• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. BSN TRADING

  Belçika

  Verified by europages badge

  BSN TRADING, ev aletleri, aletler, çocuk oyuncakları ve mutfak eşyalarının toptan satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. BSN TRADING, kuruluşundan bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmayı taahhüt etmiştir. Şirket, el aletleri, çocuk oyuncakları ve mutfak aksesuarları da dahil olmak üzere küçük ev aletlerinden büyük ev aletlerine kadar uzanan geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. Bu yelpazenin çeşitliliği, müşterilerin ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir yerde bulmalarını sağlayarak, tedarik ihtiyaçları için uygun bir çözüm sunar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Anodize alüminyum alaşımından üretilmiş S220/AF model dilimleme makinesi, hızlı bakım ve mutlak bir hijyen ile eşanlamlıdır. Son derece hassas olan kesme kalınlığı düzenleyicisi ile isteğinize göre 0 ile 15 mm arasındaki kalınlıkları milimetrenin onda biri değerine kadar ayarlayabilirsiniz. Bileyleyicinin montajı son derece kolaydır, böylece kullanıcının işi basitleştirilmiş olmakta ürünün ilerleyen zaman içinde de mükemmel kesimler yapması garanti altına alınmış olmaktadır.

 3. HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eutin Ot Neudorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KID CATERING EQUIPMENT

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  KID CATERING EQUIPMENT, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, soğutmalı vitrinler, endüstriyel besin pişirme ekipmanları, içki endüstrisinde soğutma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ness, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. FRAMACO SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  FRAMACO SERVICES, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. profesyonel mutfak techizatları, profesyonel mutfaklar, restoran döşeme, restoran mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frepillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Fransa

  Verified by europages badge

  SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mağaza tertibatları, Temiz oda sistem ve prosesleri, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mağaza tertibatları, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SARO GASTRO-PRODUCTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SARO GASTRO-PRODUCTS GMBH, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Emmerich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C., yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. frıgorifik tezgahlar, frigorifik odalar, endüstriyel mutfaklar, beyaz eşya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Figline E Incisa Valdarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belçika

  Verified by europages badge

  A.Z HORECA EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, profesyonel mutfak techizatları, frigorifik tezgahların onarımı, frigorifik tezgah bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lodelinsart (charleroi), Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SAT GRANDI CUCINE

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAT GRANDI CUCINE, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pişiriciler, endüstriyel mutfaklar, Pişiriciler, profesyonel mutfaklar, ortak kullanım için mutfaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Breitenfurt Bei Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Türkiye

 1. KYN GLOBAL TRADING DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KYN GLOBAL TRADING, Türkiye ile dünyadaki diğer ülkeler arasındaki ticareti kolaylaştırma konusunda uzmanlaşmış bir Türk ihracat-ithalat şirketidir. Merkezi Türkiye / Konya'da bulunan şirket, yerel pazar hakkında derin bir anlayışa ve geniş bir tedarikçi ağına sahiptir, bu da onu çeşitli sektörlerdeki işletmelere geniş bir ihracat-ithalat hizmetleri yelpazesi sunmak için iyi bir konuma getirmektedir. Şirketin ana odak noktası, müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarken, aynı zamanda onların özel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktır. KYN GLOBAL TRADING, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetine sarsılmaz bir bağlılığı sürdürerek müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurmuştur. KYN GLOBAL TRADING, tarım ürünleri, tekstil, makine, inşaat malzemeleri, Ahşap Peletler , gıdalar , Asansörler ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerle ilgilenir. Şirket, tedarikten nakliyeye kadar her şeyi kapsayan kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunarak müşterilerinin ürünlerini zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde teslim almalarını sağlar. Bir Türk ihracat-ithalat şirketi olarak KYN GLOBAL TRADING, uluslararası ticaretle ilgili düzenlemeler ve gereklilikler konusunda bilgili olup, müşterilerine etkin ve sorunsuz hizmet sunmasını sağlar. Şirketin Türkiye pazarındaki uzmanlığı, kalite ve müşteri memnuniyeti taahhüdü ile birleştiğinde, onu ithalat-ihracat faaliyetleri yoluyla küresel varlığını genişletmek

 2. KONU DIZAYN

  Türkiye

 3. ARBEMU

  Türkiye

  Arbemu | Supply Better Arbemu is a trading company specializing in supplying equipment, materials, industrial goods, and raw materials for various industries. The company was established in 2022 as a division of Modulus Metal Company as a result of the combination of many years of experience in manufacturing, sourcing, procurement, project management, and industrial knowledge. Our experience is in various industries such as automotive, machinery, consumer goods, urban furniture, food, agriculture, renewable and conventional energy, civil engineering, transport and logistics, chemicals, and also customer-specific parts.

 4. ÇELEBI ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

  Paslanmaz çelik malzemeden endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz yemekhane, okul, hastane, fabrika mutfaklarında kullanılmaktadır. Yemek üretimi için yer ocağı, paslanmaz tezgahlar, yemek dağıtım benmarileri, davlumbaz gibi çeşitli mutfak malzemeleri imalatı yapmaktayız. 20 yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gisternekteyiz. Bursa başta olmak üzere ülkemizin tüm şehirlerine ve Avrupa bölgesine ihracat yapmaktayız. Genel olarak referanslarımız arasında yemek sanayi firmaları ve fabrikalar bulunmaktadır. Uzun yıllardır mutfak ekipmanlarını ürettiğimiz firmalardan bazıları şunlardır : Yankı yemek, Referans grup, Missigül Yemek, Yemekçim, Demetal, Aşana Yemek, Kayra Yemek.

 5. CEBI COMMERCIAL KITCHEN

  Türkiye

 6. TASARIM ENDUSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

 7. DRN ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

  DRN Mutfak, İstanbul'da 2500 m² kapalı alanda üretim yapan son teknoloji ile donanmış fabrikasında endüstriyel mutfak sektörüne hizmet vermektedir. Türkiye’nin endüstriyel mutfak sektöründeki prestijini tüm dünyaya yayan ve gelinen noktada dünya ülkelerinin farklı mutfak kültürlerine uyan özel ekipmanlar üreterek, uluslararası temsilcilikleri ile Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika’da bulunan 35'in üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Ülke çapına yayılmış olan yetkili servis ağı ile daimi müşteri memnuniyetini ilke edinen bir satış sonrası hizmet sunmaktadır. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve yenilikçi ürünler ile sürekli gelişim vizyonu ile ilerleyen DRN Mutfak, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerlemektedir.

 8. VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI

  Türkiye

  Vegefil Kızartma Yağı Arıtma Makinesi, kızartmada kullandığınız yağlarınızın kullanım ömrünü uzatarak, daha az yağ ile daha fazla ürün kızartabileceğiniz aynı zamanda kızartma yağı maliyetlerinizi % 50 ile % 80 arasında tasarruf sağlatan bir makinedir. İşletmenize birçok avantaj sağlayarak, üretim kalitenizin devamlılığı ve standartlığı ile satış sonrası müşteri memnuniyetinizi arttırıcı olarak, tavuk, balık, patates veya sebzeli yiyeceklerin kızartma işlemi sırasında ilk kızartılan ürün ile son kızartılan ürünün kalitesi için önemli bir unsurdur. Makine ile yapacağınız uygulama, kızartılmış gıda görünümünü, gıda güvenliğini ve beslenme özelliklerini etkileyecektir. Kızartma yağı tek başına karmaşık ve pahalı bir üründür. Endüstriyel ölçekte iyi yönetilmesi daha az atık, daha fazla tutarlılık ve üretim maliyetlerinde önemli tasarruflar sağlatır. "Vegefil Kızartma Yağı Arıtma Makinesi", proses ve ekipman teknik bilgilerini dünya çapındaki gıda işleme şirketleri ile paylaşmaktan memnuniyet duymaktadır. Yağ israfını nasıl ortadan kaldırabileceğinizi ve her gün kızarmış gıdalarınızın kalite standartlarını nasıl tutarlı tutabileceğinizi keşfedin. Bizimle iletişime geçerek “Etkili Yağ Yönetimi ve Filtrelemenin Temel Yönlerini" öğrenin. *Yağ bileşimi, yağ seçimleri ve bozulma nedenleri *Yağ bozulmasının etkileri ve nasıl önleneceği *Yağ yönetiminin rolü kızartma ekipmanları, filtreler ve depolama tankları *Günlük yağ bakımı *Sıcak yağ filtreleme ve sağlıklı temiz yağ için

 1. SOLEM MAKINE DANISMANLIK VE DIS TIC AS

  Türkiye

  Solem Bakery Machines is one of the leading production companies in bakery machine sector. Our company, which makes production in European standards, has gained trust of the customers not only in the production and sales stage but also in the after-sales service. Today, Solem serves in bakery, pastry and baked goods, restaurant chains, cafes, hotels and catering areas. As a manufacturer, Solem renews itself constantly by adopting the principles of quality service, quality products and absolute customer satisfaction and has never made concessions on its quality with its equipment and has always managed to keep its quality at a high level. Solem has established corporate values as a company while moving forward with firm steps towards the future. It provides service to its country, sector and young entrepreneurs with its disciplined work, trustworthiness, uncompromising quality, being competitive, pursuing continuous improvement and motivation as a result of all these.

 2. FRANKELIA SRL

  İtalya

  Bar, otel, restoran ve toplu yemek hizmetlerine yönelik komple mobilya. Ofis mobilyaları. Endüstriyel tip mutfaklar, profesyonel amaçlı mutfaklar, sosyal tesis mutfakları, endüstriyel soğutma dolapları, bulaşık makineleri, sosyal tesisler için profesyonel donanımlar, barlar, restoranlar, oteller ve sosyal tesisler için gereçler ve makineler satış ve destek hizmetleri. Kan bankaları, eczaneler, analiz laboratuvarları ve organ naklinde kullanılan bilimsel amaçlı soğutucuların satışı ve destek hizmetleri.

 3. PANEM INTERNATIONAL

  Fransa

  1969 yılında, PANEM ilk fermantasyo kontrol dolabını tasarlamıştır. Fırın-pastahane profesyonellerine yönelik olan bu teknolojik gelişme mesleğinde hem çalışma konforu hem de üretim düzenliliği açısından yenilik gerçekleştirmektedir. Bu tarihten itibaren, PANEM INTERNATIONAL faaliyet alanı ne olursa olsun yenilikçilik, güvenirlik, pratiklik ve randıman getirirken bitmiş ürün kalitesini ortaya çıkaran çözümleri sürekli geliştirmiştir. Hızlı dondurma, kontrollü fermantasyon, pozitif veya negatif soğuk depolama, hızlı soğutma veya hızlı soğuk şoklama sağlayan ürünler ile soğuk problemlerine çözüm getiriyoruz. Her ihtiyaçta ya da her durumunda, PANEM “sipariş” çözümler tasarlar, test eder ve uygular. Dahili bir doğramacılık hizmetine sahibiz. Fırın-pastahane profesyonellerinin havalandırılmış soğuk ihtiyaçlarını karşılayarak ve tüm teknik alanlarda satış hatları üretiyoruz.

 4. MAYAPAZ INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Türkiye

  Maya markası adı altında 1994 yılında kurulmuş olan Mayapaz Endüstriyel Mutfak, kurucularının sektörde daha önceden edinmiş oldukları bilgi, tecrübe ve deneyimlerinin birikimleri ile güçlü ve sağlam bir altyapı üzerine kurulmuştur. Üretimde çok uzun yılların tecrübesini gelişen teknolojileriyle harmanlayan Maya, müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. 2005 yılından sonra oluşturduğu Mayapaz markası ile daha dinamik ve daha gelişimci bir imalat sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler geliştirerek, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan Mayapaz, siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Mayapaz, mutfak alanında uzman mühendislerin, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makinelerini ve projelerini, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak üretime geçirmektedir. Sektöre ilk adım attığı zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Mayapaz, bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveni ile sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı amaçlamaktadır. Mayapaz imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır.

 5. M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS

  Yunanistan

  M&M Professional Cooking Devices şirketi 1974 yılında kuruldu ve şirket bugüne kadar aynı yasal tüzel kişiliğini korudu. Kendi mülkiyetimizdeki 3500 metrekare alanlı tesisimiz içerisinde üretim hattı, depo, ofisler ve ürünlerimizi sergilediğimiz komple bir showroom salonumuz bulunuyor. Ürünlerimiz: Elektrikli sulu ızgaralar, Elektrikli tek gözlü ve çift gözlü kızartma makineleri, Set üstü ocakları, Restoran donanımları, Çoklu ızgaralar, Krep makineleri, Sanayi Tipi Patates Kızartma Makineleri, Elektrikli sulu ızgaralar. Ürünlerimiz için toptancılar ve distribütörler arıyoruz

 6. MAXIBROS

  Türkiye

  Maxibros şirketi 2020 yılında Bursa, Türkiye'de kurulmuştur. İlk yıllarda mutfak ekipmanları toptancısı olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, ilerleyen yıllarda kendi paslanmaz tezgahlarını da üretmeye başlamıştır. İlk tedarik zincirini Avrupa'da kuran firmamız, öncelikle İsviçre ve Fransa'ya ihracat yaparak başlamıştır. 2020 yılında firmamız Avrupa'nın çoğu ülkesine mutfak tezgahı, soğuk ve donmuş oda tedariği yapmaya başlamıştır. Ardından sırasıyla pişirici cihazlar, raf sistemleri ve buzdolabı satışlarımız başlamıştır. 2021 yılında şirket aldığı bir kararla Afrika'ya açıldı ve Kenya ile Güney Afrika arasında ilk tedarik zincirini kurdu. Halen bu ülkelere mutfak ekipmanları tedarik etmekteyiz. Firmamız şu anda 14 ülkeye ihracat yapmaya devam etmektedir. 2022 yılında yeni ofisine taşınan satış ekibi Bursa'da faaliyetlerine devam etmekte olup dünya çapında mutfak danışmanlığı yapmaktadır. Gerektiğinde müşterileri yerinde ziyaret eden ekibimiz mutfak çizimi ve ekipman yerleşimi konusunda tecrübelidir. Mutfak ekipmanlarının doğru yerlerde kullanılması konusunda yurt dışında eğitimler alan personelimiz satış sonrası destek konusunda da lider firma haline gelmiştir. İngilizce, Türkçe, Rusça, İspanyolca ve Portekizce bilen satış ve pazarlama ekibimiz, bizden destek almaya gelen her müşterimize profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Maxibros ailesi olarak mutfak ekipmanları tedariğinde sizlere en iyi hizmeti vermek için her zaman yanınızdayız.

 7. CARLSEN BALTIC, UAB

  Litvanya

  Carlsen Baltic, gıda kamyonları ve aynı zamanda, donmuş, soğutulmuş ve farklı sıcaklıktaki yemek teslimatı için hafif soğutmalı kamyon gövdeleri konusunda pazar lideri bir üreticidir. 1885 yılında Danimarka’da kurulan, Carlsen şu anda faaliyette olan 15000’i aşan hafif ticari araç ile uzun bir tecrübeye sahiptir. Şirket, sürekli sıcaklık sabitliğini sağlarken, müşterilerin mümkün olan en yüksek ağırlığı elde etmelerine ve malların nakliyesini daha uygun maliyetli hale getirmelerine yardımcı olur.

 8. SADES IMPIANTI SRL

  İtalya

  35 yıldan daha uzun süredir Sades Impianti srl, otelcilik, restoran ve toplu yemek sektörüne yönelik ekipmanlar üretme ve çözümler sunma konusunda Belluna ve Primiero bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Şirket günümüzde Electrolux Professional markasının yetkili satıcısı durumundadır. Toplu yemek sektörüne yönelik olarak satış öncesi ve sonrasında komple destek hizmeti sunmaktadır: her türden otel ve restoran ekipmanlarıyla ilgili olarak satış öncesi danışmanlığı, proje geliştirme, montaj, teknik bakım ve eğitim hizmetleri.

 9. BOSFOR INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENT

  Türkiye

  Türkiye’nin her bölgesinde geniş bir pazarlama ve teknik servis ağına sahip olan BOSFOR, bayilerine kusursuz hizmeti ilke edinmiştir. Endüstriyel mutfak sektöründe kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden üretim yapmayı hedeflemektedir. Ürünlerle ilgili problemlerde Türkiye’nin her bölgesinde bulunan alanında uzman teknik servis ağıyla anında müdahale edecek potansiyele sahiptir. BOSFOR geniş ihracat hacmiyle dünya pazarında kısa sürede kendini konumlandırmıştır. Ürünlerini 3 kıtaya ihraç eden BOSFOR tüm birimleriyle hedef müşterilerine koşulsuz ürün memnuniyeti ve satış sonrası destek uygulamalarını sunmaktadır. Kendi alanında Türkiye’nin adını yurt dışında da en iyi şekilde temsil etmekte ve uluslararası alanda ülkemizin tanıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.

 10. SCHNITZELMASTER GMBH

  Almanya

  Restoranlar, kasaplar ve yemek şirketleri için manuel Schnitzelmaster cihazı - endüstriyel mutfaklar ve kesimhaneler için otomatik Schnitzelmaster cihazı. Eti ya döversiniz (ki bu hem gürültülü hem de çok temiz olmayan bir işlemdir), ya da eti, "steak“ haline getirirsiniz, burada etin başlangıçtaki kalitesi artmaz, aksine "kıyma" gibi işlenmiş olur. Farkı yaratan Schnitzelmaster cihazlarıdır. "Mastern®“ eti yumuşatmak için yapılan özel bir işlemdir. Bu işlem özellikle kemiksiz et parçaları için uygundur. Bu işlemde et lifleri kopmadan gerilir, bu sayede taze et karakteri korunur.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.504 Şirketler