• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konserve sanayisi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Konserve sanayisi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki temel domates ve meyve dönüştürme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Domates sosu ve ketçap hazırlamak için komple hatları sunuyoruz. Meyve suyu üretimi için komple hat ve makineleri bilhassa elma, armut, şeftali ve kayısı olmak üzere meyve püresi üretimi için işlem hatları ve makineler gerçekleştiriyoruz. Marmelat ve konserve üretim makineleri üretimi. Domates işleme ve dönüştürme makineleri. Yapraklı bitkilerin taşınması ve işlenmesi için yeni ürün hattımız kum ve iri taneli kirlerin temizlenmesi için bilhassa tasarlanmıştır. Hurma işlemesinde kullanılan özel teknoloji ve dönüştürme prosesleri şurup (arındırılmış ve arındırılmamış) üretiminin alt ürünleri olan kabartma tozu, alkol ve sirke elde etmeye de izin verir. Ing. A. Rossi süt ve süt ürünleri sektörünün makine gereksinimini karşılamak için gerekli tüm teknik bilgiye sahiptir.

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Anodize alüminyum alaşımından üretilmiş S220/AF model dilimleme makinesi, hızlı bakım ve mutlak bir hijyen ile eşanlamlıdır. Son derece hassas olan kesme kalınlığı düzenleyicisi ile isteğinize göre 0 ile 15 mm arasındaki kalınlıkları milimetrenin onda biri değerine kadar ayarlayabilirsiniz. Bileyleyicinin montajı son derece kolaydır, böylece kullanıcının işi basitleştirilmiş olmakta ürünün ilerleyen zaman içinde de mükemmel kesimler yapması garanti altına alınmış olmaktadır.

 3. IMETA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Her tip teneke kutu, her tür karton kutu imalathanesi ve her kutu kapama makinesi üreticisi için en iyi kapama performansını garanti etmek için kalıp miller ve makaralar üreterek, Gıda, İçecek ve genel üretim hatları alanında, nihai kullanıcıların tüm gereksinimlerine yanıt vermeyi amaçlar. Kutu kapama makineleri için dönüştürme kiti ve yedek parça üretimi. Her model için format değiştirme (kutu / kapak) için gerekli donanımlar.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  İtalya

  Verified by europages badge

  Velati Şirketinin uzun bir tarihi vardır. Kurulduğunda, sektörün küçük ve orta ölçekli şirketleri için kıyma makineleri üretirdi, daha sonra geniş bir seri et işleme makineleri sunarak gelişmiştir ve sosis, mortadelle peyniri, Frankfurt sosisi, hamburger dönüştürme için komple hatlar üreten ve birleştiren bir şirket olarak pazarda yer alır. Günümüzde, Velati karmaşık projeler geliştirebilir

 5. TOM PRESS

  Fransa

  Verified by europages badge

  TOM PRESS, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kasap bıçağı, et kıyıcısı, buz üretim makinaları, Vakumlu torbalar, meyve parçalayıcılar, gıda için vakumlu makine sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soreze, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TALLER AUTOREMA

  İspanya

  Verified by europages badge

  TALLER AUTOREMA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj, konserve makineleri ve donanımları, makine ve donanım besleme sistemleri, endüstriyel makine imalatı, paletten çıkarma işlemleri, Endüstriyel makinelerin otomasyonu, endüstriyel makine robot sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lorquí-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERFRAGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  HERFRAGA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, konserve makineleri, mekanik imalat, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, konserve sanayisi için makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carballo-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. DFT TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  DFT Technology şirketi, esas olarak çeşitli gıdaları pastörize etmek ve sterilize etmek amaçlı olsa da, aynı zamanda eczacılık alanında da kullanılan otoklavları, STOCK, markası altında üretmektedir. En büyük uygulama alanları arasında, bebek mamaları, et ve sucuk ürünleri, hazır yemek, çorba, süt, krema, içecek, sebze ve meyve, balık ve evcil hayvan mamaları bulunmaktadır. Laboratuvar otoklavı ve buhar püskürtmeli otoklavdan çok prosesli otoklava kadar geniş bir yelpazede farklı sistemler, uygulama alanınızda optimum sonucu sağlar. Otoklavların yanı sıra DFT Technology, çeşitli otoklav üreticileri için örn. ara matlar, kafesler ve altlıklar gibi çeşitli aksesuarlar da temin etmektedir. Bütün bunlara ek olarak, örn. bakım, sıcaklık dağılımı ölçümü, sensörlerin kalibrasyonu veya tüm markalar için kumanda dönüşümleri de verilen hizmetlerin kapsamı dahilindedir.

 4. SECMA-CABON

  Fransa

  SECMA CABON, sanayi üretim hatları için hat üretimi ve kurulumu ve aynı zamanda, yeni makine tasarımı konusunda faaliyet gösterir. Şirket, üretim zincirleri mekanizasyonu ve iyileştirmesi konusunda, vakum ve basınç alanlarında, 30 yılı aşkın süredir çalışır. Mühendislik becerilerimizi bölgedeki ve tüm Fransa’daki sanayilerin hizmetine sunuyoruz. 1945 yılından beri, sanayilerin hizmetine hat mühendisliğinde standart ve sipariş üzerine çözümler geliştiriyoruz : tarım gıda, eczacılık veya lojistik. Güvenlik, enerji standartları ve programlanmış eskime gelişirken, sanayiciler üretim maliyetlerini azaltırken daha iyiyi üretmeye, operatörlerin güvenliğini sağlamaya ve sizin sanayi projelerinizde size eşlik etmeye ihtiyacı vardır.

 5. PRODMACH TECSERVIS

  Ukrayna

  PRODMACH TECSERVIS bir mekanik mühendislik firması olarak 2010 yılında kuruldu -gıda endüstrisi için işleme ekipmanları üreticisi. Şirket farklı tiplerde kutulama makineleri ve yedek parçalarında uzmandır, bütün BDT devletlerinde KRYMPRODMASH fabrika teknolojisi bilinir. Bütün ekipmanlar Ukrayna ve BDT ülkelerindeki mevcut standartlara uygundur. Bizim ürünlerimizi satın alarak rekabetçi fiyata, üretiminizde istikrarlı çalışan, garantili ve kaliteli ekipmana sahip olursunuz.

 1. TECHNA SAS

  Fransa

  Techna, 20 yıldan fazla zanaat ve profesyoneller için kavanoz dağıtımı ve steril üreticisidir. TECHNA komple bir profesyonel vakum makinesi ve vakumlu dolum makinesi gamını satışa sunmaktadır. Tüm yemek uzmanları (restorancı, kasap, çiftçi, vs.) bizlere güvenmektedir. TECHNA 1989’dan beri Fransız pazarında geniş bir cam kavanoz halk tarafında klipli WECK diye bilinen markanın dağıtıcısıdır.

 2. EUROFOOD TRADING SARL

  Fransa

  Eurofood trading zirai gıda sanayileri için ekipman satmaktadır: Et, peynir, çikolata, bisküvi, şekerleme, konserve ve unlu mamulleri sanayisi. Hizmetlerimize ilave olarak MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD gibi çok çeşitli markalara ait yeni ve ikinci el malzeme sağlıyoruz

 1. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  İspanya

  INDUSTRIAL FUERPLA SL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Benetusser, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. DURFO S.R.L.

  İtalya

  DURFO S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kabuk soyma makineleri ve ocak ızgaraları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, reçel pişirme tencereleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nizza Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DOJOVIFE MAQUINARIA CONSERVERA

  İspanya

  DOJOVIFE MAQUINARIA CONSERVERA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, El Viso Del Alcor, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. FMT

  İtalya

  FMT, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, dozlama makinaları, doldurma makinaları, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, rotatif vakumlu doldurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ricco'-Fornovo Di Taro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SWIENTY A/S

  Danimarka

  SWIENTY A/S, yılında kurulan ve Arıcılık makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Tartı ve dozaj aygıtları, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Tartı ve dozaj aygıtları, otomatik dozaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soenderborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. HINTERKOPF GMBH

  Almanya

  HINTERKOPF GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EMERITO SL

  İspanya

  EMERITO SL, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mendavia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. PRUNIER

  Fransa

  PRUNIER, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-D'esteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. F.LLI CUOMO

  İtalya

  F.LLI CUOMO, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel makineler, ambalaj zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nocera Inferiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BROUILLON PROCESS

  Fransa

  BROUILLON PROCESS, yılında kurulan ve Otoklavlar/basınçlı kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pastorize makineleri, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Pastorize makineleri, toplu yemek donanımı, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte Bazeille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CORENT NV

  Belçika

  CORENT NV, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri, meyve ve sebze sektöründe ambalaj, Meyve ve sebze paketleme, Meyve ve sebze ambalaj poşetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Katelijne-Waver, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ZILLI & BELLINI S.R.L.

  İtalya

  ZILLI & BELLINI S.R.L., yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, sıvı doldurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FRIGOJOLLINOX SRL

  İtalya

  FRIGOJOLLINOX SRL, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, strelizasyon ve patörizasyon için otoklavlar, reçel, marmelat ve kandi şeker üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Peynir üretimi için makine ve sistemler, besin ve konserve sanayi için otoklavlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campobasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BARON DE ROQUETTE

  Fransa

  BARON DE ROQUETTE, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Yerel Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Félix Lauragais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH

  Almanya

  MASCHINENBAU KALTENBACH GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenburg/zienken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GUILLOUARD A NANTES SAS

  Fransa

  GUILLOUARD A NANTES SAS, yılında kurulan ve Meyve ve sebze kesim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar, boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantes Cedex 02, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. FERRUM AG

  İsviçre

  FERRUM AG, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rupperswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. RÜHLE GMBH

  Almanya

  RÜHLE GMBH, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grafenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Konserve sanayisi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.109 Şirketler