• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kauçuk sanayi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kauçuk sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. REP INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  REP International, kauçuk, termoplastik ve diğer polimer sanayisi için çözümler tedarik eder. REP International, kauçuk ve plastik kalıp için dikey ve yatay enjeksiyon presleri tasarımı, üretimi ve ticareti yapar. REP international aşağıdakiler gibi çeşitli sanayilere yönelik yüksek teknolojili enjekte presler üreten ISO9001 sertifikalı yüz yıllık bir şirkettir : otomobil, ev elektroniği, elektik, farmasetik ve ordu.

 2. HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING

  İsviçre

  Verified by europages badge

  HUBER+SUHNER AG INJECTION MOULDING, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herisau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MAPLAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAPLAN, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk kalıp makineleri, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Sıkıştırma presleri, Kauçuk kalıp makineleri, lastik kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambery, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  RPM Mach, kauçuk makineleri ve kauçuk prosesi konusunda profesyonel bir şirkettir. Kauçuk Proses Makineleri ve prosesi konusunda sektörde 25 yıldan fazla tecrübeye sahip RPM Mach ; Makine ve Ekipman dizaynlarını standartlara göre yapmaktadır, bu standartlardan bazıları , DIN EN1417 2015 C3 , EN1050, ISO13849, ANSI/RIA R15.06-1999, ANSI B11 TR3, ISO 14121, OSHA 3071, IEC 812 FMEA vb. Prosese özel Makine ekipman tasarımı ve imalatı yapmaktadır, İmalatını yaptığı makine ve ekipmanların yedek parça tedariğini min.10 yıl süre ile yapmaktadır, Yurt içi ve yurt dışında teknik servis hizmetlerini kendi ekibiyle gerçekleştirmektedir, Dünyada ilk defa dizayn edilen ve üretilen bir çok makine ve ekipman imalatını gerçekleştirmiş ve patentli olan bu makinelerini sektörün kullanımına sunmuştur. Almanya ve tüm Avrupa Ülkeleri Orta Doğu Ülkeleri Orta Asya Ülkeleri İngiltere Rusya Güney Afrika Yeni Zellanda Meksika gibi de makine satışı ve teknik destek sağlamaktayız. YOUTUBE : https: //www.youtube.com/channel/UCNUm3t4FkW3Oh3buA59YwFA INSTAGRAM : https: //www.instagram.com/rpmkaucukpl... TİKTOK : https: //www.tiktok.com/@rpmmach LINKEDIN : https: //tr.linkedin.com/in/rpm-mach-79177a193 FACEBOOK : https: //www.facebook.com/rpmmach TWITTER : https: //twitter.com/RpmMach

 5. OLBRICH GMBH

  Almanya

  65 yıldan uzun süredir teknik, gelenek ve inovasyon Olbirch'te her zaman büyük öneme sahip olmuştur. Gelecek vaat eden en yeni teknolojileri geliştirmek yılardır bizim uzmanlık alanımız. Disiplinlerarası çalışan proje ve mühendis ekiplerimizle her zaman tüm dünyanın dikkate aldığı bir deneyim ve bilgi birikimi oluşturmaya odaklandık. Bu temel üzerinde zemin kaplamaları, duvar kağıtları, folyolar ve teknik tekstiller için uzun hatlı ürünlerin imalatı için müşteriye özgü taleplere uygun, akıllı makine çözümleri ve sistem konseptleri geliştiriyoruz. Sektörün inovasyon lideri olarak bu ortamda müşterilerimize en yüksek verimlilik, hassasiyet sunabilmek ve belirgin bir artı değer kazandırabilmek için sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. Durmak sizi hep geriye götürür: Bu nedenle OLBRICH her zaman dizginleri elinde tutuyor ve araştırma ve geliştirme alanlarında aktif ve ileriye yönelik çabalarını sürdürüyor. OLBRICH – teknoloji liderinin bilgi birikiminden faydalanın!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POMMEREIT GMBH

  Almanya

  Süspansiyon, sönümleme ve kaydırma için yenilikçi, yüksek teknolojili yapı elemanları. Elastomer, duromer, plastomer ve lastikli metal yapı elemanları üreterek çok farklı kullanım alanlarında verimli biçimde çalışmasını sağlıyoruz - çünkü ürünlerimiz kompakt, bakım gerektirmiyor ve son derece uzun ömürlü. PEN bu yapı elemanlarını ve yay sistemlerini özel kullanım alanları için sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir – teknolojinin geldiği son düzeye ve sizin özel ihtiyaçlarınıza uygun ürünler.

 2. FEKO MAKINA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Feko is the leader with over 10, 000 kinds of products range in the production of oil seals for the automotive, industrial, agricultural, defense and many other industries. Feko owed to its succes to innovative expertise, customer-oriented, technological knowledge and its reliability for rotary shaft seals for over four decades past. Feko leads the oil seal technology since 1972 and increase its quality parallel to everyday

 3. ILKIM GROUP MUHENDISLIK

  Türkiye

 4. EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH

  Almanya

  EEP MASCHINENBAU E. PLÖMACHER GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hassas yıkama donanımları, yüzey işleme işleri için ekipmanlar, kriyojeni tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ECOMAXXI COMERCIAL E IMPORTADORA

  Brezilya

  ECOMAXXI COMERCIAL E IMPORTADORA, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. lastik endüstrisi için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Paulo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 1. BONADDIO ARTICOLI IN GOMMA

  İtalya

  BONADDIO ARTICOLI IN GOMMA, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik kesme makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lamezia Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Danimarka

  A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Yapı/bina ürünleri/maddeleri, Offshore hizmetler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Yapı/bina ürünleri/maddeleri, Offshore hizmetler, sondaj endüstrisi için lastik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nørresundby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. ALFA STAMPI

  İtalya

  ALFA STAMPI, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Adrara San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFA ROLLER

  Türkiye

  ALFA ROLLER, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çekme kauçuk ürünler, tel hadde makinaları için tel çekme tezgahları, lastik ekstrüzyon makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PRIMAPLAST

  Fransa

  PRIMAPLAST, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, konveyörler, termoregülatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Libercourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KOMAX

  Fransa

  KOMAX, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik profil çıkarma - Makineler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik profil çıkarma - Makineler, ektrüzyon makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  S. E. NÜNDEL KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plâstik - mekanik için malzemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plâstik - mekanik için malzemeler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wendelstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INTERCARAT

  Fransa

  INTERCARAT, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve türevleri, Kauçuk kalıp makineleri, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk kalıp makineleri, lastik diyaframlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duppigheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  GIWA KUNSTSTOFF UND METALLVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  KERLING KUNSTSTOFF UND KOMPONENTENFERTIGUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, granüle plastik malzemeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rednitzhembach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX

  Fransa

  BORFLEX HERMES - GROUPE BORFLEX, yılında kurulan ve Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk ve türevleri, Kauçuk - Motorlu araçlar ve taşıma araçları için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hermes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ADVANCED INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE MÁQUINAS LTDA.

  Brezilya

  ADVANCED INDÚSTRIA E COMÉRCIO DE MÁQUINAS LTDA., yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kauçuk için ekstruderler, beton karıştırıcı kolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novo Hamburgo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 3. RUBBERKING GROUP

  Tayvan R.O.C.

  RUBBERKING GROUP, yılında kurulan ve Titreşime karşı - Destekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Kauçuk ve plastik malzeme ithalat ve ihracatı, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Kauçuk ve plastik malzeme ithalat ve ihracatı, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaohsiung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 4. AMKON GMBH

  Almanya

  AMKON GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kauçuk biçimleyici makineler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilshofen an der Donau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Almanya

  DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederwinkling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH

  Almanya

  OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik süngerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winhöring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PETER MÜLLER GMBH

  Almanya

  PETER MÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk biçimleyici makineler, Kauçuk biçimleyici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KUNSTSTOFFTECHNIK WIESMAYER GMBH

  Almanya

  KUNSTSTOFFTECHNIK WIESMAYER GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plâstik - mekanik için malzemeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plâstik - mekanik için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt a.d.Donau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. EMQTEC AG

  Almanya

  EMQTEC AG, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ATLANTIC JOINT

  Fransa

  ATLANTIC JOINT, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastiğin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik - işlemler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk ve plastik - işlemler, Elastomer kapatma malzemeleri, Elastomer darbe emiciler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Aignan De Grandlieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kauçuk sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.613 Şirketler