• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kimya ve i̇laç - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kimya ve i̇laç - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BESER KİMYA, özel kimyasallar alanında üretim yapan ve hizmet veren firma olarak; yağlayıcı katkılar(mineral yağ katkıları), metal işleme sıvıları, özel emülgatör paketleri, nişasta tutkalı reoloji değiştiricileri, otomotiv kimyasalları, mineral yağ ve silikon yağı emülgatörleri, silikonlu ve silikonlu olmayan ve mineral yağlı köpük kesiciler, oleokimyasallar, tekstil proses yağları ve katkıları, ahşap koruma ve küf önleyiciler, antifriz ve ısı transfer sıvıları için OAT ve IAT korozyon inhibitörleri, hidrolik fren sıvısı, aşınma önleyici katkılar, özel ve genel esterler üretmekteyiz. Özellikle aşağıdaki ürünlerde uzmanız; - Bor yağı emülgatör paketi, - Harman yağı ve kone yağı emülgatör paketi, - Pamuk toplama solventi emülgatör paketi, - Örgü yağı emülgatör paketi, - Antifriz ve ısı transfer sıvıları için inhibitörler, - Dot 3 ve dot 4 hidrolik fren sıvısı inhibitör paketi, - Yarı sentetik metal işleme sıvıları, - Defoamer ve antifoam ürünleri çeşitli sektörler için, - Ahşap koruma, küf önleme ürünleri...

 2. GEPPERT RÜHRTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Geppert Rührtechnik GmbH, çeşitli sektörler için özel karıştırıcı çözümleri sunan lider bir tedarikçidir. 50 yılı aşkın bir süredir kimyasallar, ilaçlar, gıda, su ve atık su arıtma gibi alanlardaki uygulamalar için yüksek kaliteli karıştırıcılar geliştiriyor, üretiyor ve satıyoruz. Ürün yelpazemiz dişli, üstten monteli, tamburlu, konteynerli ve standlı karıştırıcıların yanı sıra THINK Fluid Dynamix® simülasyonları ile optimize edilmiş özelleştirilmiş çözümleri de içermektedir. Çok çeşitli gereksinimler için özelleştirilmiş ve paslanmaz çelik gibi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış sağlam karıştırıcılar sunuyoruz. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalı bir şirket olarak, yalnızca yüksek kaliteli ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda danışmanlık ve özel tasarımdan satış sonrası desteğe kadar kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Şirket içi test merkezimiz ve laboratuvarımız, potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda kullanım için de sertifikalı olan karıştırıcılarımızın yüksek kalitesini ve performansını garanti eder. Karıştırma işleriniz için Geppert Rührtechnik GmbH'nin güvenilirliğini ve kalitesini keşfedin.

 3. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine ve tesis üreticisi olarak edindiğimiz geniş teknik bilgi birikimimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle, kısa sürede gerçekleştirilebilir ve ölçülebilir katma değer sunan uygulamalarına yönelik çözümler geliştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. İster kimya veya ilaç sanayii isterse de boya ve vernik sanayii, kozmetik sektörü veya gıda üretimi için olsun - ystral'da özel uygulamanız için mutlaka bir çözüm bulursunuz.

 4. RUSSELL FINEX LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  RUSSELL FINEX LTD, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarama sistemleri, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel filtre, kendi kendini temizleyen filtre, Tarama sistemleri, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feltham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. DOSER-COMPTER.COM

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOSER-COMPTER.COM, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Torbalama - Makine ve ekipmanlar, doldurma makinaları, gıda takviyeleri, Torbalama - Makine ve ekipmanlar, vakumlu paketleme cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amiens, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ROBERT SCHIEßL GMBH

  Almanya

 2. MICROMASS U K LTD

  Birleşik Krallık

 3. EME ENGLER MASCHINEN- UND ERSATZTEILHANDEL

  Almanya

  EME ENGLER MASCHINEN- UND ERSATZTEILHANDEL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COMAS S.R.L.

  İtalya

 5. AD TECH ITALIA S.R.L.

  İtalya

  AD TECH ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ROHRMANN - INTERGRAFIA GMBH

  Almanya

  ROHRMANN - INTERGRAFIA GMBH, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOFARMACO S.R.L.

  İtalya

  TECNOFARMACO S.R.L., yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frosinone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FARMAPROGRES DI LORIS TERRIBILE E C. - S.A.S.

  İtalya

 2. PKB

  Almanya

  PKB, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. A. SOUSA & CIA, LDA.

  Portekiz

 4. FEDERAZIONE ENERGIA MODA CHIMICA E AFFINI

  İtalya

 5. GIRINDUS AG

  Almanya

  GIRINDUS AG, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergisch Gladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BICKEL & WOLF KFT

  Macaristan

  BICKEL & WOLF KFT, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. HELCOTEC CHEMIE U. TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  HELCOTEC CHEMIE U. TECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nettetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ANIBAL JOSÉ DE JESUS AGOSTINHO

  Portekiz

 1. NATURQUIM S.L.

  İspanya

 2. MECATEX S.A.

  İsviçre

  MECATEX S.A., yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Sulpice, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. BUCH & HOLM A/S

  Danimarka

 4. COURTAGE ANALYSES SERVICES

  Fransa

  COURTAGE ANALYSES SERVICES, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mont St Aignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. WERNER GMBH, FORST- UND INDUSTRIETECHNIK

  Almanya

  WERNER GMBH, FORST- UND INDUSTRIETECHNIK, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ATOTECH DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  ATOTECH DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feucht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MEDIC CENTRE EQUIPEMENT SARL

  Fransa

 8. ICOS PROFESSIONAL S.R.L.

  İtalya

 9. MS DUROPLAST GMBH

  Almanya

  MS DUROPLAST GMBH, yılında kurulan ve Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Doğal tutkallar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Doğal tutkallar, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schierling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT

  Almanya

  AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişçi muayenehane döşemeleri, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar, Dişçi muayenehane döşemeleri, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Kimya ve İlaç - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kimya ve i̇laç - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

454 Şirketler