• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • genişletme contaları - demirsiz metaller

Sonuçlar

Genişletme contaları - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. DILANDA

  İtalya

  Verified by europages badge

  DILANDA, yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. resme göre keçeler contalar, lastik contalar, contalar, piston contaları, kesik contalar, naylon rondelalar, lastik pullar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rusya

  Invention Production Center LLC (IPC), paslanmaz çelik ve demir içeren borular, gaz ve petrol boru hatlarının inşası için endüstriyel bağlantı parçaları üreticisidir. IPC'nin ana faaliyetleri, iç ve dış korozyon önleyici kaplamalı çelikten yapılmış boru ve boruların üretimi için teknolojilerin ve ekipmanların geliştirilmesi ve tanıtılması; borular için kalıcı dövme bağlantı elemanlarına sahip boru hatları ve kanalların yapımı; demir içermeyen boru bağlantı parçaları ve valf üretimi; polietilen astarlı çelik boruların ve içten kaplanmış bağlantı parçalarının üretimi; kaçak akımlara ve elektrokimyasal korozyona karşı koruma için yüksek basınçlı elektrik izolasyon parçalarının üretimi ve tedariki. Şirket, montaja hazır metal borular ve boru hatları sunmaktadır; ürünü müşterinin projesine uyarlamak; korozyon önleyici kaplama uygulaması; voltaj dalgalanması izleme ekipmanının kurulumu; danışmanlık ve teknik destek; yerel standartlara uygunluk denetimi.

 3. JANNASCH GMBH & CO KG

  Almanya

  JANNASCH GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DILANDA

  İtalya

  DILANDA, yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. resme göre keçeler contalar, lastik contalar, contalar, piston contaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. E.T.I. S.R.L.

  İtalya

  E.T.I. S.R.L., yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. aksiyonörler, basınç kayıt cihazları, termometreler, basınç regülatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belpasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALMOFLON SNC

  İtalya

  ALMOFLON SNC, yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme, Gurme dondurmalı tatlılar, vana parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grumello Del Monte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SPIROFLEX D.O.O.

  Hırvatistan

  SPIROFLEX D.O.O., yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ruscica, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 3. PEARWALK ENGINEERING

  Birleşik Krallık

  PEARWALK ENGINEERING, yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, metal genleşme bağlantısı elemanları, lastik körükler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, metal körükler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Furness Vale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. NEXA S.P.A.

  İtalya

  NEXA S.P.A., yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zocco Di Erbusco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. COLAS GMBH

  Avusturya

  COLAS GMBH, yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gratkorn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  İtalya

  L.G. LAVORAZIONE GOMMA, yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROGOMMA S.R.L.

  İtalya

  EUROGOMMA S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bosisio Parini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BFM S.R.L.

  İtalya

  BFM S.R.L., yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ZETAEFFE S.N.C. DI MAURIZIO FUMAGALLI E C.

  İtalya

  ZETAEFFE S.N.C. DI MAURIZIO FUMAGALLI E C., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambiago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FORESTI GOMMA S.R.L.

  İtalya

  FORESTI GOMMA S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavernola Bergamasca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. S.V. GOMMA S.R.L.

  İtalya

  S.V. GOMMA S.R.L., yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carobbio Degli Angeli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GUIN TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

  GUIN TECHNOLOGY S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelli Calepio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. UNIGOMMA S.R.L.

  İtalya

  UNIGOMMA S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villongo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GUARNITALIA S.P.A.

  İtalya

  GUARNITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ITALTENUTE S.R.L.

  İtalya

  ITALTENUTE S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontoglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AMPLA S.R.L.

  İtalya

  AMPLA S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aicurzio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MICROTEM S.N.C. .

  İtalya

  MICROTEM S.N.C. ., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Spezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FUTURA GOMM S.R.L.

  İtalya

  FUTURA GOMM S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paratico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SEVAL S.R.L.

  İtalya

  SEVAL S.R.L., yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villongo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TECNOGOMMA INTERNATIONAL S.P.A.

  İtalya

  TECNOGOMMA INTERNATIONAL S.P.A., yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adrara San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VIESSE S.R.L.

  İtalya

  VIESSE S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adrara San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AERRE DI RADAELLI SERGIO

  İtalya

  AERRE DI RADAELLI SERGIO, yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arosio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FUMAGALLI GUARNIZIONI

  İtalya

  FUMAGALLI GUARNIZIONI, yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugherio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  İtalya

  A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foresto Sparso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. HPS S.R.L.

  İtalya

  HPS S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz