• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda endüstrisi için yıkama tesisatları

Sonuçlar

Gıda endüstrisi için yıkama tesisatları - Ithalat/Ihracat

 1. ULUC MACHINERY & FOOD IND. TRADE CO. LTD.

  Türkiye

  ULUC MACHINERY&FOOD IND.TRADE CO.LTD., one of the well-established companies in the machinery sector, with its 40 years of experience, being the leading company in Turkey, specialized on the field with dried fruits processing machinery (slicing (fillet) the inner parts of hazelnut, peanut, pistachio, almond, walnut, apricot kernel; granulation, extracting membrane crust and also disintegrating oily and damp materials at the same time, calibration (elimination systems), baking, dehumidification, drying carriers and selection band systems; with its high production capacity and expert staff within the scope of the machine production, offers sale and after-sale services for spare parts, maintenance and consulting in domestic and overseas countries. With the experience we have achieved, the knowledge we have gained, the modern production technology we have and our ongoing investments, our aim is to be able to continue to offer the highest quality, the most economical products to the use of the sector in the international platform too. ULUÇMAKSAN, which aims to raise the quality policy that it carried out for years, and customer satisfaction even further, has been following the worldwide studies all the time and has been performing product-oriented works in order to develop new products in its body.

 2. SEROBA

  Fransa

  SEROBA, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda endüstrisi için yıkama tesisatları, sac kesme, paslanmaz çelik, Gıda endüstrisi için yıkama tesisatları, Otomasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perrex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PRO LAVAGE POIDS LOURDS

  Fransa

  PRO LAVAGE POIDS LOURDS, yılında kurulan ve Gıda endüstrisi için yıkama tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cholet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TEAM SERVICES

  Fransa

  TEAM SERVICES, yılında kurulan ve Gıda endüstrisi için yıkama tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aubervilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ROSSI INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki temel domates ve meyve dönüştürme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Domates sosu ve ketçap hazırlamak için komple hatları sunuyoruz. Meyve suyu üretimi için komple hat ve makineleri bilhassa elma, armut, şeftali ve kayısı olmak üzere meyve püresi üretimi için işlem hatları ve makineler gerçekleştiriyoruz. Marmelat ve konserve üretim makineleri üretimi. Domates işleme ve dönüştürme makineleri. Yapraklı bitkilerin taşınması ve işlenmesi için yeni ürün hattımız kum ve iri taneli kirlerin temizlenmesi için bilhassa tasarlanmıştır. Hurma işlemesinde kullanılan özel teknoloji ve dönüştürme prosesleri şurup (arındırılmış ve arındırılmamış) üretiminin alt ürünleri olan kabartma tozu, alkol ve sirke elde etmeye de izin verir. Ing. A. Rossi süt ve süt ürünleri sektörünün makine gereksinimini karşılamak için gerekli tüm teknik bilgiye sahiptir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 2. IMETA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Her tip teneke kutu, her tür karton kutu imalathanesi ve her kutu kapama makinesi üreticisi için en iyi kapama performansını garanti etmek için kalıp miller ve makaralar üreterek, Gıda, İçecek ve genel üretim hatları alanında, nihai kullanıcıların tüm gereksinimlerine yanıt vermeyi amaçlar. Kutu kapama makineleri için dönüştürme kiti ve yedek parça üretimi. Her model için format değiştirme (kutu / kapak) için gerekli donanımlar.

 3. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bugün GAI 200 kişilik bir yapıdır. Personel insan sermayesi, kaynak olarak kabul edilir. Üniversitelerde ve en üst düzey meslek okullarında seçilir. Mühendisler, teknisyenler, test teknisyenleri, montaj teknisyenleri. İnsan kaynaklarına yapılan yatırım, tesis içinde en yüksek teknik bilgiyle tasarlanan makinelere dönüşerek GAI makinelerinin yıllar içinde sürekli olarak gelişmesini sağlamıştır.

 4. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA DARIMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, manyetik tahrikli pompalar, asit pompaları, Pompalar, su tesisatları için yatay ve dikey pompalar, Yüzer pompalar, gıda ve konserve endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için ajitatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA DARIMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, manyetik tahrikli pompalar, asit pompaları, Pompalar, su tesisatları için yatay ve dikey pompalar, Yüzer pompalar, gıda ve konserve endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için ajitatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. HERFRAGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  HERFRAGA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, konserve makineleri, mekanik imalat, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, konserve sanayisi için makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carballo-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. FOOD-PROCESSING INSTALLATION, LLC

  Ukrayna

  FOOD-PROCESSING INSTALLATION, LLC, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. gıda endüstrisi için tesisat döşeme, tig kaynağı, içecek endüstrisi için tesisat döşeme, termik izolasyon montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. ENTACO

  Belçika

  ENTACO, yılında kurulan ve Araba yıkama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomobil yıkama tesisat ve aletleri, gıda endüstrisi temizleme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FRYER BASKET TURKEY

  Türkiye

  İstanbul'a kurulu fabrikamız Fritöz Sepeti, kızartma sepetleri alanında faaliyet gösteriyoruz. Standart üretimimizin yanısıra talebinize özel imalat yapma imkanımız mevcuttur.

 3. TAURUS SRL

  İtalya

  TAURUS SRL, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gıda ve konserve endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, gıda ve konserve endüstrisi için pişirme tesisat ve ekipmanları, reçel, marmelat ve kandi şeker üretimi için tesisat ve ekipmanlar, dozaj sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ascoli Piceno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WOOSHIN NTI

  Güney Kore

  WOOSHIN NTI, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak ekipmanları, gıda endüstrisi için kızartma tesisat ve ekipmanları, bitkisel sıvı ve katı gıda yağları rafinasyonu için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seoul, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 5. GO INDUSTRY

  Birleşik Krallık

  GO INDUSTRY, yılında kurulan ve Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Dondurulmuş yemekler, pastacılık ekipmanları, gıda endüstrisi için garnitür-doldurma tesisatı, gıda endüstrisi için karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. B.S. SRL

  İtalya

  B.S. SRL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, gıda endüstrisi için doseurs, gıda endüstrisi için garnitür-doldurma tesisatı, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. L'INOX NASTRI TRASPORTATORI S.R.L. ABBREVIABILE IN L'INOX S.R.L.

  İtalya

  Sektöründe 35 yıldan fazla deneyime sahip olan INOX , tüm taze meyve ve sebze dönüşümü aşamaları için makineler ve tesisatlar tasarlayıp imal etmektedir : Aynı zamanda, müşterilerine kasa ve saklama kutusu (bin) yıkaması için çeşitli makine modelleri sunarak ambalaj yıkama sektöründe de uzmandır. 4. Seri ürünlerin dönüştürülmesi için makine ve tesisat tasarımı ve yapımı aşamasında deneyime sahiptir..

 8. PROQUIP SOLUTIONS

  Yeni Zelanda

  PROQUIP SOLUTIONS, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. kutulama işlemleri, süt endüstrisi tesisatı, Gıda endüstrisi, ikinci el paketleme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manukau, Yeni Zelanda 'de bulunmaktadır.

 1. ADVANCED NEOFOOD MACHINERY GMBH

  Almanya

  Şirketimiz Avrupa gıda ekipmanı üreticiliğinde lider kuruluşlardan biridir. Biz gıda işleme endüstrisi ekipmanlarında yeni teknolojiler bulmakta uzmanız. Şirketimiz üç alandaki kombine ürünlerin geliştirilmesi üzerine çalışmaktadır: Şekerleme, mandıra ve et/balık. Elbetteki yeni ürünlerin keşfedilmesi üzerine çalışmalarımız başarılı bir şekilde devam ediyor. Bizim uzmanlığımız-modern endüstriyel compleksler için program yazılımlarıyla kontrol edilen üretim endüstrisindeki yeniliklerdir