• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kağıt kesme - makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Kağıt kesme - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. YMCUP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2016 yılında kurulan YMCUP, İstanbul, Türkiye'den bir kağıt bardak ve baskı kesme makinesi üreticisidir. Yolculuğumuzun başından beri müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri etkin ve hızlı teslimatla sunmaya odaklandık. Şirketimiz inovasyonu sürdürülebilir başarının anahtarı olarak görmekte, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendirmekte ve bu bilinçle inovasyon faaliyetlerine önem vermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün yelpazemizi genişletmeyi hedefliyoruz. İnsan sağlığına ve çevreye olan duyarlılığı takip ederek ürünler üretmenin mutluluğu ile yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Kağıt Bardak Makineleri, •Çift Duvar Kağıt Bardak Makineleri, •Kağıt Kase Makineleri, •Kağıt Salata Kasesi Makineleri, •Ambalajlama Makineleri, •Baskı ve Delme Makineleri, •Pres Makinesi, •Makine Aksesuarları ve yedek parçaları. Kağıt bardak makinelerimiz 12 oz, 8 oz, 9 oz gibi çeşitli kağıt bardak boyutları için farklı boyut ve hacimler üretebilir! Ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Misyonumuz, hammadde seçimi ile kalite standartlarını takip etmek ve üretimden müşterilerimize teslimata kadar tüm süreçleri kapsamaktadır. YMCUP olarak üretimimiz ISO 9001 gibi uluslararası kalite standartlarını takip etmektedir: 2008 - ISO 14001-2004 - OHSAS 18001-2007 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. SCHUH ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHUH ANLAGENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Castrop-Rauxel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERGO-LINE BY KERN STUDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERGO-LINE BY KERN STUDER GMBH, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Schwarzach Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZAMBAK KAGIT

  Türkiye

  Kağıt Makinaları: Temizlik Kağıtları, Kağıt Bardak İmalatı, Köpük Tabak İmalatı...ZAMBAK KAĞIT San. ve Tic. Ltd. Şti.; temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı ve altyapı danışmanlığı ve kağıt makinaları tedariki konularında hizmet verebilmek için, 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, bu sektörlerde önde gelen uluslar arası birçok firma ile işbirliğine gitmiştir. Yapmış olduğu uluslar arası projeler ve çalışmalar ile kısa sürede, sektörde hak ettiği yeri ve güvenirliği kazanmıştır. ZAMBAK KAĞIT, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki projelerde gösterdiği performans sonucu, pek çok firmanın Türkiye, Kıbrıs, Doğu Avrupa ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyet’leri kapsayan bölgelerde, distribütörü olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren de, kendi markası ile müşteri ihtiyaçlarına özel olarak İtalyan ve Güney Kore teknolojisi ile tasarlattırdığı makineleri, kendi kalite standartlarında ve denetimi altında ürettirmektedir.ZAMBAK KAĞIT markası için çalışılan atölyeler, ISO 9001: 2000 ve CE (Avrupa Standartlarına Uygunluk) standartlarına sahip, yüksek kalite standartlarında makine üretimi yapan, 600 ve üzeri çalışanlı ekipler ile, 20.000m2 ila 40.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojik tesislerdir. Firmanın ürettirdiği makineler patentli olup, makineler tasarım ve üretim verimliliği konularında birçok ödüle sahiptir.

 5. SIA MEKATRONIK

  Türkiye

  Sia Mekatronik produces all kinds of Edge Protector Machine, Paper Coil Slicing and Rewinding Machine, Paper Tube Machine, Flekso Printing Machine and Paper Tube Cutting Machine. Sia Mekatronik has gained a reliable and respected place in the sector over time with its honest and reliable service policy, quality products, customer satisfaction and affordable price policy that it has maintained since 2004, when it started its operations. In a short time, it has proven its success by manufacturing machines for the leading companies in the sector and has become a sought-after and consulted company in the sector. Our company's philosophy is to follow the latest developments in the world, blend the feasible results with Turkish technology and present new products and solutions to the sector. We are proud to be able to export our products to the world with our staff that constantly improves itself, grows and gets stronger day by day.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAYM PAPER CUTTING MACHINE/ GUILLOTINE

