• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • jiklörler memeler ağızlar - demirsiz metaller

Sonuçlar

Jiklörler memeler ağızlar - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. ZÜRN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Zürn GmbH & Co. KG şirketi 60 yıllık geçmişi ile, işleme merkezleri, özel makineler, CNC torna tezgâhları için takım tutucuların yanı sıra sıkma pensleri alanında da en tecrübeli üreticilerinden biridir. Şirket başlangıçta tornalanmış parçalar üreten bir mekanik atölyesi olarak kurulmuştur. Zürn, on yıllar süren sürekli geliştirme çalışmaları boyunca bir yandan kendi ürün portföyünü genişletmiş, öte yandan da hassas üretim yapan bir şirket olarak dünya çapında bir müşteri tabanı oluşturma olanağı bulmuştur. Almanya'da üretilen ürün yelpazesi, germe somunları ve çubuk tutucular, CNC ayna ve pens tutucuları ve VDI takım tutucuların yanı sıra hassas takım tutucuları da içermektedir. Zürn GmbH & Co. KG şirketi, en modern üretim koşullarına sahip olması nedeniyle, uluslararası pazarda da sağlam bir yer edinmiş bulunmaktadır.

 2. KLEEMEIER, SCHEWE UND CO. KSH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz atık su ve su arıtma tesisleri için filtre ağzı ve drenaj sistemleri üreticisiyiz. Kendi geliştirme, takım imalatı ve üretimimiz, isteklerinize hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verebilmemizi sağlamaktadır.

 3. SPRAYTECS TECHNOLOGIES LTD.

  Birleşik Krallık

  SPRAYTECS TECHNOLOGIES LTD., yılında kurulan ve Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Braintree, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ZHUZHOU JIABANG REFRACTORY METAL CO., LTD

  Çin

  ZHUZHOU JIABANG REFRACTORY METAL CO., LTD, yılında kurulan ve Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tungsten, molibden sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. DELAVAN DUESEN WERKSVERTRETUNG DEUTSCHLAND

  Almanya

  DELAVAN DUESEN WERKSVERTRETUNG DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, metalik jikleler, hadde, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großbettlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CENTRO TUBI S.R.L. UNIPERSONALE

  İtalya

  CENTRO TUBI S.R.L. UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francavilla Al Mare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MAGALINI IMPIANTI S.A.S. DI MAGALINI STEFANO, LUCA, ROBERTO & C.

  İtalya

  MAGALINI IMPIANTI S.A.S. DI MAGALINI STEFANO, LUCA, ROBERTO & C., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VERONA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SINTERTEC S.R.L.

  İtalya

  SINTERTEC S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. G.M. S.R.L.

  İtalya

  G.M. S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mirandola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GREEN LINE S.R.L.

  İtalya

  GREEN LINE S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FRATTINI S.R.L.

  İtalya

  FRATTINI S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PNR-DEUTSCHLAND INDUSTRIESPRITZDÜSEN HANDELS GMBH

  Almanya

  PNR-DEUTSCHLAND INDUSTRIESPRITZDÜSEN HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freilassing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AIR & FLUID POWER S.R.L.

  İtalya

  AIR & FLUID POWER S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Croce Sull'arno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DIETRICH BAAS GMBH

  Almanya

  DIETRICH BAAS GMBH, yılında kurulan ve Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FERPINTA-INDUSTRIAS DE TUBOS DE AÇO DE FERNANDO PINHO TEIXEIRA,S.A.

  Portekiz

  FERPINTA-INDUSTRIAS DE TUBOS DE AÇO DE FERNANDO PINHO TEIXEIRA,S.A., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale De Cambra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. FRANK RÜFFER DÜSENTECHNIK GMBH HERSTELLUNG UND VERTRIEB VON DÜSENKÖPFEN

  Almanya

  FRANK RÜFFER DÜSENTECHNIK GMBH HERSTELLUNG UND VERTRIEB VON DÜSENKÖPFEN, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TEMPLAST DI TEMPONI STEFANO & C. (S.N.C.)

  İtalya

  TEMPLAST DI TEMPONI STEFANO & C. (S.N.C.), yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TMC BERARDO S.R.L.

  İtalya

  TMC BERARDO S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. IDROMECCANICA S.A.S. DI ANSALDO MARIA E C.

  İtalya

  IDROMECCANICA S.A.S. DI ANSALDO MARIA E C., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SOCIETA' AGRICOLA ALGASOIL S.R.L.

  İtalya

  SOCIETA' AGRICOLA ALGASOIL S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PALMANOVA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ISOLTUBEX-FABRICA DE TUBOS E PERFIS ISOLANTES, LDA.

  Portekiz

  ISOLTUBEX-FABRICA DE TUBOS E PERFIS ISOLANTES, LDA., yılında kurulan ve Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller, Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Travassô, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. P.A.L.L. S.R.L.

  İtalya

  P.A.L.L. S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quattro Castella (Re), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PICOM S.R.L.

  İtalya

  PICOM S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmirolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. APPARTUBI S.R.L.

  İtalya

  APPARTUBI S.R.L., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palo Del Colle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. P N R U K LTD

  Birleşik Krallık

  P N R U K LTD, yılında kurulan ve Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bromsgrove, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. TRANSFORMADORA METÁLICA DA SEIXA

  Portekiz

  TRANSFORMADORA METÁLICA DA SEIXA, yılında kurulan ve Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. çelik tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Maria da Feira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. USB DÜSEN GMBH

  Almanya

  USB DÜSEN GMBH, yılında kurulan ve Fıskiyeler/memeler/ağızlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller, Jiklörler/memeler/ağızlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bretzfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VONROLL HYDRO S.R.L.

  İtalya

 9. D'AVICA S.R.L.

  İtalya

 10. OFFICINE MOLLO DI MOLLO A. E C. S.A.S.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz