• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kullanılmış makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Kullanılmış makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimiz için testere, kesim ve kontrol görevlerini otomatikleştirilmiş özel makineler ile çözüyoruz. Şerit testerelerin ve robotların entegrasyonu burada odak noktasındadır. Ürünlerimiz ile geliştirme, işletime alma, işletme desteği ve değerlendirme konularında geniş kapsamlı bir hizmet çeşitliliği sunuyoruz. Hedeflenmiş olarak müşteri isteklerini ve müşteri taleplerini optimum performansa sahip makinelere ve tesislere dönüştürüyoruz. Dökümhane teknolojisi, alüminyum işleme, aşındırıcı malzemelerin işlenmesi alanlarında ve nükleer tesislerin sökülmesi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca her zaman müşterilerimize yeni yollar açmaya ve yeni projeler uygulamaya hazırız. Özel ürünler ve çözümler için yüksek teknolojide üretim uzmanlığına sahip hizmet sağlayıcısı olarak esnek ve hızlıyız ve karmaşık değiliz.

 2. ERDMANN EXPORT-IMPORT

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kullanılmış takım makinelerinin alınması konusunda güvenilir ortağınızdır. İkincil işleme tornalarına, freze tezgahları, Abkant presleri veya lazer kesme makineleri olsun, çeşitli üreticilerin ve modellerin birçok farklı türdeki takım maknelerine ilgi duyuyoruz. Eğer satmak istediğiniz kullanılmış takım makineleriniz varsa, size basit ve şeffaf bir süreç sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz makinelerinizi adil şekilde değerlendirir ve makinelerinizin durumuna, markasına, modeline ve donanımına dayalı olarak size uygun fiyat sunar. Takım makinelerinizinin satışının önemli bir adım olduğunu anlıyoruz ve size profesyonel ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Makinelerin toplanması, demontajı ve taşınması dahil olmak üzere sürecin içerisindeki bütün detaylarla ilgileniyoruz. Amacımız, satış sürecini sizin için mümkün olabildiği kadar basit hale getirmektir. İşlemlerin stresini ve zahmetini sizden alıyor, hızlı ve sorunsuz işlem sunuyoruz. Takım makinelerinin alımındaki uzun yıllara dayanan engin deneyimimizle bize güvenebilirsiniz. Takım makinelerinin türünden bağımsız olarak, ikincil işleme tornaları, frezeleme makinesi, abkant presi veya lazer kesme makinesi olup olmadığına bakılmaksızın, bizim ilgi alanımızın içerisindedir. Geniş müşteri ağına sahip olmamızın avantajını kullanarak makinelerinizi doğru alıcılara iletebiliriz. Eğer kullanılmış takım makinelerinizi satmak istiyorsanız, bizi hemen bugün arayın. Ekibimiz hizmetinizdedir.

 3. MERCEL, CUTTING KNIVES S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MERCEL, kesme bıçakları s.r.o. endüstriyel bıçakların üretimi, tedariki, taşlanması ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. 2006 yılından bu yana, baskı, gıda, ambalaj, lastik üretimi, mobilya üretimi, sac kesme ve tütün işleme gibi endüstriler için çok çeşitli kesme ve delme bıçakları üretiyoruz. Üretim tesisimiz Třebechovice pod Orebem, Çek Cumhuriyeti'nde bulunmaktadır ve bıçak üretimi için yalnızca yüksek kaliteli Avrupa malzemeleri kullanmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretim sunuyor ve endüstriyel bıçaklar için taşlama hizmetleri sağlıyoruz. Çeşitli malzemeleri kesme konusundaki uzmanlığımızla, danışmanlık hizmetleri de sunuyor ve bıçak tutucular, kesme çubukları ve matkap uçları gibi aksesuarlar tedarik ediyoruz. MERCEL, bıçaklara ek olarak, bıçak tutucuları, plastik kesme çubukları ve kağıt için matkap uçları da dahil olmak üzere bıçaklar için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca MERCEL, kağıt endüstrisi için makaslar, baskı makineleri ve diğer işleme ekipmanlarını içeren kullanılmış makinelerin satışını yapmaktadır. Mevcut kullanılmış kağıt işleme makinelerinin bir listesini web sitemizde bulabilirsiniz. MERCEL, bıçak üretimimizde kalite ve hassasiyet sağlamak için en yeni CNC ve NC makinelerini kullanmaktan gurur duyar. Avrupa'nın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz ve yüksek kaliteli malzemeler ve modern teknolojilere olan bağlılığımızla tanınıyoruz.

 4. PIANEX

  Polanya

  Verified by europages badge

  PIANEX, bilgi ve becerilerin nesilden nesile aktarıldığı Polonyalı bir aile şirketidir. 1998 yılından beri yüksek kaliteli tela ve polyester (doğal elyaf) dolgular üretiyoruz. Ürünlerimiz otomotiv, mobilya, cam, ayakkabı ve çelik sektörlerinin temsilcileri tarafından kullanılmaktadır. Uzun yıllardır keçe üretiyoruz, bu nedenle keçe elyaflarını çok uygun fiyata sunuyoruz. Son derece sağlam ve dayanıklı olan geotekstillerimiz filtre, ayırıcı ve koruyucu tabaka olarak kullanılmaktadır. Suyu ve atık suyu izole edebilir veya erozyona karşı koruyabilirler. Doğal zemini kaldırım, yol veya atık tanklarından ayıran bir tabaka olarak da kullanılırlar. İğneli telalar, sıcaklıklara da dayanıklı malzemelerdir. Uzun ömürlüdürler, bu nedenle ağırlıklı olarak ayakkabı, mobilya veya döşeme imalatında kullanılırlar. Güvenilirliğimiz sayesinde Polonya'da ve yurtdışında birçok alıcı bize güvenmektedir. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 5. VOGT LABORMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1996 yılında kurulmuş olan şirketimizin geçmişi 100 yıldan beri piyasada olan çok saygın bir laboratuvar ekipman şirketine dayanmaktadır. Şirketin adı o zamanlar Ruth Schwabenthan Maschinenfabrik idi ve biz kendimizi aynı pazardaki eski ürün portföyünün devamında ideal bir halef olarak görmekteyiz. Eski çekirdek kadrodan bazı sadık çalışanlar, şirketimizin tekrar burada kurulmasında rol oynadı. Bu zorlu kırılmadan sonra yeniden başlamak çok güçtü, ancak başlangıçta çalışanların önemli bir kısmı bahsi geçen Schwabenthan şirketinin kapsamlı ve önemli deneyimlerini hatırlayabildiler. Bu arada, firmamız çok sayıda başarılı makine gerçekleştirmesi ile kendi deneyimlerini ve kendi yetkinliğini de oluşturdu. Müşterilerimiz sadece yurt içinde değil, yurt dışında ve hatta bazen denizaşırı ülkelerde de bulunmakta.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALPA MINING S.I.A.

  Latviya

  Verified by europages badge

  ALPA Madencilik, çeşitli endüstriler için bir ekipman ve makine sağlayıcısıdır: madencilik ve taş ocakçılığı, metal, tarım ve aynı zamanda gıda işleme endüstrisi için ambalaj. Ayrıca ekipmanınız için yedek parça ve sarf malzemeleri de sunuyoruz. İster yeni bir ekipmana yatırım yapmak istiyor olun, ister kullanılmış ekipman satın alıyor olun, sizin için bir ekipmanımız var. Sattığımız her ekipmanı servis ve satış sonrası hizmetlerimizle destekliyor, ayrıca hızlı teslimat için çözümler sunuyoruz.

 2. PRORELIURE SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  PRORELIURE SAS, yılında kurulan ve Klaptanla işleme/Brokar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-En-Laye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. STENZEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STENZEL GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, CNC freze, freze makineleri, İkinci el makineler aletler, Üniversal freze tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oestrich-Winkel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MYSCRAPMACHINE

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  MYSCRAPMACHINE, yılında kurulan ve Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Yük vagonlarına takılan vinçler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Atık toplama, geri dönüştürme ve eleme, konstrüksiyon çalışmaları, Yıkma makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. KRAFFTER MACHINE TOOLS

  Fransa

  Verified by europages badge

  KRAFFTER MACHINE TOOLS, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. düz doğrultucular, CNC freze, işleme merkezleri, Dijital kumandalı torna, CNC freze tezgahı, İkinci el makineler aletler, silindir şeklinde rektifiye tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Genix-Les-Villages, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neuwied, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SKS MACHINES

  Belçika

  Verified by europages badge

  SKS MACHINES, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metalurji - makine ve tesisatlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Tuğla yapma makine ve ekipmanları, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Metaller - makineler ve malzeme, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Plastik ambalaj, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, kağıt germe aleti, otomatik streç film sarma makinesi, denk çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goldkronach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RESALE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RESALE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Yük arabaları asansörleri, İkinci el makineler aletler, metal işleme makinaları, ağaç işleme makineleri, Paketleme makineleri, tekstil makinaları, tarım malzemeleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRIMEX

  Fransa

  Verified by europages badge

  TRIMEX, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Depo kiralama, İkinci el kıyafetler, Dokumaların kazanımı ve geri dönüştürülmesi, eski giysiler, profesyoneller için ikinci el giysiler, eski bez ve giysi toplama ve işleme, ikinci el tekstil malzemeleri ayıklama bantları, ikinci el Contarini presleri, elevatör ve liftler için taşıyıcı çatallar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nimes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. APT INTERNATIONAL

  Belçika

  25 yılı aşkın bir süreden beri edinmiş olduğu deneyimin verdiği güçle APT International ikinci el metal işleme tezgahlarının ve metalürji endüstrisinde kullanılan makinelerin alım-satımını yapmaktadır. Şirket gücünü yıllardır edindiği ve daha kurulurken sahip olduğu derin teknik bilgisinden almaktadır çünkü çeşitli endüstriyel sektörlere yönelik makinelerin üretimi alanında uzmanlaşmış bir mekanik konstrüksiyon şirketinden doğmuştur. 20.000 m² alana kurulmuş olan antrepoları sayesinde APT müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılayacak makineleri sunma kapasitesine sahiptir.

 6. MICROTEC GMBH

  Almanya

  Microtec-GmbH şirketinin makine mühendisliği tecrübesi uzun yıllar öncesinde başlamaktadır. Müşterilerimiz için makine ve bileşenlerinin geliştirme ve imalatında adil ve açık işbirliği desteği sunan güvenilir ve uzman iş ortağı olacağız. Bunun için üretim süreçlerimizi sürekli optimize etmek için çalışıyoruz ve kalite yönetimimiz sayesinde size esnek, ama sonuç odaklı çalışma sunabiliyoruz. Plastik ve lastik malzemeler için kriyojenik öğütme tesisleri alanında lider bir şirketiz. Öğütücülerimizdeki eşsiz ayarlamanın yanı sıra bütünleşik izleme olanakları sayesinde, ekonomik olarak en iyi plastik ve lastik öğütücülerini imal etmekteyiz. Ayrıca kimya ve mineral tozu hazırlama alanında komple anahtar teslimi tesis de sunuyoruz. Bu alanlarda sözleşmeli hizmet sağlayarak, kriyojenik öğütme teknolojisi alanında mevcut bilgi birikimimizi de sürekli arttırıyoruz..

 7. INDUSTRIE MASCHINEN SERVICE KLAUS - DIETER KLEIN

  Almanya

  Tel erozyon sistemleri alanında güvenilir bir servis ortağı olarak, şirketimizi ve faaliyetlerimizi burada size tanıtmak istiyoruz. Aşağıdaki hizmetlerle Avrupa’nın her yerinde yanınızdayız: Tesislerin işletmeye alınması, tesislerin bakım ve onarımı, makinelerin ve aşınan parçalar için yedek parça temini, kullanılmış tesislerin yenilenmesi, işletim personelinizin eğitimi. Endüstriyel makinenizi 0, 1 μm çözünürlük ve 3 μm / 1000 mm hassasiyetle ölçüyoruz. Ölçüm sisteminin yazılımı, makinenin sapmalarını otomatik olarak belirler ve makineniz için telafi verilerini oluşturur. Sertifikasyon için, tüm verilerin çıktıları grafik veya metin olarak alınabilir. Farklı tipteki makineleri ölçebilmek için, örn. ölçüm mesafesi, ölçülen uzunluk ve çözünürlük gibi birçok özellik değiştirilebilir.

 8. INDUSTRIE-KONTOR GMBH

  Almanya

  Industrie-Kontor, teknik geliştirme hizmetleri ve lojistik dahil olmak üzere entegre bir yedek parça bölümü ile, boru ve silindirik kutu endüstrisindeki, eksiksiz hizmet sunan sayılı tedarikçilerden biridir. Batı Avrupa'daki çok sayıda yüksek teknoloji şirketi ile onların ürün ve makinelerini eski Sovyetler Birliği ülkelerindeki (Bağımsız Devletler Topluluğu, BDT) imalat sanayisi için temsil etmekteyiz. Global pazarda 40 yılı aşkın tecrübeye sahip eksiksiz bir hizmet sağlayıcısı olarak, müşterilerimiz için açık fiyat teklifleri ve ölçülebilir avantajlar üzerine odaklanmaktayız. Merkezimiz Almanya'nın Malsch kentinde, iştiraklerimiz ise Moskova'da (Rusya) ve Kiev'de (Ukrayna) bulunmaktadır. Dünyanın 40'tan fazla ülkesinde 190'ın üzerinde müşterimiz vardır. Geniş çaplı bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktayız.

 1. APER DIAMOND SL

  İspanya

  Aper Diamond, firmalara en yüksek kalitede elmas makineleri ve aletleri tedarik etmek amacıyla 1994 yılında kurulmuştur. Chez Aper Diamond, piyasayı ve zorluklarını iyi tanıyoruz. Bu nedenle size her durum için en iyi sarf malzemelerini ve makineleri sunuyoruz ve her işte bunlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Müşterilerinize en iyi kaliteyi ve en mükemmel sonuçları sağlamak için dünya çapındaki en iyi teknolojiyi kullanıyoruz. Ürünlerimiz kalitesi ve mükemmelliği ile ünlüdür, bu da büyük işleri hız ve verimlilikle gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça stokumuz var. İhtiyaçlarınız için hızlı çözümler.

 2. CCM MACHINE

  Türkiye

  1982 yilinda Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesinde, tekstil sektörünün makina ve yedek parça tedarikçi firmasi olarak faaliyete geçmistir. Zaman içinde Furkan Tekstil, müsteri memnuniyetini referans alan hizmet politikasiyla Dünya'nin önde gelen tekstil firmalari arasinda hak ettigi yeri almistir. Furkan Tekstil, müsteri taleplerini dikkate alarak hizmet yelpazesini genisletmis, ikinci el makine alim - satim, danismanlik, distribütörlük ve yedek parça tedariki gibi farkli sahalarda hizmetlerine devam etmektedir. Son yillarda hizla açilan ülke ekonomisinin avantajlarini degerlendirme yoluna giden Furkan tekstil, Bugün Dünyanin bir ucundan bir ucuna makine ihraç eden bir firma olarak ülke ekonomisine de büyük katki saglamaktadir. Deneyimli kadrosu, ürün ve hizmet kalitesiyle Furkan tekstil, dün oldugu gibi bugün de her türlü tekstil makine ve yedek parça ihtiyac noktasinda yani basinizdadir.

 3. DMG MORI SEIKI EUROPE AG

  İsviçre

  DMG MORI SEIKI Şirketler Topluluğu talaşlı takım tezgahları konusunda tüm dünyadaki lider üreticilerden biridir ve tezgahların ürün ömrü boyunca yenilikçi hizmetleri yanı sıra yazılım ve enerji çözümleri de sunar. Tornalama, frezeleme, Advanced Technologies (Ultrasonic / Lasertec) ticari alanları ve ECOLINE ürün grubunun yanı sıra, hizmet sektörü ve enerji çözümleri alanlarında ve elektronik ve otomasyon sektörlerine de hizmet veriyoruz. Şirketimiz başarısını 7.013 çalışanına borçludur.

 4. SIS NORD-KRAN E. K.

  Almanya

  Şirketimiz sizlere çok çeşitli ikinci el yapı tekniklerini uygun fiyatlarla sunar. Görevimiz her tür yapı tekniği tavsiyemizle mevcut bölgenin altyapısında ilerleme kaydetmektir. Ürünlerimiz: İnşaat vinçleri, inşaat makineleri, ikinci el inşaat makineleri, çatı direği için çekiciler, kompresörler, teleskop vinçler, silolar için yedek parçalar, ikinci el vinçler, ikinci el sondaj cihazları, inşaat makineleri için yedek parçalar

 5. ALUFER

  Belçika

  Alufer, endüstriyel boyutta demontaj ve sökme işleri, fabrika sökme işleri ve ayrıca endüstriyel malzeme ve donanım alım satım işleri alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Makine ithalat ve ihracatı: gezer vinç, hangar, beton, çelik, silo ve tanklar. Biracılık, süt işleme ve mezbahalara yönelik soğuk oda, dondurucu, elektrojen grupları, hava kompresörleri satışı. Her türden bilgi edinmek için bize e-posta ile başvurmaktan çekinmeyiniz: Salvator Cutillo

 6. CANEXPORT

  Türkiye

  Kullanılmış endüstriyel makineler ve CNC , Jeneratör, ve bunlar gibi birçok makineleri bütün ülkelere gönderen ihracatını yapan firmayız güven kalite ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz tüm kullanılmış olan endüstriyel makineleri sizler için bulup siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız .

 7. UAB TEKSTRADE

  Litvanya

  I am interested in buying and selling all kind of textile machinery.Our company located very heart of Europa.Because of my great location I would like to use that advantage to reflect it on my trade business in textile machinery.All items and products bought&sell in the very best and competitive prices. Please feel free to contact me anytime you want. Arif KAZDAL Foreign Trade Manager arifkazdal@aribolt.com

 8. GLOBAL MACHINE SALES

  Türkiye

  plasterboard profiles machine production, food machines, injection machines, industrial machinery, roll forming machine, steel machine, steel house machine,

 9. SOPEM

  Belçika

  SOPEM, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makineler - İthalat/İhracat, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. SELMACH MACHINERY LTD

  Birleşik Krallık

  SELMACH MACHINERY LTD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kalıp kesimi - Makineler, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Kalıp kesimi - Makineler, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, metal işleme tornaları, Sırlama makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hereford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kullanılmış makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

22.348 Şirketler