• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • haddelenmiş levhalar ve saclar - demirli metaller

Sonuçlar

Haddelenmiş levhalar ve saclar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. SEMETAL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SEMETAL, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, sac, alüminyum, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, alüminyum ve alaşımları, metal iskelet, sac ve boru işleme, alüminyum saclar, alüminyum profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaggiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. L.E.M.

  İtalya

  Verified by europages badge

  L.E.M., yılında kurulan ve Metal iskelet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, metal kesme işleri, metal kıvırma, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, metallerin işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castell'alfero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ARC GRUP DEMIR CELIK IMALAT SANAYI TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Uzun yıllar çelik sektöründe hizmet verdikten sonra Arc Demir olarak kendi firmamızı kurduk. Alanında tecrübeli ekibimiz ile birlikte sizler için Profiller, Saclar, Paslanmaz Borular, ERW boruları, Spiral Borular, Jiletli tel örgüler, panel çitler, HEA, HEB, IPE gibi hadde ürünleri, Galvanizli boru profil sac, Diğer Demir & Çelik ürünleri tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Bununla birlikte İthalat & İhracat, Kumlama & Shop Primer Boyama, Rulo Açma, CNC Plazma Kesimi ve Sac Büküm / Kesim gibi hizmetler de vermekteyiz.

 4. KEFELIOGLU DEMIR CELIK TICARET VE SANAYI LTD STI.

  Türkiye

 5. GUNEY MAKINA TASLAMA SANAYI TIC. LTD.STI

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ERMAS METAL

  Türkiye

  2019 yılında faaliyete geçen firmamız, hızlı termin süresi, sertifikalı ve laminasyonlu saç stoğumuz ile İzmir / Bornova Doğanlar bölgesinde 1000m²’lik alanda saç kesim ve kaynaklı imalat üzerine hizmet vermektedir. Plazma ve Oksijen Kesim Hızlı termin süresi, sertifikalı ve laminasyonlu saç stoğumuz ile 1 mm’den 300 mm’ye kadar saç kesimi yapmaktayız. Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensiplerimizi oluşturmaktadır. Bu sebeple, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimiz için öncelikli olan hızlı termin süresi, sertifkalı ve laminasyonlu sac stoğumuz ile sac kesimi ve kaynaklı imalat üzerine faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

 2. AKKUŞ GÜMRÜKLEME

  Türkiye

 3. CANYILDIZ DISHED-END & DEEP DRAWN ITEMS

  Türkiye

  Our Products; Metal spinning Products(Steainls Steel, Aliminuium, Steel)All types of metal containers and tanks, Air pressure tanks for automative&industrial sector, Cold pressing&drwaing of plates, Production of tanks and tubes heads, flanges, gaskets and covers, Glossy sheet metal shells to cover water heaters, Deep Drawn Heads, Dished-end-plates, sheet metal press work, Products pressed by hydrolic press, Products of solar energy, Boiler caps, Products for fire fighting sectorKitchen equipmentSpecialmachine partsStainless sheet plated kitchen productsProducts made of aluminumProducts made of chromium-nickel sheetProducts made of copper and cood rolled stell in coils sheetMedical productsBraceletsOpeners,

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  İtalya

  Ambrosini G.T. şirketi şu malzemeler konusunda uzmandır : OX ve kaplama için alüminyum, demir, paslanmaz çelik, bakır, pirinç, Alucobond ; kesim, presle bükme, yarık kesimi, kaynak, yüzey işlemleri, saclar, taşlama ; ham ve kaplamalı alüminyumdan mamul latalar ; kaynaklı alüminyum paneller ; kolon ve direkler ; ölçüye göre paslanmaz çelik kaplamalar, evyeler ve davlumbazlar ; ticari markalar ; mobilya tasarımı için 20 mm lazer kesim ; ölçü üzerine paslanmaz çelik posta kutuları.

 5. C.V.DUAL S.R.O. A EKOINSTAL SP. J

  Çek Cum.

  Geniş bir çeşitlilikte karbon çelik ürünleri sunan Ekoinstal, Polonya'da çelik sac levha ürünleri distribütörüdür. Partnerlerimiz için 20 yıldan uzun bir süredir çelik ürünler temin ediyoruz. Sac levhalar, profiller, çubukları içeren geniş bir stoğa sahibiz.

 1. BAYKAN STEEL

  Türkiye

  Baykan Steel olarak Metal ürünler konusunda hizmet vermekteyiz.Erdemir sacları ve İthal saclar tedarik ediyoruz.Başlıca Dkp, Hrp, Galvaniz, Sıcak Saclar, Kalın Levhalar Boru, Profil ve Yapı Profilleri ihtiyaclarınıza cevap verebiliriz.Sacları Rulo, Paket ve Dilinmiş olarak teslim edebiliriz.Ekonomik olarak kabul edilen 2.kalite Saclar ve 2.kalite Profiller hafif kusurlu olarak bulunur

 2. ILKE DEMIR SAC VE METAL TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İlke Demir, 1986 yılına uzanan tecrübesi ile 2006 yılından beri "Demir ve Çelik" sektöründe her geçen gün büyüyerek hedeflerini birer birer gerçekleştirdi. Limanlara yakın olan stratejik konumlu dağıtım merkezlerimiz sayesinde ulusal ve uluslararası müşterilerimizin taleplerine en uygun ve en hızlı hizmeti garanti ediyoruz. Demir ve çelik sektöründeki güçlü ortağınız olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmayı ve çalışmayı çok isteriz.

 1. METALSIDER S.P.A. (RAVENNA)

  İtalya

  METALSIDER S.P.A. (RAVENNA), yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. demir bobinleri, Çelik, yapısal, Saç aksesuarları, Şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KMS DEMIR CELIK A.S.

  Türkiye

 3. MOBIDIZAYN METAL

  Türkiye

  MOBIDIZAYN METAL, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. EMJ METALS

  Latviya

  EMJ METALS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Askeri taşıtlar, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Askeri taşıtlar, lazerle paslanmaz çelik kesimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kekava, Latviya 'de bulunmaktadır.

 5. HEBOSS INTERNATIONAL

  Belçika

  HEBOSS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel çelikler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Çelik levha ve şeritler, Özel çelikler, paslanmaz çelik, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Çelik levha ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. BOURASSEAU INDUSTRIE

  Fransa

  BOURASSEAU INDUSTRIE, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, sac kesme ve işleme, Endüstriyel metal levha işleri, galvanize çelik saclar, birçok renkte boyanmış alüminyum saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Epesses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SA CLISSON METAL

  Fransa

  SA CLISSON METAL, yılında kurulan ve Özel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Çelik boru ve tüpler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncoutant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CO.FER.S.

  İtalya

  CO.FER.S., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, kapatma için trapezoidal saclar, galvaniz borular, galvanize saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ISAF SRL

  İtalya

  ISAF SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'agata Sul Santerno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. METALANN

  Belçika

  METALANN, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tekrar cilalama gerektirmeden araç kaporta tamiri, denk çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meslin L'evêque, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FORGES DE LA LOIRE AFL

  Fransa

  FORGES DE LA LOIRE AFL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Herblain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KARL EUGEN FISCHER GMBH

  Almanya

  KARL EUGEN FISCHER GMBH, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Dövme saclar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgkunstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. UNIVERS FOG

  Fransa

  UNIVERS FOG, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Sac levha işleri, ince sac işçiliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Masevaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. COFRAFER - BAMESA

  Fransa

  COFRAFER - BAMESA, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sac, sac kesme, sac - ticaret..., alümin saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonneuil Sur Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ATOLE

  Fransa

  ATOLE, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. oluklar, bakır oluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castries, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TAGAR SA

  Fransa

  TAGAR SA, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik levha ve şeritler, Çelik, Çelik levha ve şeritler, Çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SAVOJNI SRL

  İtalya

  SAVOJNI SRL, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Soğuk lamine çelik şeritler, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Biçme, Soğuk lamine çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncalieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Polanya

  BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lódz, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Haddelenmiş levhalar ve saclar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.035 Şirketler