• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konserve etler

Sonuçlar

Konserve etler - Ithalat/Ihracat

 1. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgaristan

  GOUT DE CANARD LTD, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Köpek maması, Konserveler, Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Köpek maması, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rakovski, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rusya

  KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Domuz eti konservesi, Konserve etler, Yiyecek ithalat - ihracatı, Pate (Börek), Domuz eti konservesi, Konserve etler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moscow, Rusya 'de bulunmaktadır.

 3. SAS LE REVELOIS

  Fransa

  SAS LE REVELOIS, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Konserve etler, Konserveler, Tam ördek ciğeri bloğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Revel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EUROTRADER BUSINESS SRL

  Romanya

  EUROTRADER BUSINESS SRL, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İçecekler, Dondurulmuş etler, Konserve etler, Et ve şarküteri, İçecekler, Dondurulmuş etler, Konserve etler, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. LA DESPENSA DE DULCINEA

  İspanya

  LA DESPENSA DE DULCINEA, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - İspanya, sütlü ürün dağıtımı, Şaraplar - İspanya, Aromalı şirkeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Roda, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BERJAC VIANDES

  Fransa

  BERJAC VIANDES, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Domuz eti konservesi, Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Slovakya

  DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Baharat özü ve baharat, Sebze konserveleri, Meyve konserveleri, Konserve etler, Baharat özü ve baharat, Sebze konserveleri, Meyve konserveleri, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kvetoslavov , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. RITAL D

  Latviya

  RITAL D, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. füme etler, hazırlanmış etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Daugavpils, Latviya 'de bulunmaktadır.

 4. MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O.

  Çek Cum.

  MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plzen 3, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE

  Çek Cum.

  JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şeker, Sebze konserveleri, Konserve etler, Peynir, Şeker, Sebze konserveleri, Konserve etler, Peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hodonín , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. JAKOB HERSCHLER + CO. KG

  Almanya

  JAKOB HERSCHLER + CO. KG, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel tadımlıklar, Kaz ciğeri, Konserve etler, Özel tadımlıklar, Kaz ciğeri, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heppenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GREISINGER GMBH

  Avusturya

  GREISINGER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Dondurulmuş kuru etler, Kurutulmuş etler, Konserve etler, Dondurulmuş kuru etler, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münzbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. LTD KUBLEI

  Kazakistan

  LTD KUBLEI, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Uralsk City, Kazakistan 'de bulunmaktadır.

 2. DAVIN CONSERVERIE

  Fransa

  DAVIN CONSERVERIE, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpentras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. OVI

  Belçika

  OVI, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Atıştırmalık gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MEXICAN CORNER S.L

  İspanya

  MEXICAN CORNER S.L, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villaviciosa De Odon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS

  Polanya

  ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavuklar, et unları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolbórz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. C. CARNEVALE (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  C. CARNEVALE (UK) LTD, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Et ve salam konserveleri, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. COERTJENS

  Belçika

  COERTJENS, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gulaş, kutuda et içerikli hazır yemekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Lenaarts, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Domuz eti konservesi, Konserve etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vorchdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. PAX COMMERCIUM

  Türkiye

  PAX COMMERCIUM, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Beslenme - gıda, Konserve etler, Taze meyve ve sebzeler, Beslenme - gıda, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GORAL, SPOL. S R.O.

  Slovakya

  GORAL, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Konserve etler, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolné Vestenice , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. JSC "SLUCK MEAT - PROCESSING PLANT"

  Beyaz Rusya

  JSC "SLUCK MEAT - PROCESSING PLANT", yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sosisler, kutulanmış etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sluck, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. HORST NEUMANN GMBH

  Almanya

  HORST NEUMANN GMBH, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti konservesi, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MCKEAN FOODS

  Birleşik Krallık

  MCKEAN FOODS, yılında kurulan ve Domuz eti konservesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, Konserve etler, Et ve salam konserveleri, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. TATRAKON SPOL.S R.O.

  Slovakya

  TATRAKON SPOL.S R.O., yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poprad , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 7. ETABLISSEMENTS CANCE

  Fransa

  ETABLISSEMENTS CANCE, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Domuz eti konservesi, Konserve etler, Domuz eti konservesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MAISON LEMBERT

  Fransa

  MAISON LEMBERT, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve etler, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beynac Et Cazenac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. REINSDORFER FLEISCHKONSERVEN GMBH

  Almanya

  REINSDORFER FLEISCHKONSERVEN GMBH, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Konserve etler, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BIOPORC LA NATURE LA SAVEUR SARL

  Fransa

  BIOPORC LA NATURE LA SAVEUR SARL, yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Konserve etler, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Châtaigneraie, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz