• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. POMPES JAPY

  Fransa

  Verified by europages badge

  1850'den beri dizel, yağ, solvent ve su transferi için yarı döner manuel pompa üreticisi olan JAPY Pompaları, patlayıcı ortamlar da dahil (ATEX direktifi) sıvı transferinde ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda uzmanlığını ve bilgisini hizmetinize sunuyor. JAPY Pompalar, ister paslandırıcı, ister viskoz veya yanıcı olsun, sıvıları aktarma sorununuza en verimli çözümü bulmak için eksiksiz bir pompa ve aksesuar yelpazesi sunar: Pnömatik pompalar- Elektrikli pompalar- Hidrolik pompalar- AD Blue pompaları- Lift pompaları-Motorlu pompalar-Emme kitleri-Filtrasyon-Hortumlar-ATEX metreler- Hortum makaraları-Kontrol kutuları-Püskürtme tabancaları-Dozaj ayarlayıcılar- Bidonlar - Rakorlar... Sektörler: Enerji - Denizcilik - Tarım-gıda - Kimyasallar - Denizcilik. JAPY Pompaları ayrıca, besleme ve acil durum ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli ve manuel pompalarla donatılmış setler sunar: KALİTE - VERİMLİLİK - DAYANIKLILIK

 2. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezya

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD, Malezyalıların sağlık hizmetlerine erişiminde devrim yaratmayı amaçlayan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Malezya'da lider bir mobil sağlık hizmeti sağlayıcısı olarak, sağlık hizmetlerini doğrudan bireylerin kapılarına kadar getirerek kaliteli tıbbi bakımı kolayca erişilebilir ve kullanışlı hale getiriyoruz. Tıbbi konsültasyonlar, teşhis testleri, ilaç dağıtımı ve sağlık tarama programları dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunmak için en son teknolojiyi ve son derece yetenekli sağlık uzmanlarından oluşan bir ekibi kullanıyoruz. MH MULTIPACK SDN BHD, geleneksel sağlık sistemleri ile modern yaşam tarzlarının talepleri arasındaki boşluğu doldurma misyonuyla hareket etmektedir. Dijital platformlardan ve mobil uygulamalardan yararlanarak, hastaların sağlık hizmetlerine diledikleri gibi erişebilmeleri için sorunsuz ve kullanıcı dostu bir arayüz oluşturduk. İster acil tıbbi yardım arayan meşgul bir profesyonel, ister düzenli kontrollere ihtiyaç duyan yaşlı bir vatandaş olsun, sağlık hizmetinin yalnızca birkaç dokunuş ötede olmasını sağlıyoruz. En yüksek kalite ve güvenlik standartlarını korumaya büyük önem veriyoruz. Tüm sağlık hizmetleri, lisanslı tıp pratisyenleri tarafından sunulur ve doğru teşhis ve etkili tedavi sağlamak için sıkı kalite kontrol önlemlerinden geçer. Şirket ayrıca ilaç yönetimi için katı protokoller uygular ve hasta mahremiyetine ve gizliliğine öncelik vererek en yüksek etik standartlara uyar. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 3. SIMONI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Simoni s.r.l. işletmesi 1830 yılından beri fırçalar üretiyor. İşletme teknik resime göre veya sipariş üzerine teknik, endüstriyel fırça tasarımı ve imalatında uzmanlaşmıştır. Simoni şirketi, ürünlerini müşterilerin özel gereksinimlerine uyarlayabilme yeteneği ve yenilikçi çözümlerin tasarımıyla öne çıkıyor. Endüstriyel fırçalar birbiri arasında pek çok farklı mekanik işlem için kullanılır ve birçok farklı üretim sektöründe kullanılır.

 4. LABO'T COSMETIQUES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LABO'T COSMETIQUES, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ürünleri, Kozmetik ürün imalatçısı, kozmetik ürün kutuları, Kozmetik ürünleri, kozmetik ürün laboratuarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaud'herland, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SAREM COSMETICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAREM COSMETICS GMBH, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BARISSAN PACKAGING SYSTEMS

  Türkiye

  Barissan Packaging Systems specialises in the sale of a wide range of high-quality filling and packaging systems, machines and equipment. We provide our customer integrated filling&packaging salution with ''non-stop working machines'' alongside design and installation. More than 40 years’ experience in the packaging industry, and have established long-term relationships with international suppliers on over 70 countries. Our filling and packaging equipment combines high capability, exceptional functionality. We use the very best European quality brands such as SKF, Festo, Siemens, FAG, Nord, etc in our equipments. Our vastly experienced service personnel provide the very best after-sales support, as well as extensive training for your operators. Our underlying concept: - Combining high-grade materials with cutting-edge processing technology Customer-oriented advice - Implementation of special specifications and requirements of our users Consistent quality assurance Quick and reliable service. Our philosophy: We provide the most economical packing solutions for any packing requirements. For machines and systems, we apply our cutting-edge knowledge, acquired from testing and practical experience, as a vital basis for implementing solutions. The quality management system used meets the requirements of the DIN EN ISO 9001: 2008 standard.

 2. ENES MAKINA IMALAT VE KIMYA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız Kozmetik sanayi sektöründe aerosol parfüm dolum ve kapatma makinaları üretimine 1985 yılından bu yana ENES MAKİNA İMALAT VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ adı altında makina üretimi-yedek parça ve servis hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel amaçlı makinalar da üretebilen firmamız, siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını yerine getirebilmek için uzman ve deneyimli kadrosuyla size yardımcı olmaktan gurur duyacaktır. FAALİYET ALANLARIMIZ - Rotary Sistem Full Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Ful Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Full Otomatik Köpük Dolum Kapatma Ve Çalkalama Makinası - Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Manuel Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Actuatör Çakma Makinası - Otomatik Valf Atma Makinası - İnkjet Kodlama Ünitesi - Otomatik Pensli Banyo (Test) Makinası - Otomatik Ve Manuel Çakmak Dolum Makinası - Otomatik Şişe Dolum Ve Kapatma Makinası - Valf Yüzük Çakma Ve Rezistanslı Jelatin Makinası - Manuel Şişe Dolum (Vakumlu) Makinası - Yarı Otomatik Havalı Şişe Kapatma Makinası - Kollu Şişe Kapatma Makinası - Havalı Aerosol Valf Sökme Makinası - Otomatik Sıvı Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Ve Manuel Jole Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Camsil-Kolonya Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Ve Manuel Japon Dolum Ve Kapatma Makinası - Manuel Tutkal Dolum Makinası

 3. MEY KIMYA SANAYI VE DIS TICARET LTD STI.

  Türkiye

  MEY KİMYA is one of the important company with the principle of quality production and reasonable price. Our company follows the quality and customer satisfaction moment by moment and we, as the MEY KIMYA family, continue on our way by saying "The measure of success is quality". Our R&D team offers the most convenient solutions cooperating with our business partners and transforms customer needs into products and processes. The tests and experiments required to develop new products are carried out in our R&D Lab located in our own facility MEY KİMYA closely follows the innovations . In order to provide quality products to its consumers, to avoid testing and production methods harmful to the environment and human health, to contribute to the national economy and social responsibility areas. In-team management, in line with this purpose, to make it innovative by providing continuous improvement and change.

 4. BNK MACHINE

  Türkiye

  Soğuk sıkım yağ makinelerimiz, 100'den fazla tohum ve kuruyemiş türünden yağ elde etmenizi sağlar. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve baharatçıların soğuk sıkım yağ üretim ihtiyaçlarını karşılayan soğuk sıkım yağ makineleri ile mükemmel ürünler üretilebilmektedir.BnkMac Makina'nın üretip dağıtımını yaptığı ürünleri inceleyebilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız soğuk yağ pres makineleri üretmektedir. Bu makineler ile; Çörek otu, Fıstık , Fındık , Susam , Hindistan Cevizi, , Ayçiçeği, Aspir, Kanola, Argan Çekirdeği, Dikenli Armut Çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Kavun Çekirdeği, Palmiye Çekirdeği, Kimyon Çekirdeği, Üzüm Çekirdeği, Lauri Fructus, Kayısı Çekirdeği, Ceviz, Haşhaş , Keten Tohumu, Badem, Fıstık, Jajoba, Hardal Tohumu, Isırgan Tohumu, Ahududu, Biber Çekirdeği, Domates Çekirdeği, Kuşburnu, Jatropha, Kabak Çekirdeği, Kakao Çekirdeği, Kavun Çekirdeği, Soya Fasulyesi, Yabanmersini Tohumu, Fıstık Yağı vb

 5. EKATO SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Sıvı ve yüksek viskoziteli maddelerin karıştırılması ve homojenize edilmesinden (UNIMIX), katı maddelerin karıştırılma ve kurutulmasına kadar: EKATO SYSTEMS'in vakum işleme sistemleri geniş bir uygulama yelpazesini kapsamaktadır. Tecrübeli uzman ekipleri, en zorlu süreç mühendisliği görevlerine yenilikçi çözümler bulmak için teknik bilgi birikimlerini kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen laboratuvar, pilot tesis ve üretim ölçekli vakum proses ekipman üreticilerinden biri olan EKATO SYSTEMS, tesislerin tüm yaşam döngüsü için eksiksiz çözümler sunmaktadır: Mühendislikten pilot tesis denemelerine, işletmeye alma, bakım ve onarım aşamalarına kadar. Tam otomasyon dahil olmak üzere, ister GMP uyumlu tasarımda tek bir sistem isterse de anahtar teslimi kurulumlar olsun - EKATO sistemleri sürekli geliştirilmektedir. Schopfheim'daki EKATO SİSTEMLERİ teknik merkezi, ölçek büyütme deneyleri, süreç geliştirme ve sürekli üretim süreçlerinin optimizasyonu için ideal koşulları sunmaktadır.

 1. TREEMAK MAKINE SANAYI

  Türkiye

  Treemak Makine Endüstriyel Makine İmalatı ve Satışı İZMİR. Treemak Makine, sektörün ihtiyaçlarını önceden görebilen, profesyonel kadrosu ile en kısa sürede sonuca ulaşabilecek çözümleri oluşturmuş ve bu seviyeyi en üst düzeyde tutarak sürekli kaliteyi hedeflemiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün grubumuzu uygun fiyatlarla sunabilmek ve satış desteği ile hizmet bütünlüğünün sağlanması firmamızın prensipleri arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin daha çok teknolojiden faydalanarak verimliliklerini arttırabilmelerine, maliyetlerini düşürebilmelerine, hizmette süreklilik sağlayabilmelerine ve yeni iş alanlarının geliştirilebilmesine yardımcı olmak hedefi taşımaktayız. Müşterilerimizle güvene dayalı sürekli ve kalıcı ilişkiler kurmayı, ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştirerek doğru ürünü ve hizmeti doğru yerde kullandırabilmeyi hedeflemekteyiz. Sabun Makinası İmalatı ile izmir'de Faaliyet gösteren firmamız Sabun Makineleri üretimi yanında Kullanımı ve yönetimi ile ilgili kurulum montaj ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Sunamktadır.

 2. MARCO MORA CENTRIFUGHE INDUSTRIALI USATE

  İtalya

  Marco Mora şirketi tamamen revize edilmiş ve yeni makineler gibi garantili olarak satılan ikinci el endüstriyel tip santrifüj makineleri sunmaktadır. Çeşitli üretim kapasitelerinde ve tüm dünyadaki şirketlerde çeşitli uygulamalarda kullanılmaya yönelik santrifüj makineleri ve seperatörler. Marco Mora makinelerini çok değişik sektörlerden müşterilerimiz kullanmaktadır: süt - peynir üreticileri, gıda - konserve üreticileri, şarap üreticileri, meyve suyu üreticileri, madeni yağ - akaryakıt üreticileri, ilaç - kozmetik üreticileri.

 1. N&K COSMETICS DEVELOPMENTS LTD

  Bulgaristan

  N&K COSMETICS DEVELOPMENTS LTD, renkli kozmetik ürünleri geliştirme ve üretiminde yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip bir özel etiket üreticisidir. İşimizi en yüksek kalite standartlarına göre geliştiriyoruz - SGS'den ISO 22716 GMP. Ayrıca SEDEX sosyal uygunluk standardı üyesiyiz. Yüzlerce geliştirilmiş formül ve binlerce renk ile 20'den fazla ürün kategorimiz var. Ar-Ge ekibimiz, mümkün olan en iyi kalitede özel bazlı ürünler de geliştirebilir. Tesislerimiz toplam 10000 m² üretim ve depolama alanına sahip bir grup fabrika şeklinde yapılandırılmıştır. Makyaj ürünleri fabrikası 2440 m²'lik bir alanı kaplamaktadır, ürünlerin, personelin ve çevrenin güvenliği ile ilgili yönetmeliklere sıkı sıkıya bağlı olarak çalışmaktadır. Ar-Ge ve Kalite kontrol laboratuvarları bu bölümde yer almaktadır. Oje fabrikası, özellikle oje üretiminin ihtiyaçları için inşa edilmiş, akıcı bir şekilde donatılmış bir ünitedir. Üretim, dolum ve paketleme hizmetlerinin zincirleme bir süreç içerisinde yürütüldüğü 2500 m² alana sahiptir. İyi eğitimli personel ve yüksek verimli ekipman, hızlı, esnek ve akıcı bir şekilde kontrol edilen üretim sürecini garanti eder. Baskı fabrikası, serigrafi ve sıcak damgalama makineleriyle iyi bir şekilde donatılmıştır. Bu ünite, her türlü bitmiş ürün için ambalajlama işlemini en hızlı ve en doğru şekilde sunmak için yapılmıştır. N&K Cosmetics Developments LTD, markanız için en iyi tam kapsamlı hizmet çözümüdür.

 2. MONA MAKINE

  Türkiye

  2000 Yılında Kurulmuş Olup, Kozmetik Makine Sektöründe Faaliyetini Sürdürmektedir. Şirketimiz Müşterilerimizin İhtiyaçlarına Cevap Verebilmek İçin En Son Teknoloji Makine Parkuru İle Hizmet Vermektedir. Ana Sanayii Firmaları İle Müşterek Çalışarak Rekabetçi, Hızlı Ve Termin Sürelerine Bağlı Olarak Makine Üretimi Yaparak, Sektör İçersinde Kendine Sağlam, Güvenilir Bir Yer Edinmiştir. Firmamız Gücünü, Uzun Yıllara Dayanan Deneyim Ve Tecrübesinden Almaktadır Ve Gelecekteki Yatırımlarını Bu Doğrultuda Revize Etmektedir.

 3. K-FORM MEDICAL GMBH & CO. KG

  Almanya

  K-FORM MEDICAL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DMC SRLS

  İtalya

  DMC SRLS, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kozmetik işleri için doldurma makinaları, ambalaj için tüplere koyma makineleri, endüstriyel karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DEZINTEGRATOR CO

  Bulgaristan

  DEZINTEGRATOR CO, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, farmasötik sektör için donanımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. ARSANMAK MAKINA

  Türkiye

  ARSANMAK MAKINA, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, tarımsal gıda ürünleri için makineler, deterjan doldurucuları, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, kimyasal ürünler için paketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. REMU S.R.L.

  İtalya

  REMU S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manoppello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. JAPPO PRAXISEINRICHTUNGEN SIEGFRIED WÖLFLE E.K.

  Almanya

  JAPPO PRAXISEINRICHTUNGEN SIEGFRIED WÖLFLE E.K., yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COLORDISPLAY, S.L.

  İspanya

  COLORDISPLAY, S.L., yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Castellbisbal, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CORTEX TECHNOLOGY APS

  Danimarka

  CORTEX TECHNOLOGY APS, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hadsund, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. BIOTIPO BRAZIL COSMETICS

  Brezilya

  BIOTIPO BRAZIL COSMETICS, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Belo Horizonte, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 4. BIOLAVANDA SRL

  Romanya

  BIOLAVANDA SRL, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Eter yağlar ve resinoidler, Cilt bakım ürünleri, İlaç hazırlamak için özler, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, Eter yağlar ve resinoidler, Cilt bakım ürünleri, İlaç hazırlamak için özler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delureni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. SYMEX GMBH & CO. KG

  Almanya

  SYMEX GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. homojenizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TOURNAIRE SA

  Fransa

  TOURNAIRE SA, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parfüm sanayi için makine ve ekipmanlar, Plastik şişeler ve kutular, Aromalar ve parfümler için alüminyum ambalaj, Parfüm sanayi için makine ve ekipmanlar, Plastik şişeler ve kutular, moleküler distilasyon birimleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grasse Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SMILIGHT ZAHNAUFHELLUNGEN

  Almanya

  SMILIGHT ZAHNAUFHELLUNGEN, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Niederalteich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BRENNENSTUHL MEDIZINTECHNIK GMBH

  Almanya

  BRENNENSTUHL MEDIZINTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lichtenwald / Esslingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. DERMCONTROL

  İspanya

  DERMCONTROL, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. COMAQUISA

  İspanya

  COMAQUISA, yılında kurulan ve Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yapışkanlı etiket aletleri, selofan paketleyici, plataner sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.517 Şirketler