• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madenler ve maden ocakları - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Madenler ve maden ocakları - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. CAVE TRAMBISERRA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Cave Trambiserra, değerli mermerlerin çıkarılmasında uzmanlaşmıştır ve iki taş ocağına sahiptir: Bianco Trambiserra di Michelangelo ve Grigio San Nicola e Bardiglio taş ocaklarının her ikisi de İtalya'nın Seravezza bölgesinde yer alır. Cave Trambiserra tarafından sunulan mermerler, onları son derece dayanıklı ve lekelere karşı dirençli kılan yüksek yoğunluk ile karakterize edilir. Bu özellikleri sayesinde hem iç hem de dış mekanlarda çok çeşitli uygulamalar için mükemmeldirler.

 2. ALPA MINING S.I.A.

  Latviya

  Verified by europages badge

  ALPA Madencilik, çeşitli endüstriler için bir ekipman ve makine sağlayıcısıdır: madencilik ve taş ocakçılığı, metal, tarım ve aynı zamanda gıda işleme endüstrisi için ambalaj. Ayrıca ekipmanınız için yedek parça ve sarf malzemeleri de sunuyoruz. İster yeni bir ekipmana yatırım yapmak istiyor olun, ister kullanılmış ekipman satın alıyor olun, sizin için bir ekipmanımız var. Sattığımız her ekipmanı servis ve satış sonrası hizmetlerimizle destekliyor, ayrıca hızlı teslimat için çözümler sunuyoruz.

 3. ASLI MACHINE INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ASLI MACHINE INDUSTRY, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Talaşlı imalata uygun alüminyum ve titanyum malzemeler, Cnc bükme , cnc freze, CNC frezeleme, haddeler - imalat, hassas metal işleme tornaları, metal işleme tornaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmit, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. RAOUL LENOIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  RAOUL LENOIR, yılında kurulan ve Manyetik ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Elektrik santralleri, Dış lastikler, daimi mıknatıs, manyetik vinç, manyetik kaldırma makinaları, metal geri dönüşümü için donanımlar, demir dışı metallerin geri dönüşümü, maden ocakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cosnes Et Romain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş ve mineraller, Öğütülmüş meyve çekirdekleri, Granit, granit pazarlama, taşeron personel yönetimi, doğal taşlar, uluslararası doğal taşlar, Taş ve mineraller, Demir-dışı çekme tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penafiel, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GROUPE GARONNE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GROUPE GARONNE, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Ovalama/öğütme ve ezme/kırma, geri dönüşüm için makine imalatı, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, hafriyat makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mondavezan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Türkiye

  Atlas copco ( epiroc ) - Sandvık ( tamrock)-Furukawa - Montabert -Cat - Huydai - Komatsu -JCB Alternative Spare Parts . We are always with you with our expert trained team. We produce the spare parts you need and we provide you with domestic - international shipping services. We analyze our manufactured parts. We always do the best under ISO standards with high material quality. The best prices. best quality . High quality . wwww.or-global.com driver shank bushing rotation chuck bushing piston piston guide cup seal seal kit set of seal coupling bronze driver bronze bushing cylinder cover, front bushıng bearing holder slide piece silde bar feed beam arm support attachment centralizer diapraghm test valve gas valve gear pump stopring damping piston chuck front part shaft pin side bolt dome not washer hydraulic cylinder hyraulic motor OMS100 OMS125 OMS 250 OMS360 accumulator plate telecope set telescope tube Guıde Pın Bushıng Spındle Rıng Key Washer Plug Valve Nut Sprıng Wearıng Plate Wear Pıece Shım stud Bracket Spacer retaıner Washer Dowel Pın Bushıng Front Centralızer Rot. Bushıng Dırectıonal Valve Hex. Socket Screw Dıstrıbutor Tılt Cylınder Lıft Cylınder Pıston Rod connention plate seal housing o-ring Dıaphragm (He322) gear Frame ring Accumulator L.P. Oıl Cooler filter all drillingandblasting miningindustry undergroundmining epiroc atlascopco atlascopcosurface sprängare буровзрывныеработы tophammer furukawa voladura drilling drillingtools atlascopcosurface

 3. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Mermer sektöründe 17 yıllık tecrübemiz ile , 25 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız. Avrupa, Arabistan ve Afrika da bölge müdürlüklerimiz olup satış ve teknik servis ağımız bulunmaktadır. Mermer ocakları için gerekli olan makine ve ekipmanların üretimini yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, sondaj makineleri, rok delici makineleri, elmas tel kesme makineleri, kollu kesici makineler, sayalama makineleri, monotel makineleri ve bütün gerekli ekipmanların üretimi. Firmamız ürün tasarımı konusunda, 20 yıl deneyimli ve uluslararası tasarım yapabilir sertifikalı makina mühendisi Sn.Cemal Altindis tarafından yönetilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel tasarım ürünlerde yapmaktayız.

 4. RDS - ROCK DRILL SPARE

  Türkiye

 5. KARADENIZ MERMER MAKINALAR

  Türkiye

 1. ACM GLOBAL MAKINE IC VE DIS TICARET A.S.

  Türkiye

  ACMGLOBAL, which is among the largest marble machinery manufacturers in the world, specializes in the production of Marble and Granite Processing Machines and solutions. Thanks to the experience gained over a period of 40 years, ACMGLOBAL can provide “highest quality and user-friendly machines” as mentioned by international experts. Over the years, we have perfected our machine designs that provide solutions and adapt to all kinds of demands, conditions and environmental conditions. Together with our highly developed production facility and skilled workforce, we can collectively produce solutions to your needs for all processing machines. Together with our strong relationships and the agencies we work with, we can provide fast and direct service, and with our fully equipped facility, we can produce solutions focused on your special needs, offer fast turnaround times and quality work, and focus on your needs with utmost care. The machine power and the level of workmanship and the highly qualified specialists of the Research and Development department have enabled us to achieve a high level of production capacity for our machines in line with high precision and accuracy standards. Our branches in Palestine, Egypt, Libya and Turkey are a source of inspiration for our customers, showcasing many choices and providing local service to help meet the needs of any request or project.

 2. DELKOM DELICI MAKINALARI A.S.

  Türkiye

  Yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Delkom, 30 yıllık tecrübesi, yaklaşık 60 çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. Yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile delici makine yedek parça sektörünün uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olmayı sürdürmektedir. Hidrolik delici yedek parça ve servis uzmanlığını deneyimi ile birleştiren Delkom’un misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmek ve büyümek, Delkom bu büyümeyi bir denge içerisinde ve her şeyden evvel güvenirliğini koruyarak sürdürecektir. 1985’ten bu yana geçen süre içerisinde Delkom, ISO 9001: 2008 (Kalite Yönetim Sistemi) ve CE belgeleriyle kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış ve piyasalara yön veren lider bir kuruluş olduğunu kanıtlamıştır. Toplam kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden Delkom, 1985’ten itibaren bu anlayışın sürekliliğini sağlamak amacıyla 2010 yılında şirkete kazandırılan CE Belgesi ve ISO 9001 Kalite Güvence Sisteminin 2008 versiyonu ile Kalite Yönetim Sistem gereklerini yerine getirmektedir.

 1. 4GNSS (ORIENT SYSTEMS GROUP)

  Birleşik Arap Emirlikleri

  Orient Systems LLC, yüksek hassasiyetli GNSS ekipmanı üreticisidir. Şirket 2014 yılında kurulmuştur. Şimdi ekipman ve modern teknolojilerin geliştirildiği Skolkovo İnovasyon Merkezi'nde faaliyet göstermektedir. Orient Systems'ın ana ürünleri, çeşitli projelere entegrasyon için GNSS alıcıları, GSM / UHF modemleri ve navigasyon sistemleridir. 4GNSS, modern, verimli ve ucuz ekipmanlara sahip bir yan kuruluş markasıdır. Tüm uzmanlarımız yüksek öğrenim görmüştür ve bazıları GNSS konusunda on yıldan fazla deneyime sahiptir. Orient Systems ayrıca bireysel müşteri gereksinimleri için GNSS ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretimi için hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimize her zaman yardım ve destek sağlamaya hazırız. Her zaman tanışmaya ve tartışmaya hazırız, bu yüzden herhangi bir yolla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. SET-A MAKINA TICARET SAN. A.Ş

  Türkiye

 3. OZ KOKSALLAR MAKINA SAN. TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız kurulduğu 1996 yılından bu yana , siz değerli müşterilerimize teknolojik gelişmeler ışığında kalite ve güvenilirliğinden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.ÖZ KÖKSALLAR MAKİNA İMALAT YEDEK PARÇA gün geçtikçe katlanarak büyümekte.Firmamızın sektörü cevher zenginleştirme kapsamında Taş ocakları , Kömür Ocakları, Kum Çakıl işletmeleri , Beton santralleri , Çimento Fabrikaları , Kireç Ocakları , yurt içi yurt dışında da Arab üzlekeleri başta olmak üzere faliyet göstermektedir.Öz Köksallar Makina olarak , bundan önce olduğu gibi bundan sonrada kalite politikalarımız çerçevesinde müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan gurur duyarız .

 4. NITCO TRADING CO.

  Türkiye

  NITCO was established as a Turkish Foreign Trade Company, which has adopted its own task to play an active role in the development of Turkey’s exports. NITCO has been providing import-export, engineering, consultancy and project development to Turkish and foreign companies. Today, NITCO which has become a leading provider of these services, is dedicated to serving especially the needs of mining, construction, aviation and energy industries. Since its foundation, it has been expanding its field of operation and specialized in the region that includes especially The CIS countries and The Balkans. Our main principles are aim to be “the best” in our customer focused business strategy, value our most important asset of human resource, aim to create value for development, pursue our business with business ethics and integrity, and always be a world player to strengthen our country.

 5. BF MAKINA

  Türkiye

  BF makina gerek taş kırma eleme tesisi gerekse beton santrali üretimi ile bugün Türkiye’nin lider firması durumuna gelmiş, bu sektörü büyük katkılar sağlamış bir firmadır. Bünyemizde çalışan uzman kadromuz ile yaptığımız daimi ARGE çalışmaları sonucunda en büyük gayemiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu doğrultuda üretimini gerçekleştirdiğimiz konkasör ve beton santralleri konusunda sizlere yüksek kapasite ve kaliteli ürünlerin fiyatlarını minimize ederek sunmaktayız. Firmamız bugün konkasör ve beton santralleri hariç bir çok sabit ve mobil kırıcının da imalatını gerçekleştirmektedir. Bunların başlıcaları, tersiyer kırıcı, dik milli kırıcı, kübikser kırıcı, çeneli kırıcı, sekonder kırıcı, pdk kırıcı, titreşimli elek sistemleri ve titreşimli besleyici bunker gibi çeşitlerdir. Yıllardır sektöründe en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan firmamızı yakından tanımak ve ürünlerimizi incelemek için dilerseniz, bizleri her zaman arayabilir veya fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz.

 6. SCHIND MACHINES EXIMANY

  Türkiye

  Schind Machines olarak, Mermer kesme ve işleme makineleri, Boru Bükme Makineleri, Lazer Metal Sac Kesim Makineleri, Plazma Metal Kesim Makineleri, Su Jeti, Roll Form, Metal Form Makineleri, Router, Metal Sac Caka Katlama Makineleri gibi farklı endüstriler için makineler imal etmektedir. Türkiye'nin farklı şehirlerinde fabrikalarında üretilen ürünlerinin %90 ı ihraç edilmektedir. Bununla beraber, Schind Machines güneş enerji santralleri kurulumu ve panel üretimi yapan bir firmanın da ortaklarındandır. Türk mühendislerinin üretim başarısına inan ve "Made in Turkiye" nin gücüne güç katan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

 7. GENERAL MAKINA TAS KIRMA ELEME VE BETON SANTRALLERI

  Türkiye

  General Makina, Türkiye'de ve yurt dışında, yıllardır modern kırma eleme ve beton santrali tesisleri üretmektedir. İzmir'de 1976 yılından bu yana 10.000m kapalı, 20.000m açık makine parkuru ile hizmet vermektedir. General Makina ISO 9001 ve CE kalite belgeleriyle destekleyerek sizlere kaliteli, güvenilir ve hızlı üretim anlayışıyla her gün yenilenerek hizmetlerine devam etmektedir. General makina bugüne kadar kazandığı güvenin oluşmasında kaliteli ürünlerinin yanında sağladığı satış sonrası servis ve sürekli yedek parça hizmetinin de büyük payı vardır. Yurtiçi satışlarımız dışında, yürütülen yoğun ihracat faaliyetleri sonucu, Orta Doğu, Kuzey Afrika Ülkeleri, Rusya, Türki Cumhuriyetleri gibi birçok dış ülkeye tesisler ihraç edilmiş olup bu faaliyetlere hız kesmeden devam etmektedir. Ülkemiz kalkınmasında üretime ve yatırıma verilen önemin, insana yapılan yatırımla da bütünleşmesi umuduyla, 1976 yılından beri ana konumuz olan Taş ve Maden Kırma, Yıkama, Eleme Tesisleri (seyyar-sabit) ithalat, satış ve pazarlamasında deneyimli personelimizle hizmet verirken ana ilkemiz "AKTİF HİZMET KALİTESİDİR". İmalatımızdaki Ürünler : Mobil Eleme TesisiSabit ve Mobil Beton SantraliMekanik Stabilizasyon Plent TesisiKonkasör TesisiKalite PolitikamızBeton Santrali, Kırma, Eleme, Yıkama Makine ve Tesislerinin ve Bunlara Bağlı Ekipmanlar ile Her Türlü Çelik Konstrüksiyon Yapılarının, Tasarım, İmalat ve Montajında uzman bir kuruluş olan şirketimiz.

 8. JUMBOSAN MACHINE - ROCK DRILL SPARE PARTS

  Türkiye

  Jumbosan is a company based on Ankara /Turkey and manufactures the own high quality productions for the machines such as Atlas Copco, Sandvik, Montabert, Tamrock, Furukawa, Caterpillar, Hydraulic Breakers, Mercedes Trucks for many countries of the world. We are at your service with quality products, competitive prices and precision production. Jumbosan es una empresa con sede en Ankara / Turquía y fabrica las propias producciones de alta calidad para máquinas como Atlas Copco, Sandvik, Montabert, Tamrock, Furukawa, Caterpillar, Hydraulic Breakers, Mercedes Trucks para muchos países del mundo. Estamos a su servicio con productos de calidad, precios competitivos y producción de precisión. Ankara / Türkiye merkezli bir şirket olan Jumbosan, dünyanın birçok ülkesi için Atlas Copco, Sandvik, Montabert, Tamrock, Furukawa, Caterpillar, Hidrolik Kırıcılar, Mercedes Trucks gibi makineler için kendi yüksek kaliteli üretimlerini üretmektedir. Kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar ve hassas üretim ile hizmetinizdeyiz.

 1. SHANGHAI SPECIAL METAL CO., LTD

  Çin

  Shanghai Special Metal Co., Ltd, metal materyal & makine ürünleri tedarik eder. Bağımsız tasarım ve imalat imkânlarımız var. Ürettiğimiz her ürün, önemli ısmarlama şartnamelerini yerine getirmek için tasarlanmakta ve mühendislik çalışmaları yapılmaktadır. Size kaliteli ürünlerimizi ve em iyi hizmetlerimizi sunma şansına sahip olmayı umarız.

 2. GHH FAHRZEUGE GMBH

  Almanya

  GHH Fahrzeuge GmbH, 1964 yılından beri madencilik için mafsallı bağlantılı traktörlü kazıcılar üretmektedir. Bunu, damperli kamyon ve 1993 yılından beri de kazı makineleri takip etmiştir. Araçlarımız ayrıca, tünel inşaatlarında da kullanılmaktadır. 1987 yılından beri GHH Fahrzeuge GmbH tarafından çeki demirsiz uçak çekici üretilmektedir.

 3. TOKSEL MAKINA LTD. STI.

  Türkiye

  Mermer, granit gibi doğaltaş ve seramik gibi suni taşların işlenmesinde kullanılan çeşitli makine ve ekipmanların üretimi.

 4. SEOK MADEN TICARET

  Türkiye

  2005 yılından bu yana sürdürdüğümüz madencilik faaliyetlerimiz bugün de emin adımlarla devam etmektedir. Pirit manganez ve hematit demir ürünlerimizi seok madencilik sanayi ve ticaret limited şirketi adı altında Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli yerlerine sevk etmeyi sürdürmekteyiz. Hedefimiz ülkemizin önde gelen maden şirketleri arasında yer almaktır

 5. KARADENIZ MERMER MAKINALARI

  Türkiye

  Diamond Wire Saw, Pneumatic&Hydraulıc Drill, Waste Water Treatment System&Pumps Karadeniz Mermer Makinaları San.Tic.Ltd.Şti. -Adres : Beylikdüzü Mermerciler San. Sit. 13 Cad. No. 38 Beylikdüzü / İSTANBUL -www.karadenizmermermakinalari.com

 6. ISTANBULKONKASOR

  Türkiye

  2017 yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ovalama/öğütme ve ezme/kırma, Çeneli kırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ıstabul , turkey 'de bulunmaktadır.

 7. OZPER PERLITE

  Türkiye

  Mining - machinery and equipment

 8. BIREYSEL

  Türkiye

  Yar değerli taş ihracatı

 9. PLASMA COMPANY LLC

  Ukrayna

  PLASMA COMPANY LLC, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel ekipman, ticari malları kaldırma için ekipmanlar, pompa ve kompresörler, elektrik motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. CHAOYANG RUNXING HEAVY MACHINERY MANUFACTURING CO. LTD

  Türkiye

  CHAOYANG RUNXING HEAVY MACHINERY MANUFACTURING CO. LTD, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. transmisyon için dişliler, rulman yuvalarının rektifiye işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Madenler ve maden ocakları - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.029 Şirketler