiketlemeden, doğrudan malzemelerin üzerine yazarak parça tanımlamadan, RFID uygulamalarına ve işlevsel etiketler için dağıtım sistemlerine kadar. Ayrıca, optimum malzeme kombinasyonunun seçimi konusunda size danışmanlık vermek de bizi mutlu edecektir. Bunu bir topex sistem çözümü olarak görüyoruz - her şey tek bir kaynaktan!

 3. DEDE MAKINE VE DOLUM TEKNOLOJILERI SANAYI

  Türkiye

  Dede makine özellikle gıda, kozmetik, boya, kimya ve ilaç sanayileri için dolum makinası ( sıvı dolum makinası, bal dolum makinası vs.), etiketleme makinası, kapak kapatma makinaları, şişe temizleme makinaları ve bunları tamamlayıcı ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Makinalarımızın sağlam, kaliteli, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve kullanıcılar açısından konforlu olmaları firmamızın iç ve dış piyasalarda tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Makinalarımızı günümüz teknolojileri ve uluslararası markaların ürünleri ile birleştirerek kaliteli ve müşteri memnuniyeti açısından her geçen gün kendimizi geliştirme devam etmekteyiz. Makine üretimde CE standartlarında, yüksek kaliteli, sağlam ve yüksek performanslı makineler üretiriz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının öngördüğü şekilde garanti süreleri 2 yıl olan makinalarımızın tesliminde kullanım kitabı, elektrik ve hava şeması, yedek parça listesi verilir.

 4. FILOMAK MAKINA SAN. VE TIC LTD. STI.

  Türkiye

  Filomak Makina olarak Istanbul'da Sıvı Dolum Makineleri, Kapak Kapatma Makineleri ve Etiketleme Makineleri üretimi yapmaktayız.Manuel, Yarı-otomatik ve otomatik olmak çok geniş yelpazede ürünlerimiz bulunmaktadır.Standart makinelerin yanı sıra, ihtiyaca özel makine üretimimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına sınırsız çözümler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.Makinelerimiz hem yurtiçi hem de yurtdışında yaygın olarak kullanılmaktadır.Gıda, içecek, kozmetik, kimya, süt, ve boya sanayileri başta olmak üzere tüm endüstrilerin sıvı dolum, kapak kapatma ve etiketleme makinesi ihtiyaçlarına hem kalite hem de uygun fiyat ile birlikte otomasyon çözümleri üretiyoruz.

 5. ARENA MAKINA

  Türkiye

  Makinecilik sektöründeki 15 yıllık bilgi birikimimizi siz saygıdeğer müşterilerimizle paylaşmak için ARENA makinayı kurduk.Ambalaj sektöründeki teknolojik yenilikleri takip ederek sizlere daha ucuz daha hızlı ve kullanımı kolay makineler üretmeyi hedef edinen firmamız kaliteli malzeme ve işçilik uygun fiyat ve yüksek kapasiteli makineleriyle siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindedir.

 6. ŞENBAY MAKINA

  Türkiye

  Şenbay Makina inovasyon, mühendislik ve ar-ge çalışmalarıyla sıvı dolum, kapak kapatma, kapak ve şişe dizme sitemlerini anahtar teslim sunabilecek, uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özveriyle çalışan Türkiyenin öncü makine üretim atölyesi. Prensiplerimiz; Mutlak müşteri memnuniyeti Yüksek kalite makineler Müşterinin ihtiyacına uygun çeşitlilik Satış sonrası servis garantisi.

 7. NOVEXX SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  NOVEXX Solutions, tedarik zinciri genelinde endüstriyel kimlik tanımlama ve belirleme konusunda istisnai ürünler ve özel genel çözümlerde faaliyet göstermektedir.

 8. QUCIKET

  Türkiye

 9. PACKIN

  İtalya

  PACKIN, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yarı otomatik etiket makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LABEL LINE UK

  Birleşik Krallık

  LABEL LINE UK, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Etiketleme makineleri, Etiketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liverpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Etiketleme makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.827 Şirketler