• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kasap dükkanı makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Kasap dükkanı makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. TVI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biftek, şnitzel, et sarma, pirzola, şişe sarılı et ya da şiş kebabı fark etmez, dünya çapından müşterilerimiz porsiyonlarını güçlü çözümlerimizle verimli, ekonomik, hijyenik ve güvenli şekilde yaparlar. Hem perakende satış hem de gastronomide. Gün be gün ve tavizsiz iyi. Kurulduğumuz 2004 yılından beri et porsiyonlama alanında uzmanlaştık ve et porsiyonlama makinelerinin ve komple porsiyonlama hatlarının lider üreticisiyiz. Ürün yelpazemiz doğru sıcaklık seçimi ve dondurma, presleme, posiyonlama, otomasyon, şişe ızgara eti sarma ayrıca şiş kebapların üretilmesine yönelik verimli, gereksinimlere uygun çözümler sunar. TVI'nin yüksek teknolojili tesisleri ana ürünün etlerinin sıcaklığının belirlenmesinden her türlü porsiyonlamaya, kaplara nihai ağırlık kontrolünden bitmiş ürünün ambalaj makinesine aktarılmasına kadar manuel veya otomatik yerleştirme.

 2. PAULUS STUART SPRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  TenderStar, 25 yılı aşkın bir süredir profesyoneller için kasapçılık makineleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Geniş bir et döveceği, et tokmakları ve kıyma makinesi serisi geliştirdik. Özellikle, Hijyen, bakım ve güvenlik açısından kaliteyi çok yüksek bir önem veriyoruz. CE standartlarına uyumlu cihazlarımız, paslanmayı önlemek için paslanmaz çelik ve polietalden üretildiği için sağlamlığı ve dayanıklılığı ile bilinmektedir.

 3. PARS SOGUTMA

  Türkiye

 4. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Türkiye

 5. ROBOT FOOD TECHNOLOGIES GERMANY GMBH

  Almanya

  ROBOT FOOD TECHNOLOGIES GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıvı doldurma makinaları, doldurma makinaları, otomatik paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wietze, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GASER

  İspanya

  GASER, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, kasaplık işleri için tesisat ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, şarküteri gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salt-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GROS JERZY GROBAREK

  Polanya

  GROS JERZY GROBAREK, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pszczyna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. A.I. GUIDOVIE S.R.L.

  İtalya

  A.I. GUIDOVIE S.R.L., yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mezbağlar için rehber yayları, frigorifik odalar için bölmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marghera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WEBER FRANCE

  Fransa

  WEBER FRANCE, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ennery, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EUROPA IMPORT

  Yunanistan

  EUROPA IMPORT, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kasaplık işleri için tesisat ve ekipmanlar, profesyonel bıçaklar, mezbahalar için tesisat ve ekipmanlar, bileme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. BRUGUERA I CODINA, SL

  İspanya

  BRUGUERA I CODINA, SL, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Dondurulmuş etler için makine ve ekipmanlar, kesim makineleri, basküller, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manlleu (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GARBY ANKA S.A

  Yunanistan

  GARBY ANKA S.A, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kurumsal yerler için kıyma makineleri, Ekmek ve pasta yapmak için hamur karıştırıcıları, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kurumsal yerler için kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ag.i. Rentis, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG

  Almanya

  MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Biçme/kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Çubuk veya tane buz makinesi, Biçme/kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EMATIKA

  Fransa

  EMATIKA, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, mağaza, bar ve restoranlar için soğutuculu vitrinler, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DADAUX TECHNOLOGIES

  Fransa

  DADAUX TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, et endüstrisi için çalışma tezgahları, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bersaillin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  TREIF MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Biçme/kesme makine aletleri, Peynir üretimi için makine ve sistemler, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Biçme/kesme makine aletleri, doğrama makineleri, Peynir üretimi için makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberlahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AMB FOOD TECH S.R.L.

  İtalya

  AMB FOOD TECH S.R.L., yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, Kesimevi/Mezbahane makine ve ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, et işleme, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Lazzaro Di Savena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CLAES MACHINES

  Belçika

  CLAES MACHINES, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları, gıda endüstrisi makinelerinin onarımı, et kesme ve dilimleme makinaları, Et endüstrisi için konveyörler, Kıyma makineleri ve kasap ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paal-Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. GARBY ANKA SA

  Yunanistan

  GARBY ANKA SA, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. et kıyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. DSHING

  Çin

  DSHING, yılında kurulan ve Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhuhai, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. VIKING IP, SIA

  Latviya

  VIKING IP, SIA, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, profesyonel mutfak techizatları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Lüksemburg

  ABATTOIR ETTELBRUCK, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, mezbahalar, Mezbahane eti, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ettelbruck, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. EUROPAPIER JEBAVY

  Almanya

  EUROPAPIER JEBAVY, yılında kurulan ve Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Tartı ve dozaj aygıtları, tencereler, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Tartı ve dozaj aygıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KURT SCHAFFNER AG INGENIEUR- UND MASCHINENBAU-UNTERNEHMUNG

  İsviçre

  KURT SCHAFFNER AG INGENIEUR- UND MASCHINENBAU-UNTERNEHMUNG, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Therwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. BECKER & SOHN FLEISCHEREIBEDARF GROSSHANDELS-GMBH

  Almanya

  BECKER & SOHN FLEISCHEREIBEDARF GROSSHANDELS-GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gilching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BEILHARZ OHG

  Almanya

  BEILHARZ OHG, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sakatat, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Sakatat, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PETER ERSFELD FLEISCHEREI- U. GASTRONOMIEBEDARF GMBH

  Almanya

  PETER ERSFELD FLEISCHEREI- U. GASTRONOMIEBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG

  Almanya

  TENRIT FOODTEC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Meyve ve sebze kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FRITZ STEINMETZ OHG INH. ARILD STEINMETZ

  Almanya

  FRITZ STEINMETZ OHG INH. ARILD STEINMETZ, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baunatal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AES FOOD EQUIPMENT

  Birleşik Krallık

  AES FOOD EQUIPMENT, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, endüstriyel hijyen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clevedon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kasap dükkanı makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

186 Şirketler