• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • giyim sanayi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Giyim sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eichenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CASA VACANZE SELVA DI MONTE

  İtalya

  Verified by europages badge

  CASA VACANZE SELVA DI MONTE, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çift taraflı aynalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Empoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mörfelden-Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SICILIA CONFEZIONI

  İtalya

  Verified by europages badge

  SICILIA CONFEZIONI, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giyim sanayi gereçleri, tekstil aksesuarları, tekstil için sökülebilir parçalar, Giyim sanayi gereçleri, atölyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bronte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RDF GROUP LLC

  Rusya

  Royal Dress forms (RDf) 2014 yılından bu yana yüksek kaliteli manken ve aksesuarlarını üreten bir Rus üreticidir. Elastik mankenler birden fazla amaç ve müşteri için uygundur. RDf tarafından üretilen mankenlerin benzersiz özelliği kolayca sıkıştırılabilmeleri, darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı olmaları ve şekillerini mükemmel şekilde korumalarıdır. Dikiş pimleri içeriye alınabilir ve kıyafetler doğrudan manken üzerinde ütülenebilir. RDf ürün grubu farklı işler için kıyafet şekillerini içerir: Monica kıyafetler için kağıt düzen oluşturmayı kolay hale getiren bir mankendir; Penelope büstiyer, iç çamaşırı ve korse yapmak için profesyonel bir süper yumuşak mankendir; Betty kesim ve dikiş kursları için uygun yarım ölçüde bir mankendir; Richard palto ve ceket yapmak için vatkalara sahip bir erkek mankendir. Sabit yükseklik ve vücut yapılarına sahip mankenler farklı tipler ve vücut şekilleri için tasarlanmıştır. RDf müşterilerin vücut şekillerine de uygun kişisel manken üretimi de sunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRIBU DE PARIS

  Fransa

  TRIBU DE PARIS, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı dokumalar, Yünlü örme ürünler, ölçüye göre elbise, broderiler, Baskı dokumalar, Yünlü örme ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ivry Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PIERANGELO SERVICE S.R.L.

  İtalya

  PIERANGELO SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Özel makine üretimi, makine bakımı, Havalandırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belçika

  BONAS TEXTILE MACHINERY, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BLUE STAR

  Belçika

  BLUE STAR, yılında kurulan ve Giyim sanayi gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giysi aksesuarları, Şapkalar ve bereler, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Giysi aksesuarları, Şapkalar ve bereler, Denizcilik vergileri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ALFATEX

  Belçika

  ALFATEX, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, temasla kapatma şeritleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petegem-Leie, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. HENRI PETIT & CIE

  Fransa

  HENRI PETIT & CIE, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubenas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AKC TEXTILES

  Hollanda

  AKC TEXTILES, yılında kurulan ve Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, tekstil ve hazır giyim endüstrisi firmaları dernekleri, bebe giysileri, otel profesyonel giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zevenaar, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. BROOKLYN

  Belçika

  BROOKLYN, yılında kurulan ve Erkek giysileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kadın kıyafetleri, Çocuk ve bebek giysileri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Giysi aksesuarları, Kadın kıyafetleri, Çocuk ve bebek giysileri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Giysi aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harelbeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SEWPORT

  Birleşik Krallık

  SEWPORT, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CONSULENZATTIVA

  İtalya

  CONSULENZATTIVA, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motopomplar, sivil savunma çalışma ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lograto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG

  Almanya

  ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Süslemeler, nakış işlemeler ve tüller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kumaşlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kumaşlar, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gerstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SPETSTEHPROM SIG

  Ukrayna

  SPETSTEHPROM SIG, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. giyim endüstrisi için makina ve ekipmanlar, laboratuar sandalyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherkassy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. RIMGM GMBH

  Almanya

  RIMGM GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, ütü makinesi, buhar... sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HILLE ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Almanya

  HILLE ENGINEERING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roetgen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. EBERHARD WAGNER

  Almanya

  EBERHARD WAGNER, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludwigsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. W. LANGE GROSS- & EINZELHANDEL

  Almanya

  W. LANGE GROSS- & EINZELHANDEL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SPEZIMA GMBH

  Almanya

  SPEZIMA GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gerstungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANDRESEN GMBH

  Almanya

  ANDRESEN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bargteheide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. METEX GMBH

  Almanya

  METEX GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helmbrechts, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WGS GMBH

  Almanya

  WGS GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wasungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WERNER GORA UND SOHN GMBH

  Almanya

  WERNER GORA UND SOHN GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Binaların tamamlanması - Şirketler, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHUF NÄHTECHNIK GMBH

  Almanya

  SCHUF NÄHTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MAX HILSCHER GMBH

  Almanya

  MAX HILSCHER GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dornstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. JAMAFIL AG

  İsviçre

  JAMAFIL AG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Gallen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. FONG'S EUROPE GMBH

  Almanya

  FONG'S EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Michelbach An Der Bilz, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Giyim sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.946 Şirketler