• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları

Sonuçlar

Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları - Ithalat/Ihracat

 1. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 2. ULUC MACHINERY & FOOD IND. TRADE CO. LTD.

  Türkiye

  ULUC MACHINERY&FOOD IND.TRADE CO.LTD., one of the well-established companies in the machinery sector, with its 40 years of experience, being the leading company in Turkey, specialized on the field with dried fruits processing machinery (slicing (fillet) the inner parts of hazelnut, peanut, pistachio, almond, walnut, apricot kernel; granulation, extracting membrane crust and also disintegrating oily and damp materials at the same time, calibration (elimination systems), baking, dehumidification, drying carriers and selection band systems; with its high production capacity and expert staff within the scope of the machine production, offers sale and after-sale services for spare parts, maintenance and consulting in domestic and overseas countries. With the experience we have achieved, the knowledge we have gained, the modern production technology we have and our ongoing investments, our aim is to be able to continue to offer the highest quality, the most economical products to the use of the sector in the international platform too. ULUÇMAKSAN, which aims to raise the quality policy that it carried out for years, and customer satisfaction even further, has been following the worldwide studies all the time and has been performing product-oriented works in order to develop new products in its body.

 3. KUPCUOGLU METAL

  Türkiye

 4. YILMAZLAR AGRICULTURAL MACHINERY LTD CO

  Türkiye

  Yilmazlar Agriculturel Machinery is active in manufacturing of various agriculturel machines including: - hazelnut peeling - silageMeantime it is also producing melt spinners for various sectors.

 5. DURFO S.R.L.

  İtalya

  DURFO S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, reçel pişirme tencereleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nizza Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GARBY ANKA S.A

  Yunanistan

  GARBY ANKA S.A, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ag.i. Rentis, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. JOS DE BRUYNE

  Belçika

  JOS DE BRUYNE, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, mutfak aksesuarları, meyve ve sebze işleme makineleri, sebze bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leupegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FIMAR S.P.A.

  İtalya

  FIMAR S.P.A., yılında kurulan ve Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, gıda endüstrisi için hamur yoğurma makineleri, elektrikli fırınlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verucchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. URSCHEL INTERNATIONAL LIMITED

  Fransa

  URSCHEL INTERNATIONAL LIMITED, yılında kurulan ve Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PARMATIC ( S.R.L. )

  İtalya

  PARMATIC ( S.R.L. ), yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sala Baganza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. COLUSSI ERMES S.R.L.

  İtalya

  COLUSSI ERMES S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casarsa Della Delizia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TARGET PROFMODE S.R.L.

  İtalya

  TARGET PROFMODE S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mirandola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TEAMPACK S.R.L.

  İtalya

  TEAMPACK S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnacavallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VACLAV VANEK DROKOZ - DROBNE KOVOVE ZBOZI

  Çek Cum.

  VACLAV VANEK DROKOZ - DROBNE KOVOVE ZBOZI, yılında kurulan ve Bahçe aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Madeni inşaat malzemeleri, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Madeni inşaat malzemeleri, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besiny, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. PACK END ENGINEERING S.R.L.

  İtalya

  PACK END ENGINEERING S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FEA S.R.L.

  İtalya

  FEA S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scarnafigi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MAFIN S.P.A.

  İtalya

  MAFIN S.P.A., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galliera Veneta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. F.I.P. S.R.L.

  İtalya

  F.I.P. S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FOODTECH S.R.L.

  İtalya

  FOODTECH S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camposampiero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TECNOFRUTTA S.R.L.

  İtalya

  TECNOFRUTTA S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orta Nova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OFFICINA MECCANICA SANGRIGOLI

  İtalya

  OFFICINA MECCANICA SANGRIGOLI, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giarre, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TECHFOOD BY SOGABE S.R.L.

  İtalya

  TECHFOOD BY SOGABE S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelnovo Di Sotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CAVALIERI S.P.A.

  İtalya

  CAVALIERI S.P.A., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LALLI ELETTRONICA DI LALLI ANNA

  İtalya

  LALLI ELETTRONICA DI LALLI ANNA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guidonia Montecelio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. I.G.F. ITALSTAMPI

  İtalya

  I.G.F. ITALSTAMPI, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Leo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BCOOL S.R.L.

  İtalya

  BCOOL S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casale Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. VIANI

  İtalya

  VIANI, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bresso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FRATELLI INDELICATO S.R.L.

  İtalya

  FRATELLI INDELICATO S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giarre, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TECH.IN TECNICAPOMPE S.R.L.

  İtalya

  TECH.IN TECNICAPOMPE S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fara Vicentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. EUROTEKNA S.R.L.

  İtalya

  EUROTEKNA S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galliate, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz