• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kabuklu deniz hayvanları konservesi

Sonuçlar

Kabuklu deniz hayvanları konservesi - Ithalat/Ihracat

 1. EIRASMAR

  İspanya

  Kafadanbacaklılar ve çift kabuklu yumuşakçalar satan şirket. Ürünlerimiz konserve halindedir.

 2. STRENA TRADING

  İspanya

  STRENA TRADING, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. kamp ekipmanı, endüstriyel temizlik ürünleri, Bal, toptan şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PORTOMAR

  İspanya

  PORTOMAR, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vilagarcia De Arosa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SHRIMPS TRADE INTERNATIONAL

  Bangladeş

  SHRIMPS TRADE INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Khulna, Bangladeş 'de bulunmaktadır.

 5. FALCAMAR - COMERCIO DE MARISCOS, LDA.

  Portekiz

  FALCAMAR - COMERCIO DE MARISCOS, LDA., yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları konservesi, Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Labruge, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRUITS OF THE SEA LTD

  Birleşik Krallık

  FRUITS OF THE SEA LTD, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shoeburyness, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MYTILEA

  Fransa

  MYTILEA, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Le Vivier Sur Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ORBE SA

  İspanya

  ORBE SA, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler, Balık konservesi, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ITALMOLLUSCHI S.R.L.

  İtalya

  ITALMOLLUSCHI S.R.L., yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taze yumuşakçalar, yumuşakça rekoltesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ischitella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CLUB INVESTMENT PROJECT

  İsrail

  CLUB INVESTMENT PROJECT, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Holon, İsrail 'de bulunmaktadır.

 1. AASF LTD

  Birleşik Krallık

  AASF LTD, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kilkeel, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. RALUN EXPORT

  Şili

  RALUN EXPORT, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. midyeler, paketlenmiş deniz kabukluları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coronel, Şili 'de bulunmaktadır.

 1. CELTARMOR

  Fransa

  CELTARMOR, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kabuklu deniz hayvanları konservesi, Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Quay Portrieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ECCO SEAFOOD A/S

  Danimarka

  ECCO SEAFOOD A/S, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Konserve halinde kabuklu ürünler, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Konserve halinde kabuklu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strandby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. MIGRATE FROM MAGENTO TO SHOPIFY

  İspanya

  MIGRATE FROM MAGENTO TO SHOPIFY, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ávila, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. LIMFJORDS-KOMPAGNIET A/S

  Danimarka

  LIMFJORDS-KOMPAGNIET A/S, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları konservesi, Kabuklu deniz hayvanları konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nykoebing M, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. LETT GROUP LTD

  İrlanda

 6. ARKALE MAXKURTEGI CB

  İspanya

 7. CONSERVAS MARINAS S.L.

  İspanya

 8. ORKNEY FISHERMEN'S SOCIETY LTD

  Birleşik Krallık

 1. DAN SHELLFISH A/S

  Danimarka

 2. CONSERVAS CRUZ MAR SA

  İspanya

 3. STE AQUACULTURE JAOUEN

  Fransa

 4. MANUEL VICENTE MOSQUERA E HIJOS SA

  İspanya

 5. CHANNEL SEA FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın bir süredir Boulogne-sur-Mer merkezli Channel Sea Food, Avrupa'nın başlıca dondurulmuş deniz ürünleri ve etnik ürün tedarikçilerinden biri olmuştur: kabuklular, yumuşakçalar, balıklar, kafadanbacaklılar, kurbağa bacağı, meyveler, sebzeler ve işlenmiş ürünler… Fransa'ya vardıklarında ürünler özel bir depoda depolanır, bu da üretim çiftliğinden müşteriye kadar ürün izlenebilirliğine olanak tanır ve kombine sevkiyatlarda esneklik sunar.

 6. AMÉLIE, LES HUÎTRES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Bir istiridyeye verilen en zarif isim, denizde dört yıl süren zorlu bir çalışmanın meyvesi olan AMÉLIE'dir. Balık ve kabuklu deniz hayvanları arasında yer alan bu deniz canlısı, herkes tarafından açılmayı reddeder ve bilmeyenlere direnir. Tutku, mükemmellik ve adanmışlık değerleriyle hareket eden ekiplerimiz, her gün sınırlarını aşmak için yorulmak bilmeyen bir arzuyu somutlaştırıyor. AMÉLIE, istisnai istiridyeleri yetiştiren ve seçen en becerikli yetiştiricilerin uzmanlığı üzerine inşa edilmiş Fransız istiridyelerinin yuvası gibidir. Atlantik kıyısındaki denizler ve onları çevreleyen topraklar, AMÉLIE istiridyelerine en seçkin şefler ve en iyi damaklar tarafından imrenilen ince bir olgunlaşma ve olağanüstü bir incelik kazandırır. AMÉLIE kalitesinin temelinde verimli, bereketli bir toprak yatmaktadır. Marennnes-Oléron'un tarihi, her yıl tutarlı, cömert bir istiridye garanti eden, olağanüstü faydalarıyla tanınan istiridye yataklarının varlığını anlatır. İstiridye çiftçilerimiz bu değerli sırlardan yararlanarak AMÉLIE için Marennnes-Oléron istiridye parkında istisnai yerler ayırmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 7. FISCHHANDEL UND ITALIENISCHE LEBENSMITTEL SALVATORE BEVILACQUA

  Almanya

  FISCHHANDEL UND ITALIENISCHE LEBENSMITTEL SALVATORE BEVILACQUA, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Süt ürünleri, Dondurulmuş besinler, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Süt ürünleri, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schlitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MAGNUS BAUCH

  Almanya

  MAGNUS BAUCH, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LEHNHERR S.A.

  İsviçre

  LEHNHERR S.A., yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tatlı su kereviti, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kerevit, Tatlı su kereviti, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bevaix, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. NEUE MAYO FEINKOST GMBH

  Almanya

  NEUE MAYO FEINKOST GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Meyveler, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz