• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇nşaat sanayi malzemeleri - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

İnşaat sanayi malzemeleri - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ALE73

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yıllık tecrübesi ile ALE73, 30'dan fazla ülkede (Avrupa, Doğu Avrupa, Mağrip, Orta Afrika, ..) beton endüstrisi için makine tasarımı, üretimi, montajı ve transferi konusunda uzmandır. En önemli faaliyetimiz, Fransa'da ve özellikle yurtdışında ikinci el fabrikaların devri ve yerinde yeniden montajıdır. İkinci faaliyetimiz ekipman veya üretim tesislerinin (beton, taş ocakları, yollar, ...) satışıdır. Müşterilerimiz: 1) Beton ürünleri (bloklar, bloklar, bordürler ve kaldırım taşları) üreticileri. 2) Bir tesisi veya makineyi devretmek isteyen müşteriler. Lojistik ve ekipman seçimini (yeni veya kullanılmış) tanımlamak için tüm yerel ve endüstriyel parametrelere göre müşterinin ihtiyaçlarını en baştan eksiksiz bir şekilde analiz ediyoruz. Size uygun ekipmanı seçiyor ve eksiksiz transferini sağlıyoruz. Ayrıca bu tür bir hizmet için gerekli tüm bilgi ve olanaklara sahibiz: - Otomasyon, - İnşaat Mühendisliği, - Mekanik (titreşim dahil), - Hidrolik, ... Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. PC-LABORSYSTEM GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  PC Laborsystem firması laboratuvar ve teknik için müşteriye özel karıştırma ve dağıtma makinelerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Gereksinime göre çeşitli kumanda üniteli basit makinelerden süreç kumandalı kombine makinelere kadar birçok makine sunarız. Kaliteli makinelerimiz karıştırma teknolojisinin en yeni bilgilerine dayanarak üretilir. Tork ve dönme hızının optimum birlikteliği sayesinde hem düşük hem de yüksek viskoziteli ürünler işlenebilir. Farklı görevler için özel olarak ürettiğimiz mikser ve karıştırma aletleriyle optimum işleme sonuçları garanti ediyoruz. Yöntem tekniğine ve karıştırma sistemlerinin tasarımına ilişkin teknik açıdan yetkin danışmanlık sunuyoruz. Teslimattan önce makinelerimizi üretirken, makine ve güvenlik tekniğindeki talimatları müşterilerimizle görüşüyoruz. Yedek parçalar için 24 saat hizmet. Laboratuvarda kullanım için komple program. Bakım (bakım sözleşmesi)

 3. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Duş bölümleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Banyo aksesuarları, Banyo dolapları, Banyo - mobilyalar ve aksesuarlar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Duş bölümleri, banyo dolabı ve havalandırmaları, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  GRI MOLD AND PLASTIC CO., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik takviye kalıpları, Plastik malzeme - iç tasarım/mobilyacılık sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Taşımacılık araçları sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Elektrik sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik malzeme - Elektronik sanayi ürünleri/maddeleri, Plastik enjeksiyon, Enjeksiyon kalıpları, Plastik kalıplar, Plastik takviye kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. P.M. COSTRUZIONI S.R.L.

  İtalya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MYSEN CEMENTSTØPERI AS

  Norveç

 2. MABISTAR GMBH

  İsviçre

  MABISTAR GMBH, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stans, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. SELLANI GERARDO MACCHINE E ATTREZZI EDILI

  İtalya

 4. THERESIA HAU

  Almanya

  THERESIA HAU, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fließem, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BKT INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  BKT INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwerin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TRIAX S.R.L.

  İtalya

 2. AGRI WORLD S.R.L.

  İtalya

 1. LACOLE CASA ITALIANA S.R.L.

  İtalya

 2. DYCKERHOFF TRANSPORTBETON FRANKFURT GMBH & CO KG

  Almanya

 3. SORRENTINO RODOLFO

  İtalya

 4. CONRAD POLLMANN PUMPENBAU GMBH

  Almanya

  CONRAD POLLMANN PUMPENBAU GMBH, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TOOLS R.E G.SNC DI ROMANO TOMMASO E C.

  İtalya

 6. SANY NORGE ANLEGGSMASKINER AS

  Norveç

 7. TO.RO. ITALIA S.R.L.

  İtalya

 8. CINOMATIC NEW S.A.S.

  İtalya

 1. TERRABULGARIA EOOD

  Bulgaristan

  TERRABULGARIA EOOD, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. RIV. ED INTONACI MURALI S.N.C. DI RAVAZZOLO G. E RANZANI G.

  İtalya

 3. EDIL SAN LORENZO S.R.L.

  İtalya

 4. THE MOWER PEOPLE

  Birleşik Krallık

 5. MARIBO SIMA ASCENSORI S.R.L.

  İtalya

  MARIBO SIMA ASCENSORI S.R.L., yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Çimento yapma makine ve ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Çimento yapma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SWALE LAWNMOWER & LANDSCAPE SERVICES

  Birleşik Krallık

 7. BAKER THOMPSON DAVENTRY LTD

  Birleşik Krallık

 8. WICKLEWOOD MACHINERY

  Birleşik Krallık

 9. VALE GARDEN & LEISURE

  Birleşik Krallık

 10. KULAK INSAAT TICARET VE SANAYI A S

  Türkiye

  KULAK INSAAT TICARET VE SANAYI A S, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

İnşaat sanayi malzemeleri - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.283 Şirketler