• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • küçük yumuşak meyveler

Sonuçlar

Küçük yumuşak meyveler - Ithalat/Ihracat

 1. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge
 2. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge
 3. PANFRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PANFRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. ECO BERRY FARM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ECO BERRY FARM, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru meyveler, Meyveler, Dondurulmuş meyveler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, dut, Minibüs donatımı, paketlenmiş yabanmersini, çilek, paketlenmiş çilekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. ALTE FOODS

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ALTE FOODS, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş meyveler, ahududu, Minibüs donatımı, dondurulmuş meyveler, Yabanmersini antoksiyadin, biyolojik meyveler, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEORG BAIER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEORG BAIER GMBH, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Berry fruits, fresh, Delicatessen, şitaki mantarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pressath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CALIKOGLU GIDA

  Türkiye

  Çalıkoğlu Paz. Gıda Tar. Hay. Nak. Tur. İnş. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında Karadeniz’in incisi Ordu ilinin şirin Ünye ilçesinde Adem ÇALIK ve Resul ÇALIK tarafından kurulmuştur. Başlangıçta gıda toptancılığı ile ticarete adım atan, yelpazesini gün geçtikçe genişleten bir firma olarak bölgesinde Çalıkoğlu ve mytat markası ve birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. İlk olarak Bursa Gemlik’te zeytin üretimine başlamış ardından üretimini Orhangazi’de 1200 m2 kapalı alana taşıyarak kapasitesini artırmıştır. İlkelerine ve geleneklerine bağlı olarak 1997’den bu yana geliştirdiği ürün çeşitliliği, dinamik ve profesyonel kadrosuyla, güçlü araç filosu ve yaygın dağıtım ağıyla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Bünyesinde bulunan İçim, Namet, Aytaç, Filiz, Barilla gibi birçok markaya ait ürününlerin temsiliyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İş hacmi her geçen zaman artan firmamız 2015 yılında 3500 m2 depolama alanına sahip yeni şirket binasına taşınmıştır. Çalıkoğlu gıda edindiği bilgi birikimi ve saha tecrübesini 2018 yılında EDT ( Ev Dışı Tüketim ) alanına taşıyarak; tüm restoran, kafe, yemekhane, pastane, otel ve iş merkezlerine tedarikler yapmaktadır. Zeytinle başlayan serüvenini zamanla muhteşem bir lezzet dünyasına dönüştürmüştür. Çalıkoğlu ve MYTAT ürün ailesinde kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı, reçel, lokum çeşitleri ile 112 aktif barkod sayısına ulaşmıştır. Kalite, istikrar ve güvenle yeniliklerimiz devam edecektir.

 3. GANITA FRUIT

  Türkiye

  GANITA Fruit Turkey is a company that successfully wholesales and sells fresh products from Turkey. Packaging according to your market requirements – cardboard, plastic, carrier bags. *Prices vary according to packaging and caliber. If there is interest in fruits, let's discuss! We sell our products in accordance with all quality standards and the needs of our customers: Compliance with all necessary storage and transportation conditions. Quality control of goods from harvest time to loading. Complete package of documents for products and export. Worldwide delivery. We export the best quality fruits and vegetables from Turkey GANITA FRUIT TURKEY our products Tomatoes varieties, Pepper varieties Varieties varieties , Cucumbers, Zucchinis varieties, Potatoes varieties , Onions, Eggplants, Capia Pepper.chile pepper, california pepper, lettuce varieties, Garlic, Pomegranates, Washington Orange, Valencia Orange, okitsu mandarin, Satsuma mandarin, Dobashi mandarin, Fremont mandarin, Apple varieties, Strawberries (Sabrina, Festival Strawberries Air cargo) Grape, Tropical Fruits Banana, Citrus, Figs, Peaches, Apricots, Cherries Pears, Quinces, Apples, Watermelons, Melons Quince, Pear, Kiwi

 4. ÇITIRIKA

  Türkiye

 5. SUBANA FOREIGN TRADE CO LTD / TURKEY

  Türkiye

  We are a Turkish Foreign Trade company engaged in international trade and prioritizing customer satisfaction. With more than 25 years of experience in this field, we ensure that our products reach our valued customers in the fastest and most reliable way. Especially Chemical Raw Materials, Industrial Products, Medical Protective Equipments are our area of expertise. Apart from this, we also provide you with the most suitable conditions by researching the products you need from Turkey. Check our product list, order the product you need and get acquainted with our quality products and services.

 1. YAGODY KARELII

  Rusya

  Yagody Karelii şirketi, Rusya ve Avrupa'da yabani meyvelerin (turuncu böğürtlen, yaban mersini, kekreyemiş, kırmızı yaban mersini, yalancı iğde) ve yabani mantarların (çörek mantarı, som örgübacak mantarı, pullu örgübacak mantarı, xerocomus) toplanması ve işlenmesinde lider şirketlerden biridir. Yagody Karelii, gıda ve ilaç endüstrisi şirketlerine aşağıdaki maddeleri tedarik etmektedir: -Bireysel Hızlı Dondurulmuş (IQF)orman meyveleri ve mantarlar; -dondurularak kurutulmuş orman meyveleri, mantarlar, sebzeler ve meyveler; dondurulmuş orman meyvesi püresi, NFC orman meyvesi suları; -demlenmiş orman meyveleri; -dondurularak kurutulmuş orman meyveleriyle karıştırılmış bal dahil olmak üzere arı balı; -chaga mantarı (Inonotus obliquus); -huş suyu. Şirket ayrıca son kullanıcılar için 100'ün üzerinde orman meyvesi stok kodu üretiyor, bunları perakende zincirlerine tedarik ediyor ve bir dağıtım ağı aracılığıyla çeşitli ülkelere ihraç ediyor. Yagody Karelii 2004 yılında kurulmuştur. Şirketin üretim tesisleri, Rusya'nın Karelya Cumhuriyeti'nde bir şehir olan Kostomuksha'da bulunmaktadır. Şirket, Avrupa'dan yılda 50.000 tonun üzerinde doğal gıda üreten tamamen otomatik üretim hatları işletmektedir. Tüm ürünler, güvenlik ve kalite standartlarına sıkı sıkıya uygun olarak üretilmektedir. Kalite yönetim sistemi, FSSC 22000'e (SGS) uygundur. Ürünlerimizin önemli bir kısmı AB yönetmeliklerine göre organik olarak sertifikalıdır. Renklendirici, aroma verici, yapay katkı maddesi veya GDO kullanmıyoruz ve mevsimlik meyve toplamadan paketlemeye kadar üretim sürecini takip ediyoruz.

 2. ELMA DUNYASI

  Türkiye

  Elma Dünyası markası ile (apple world) kendi üretimimiz olan elmaların ihracatını yapmaktayız. İyi Tarım Uygulaması sertifikamız ile kalıntısız ürünler üretiyoruz. Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde 700 dönüm arazide klasik , yarı bodur ve tam bodur elma ağaçlarında İyi Tarım Uygulama yöntemiyle endüstriyel anlamda 8 çeşit elma üretmeye başlamıştır. Üretimimiz kritik kontrol noktaları ve sürekli iyileştirme mantığından yol almaktadır. Teknoloji ile biyolojik yöntemleri bir arada toplayan bir üretim anlayışı ile ürünlerin doğal aroma ve tadını bozmadan tüketiciye kaliteli elma sunmayı amaç edinmiştir. Yahyalı plantasyon bakımından elma yetiştiriciliğine son derece uygun bir bölgedir. Üretilen ürünler şeker oranı ve renklenme açısından farkını göstermektedir. Toprak yapısının kuvvetli oluşu, sulama probleminin olmaması ve gece gündüz arasındaki farkın yüksek olması gibi faktörler elma üretimi açısından tarımsal kaliteyi artırmaktadır. Elma yetiştiriciliğinde üretim kadar önemli bir başka husus ta post harvest denilen hasat sonrası dönemde depolama şartlarıdır. Elma yetiştirilirken uygulanan bakım kadar önemli bir konu olan depolama koşulları, elma cinslerine uygun sıcaklık ve nem oranlarında, periyodik muayenelerle standardize edilip, dalından koptuğu tazeliğinde muhafaza edilmektedir.

 1. EXTRX OY

  Finlandiya

  Extrx, antosiyanin özü ile birlikte bölgeye özgü yabani kutup meyvelerinden fonksiyonel gıdalar üretme vizyonuna sahiptir. Ürün yelpazemiz meyvenin her bölümünü kullanmak gayesi içinde meyve suları, konsantreler, yüksek lifli taze püreler ve kurutulmuş meyvelerden oluşmaktadır. Antosiyanin ve meyve özleri yakında yelpazemize eklenecektir. Meyve çeşitlerimiz yaban mersini, kırmızı yaban mersini ve karga üzümünü içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Hem yerel hem de uluslararası pazarlar için saf doğal hammaddelerden birinci sınıf ürünler üretme uzmanlığımız ve tutkumuz var. Yaptıkları seçimlerle insanların sağlıklarını ve refahlarını korumaları için teşvik etmek istiyoruz. Extrx, müşterilere doğanın kendi süper gıda ürünleri olan kutup meyvelerinden katma değeri yüksek ürünler üretmelerine yardımcı olma amacı içinde yiyecek ve içecek, beslenme, eczane ve kozmetik endüstrisi için B2B ürünlerinde uzmanlaşmıştır. Yabani kutup meyveleri elle toplanır ve bu süper meyvelerin hiç bir niteliğini kaybetmemesi için hemen dondurulur.

 2. SARIKAYA EXPORT DIS TIC LTD STI

  Türkiye

 3. SAB TRANSPORTE GMBH

  İsviçre

  Organik ve organik olmayan meyvelerin yanı sıra meyve sularının ithalatı ve ihracatı işimizin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Daha iyi bir çevre ve sağlığın nedenleri arasında olduğundan, organik ürünleri teşvik etmek bizim için önemlidir. Sunduğumuz ürünlerin tamamı büyük stoklarla doğada organik olarak yetiştirilmektedir. Ürünlerimizin tazeliği ve kalitesi çok önemlidir.

 4. BERRYPOINT SP. Z O.O.

  Polanya

  En başta yemişli çalı olmak üzere yumuşak meyvelerin satışına odaklıyız. AB ve Orta Doğu'da en büyük perakende zincirlerine programlar geliştiriyoruz. Aşağıdaki çeşitleri sunmaktayız: Duke, Spartan, Bluecrop, Nelson, Brigitte Blue, Blue Gold, Liberty, Aurora, Drapper ve Elliot. Yemişler kontrollü ortamda saklanmakta ve organik üretimden geçmektedir. Tüm üreticilerin GG Sertifikaları bulunur, lojistik merkezinin BRC sertifikası vardır; üreticiler SEDEX ve FoodExpert veritabanlarına kayıtlıdır.

 5. DOKA INT.

  Türkiye

  Seralarımız Sinop' da. En son teknoloji kullanıyor ve topraksız uretim yapıyoruz. Daha az ilac kullanıyor ve daha az alan kaplıyoruz. Urunlerimiz ve uretimimiz cevreye zarar vermiyor. Urunler daha kaliteli ve daha lezzetlidir. Her işlem kontrol altında yapıldıgı icin cileklerin hepsi standart boyuttadır ve aynı zamanda daha saglıklı bir cilegi elde etmis oluyoruz.Gunden gunde uretim kapasitemiz artmaktadır.

 6. ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Üçsem Tarım has been operating in the agricultural sector since 2000. We manufacture and marketing in Turkey Apple Turkey - Freh Apple Turkey - Turkiye GCP-86841729521 / GLN-8684172952118

 7. PARMAKSIZ FIGS

  Türkiye

 8. GÜRSU TARIM

  Türkiye

  Çilek üreticisiyiz.Kendi tarlalarımızdan yetiştirdiğimiz organik çileklerimizi en iyi şekilde gerçekleştirme çabasındayız.

 1. SULTAR FRUIT LTD

  Türkiye

  We are grover and exporter of cherry chestnut fig and grapes from turkei to all world.

 2. NAR SUYU ALIM SATIM

  Türkiye

  Nar suyu satiş ve alim

 3. MR BAYGUN DIŞ TICARET LIMITED

  Türkiye

 4. HARENA ÉPICES

  Fransa

  HARENA ÉPICES, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Baharat özü ve baharat, vanilya, karabiber, Küçük yumuşak meyveler, Baharat özü ve baharat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brunoy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ELCICEK TARIM

  Türkiye

 6. HASAN ONGUN

  Türkiye

  HASAN ONGUN, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru meyveler, kurutulmuş sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ayaş / Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. LLC BERRY TRADE

  Ukrayna

  LLC BERRY TRADE, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahududu, çilek, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Losiatyn Village, Ternopil Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. ANADOLU EMEK GIDA TARIM SANAYI VE TIC LTD. STI (CLK FOOD)

  Türkiye

 9. MIDOVIC FRUITS D.O.O

  Sırbistan

  MIDOVIC FRUITS D.O.O, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. liyofilize besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uzice, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 10. O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA

  Portekiz

  O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, yabanmersini, Küçük yumuşak meyveler, meyve ithalatçıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viseu, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz