• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kıyma makineleri ve kasap ekipmanları

Sonuçlar

Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. PAULUS STUART SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  TenderStar, 25 yılı aşkın bir süredir profesyoneller için kasapçılık makineleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Geniş bir et döveceği, et tokmakları ve kıyma makinesi serisi geliştirdik. Özellikle, Hijyen, bakım ve güvenlik açısından kaliteyi çok yüksek bir önem veriyoruz. CE standartlarına uyumlu cihazlarımız, paslanmayı önlemek için paslanmaz çelik ve polietalden üretildiği için sağlamlığı ve dayanıklılığı ile bilinmektedir.

 2. ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ALCE ANLAGENTECHNIK GES.M.B.H., yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wels/thalheim, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. KARAKUS IND. KITCH. EQ

  Türkiye

  Our Company In 1989, Ahmet KARAKUŞ, who has more than 30 years of knowledge and experience in the sector, It was established as a 'Family Business'. As Karakuş Family, we are professional in Industrial Kitchen Materials and Equipments. From transportation to storage and stacking equipment, from preparation to cooking equipment, from service to presentation equipment to dishwashing equipment, heater, cooker, cooler freezers, porcelain to cutlery, glass to salt shaker, 1500m2 showroom and warehouse with more than 15.000 items, stocked product range to meet all the needs of a kitchen and has knowledge and experience in the field. Our company is the leading producer and supplier of equipment Porcelain Steel Plastic Glass America Europe and Turkey is trying to meet industrial-type kitchen machines brand of customer satisfaction with the primary goal of making their dealership Best Regards

 4. INTERMET METAL

  Türkiye

  2000 Yılından itibaren Endüstriyel Hijyen Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren İntermet firmamız yurtiçi ve yurtdışı pazarında üretici olarak paslanmaz medikal hastane donanımları, gıda firmaları için Haccp hijyen ekipmanları, ıslak hacim ekipmanları imalatı yapmaktadır. Firmamız müşterilerine daha iyi ürun verebilmek için sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri daha yakından takip etmektedir .Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat politikasıyla kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen firmamız kuruluşundan bu yana müşterileri ile güvene dayalı uzun vadeli samimi ilişkiler kurmaya özen göstermiştir. >>

 5. POWINOX

  Türkiye

  30 yılı aşkın tecrübemiz gıda et işleme makine ve ekipmanları sektöründe öncü bir firma olmamızı sağladı bu değeri bize veren her müşterimize saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  İtalya

  C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, ticari kullanıma yönelik elektrikli rendeler, ev için elektrikli peynir rendeleme makinaları, elektrikli kahve değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verucchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN)

  Almanya

  FIRMA GEORG MALUCK (EINZELUNTERNEHMEN), yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Oschatz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALOYS PLENTER

  Almanya

  ALOYS PLENTER, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Legden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RADUS INDUSTRIAL LTD

  Çin

  RADUS INDUSTRIAL LTD, yılında kurulan ve Küçük ev aletleri için parça ve kısımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, kesim makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hongkong, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. EGGERMONT

  Belçika

  EGGERMONT, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, elektrikli küçük mutfak aletleri, sanayi mutfaklar için mutfak takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ieper, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FIMAR S.P.A.

  İtalya

  FIMAR S.P.A., yılında kurulan ve Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, gıda endüstrisi için hamur yoğurma makineleri, elektrikli fırınlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verucchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RISCO S.P.A.

  İtalya

  RISCO S.P.A., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, et ve paketlenmiş ürün işçilikleri için tesisat ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, şarküteri ürünlerinin paketlenmesi için donanım ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CLAES MACHINES

  Belçika

  CLAES MACHINES, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, gıda endüstrisi makinelerinin onarımı, et kesme ve dilimleme makinaları, Et endüstrisi için konveyörler, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paal-Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MOHN GMBH

  Almanya

  MOHN GMBH, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meinerzhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. S.A. WATHELET

  Belçika

  S.A. WATHELET, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, mutfak davlumbazları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, ısıyayımlı fırın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AMB FOOD TECH S.R.L.

  İtalya

  AMB FOOD TECH S.R.L., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, et işleme, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Lazzaro Di Savena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BIRO FRANCE

  Fransa

  BIRO FRANCE, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel et kıyma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marne La Vallée Cedex 4, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BRITEK

  Fransa

  BRITEK, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, vakumlu ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pleucadeuc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Fransa

  STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Et terbiyesi ekipmanları, Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Et terbiyesi ekipmanları, Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solesmes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LORZ SERVICE GMBH

  Almanya

  LORZ SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HPM E.K.

  Almanya

  HPM E.K., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H.

  Avusturya

  HTS FLEISCHEREIMASCHINEN REPARATUR UND HANDEL GES.M.B.H., yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thalgau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. MINERVA OMEGA GROUP S.R.L.

  İtalya

  MINERVA OMEGA GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, kemik kesme testeresi, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SHIJIAZHUANG HELPER FOOD MACHINERY CO.,LTD.

  Çin

  SHIJIAZHUANG HELPER FOOD MACHINERY CO.,LTD., yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH

  Almanya

  JUPITER KÜCHENMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et kıyıcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wernau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CLAES DISTRIBUTION

  Belçika

  CLAES DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. QINGDAO XIAODAO FOOD MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO XIAODAO FOOD MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. FOODMEK LIMITED

  Birleşik Krallık

  FOODMEK LIMITED, yılında kurulan ve Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tayport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. SIRMAN S.P.A.

  İtalya

  SIRMAN S.P.A., yılında kurulan ve Et işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kasap ve şarküteri için dilimleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Curtarolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO

  İtalya

  ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO, yılında kurulan ve Nakit sayaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Et işleme makineleri, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

116 Şirketler