  Türkiye

  1945 Yılında Kurulan KAYM MAKINE, ilk olarak genel makine imalatı ile işe başlamış olup 1957 yılından itibaren Türkiye'de ilk defa matbaa makineleri imalatını gerçekleştirmiştir. Firmamız daha sonra imalat ağırlığını, daha fazla ihtisas sahibi olduğu kağıt kesme makineleri (giyotin) üzerinde yoğunlaştırarak bugün hidrolik presli, fotosel korumalı, elektronik metrajlı, programlı (nümerik kontrollü) , servo motorlu (cnc sistemi )ve hava yastıklı tablası olan makinelerin imalatını gerçekleştirmektedir. KULLANIM YERLERİ : Kağıt Fabrikaları, matbaa ve mücellithane, PVC folyo, ahşap kaplama, amyant tabakaları, zımpara kağıdı, kauçuk, deri ve diğer tabaklanmış maddelerin kesiminde kullanılan makinelerdir.

 2. SOPEM

  Belçika

  SOPEM, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makineler - İthalat/İhracat, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LUNDBERG TECH GMBH

  Almanya

  LUNDBERG TECH GMBH, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jagstzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CPERKIN

  Birleşik Krallık

  CPERKIN, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, sondaj makinaları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birstall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. HÜDIG + ROCHOLZ GMBH & CO KG

  Almanya

  HÜDIG + ROCHOLZ GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. I.C.O.S. S.R.L.

  İtalya

  I.C.O.S. S.R.L., yılında kurulan ve Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, lif kesme, işlenmiş lamalar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, mekanik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LASER LINE FUSTELLE S.R.L

  İtalya

  LASER LINE FUSTELLE S.R.L, yılında kurulan ve Çeşitli parçaların yayınlanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, kağıt ve karton için kesiciler, otomatik parça taşıyıcı, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melito Di Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. GRAFORIO MAQUINAS GRAFICAS LDA.

  Portekiz

  GRAFORIO MAQUINAS GRAFICAS LDA., yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. masiko sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zona Industrial, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ABDC

  İspanya

  ABDC, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. STEFI MACHINES

  Yunanistan

  STEFI MACHINES, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, masiko, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aspropyrgos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. CONNER

  İspanya

  CONNER, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Amerika Birleşik Devletleri

  FREEMAN SCHWABE MACHINERY, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Metal kesme makine aletleri, Tekstil kesme makineleri, Plastik kesme makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Metal kesme makine aletleri, Tekstil kesme makineleri, Plastik kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cincinnati, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. AYDIN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  AYDIN MAKINE SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. TECHNOSIB SOLUTIONS

  Romanya

  TECHNOSIB SOLUTIONS, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. MARI

  Fransa

  MARI, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gundershoffen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HANGZHOU ROYALL IMPORT AND EXPORT CO.,LTD.

  Çin

  HANGZHOU ROYALL IMPORT AND EXPORT CO.,LTD., yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SERVIFORMES SARL

  Fransa

  SERVIFORMES SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montelimar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EWASTE SECURITY

  Amerika Birleşik Devletleri

  EWASTE SECURITY, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Irvine, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. APPLITEC SAS

  Fransa

  APPLITEC SAS, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sahne tasarımı  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Echets, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LONGER MACHINE INDUSTRIAL CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  LONGER MACHINE INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taichung City,, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 6. WELFULL MACHINERY CO. ,LTD

  Çin

  WELFULL MACHINERY CO. ,LTD, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. YDEAL

  İtalya

  YDEAL, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pogliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L.

  İtalya

  NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CHUN TIEN MACHINERY COMPANY LIMITED

  Tayvan R.O.C.

  CHUN TIEN MACHINERY COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taichung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 10. IMC-AMC BONERAECOLOGIA

  İtalya

  IMC-AMC BONERAECOLOGIA, yılında kurulan ve Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bedizzole, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kağıt kesme - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

382 Şirketler