• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kumaş baskı - makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Kumaş baskı - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  İspanya

  Verified by europages badge

  COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel dokuma makineleri ve aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esparreguera-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. FUCHS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUCHS GMBH, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geretsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belçika

  Verified by europages badge

  GRAPHIC INVEST & CONSULT, yılında kurulan ve Serigrafi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Baskı matbaaları, Ofset baskı makineleri, Baskı ve ciltleme - Levazım/Gereçler, Baskı gereçleri, Ciltçilik gereçleri, Serigrafi - Levazım, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pontillas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BELTEX DISTRIBUTION

  Belçika

  Verified by europages badge

  BELTEX DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Baskı gereçleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil, Baskı gereçleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mont-Saint-Guibert, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DIFERRO MAKINA SAN.VE TIC.LTD ŞTI.

  Türkiye

  DİFERRO 1985 yılında “SEÇKİN ÜTÜ” firması kuruluşuyla transfer pres, ütü ve buhar kazanları üretici marka olarak sektöre başlamıştır. Tekstil üretimini hızlandırmak ve daha profesyonel ürünlerle müşterilerine hizmet sunmak misyonuyla 2009 yılında “DİFERRO CALENDERS” adını tescilleyerek kalender üretiminde öncü marka olmayı hedeflemiştir. Güven, yüksek kalite ve hızlı teslimata önem vererek makinalardaki görsel, fonksiyonel niteliklerini sizlere yurtiçi, yurtdışı fuarlarında sergilemektedir İnsan ve çevre sağlığını koruma altına alacak şekilde üretim yapıldığını kanıtlayan CE ve İSO 9001 sertifikaları ile geniş ürün yelpazesiyle tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. Şirket olarak genç, dinamik, tecrübeli çalışanlarıyla, müşteri talep, ihtiyaç ve memnuniyetini ön plana almış yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktadır Diferro kurulduğu yıldan beri hızla büyüyor, gelişimci ekip anlayışıyla makinaların da yeniliğe önem verdiği gibi ülkesinde kalender üretiminde kendini birinciliğe taşımayı başarmış, avrupa’nın ilklerinden olmayı hedeflemiş ve bir çok ülkede distribütör bulundurmaktadır. makinaların dış tasarımları kadar iç dizaynında da üst düzey malzeme kullanarak kaliteyi, uygun fiyatla birleştirerek eş değer firmaların önüne geçmiş öncü bir firmadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CARPET

  Türkiye

  Edit Endüstriyel Makina A.Ş. 20 yıllık tecrübe ile Ankara'da faaliyet göstermektedir. Endüstriyel temizlik makinaları, temizlik malzemeleri ve kimyasalları ithalatını, toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Başlıca ürün gruplarımız; * Zemin Temizleme Otomatları * Profesyonel Süpürgeler * Halı Yıkama Makinaları * Servis ve Kat Arabaları * Otel Ekipmanları * Oto Yıkama Makinaları * Temizlik Kimyasalları * Kağıt Ürünleri * Kağıt ve Sabun Dispanserleri * Geri Dönüşüm Çöp Kutuları * Koku Makinaları ve Kokuları * Elektrikli El Aletleri Edit Endüstriyel Makina A.Ş. olarak amacımız; etik değerlere bağlı, güvene dayalı ticaret anlayışı ile sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterilerinin ilk tercih edeceği şirket olmaktır.

 2. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Çin

  NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD., Çin'in ekonomik olarak gelişmiş Ningbo şehrinde bulunmaktadır. Biz esas olarak yüksek hızlı iğne dokuma tezgahı, çözgü makinesi, yüksek hızlı örgü makinesi, kordon örgü makinesi, bobin sarıcı ve sarma makinesi, metal uçlar, asetat selüloz filmi ve ilgili aksesuarlarının ihracatını gerçekleştiriyoruz. Ürün kalitemiz yurtiçi ve yurtdışında lider konumdadır.

 3. OPTIMUM DIGITAL PLANET

  Türkiye

  Reklam sektöründe hizmet veren firmaların, farklı ihtiyaçlarına, optimum öneriler ile ideal çözümler üretmek amacındayız.Dijital, eco solvent, uv, tekstil, sublime, tişört, iç, dış mekan, poster, afiş, konica baskı makinası, makinesi almayı düşünüyorsanız en doğru adrestesiniz.Ürünlerimiz solvent, uv, tekstil, sublime, 320 cm, 1440 Dpi, iç, dış mekan, poster, fotoğraf, konica, düz zemin, cam, ahşap, mobilya, seramik, folyo kesim makinaları dır.

 4. AŞAMA KLIŞE GRAFIK

  Türkiye

  Aşama Klişe 2012 yılından itibaren hizmetlerine başlamıştır. Asit indirme tekniği kullanılarak baskı sektöründen bir çok sektöre hizmet etmekteyiz.

 5. SIMON GMBH

  Almanya

  SIMON GMBH, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wyhl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Almanya

  MULTI-PLOT EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Mürekkepler, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Mürekkepler, Kesim için CAO uygulamaları, elektronik tentometreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Emstal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SHENZHEN SHENHUA PRINTING EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  SHENZHEN SHENHUA PRINTING EQUIPMENT TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. TISSUS PRINT

  Fransa

  TISSUS PRINT, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Cuers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, ınkjet baskı sırası, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, konfeksiyon endüstrisi için makina ve aletler, mürekkepli yazıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herrsching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belçika

  COMHAIRE INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Tekstil kesme makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Tekstil kesme makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil elyaflarının işlenmesi ve hazır hale getirilmesi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. IMPRIM'SPORT

  Belçika

  IMPRIM'SPORT, yılında kurulan ve Baskı dokumalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, posterler, kendinden yapışmalı reklam bantları, ticari baskılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Franc Waret (fernelmont), Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CREDECO

  Belçika

  CREDECO, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı dokumalar, Reklam serigrafisi, Baskı dokumalar, Reklam serigrafisi, reklam ve promosyon için malzeme ve eşyalar, objelerin kişiselleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. DV TEXTILES

  Belçika

  DV TEXTILES, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Baskı dokumalar, Baskı dokumalar, restoran ve topluluklar için iş giysileri kiralama, iş elbisesi baskısı, iş teknik giysiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. L'ATELIER DU TOTE BAG

  Fransa

  L'ATELIER DU TOTE BAG, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Boulogne-Billancourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. HASSOPRINT

  Belçika

  HASSOPRINT, yılında kurulan ve Baskı dokumalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Dijital baskı, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Dijital baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ADELCO SCREEN PROCESS LTD.

  Birleşik Krallık

  ADELCO SCREEN PROCESS LTD., yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bordon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. KLISJEE CREATIEF

  Belçika

  KLISJEE CREATIEF, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Baskı dokumalar, Nakış işlemeler, Baskı dokumalar, Nakış işlemeler, bandroller, fotoğraf sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DP SOLUTIONS GMBH CO. KG

  Almanya

  DP SOLUTIONS GMBH CO. KG, yılında kurulan ve Mürekkepler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Flekso düz baskı, Etiket basım sistemleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Bükük tel parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Renchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LECTRA SA

  Fransa

  LECTRA SA, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Teknik tekstil, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Teknik tekstil, karma malzemeler, cfao tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cestas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EMF TEXTIELDRUKKERIJ

  Belçika

  EMF TEXTIELDRUKKERIJ, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı dokumalar, Kumaş üzerine serigrafi, Baskı dokumalar, Kumaş üzerine serigrafi, tekstil işaretleme, grafik çizimlerinin gerçekleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deinze, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. JESYPRINT

  Belçika

  JESYPRINT, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Baskı dokumalar, Baskı dokumalar, tekstil işaretleme, ofset baskılı etiketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. MULTI PRINT

  Belçika

  MULTI PRINT, yılında kurulan ve Baskı dokumalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, ofset baskı makineleri, kıyafet için serigrafi, sıcak baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. NEGOCEPT

  Fransa

  NEGOCEPT, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Firmalara danışmanlık hizmetleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Firmalara danışmanlık hizmetleri, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Seyne-Sur-Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BEE BRANDED

  Birleşik Krallık

  BEE BRANDED, yılında kurulan ve Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Long Eaton, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. ACM

  Belçika

  ACM, yılında kurulan ve Baskı dokumalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, tekstil sanayisi, promosyon amaçlı baskılar, iletişim ajansı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Truiden, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kumaş baskı - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.628 Şirketler