• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. MY 360 ROOM

  Fransa

  MY 360 ROOM, yılında kurulan ve Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. 3D tarayıcı, otel, 3D tarayıcı, sanal gerçeklik, sanal turlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Petit-Quevilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBAL VIEW

  Belçika

  GLOBAL VIEW, yılında kurulan ve Hava fotoğrafçılığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Fotoğraf makineleri, fototek, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Fotoğraf makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aische-En-Refail, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FOTOFUNAUTOMATEN

  Almanya

  FOTOFUNAUTOMATEN, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Çadırlar, Likörler ve sert içkiler, Şaraplar - Fransa, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Çadırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CHEESE-O-MAT

  Avusturya

  CHEESE-O-MAT, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Fotoğraf makineleri, Fotoğraf üretim ve dağıtımı, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Fotoğraf makineleri, Fotoğraf üretim ve dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludesch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. VALSELICE S.R.L.

  İtalya

  VALSELICE S.R.L., yılında kurulan ve Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. fotodizgi, Sert plastik plaka şekillendirme  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Imola, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIXBOOTH

  Birleşik Krallık

  PIXBOOTH, yılında kurulan ve Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ilford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DAR EL MAAREF D'IMPRESSION ET EDITION

  Tunus

  DAR EL MAAREF D'IMPRESSION ET EDITION, yılında kurulan ve Genel yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Baskı, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Baskı, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Akouda Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 3. VIDEO IMAGE GMBH VERTRIEB UND SERVICE

  Almanya

  VIDEO IMAGE GMBH VERTRIEB UND SERVICE, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmendingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SPECTRUM PRINT DIRECT LTD

  Birleşik Krallık

  SPECTRUM PRINT DIRECT LTD, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walsall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. IMPRIMERIE DE CAP BON

  Tunus

  IMPRIMERIE DE CAP BON, yılında kurulan ve Baskı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nabeul Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 1. LABO MAISON JAZIRI SA

  Tunus

  LABO MAISON JAZIRI SA, yılında kurulan ve Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sousse Corniche Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. TORSO KUNSTARTIKLER AS

  Norveç

  TORSO KUNSTARTIKLER AS, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar, Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.

 1. LABO AFFES COLOR

  Tunus

 2. GRAFI CENTER

  Tunus

 3. LABORATOIRE EXPRESS SAHBI

  Tunus

 4. REPROMABE SL

  İspanya

 5. ALTANET TECHNOLOGY LIMITED

  Birleşik Krallık

 6. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hidrolik tahrik tekniği alanındaki bileşenlerde önde gelen üreticilerden biriyiz. Geliştirme ve imalat alanında danışmanlıktan Just in time ve diğer teslimat biçimlerine veya takım olarak teslimata kadar tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Ayrıca, çok yönlü lojistik hizmetleri de sunuyoruz. INTERHYDRAULIK, DIN EN ISO 9001: 2008 ve DIN EN ISO 14001: 2009 uyarınca en yüksek kalite standartlarını sunar. INTERHYDRAULIK GmbH'nın merkezi Selm'dedir. Yönetim ve üretim Dortmund'dan 28 km uzaktaki bu tesiste tek açtı altında toplanmıştır. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini daha da geliştirmek yakl. 130 çalışanımızın hedefi ve görevidir. Tasarım, geliştirme, üretim ve lojistik departmanları, şirketin diğer bölümleriyle birlikte müşteriye göre optimize edilen ürünler için bir arada çalışırlar. Yenilikçi ürünler ve mükemmel hizmet sunuyoruz.

 7. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yukarı Swabia, Riedlingen'de 55 yılı aşkın süredir test cihazları geliştiriyor ve üretiyoruz. Güçlü yönlerimizden biri, bireysel müşteri spesifikasyonlarına göre yüksek kaliteli özel test cihazlarının tasarımı ve üretimidir. Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, birkaç newton kuvvetindeki en küçük makineden otuz tondan fazla ağırlığa sahip 10000 kN basınç test makinesine kadar en zorlu tasarımları bile gerçekleştirebilmektedir. Önde gelen enstitüler ve üniversitelerle yakın temasımız sayesinde, test teknolojisinde her zaman en ileri noktadayız. Test cihazları için uzman grup olan Alman Mühendislik Federasyonu (VDMA) üyeliğimiz, geleceğe yönelik teknolojiler, üstün kalite ve güvenilir hizmet garantisi anlamına gelir. Ayrı bir departman, elektronik tertibatların geliştirilmesi ve test makinelerimize uyarlanmasıyla ilgilenmektedir. Odak noktalarından biri, müşteriye özel gereksinimlere göre proje planlama ve geliştirmedir. Donanımın üretimi İsviçre'deki bir yan kuruluş tarafından gerçekleştirilmektedir.

 8. LAMP TECH JOHANNWILLE & SANTOS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LampTech, farklı modellerde yüksek kaliteli IR (enfraruj - kızıl berisi ışın vericisi) üreten bir aydınlatma cihazı üreticisidir. LampTech şirketinin geniş ürün yelpazesinde, örneğin, tek tüplü ve çift tüplü kızıl berisi ışın vericiler bulunmaktadır. LampTech'in kızıl berisi ışın verici yelpazesi kısa süre önce hızlı, orta dalga boyundaki kızıl berisi ışın vericilerle genişletildi. LampTech, özellikle baskı sanayisinde profesyonel kullanım için UV ışın vericileri (morötesi ışın vericiler) üretir. LampTech'in UV vericileri örneğin gravür, serigrafi, ofset, flexo ve kitap baskı tesislerinde kullanılmaktadır. Ürünlerimiz: Kızıl ötesi ışın vericiler, kızıl ötesi ışınlı ısıtıcılar, mürekkep ve boya kurutmak için morötesi ışın vericiler, ışımalı ısıtma sistemleri, morötesi ışın vericiler, kızıl ötesi kurutma sistemleri, kısa dalgalı kızıl ötesi kurutma sistemleri, kızıl ötesi kurutma cihazları, baskı makineleri için kızıl ötesi kurutucular.

 1. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Sıvı silikon ve LSR elastomer üretiminin ve dozajlamasında en modern teknolojileri! ELMET daha kurulduğu 1996 yılında teknolojik gelişmeler için patent başvurusunda bulunmuştur. ELMET adı hızla yüksek kaliteli ve yenilikçi takımlarla beraber anılmaya başlanmıştır. Piyasadaki sistem ve bileşenlerin optimal bir LIM işlemi için uygun olmadığı durumlarda, ELMET şirket içinde ürettiği geliştirmelerle mükemmel bir çözümler bulmaktadır. Bunların arasında özellikle, ikinci nesle takılan TOP 3000 S dozajlama sisteminden söz etmek gerekir. Sistemin 2003 yılında geliştirilmiş olmasına rağmen, lansmanının yapıldığı tarihten bu yana, birçok geliştirme ve yenilikçi işlevlerin entegrasyonu sayesinde, sıvı silikon enjeksiyon kalıplama alanında bir standart belirleyici olarak kalmıştır. Bu, ELMET'i, Avusturya'da sıvı silikon veya LSR Elastomer üretiminin işlenmesi ve dozajlanması konusunda en son teknolojiler için bir uzman ve iş ortağı konumuna getirmektedir!

 2. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BELTEX DISTRIBUTION

  Belçika

  Verified by europages badge

  BELTEX DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Baskı gereçleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Baskı gereçleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mont-Saint-Guibert, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. L&V ENGINEERING GMBH & CO KG

  Almanya

  L&V ENGINEERING GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hörstel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ANTON FISCHER

  Almanya

  ANTON FISCHER, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JOSEF BRANDMAYR

  Almanya

  JOSEF BRANDMAYR, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tacherting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ROBOTRONIC AG

  İsviçre

  ROBOTRONIC AG, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. BODYCOTE HIP GMBH

  Almanya

  BODYCOTE HIP GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haag, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. NEOBOTIX GMBH

  Almanya

  NEOBOTIX GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GLUEMATIC GMBH & CO. KG

  Almanya

  GLUEMATIC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Reçineler, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Reçineler, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scheeßel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Foto kompozisyon ve kompozisyon- makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.745 Şirketler