• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaplama - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kaplama - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. HAAPSALU METAL

  Estonya

  Kereste endüstrisi ekipmanı. Mühendislik, metal yapılar. Lazerle metal kesim. Hızar makinesi ve ekipmanı, testere çerçeveleri, konveyörler, ayırıcılar. CNC makineleri, bakıl tartma makineleri, balık terazileri.

 2. HEKOTEK AS

  Estonya

  Kereste işleme teknolojisine yönelik ekipman tasarımı ve imalatı yapan mühendislik şirketi: aspirasyon ekipmanı, hızarhane üretim hatları

 3. 2 A DI ANGUILLESI A. & E. S.R.L.

  İtalya

  2 A DI ANGUILLESI A. & E. S.R.L., yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaplama tahtası / Kontrplak, Kontreplk işleri, ıskarta tahta, Kaplama tahtası / Kontrplak, mobilya ve doğrama için ahşap malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vicopisano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SAINT LOUBERT SA

  Fransa

  SAINT LOUBERT SA, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eauze, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RENZO BORGONOVO S.R.L.

  İtalya

  RENZO BORGONOVO S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, ağaç parlatma makineleri, ahşap çerçeve yapımı için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verano Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. C.M.B.

  İtalya

  C.M.B., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel robotlar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, tekerlekli transportörler, Endüstriyel robotlar, ahşap levha yapıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Inverigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MARECHAUX SAS

  Fransa

  MARECHAUX SAS, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villevaude, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CHANNEL VENEERS GMBH

  Avusturya

  CHANNEL VENEERS GMBH, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gedersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BFK ROMER GMBH

  Almanya

  BFK ROMER GMBH, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konstanz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RS-FURNIERE AG

  İsviçre

  RS-FURNIERE AG, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unterstammheim, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. KUTTNER MÖBELFABRIK

  Almanya

  KUTTNER MÖBELFABRIK, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seßlach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FERGANA KERESTE

  Türkiye

  FERGANA KERESTE, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kaplama tahtası / Kontrplak, esnek elemanlar, Kontrplak üretim - makine ve materyaller, Kaplama tahtası / Kontrplak, ahşap kontrplaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İnegöl, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. FURNIERHANDEL WINSEN GMBH

  Almanya

  FURNIERHANDEL WINSEN GMBH, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HANS HUBERTUS HENRICI

  Almanya

  HANS HUBERTUS HENRICI, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WALTER LANDGRAF

  Almanya

  WALTER LANDGRAF, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SIEGFRIED GRODER

  Avusturya

  SIEGFRIED GRODER, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kals, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. UKRLESHOLDING

  Ukrayna

  UKRLESHOLDING, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kontrplak yapmak için derulaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dobromil, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. BERTHOLD SCHLENKER E.K.

  Almanya

  BERTHOLD SCHLENKER E.K., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FURWA FURNIERKANTEN GMBH

  Almanya

  FURWA FURNIERKANTEN GMBH, yılında kurulan ve Döşemelik kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Ev mobilyaları, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Ev mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walkertshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRESTIGE DECOR

  Polanya

  PRESTIGE DECOR, yılında kurulan ve Tahta pervazlar ve düveller/odun tapalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, pencere kapı çerçevesi için kanatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdańsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. J. GRABNER FURNIERE GMBH

  Avusturya

  J. GRABNER FURNIERE GMBH, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roitham, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. MÄSER-FURNIERE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  MÄSER-FURNIERE GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dornbirn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. FURNIERWERK PRIGNITZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  FURNIERWERK PRIGNITZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pritzwalk, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HELGA HERBST

  Avusturya

  HELGA HERBST, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller, Kütük odunlar, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Kaplama tahtası / Kontrplak, Ağaç paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wals, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. MAMUUT

  İspanya

  MAMUUT, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ahşap mobilya tamamlayıcısı, dolgu için kauçuk-köpük, birahane şefi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. GESIBOIS

  Belçika

  GESIBOIS, yılında kurulan ve Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kütük odunlar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Kütük odunlar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Pieters-Leeuw, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. D.F RICHARDS

  Birleşik Krallık

  D.F RICHARDS, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Basildon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. BOTTENE S.R.L.

  İtalya

  BOTTENE S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta işleme için matkaplar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BRUSA & GARBOLI S.R.L.

  İtalya

  BRUSA & GARBOLI S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta işleme için matkaplar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verbania, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kaplama - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

20.929 Şirketler