• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hızar bıçkı fabrikaları - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Hızar bıçkı fabrikaları - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. 123 LAMES

  Fransa

  Verified by europages badge

  123 LAMES, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, lamalar, kesim bıçakları, şerit lama testereler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CB-DIENSTLEISTUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CB-DIENSTLEISTUNG, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Butzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TALLERES CANCIO

  İspanya

  Şirketimiz, hızarhaneler için, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uyarlanabilen, müşterinin tesislerini ve makinelerin gerçekten uyarlanmaları gereken faaliyeti dikkate alan, kaynakların azami ölçüde kullanımını sağlayan komple bir makine hattı sunmaktadır.

 4. HAAPSALU METAL

  Estonya

  Kereste endüstrisi ekipmanı. Mühendislik, metal yapılar. Lazerle metal kesim. Hızar makinesi ve ekipmanı, testere çerçeveleri, konveyörler, ayırıcılar. CNC makineleri, bakıl tartma makineleri, balık terazileri.

 5. TALLERES ARIMAR

  İspanya

  Ahşap tornalı parçalar. Ahşap masa tablaları ya da tablalar. Gürgen ocak odunları. Kuru gürgen yakacak odunu. Ahşap montaj parçaları. Elle onarım işleri için parçalar. Ahşap takozlar. Ahşap çubuklar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HEKOTEK AS

  Estonya

  Kereste işleme teknolojisine yönelik ekipman tasarımı ve imalatı yapan mühendislik şirketi: aspirasyon ekipmanı, hızarhane üretim hatları

 2. CARL RÖNTGEN GMBH

  Almanya

  CARL RÖNTGEN GMBH, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Şerit demir testereleri - kesiciler, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRINZ DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  PRINZ DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ağaç yetiştirme makine ve ekipmanları, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ağaç yetiştirme makine ve ekipmanları, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haselbachtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KAYU GROUP SOLUTION

  Macaristan

  KAYU GROUP SOLUTION, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, elektrikli kurutma fırınları, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. NEST SYSTEMS, D. O. O.

  Slovenya

  NEST SYSTEMS, D. O. O., yılında kurulan ve Kontrol ve ayar cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Çevre denetlemesi, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Çevre denetlemesi, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bostanj, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. WALTER

  Polanya

  WALTER, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dairesel dilme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pustyny, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. LES SCIERIES DU MAINE

  Fransa

  LES SCIERIES DU MAINE, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. İthalat/İhracat - Ağaç, ormancılık işletmesi, İthalat/İhracat - Ağaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonchamp Les Laval, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WDE MASPELL SRL

  İtalya

  WDE MASPELL SRL, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Narni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PPHU DREW-POL

  Polanya

  PPHU DREW-POL, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. ağaç kesme ve ilaç püskürtme işlemler, amyant giderme, inşaat tahtası, çatı olukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dalików, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L.

  İspanya

  VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L., yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğuk lamine çelik şeritler, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, şerit testere, kemik kesme testeresi, Soğuk lamine çelik şeritler, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quart De Poblet, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCIERIE MIOT ALAIN

  Fransa

  SCIERIE MIOT ALAIN, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bıçkı fabrikaları, tahta sıpalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pompaire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SCIERIE LAURENT

  Fransa

  SCIERIE LAURENT, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mouliherne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. C.M.L. ENGINEERING S.R.L.

  İtalya

  C.M.L. ENGINEERING S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, dairesel makas, kütük yapma makinesi, ağaç için pürüz alma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gessate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ENERGOTECHBEL

  Beyaz Rusya

  ENERGOTECHBEL, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gomel, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. GRØNAGERGÅRD SAVVÆRK A/S

  Danimarka

  GRØNAGERGÅRD SAVVÆRK A/S, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğramalık ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gjern, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. SCIERIE MUTELET

  Fransa

  SCIERIE MUTELET, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Ahşap kurutma, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Ahşap kurutma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rahon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GPS EURL

  Fransa

  GPS EURL, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. düzleştirici, topaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Briennon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BERNIER SCIERIE

  Fransa

  BERNIER SCIERIE, yılında kurulan ve Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Ahşap cephe kaplama, bıçkı fabrikaları, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, AIRVAULT, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. RICHARD SCHMIDT SÖHNE GMBH & CO. KG

  Almanya

  RICHARD SCHMIDT SÖHNE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. düz lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A.C.M. S.R.L.

  İtalya

  A.C.M. S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, ağaç testereleri, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, şerit testere, ağaç parlatma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novellara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ZENZ LANDTECHNIK GMBH

  Almanya

  ZENZ LANDTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, tomruk testereleri, şerit testere, ağaç testereleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gars Am Inn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NEVA - TRADE S.R.O.

  Çek Cum.

  NEVA - TRADE S.R.O., yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kardasova Recice , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. HANS BÖCKER GMBH & CO. KG

  Almanya

  HANS BÖCKER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşınabilir aletler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Taşınabilir aletler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HOLZ SCHILLER GMBH

  Almanya

  HOLZ SCHILLER GMBH, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. OSWALD ROSSGODERER

  Almanya

  OSWALD ROSSGODERER, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Planyalanmamış kesilmiş tahta, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Planyalanmamış kesilmiş tahta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sonnen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz