• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kimya sanayi için makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. SUN CHEMICAL - COLORS & EFFECTS NETHERLANDS B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Sun Chemical, Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış bir kimyasal madde üreticisidir. Şirketimiz onlarca yıllık geçmişe olup, dünya çapındaki distribütörlere hizmet veren, temizlik ürünleri ve diğer çeşitli kimyasalların lider tedarikçisi olarak ün kazanmıştır. Uzun vadeli ortaklıklara öncelik veriyoruz ve çoğu sürekli olan müşterilerimizle yakın ilişkiler sürdürüyoruz. Özel satış sonrası ekibimiz, projelerimizin başarısını sağlamak için destek ve yardım vermek üzere her zaman hazırdır. Çin, Birleşik Krallık, ABD, Kenya ve Brezilya gibi ülkeler de dahil olmak üzere kimyasallarımızı dünya çapında tedarik edip gönderirken, tüm potansiyel müşterilerimizi küresel ölçekte işimizi bir sonraki seviyeye taşımak için bize katılmaya davet ediyoruz. Tesislerimiz ve ürünlerimiz, kalite ve güvenlik standartlarını garanti etmek için SGS, Bureau Veritas (BV) ve Certification Inspection Section gibi prestijli uluslararası denetim şirketleri tarafından onaylanmıştır. Fabrikalarımız ISO 14001: 2004, ISO 14001: 2015 ve ISO 9001 dahil olmak üzere ISO sertifikalarına sahiptir ve uluslararası çevre ve güvenlik standartlarını korumayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya talebinize özel bir yanıt için iletişim sayfamız aracılığıyla doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. PC-LABORSYSTEM GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  PC Laborsystem firması laboratuvar ve teknik için müşteriye özel karıştırma ve dağıtma makinelerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Gereksinime göre çeşitli kumanda üniteli basit makinelerden süreç kumandalı kombine makinelere kadar birçok makine sunarız. Kaliteli makinelerimiz karıştırma teknolojisinin en yeni bilgilerine dayanarak üretilir. Tork ve dönme hızının optimum birlikteliği sayesinde hem düşük hem de yüksek viskoziteli ürünler işlenebilir. Farklı görevler için özel olarak ürettiğimiz mikser ve karıştırma aletleriyle optimum işleme sonuçları garanti ediyoruz. Yöntem tekniğine ve karıştırma sistemlerinin tasarımına ilişkin teknik açıdan yetkin danışmanlık sunuyoruz. Teslimattan önce makinelerimizi üretirken, makine ve güvenlik tekniğindeki talimatları müşterilerimizle görüşüyoruz. Yedek parçalar için 24 saat hizmet. Laboratuvarda kullanım için komple program. Bakım (bakım sözleşmesi)

 3. LINDEBOOM HOLDING B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1996 yılında kurulan LindeBoom Holding B.V., uluslararası kimya pazarında olağanüstü varlığıyla tanınan, Avrupa'nın önde gelen kimya kuruluşlarından biridir. Şirketimiz çok çeşitli kimyasal ürünlerin ihracatında uzmanlaşmıştır ve Beton Katkısı, Maden Kimyasalları, Kişisel Bakım Bileşenleri, Tarımsal Gübreler ve daha fazlasını kapsayan uzmanlığıyla gurur duymaktadır. Taahhüdümüz belirli ürün gruplarının ötesine uzanmaktadır; Hollanda menşeli kimyasallara yoğun bir ilgi duyuyor, çeşitli portföyümüzü ve kapsamlı endüstri bilgimizi ortaya koyuyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimizle akıcı bağlantılar kurmaya çalışıyor, sorulara hızlı yanıtlar vermeye ve bilgilendirici teklifler sunmaya öncelik veriyoruz. Tarihimiz boyunca müşterilerimizin memnuniyeti büyük bir gurur kaynağı olmuştur ve gelecek için de değişmez hedefimiz olmaya devam etmektedir. Amacımız sadece tedarik sunmak değil; müşterilerimize bileşik ve teknik zorluklar için en uygun çözümleri bulmalarında yardımcı olmaktır. Ayrıca, rekabetçi fiyatlandırma, esnek teslimat programları ve uygun ödeme koşulları sunarak, herhangi bir miktardaki çeşitli ürünler için kombine sevkiyatlar düzenlemede mükemmeliz. En yüksek kalite standartlarına bağlı kalan LindeBoom Holding B.V., ISO9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ayrıca şirketimiz, faaliyetlerimizin her alanında mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızın bir kanıtı olarak SGS tarafından Denetlenen Tedarikçi olma ayrıcalığını kazanmıştır.

 4. BUSS-SMS-CANZLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  İnce film buharlaştırma teknolojisinde bir numarayız ve kurutma ve yüksek viskoziteli teknolojide uluslararası bir lideriz. Cihaz ve ekipman, örneğin. tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şey olan yüksek viskoziteli malzemelerin buharlaştırılması, kurutulması ve işlenmesi için: son derece hassas, etkili ve önemli olduğunda - son derece yenilikçi.

 5. CAVITRON VOM HAGEN UND FUNKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAVITRON VOM HAGEN UND FUNKE GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sprockhövel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LINK INDUSTRIAL - AGITADORES

  İspanya

  Verified by europages badge

  LINK INDUSTRIAL - AGITADORES, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel karıştırıcılar, KARIŞTIRICILAR, sıvı karıştırıcılar, Mikserler, havalı karıştırıcılar, nutsche filtreler, mikronizasyon değirmenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubi-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HITEC ZANG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HITEC ZANG GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herzogenrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CONSARCTIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONSARCTIC GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Westerngrund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BARISSAN PACKAGING SYSTEMS

  Türkiye

  Barissan Packaging Systems specialises in the sale of a wide range of high-quality filling and packaging systems, machines and equipment. We provide our customer integrated filling&packaging salution with ''non-stop working machines'' alongside design and installation. More than 40 years’ experience in the packaging industry, and have established long-term relationships with international suppliers on over 70 countries. Our filling and packaging equipment combines high capability, exceptional functionality. We use the very best European quality brands such as SKF, Festo, Siemens, FAG, Nord, etc in our equipments. Our vastly experienced service personnel provide the very best after-sales support, as well as extensive training for your operators. Our underlying concept: - Combining high-grade materials with cutting-edge processing technology Customer-oriented advice - Implementation of special specifications and requirements of our users Consistent quality assurance Quick and reliable service. Our philosophy: We provide the most economical packing solutions for any packing requirements. For machines and systems, we apply our cutting-edge knowledge, acquired from testing and practical experience, as a vital basis for implementing solutions. The quality management system used meets the requirements of the DIN EN ISO 9001: 2008 standard.

 5. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 1. REHBER MAKINE

  Türkiye

  Rehber Makine 20 yıldır kimya sektörünün lider firmalarına teknik destek ve bakım hizmeti vermekteyiz. Kimyasal malzemelerin karıştırılması için kullanılan mikser(karıştırıcı) makinelerine yaptığımız revizyon ve bakımlar ile müşterilerimize büyük avantajlar sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş makine parkuru ve deneyimli ekibimiz ile çelik, paslanmaz, bronz, alüminyum ve endüstriyel plastik malzemelerden flanş, mil ve dişli birçok imalatımız mevcuttur. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına yönelik tasarım ve imalatlarımız şu şekildedir; sigma(zet) mikser makineleri, yatay mikser makineleri, ısıtma cepli dişli pompa , alüminyum fren balata diski, yaprak helezon ve finişer ilave vb.

 2. THICOL MAKINA SANAYI

  Türkiye

  THICOL Makina ağırlıklı olarak boya makinaları imalatı olmak üzere başta kimya sektörü ve boya sanayi, tekstil sanayi, ilaç sanayi ve yalıtım sektörü alanlarında kullanılmak üzere makinalar üretmekte ve geliştirmeye devam etmektedir. Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş yöntemleri kullanan global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile THICOL Makina, hizmet verdiği tüm alanlarda kalite yönetimi sistemleriyle müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında oldukça yüksek bilinirliği olan grup; kalite, güven, rekabetçilik, teknolojik üstünlük, faaliyet alanı çeşitliliği gibi özellikleriyle şirketlerini geleceğe taşımaktadır. Misyonumuz; Değişime ve teknolojiye ayak uydurarak, makina sektörünün öncüsü olmak. Vizyonumuz; Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapmak. Topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygılı olmak. Müşterilerin talep ve beklentilerini tespit ederek imkanlarını bu doğrultuda yönlendirmek, hizmet ettiği firmaların tercih ettiği ve rakiplerimizin saygı duyduğu bir firma olmak. Değerlerimiz; Daima ilkleri başarmak Kaliteden asla ödün vermemek Müşteri odaklılık Takım ruhunu benimsemek Sürekli gelişmek ve iyileşmek

 1. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  İtalya

  Marco Mora şirketi tamamen revize edilmiş ve yeni makineler gibi garantili olarak satılan ikinci el endüstriyel tip santrifüj makineleri sunmaktadır. Çeşitli üretim kapasitelerinde ve tüm dünyadaki şirketlerde çeşitli uygulamalarda kullanılmaya yönelik santrifüj makineleri ve seperatörler. Marco Mora makinelerini çok değişik sektörlerden müşterilerimiz kullanmaktadır: süt - peynir üreticileri, gıda - konserve üreticileri, şarap üreticileri, meyve suyu üreticileri, madeni yağ - akaryakıt üreticileri, ilaç - kozmetik üreticileri.

 2. STAMIXCO AG

  İsviçre

  Stamixco polimerlerin, sıvıların, gazların ve çamurların sürekli işlenmesi için çok sayıda farklı statik karıştırıcı (hareketli parça içermeyen, hareketsiz karışıtırıcılar) geliştirmekte ve üretmektedir. Yüksek vizkoziteli sıvıların işlenmesi bizim uzmanlık alanımızdır. Temel operasyonlarımız vizkozite açısından ve plastik enjeksiyondaki, ekstrüzyon ve polimer üretiminin karıştırılmasındaki erime akış oranı gibi volumetrik akım oranları açısından benzer veya ayrı olan malzemelerin karıştırılması / karılmasını; mantar akım reaktörlerinin sürekli polimerizasyonunu; viskoz malzemelerin ve plastiğin ısıtılması ve soğutulmasını; 2 bileşenli (2K) reçine sistemleri için tek yönlü statik mikserleri içerir. Teknolojimizin veya ürünlerimizin sizin uygulamalarınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız mühendislerimizle görüşebilir ve tasarım ve fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Hem sevkiyata hazır standart ürünlerimiz hem de kullanıcı tanımlı statik mikserleri hazırlama imkanımız mevcuttur.

 3. KC GROUP

  Türkiye

 4. BASHER POMPA IMALATI ENDUSTRI EKIPMANLARI BASINC TEKNOLOJILERI VE DIS TIC SAN LTD STI

  Türkiye

  Basher Pump Company is manufacturer of internal Gear Pumps Series High Pressure Gear Pumps Series internal Eccentric Palette Pumps Series Centrifugal Pump Series for Hygenic Food and Chemical industries.

 5. PLINKE GMBH

  Almanya

  PLINKE bir sistem üreticisidir ve aşağıdaki maddelerin konsantrasyonu ve temizlenmesi için özel sistemler üretir: Nitrik asit HNO3 NACSAC®, MAGNAC®, HNO3 NAPC®, H2SO4 SAC® ve hidroklorik asit HCl, sülfrik asit geri konsantrasyonu SAC® içeren NB nitrobenzen için adiyabatik nitritleme ve nitrk asit HNO3 geri kazanımlı NOx soğurma. Atık sülfrik asit, atık nitrik asit ve organik pislikli karışımlar da işlenebilir (örneğin nitritleme proseslerinin atık asitleri).

 6. FRITSCH GMBH - MAHLEN UND MESSEN

  Almanya

  FRITSCH GMBH - MAHLEN UND MESSEN, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, kopya baskı işleri için cihazlar, lastik granüle ve parçalama makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Idar-Oberstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Avusturya

  RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dozaj sistemleri, dozaj pompaları, statik karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gablitz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. FITECH AG MISCHSYSTEME & ANLAGENBAU

  İsviçre

  FITECH AG MISCHSYSTEME & ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Amriswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. HAL-ENGINEERING GMBH

  Almanya

  HAL-ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. off shore tesisler için mühendislik incelemeleri ve mühendislik, malzeme danışmanı, tasarım ve mühendislik ofisi, endüstriyel uygulamalar mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halle (saale), Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SMITO-TECHNIC GMBH

  Almanya

  SMITO-TECHNIC GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kimya vernik kaldırma, daldırma hazneleri, Temizlik makineleri parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tübingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MARTIN JAIS GMBH

  Almanya

  MARTIN JAIS GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mitterscheyern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HELLO MAT CONTAMINATION CONTROL

  İtalya

  HELLO MAT CONTAMINATION CONTROL, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıbbi cihaz tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marano Vicentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH

  Avusturya

  TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pas önleyici tabakalar, Pas önleyici tabakalar, Konveyör kayışları, transmisyon kayışı, organizasyon giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hallein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. ROTESCHEMIE.DE

  Almanya

  ROTESCHEMIE.DE, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Homburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA

  İtalya

  TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Serumlar ve aşılar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, Serumlar ve aşılar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, klinik kimya analiz cihazları, su ultra filtreleme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lacchiarella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. STUEBBE

  Almanya

  STUEBBE, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metroloji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vlotho, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ZSCHIMMER & SCHWARZ

  İspanya

  ZSCHIMMER & SCHWARZ, yılında kurulan ve Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Kongreler seminerler sergiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villareal (castellón), İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. SCORPION PACKAGING SYSTEM DI GHEZZI RICCARDO

  İtalya

  SCORPION PACKAGING SYSTEM DI GHEZZI RICCARDO, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel bakım, Endüstriyel bakım, mekanik konstrüksiyon ve ekipmanların revizyonu, ambalajlama, paketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderno Dugnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.910 Şirketler