• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SERKA TICARET( ONLINEHIRDAVATCI.COM)

  Türkiye

  http: //www.onlinehirdavatci.com/? urun-6433-netlift-celik-pompa-transpalet-2000-kgNetlift Çelik Pompa Transpalet 2000 kg(NL-DF 20) Kapasite 2000 (kg) Ağırlık 60 (kg) Max. çatal yüksekliği 200 (mm) Min. çatal yüksekliği 85 (mm) Yön tekerleği 180 x 50 (mm) Yük tekerleği 80 x 70 (mm) Çatal ölçüleri 160 x 60 (mm) Çatal genişliği 550 (mm) Çatal boyu 1100 (mm) Açıklama Çelik PompaTRANSPALETLER FİYATLARI VE ÇEŞİTLERİ WWW.ONLİNEHİRDAVATCİ.COM

 2. ATELIERS FG

  Fransa

  ATELIERS FG, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hafif metal doğrama işleri, Çelik inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HEBÖ MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  HEBÖ MASCHINENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gemünden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DOORHANDLEPARTS.COM

  Birleşik Krallık

  DOORHANDLEPARTS.COM, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Worthing, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BRASS WORKS LTD

  Birleşik Krallık

  BRASS WORKS LTD, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FEINCAR

  İspanya

  FEINCAR, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrik Ekipmanları, hırdavat, Elektrik Ekipmanları, endüstriyel tarım malzemeleri, ısıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cárcar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PROFI AGRO

  Hırvatistan

  PROFI AGRO, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrikli aletler, Elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bjelovar, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 3. INTERMAQUINAS

  İspanya

  INTERMAQUINAS, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kesme makineleri, sulu yıkama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benicarlo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ASPEX

  Birleşik Krallık

  ASPEX, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. WILLBURGER SYSTEM GMBH

  Almanya

  WILLBURGER SYSTEM GMBH, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seehausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CERRAJERO 10 - CERRAJERO CASTELLON

  İspanya

  CERRAJERO 10 - CERRAJERO CASTELLON, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Oropesa Del Mar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. IRONMONGERY ONLINE

  Birleşik Krallık

  IRONMONGERY ONLINE, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stourbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. DOOR FURNITURE DIRECT

  Birleşik Krallık

  DOOR FURNITURE DIRECT, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kapı ve pencere menteşeleri, Kapı kolları, kapı tutamakları, endüstriyel donanım / hırdavatçılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birkenhead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SOUTHERN STRONGHOLD

  Birleşik Krallık

  SOUTHERN STRONGHOLD, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel donanım / hırdavatçılık, metal kilitler, sağlam kutular, iç mekan mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. IRONMONGERY WAREHOUSE

  Birleşik Krallık

  IRONMONGERY WAREHOUSE, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kapalı devre televizyon ve video kayıtları için alarm sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dudley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. PAOSON

  İspanya

  PAOSON, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çatı kaplama işleri için pvc aksesuarlar, konstrüksiyon çelikleri, ahşap aksesuar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galiza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. FER ANZA DESIGN

  Fransa

  FER ANZA DESIGN, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NIUBO, S.L.

  İspanya

  NIUBO, S.L., yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hırdavat ve el aletleri sektörleri, Kişisel çalışma eşyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Garriga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. FERRETERIA CAVERO

  İspanya

  FERRETERIA CAVERO, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Metal yapı tedariki sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BAUER LAGERTECHNIK GMBH

  Almanya

  BAUER LAGERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Ev mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir. RNIS TümleşikHizmetler Sayısal Ağı - Malzeme ve sistemler, Küçük ev aletleri için parça ve kısımlar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, RNIS TümleşikHizmetler Sayısal Ağı - Malzeme ve sistemler, Küçük ev aletleri için parça ve kısımlar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BAKHA BEN GABSIA

  Tunus

  BAKHA BEN GABSIA, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı malzemeler, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nabeul Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. VAAKUM OÜ

  Estonya

  VAAKUM OÜ, yılında kurulan ve Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Metalik mobilyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Metalik mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 3. MOLINER

  Fransa

  MOLINER, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. marangozluk, pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Entraigues Sur La Sorgue, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. STE DHIAB ET CIE TECHNIFER

  Tunus

  STE DHIAB ET CIE TECHNIFER, yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Hafif metal yapılar, Isıya dayanıklı malzemeler, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rades Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 5. ALEXANDER ROSE LTD

  Birleşik Krallık

  ALEXANDER ROSE LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mobilya için madeni eşyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Mobilya için madeni eşyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgess Hill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. GARDMAN

  Birleşik Krallık

  GARDMAN, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mobilya için madeni eşyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Mobilya için madeni eşyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, King's Lynn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. CRAIGMARLOCH NURSERIES LTD

  Birleşik Krallık

  CRAIGMARLOCH NURSERIES LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mobilya için madeni eşyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Mobilya için madeni eşyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ..

  Türkiye

  .., yılında kurulan ve Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bina inşaatları, toptan hırdavat, hırdavat, Yalıtım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, .., Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. CLASSIC POT EMPORIUM LTD

  Birleşik Krallık

  CLASSIC POT EMPORIUM LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mobilya için madeni eşyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Mobilya için madeni eşyalar, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. STE IND DES METAUX

  Tunus

  STE IND DES METAUX, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir. Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı malzemeler, Hırdavat - doğramacılık işi için makine ve ekipmanlar, Isıya dayanıklı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thyna El Jadida Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz