• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurutulmuş etler

Sonuçlar

Kurutulmuş etler - Ithalat/Ihracat

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT İsere’de yer alan aile şirketi, at kesimi, at işlenmiş ürünlerinde & at eti dönüştürmede uzmandır. At yetiştiriciliği, at mezbahası, kemik ayırma, at kesimi, at eti dönüştürme, vakumlu ambalaj, kapta ambalaj, kutu, konserve, dağıtım. Tüm Fransız at sektörünün idaresi. Üretim hattımızda IFS SERTİFİKASYONU.

 2. EKOTEC ENERGY

  Türkiye

  Who is Ekotec Energy? Ekotec has been working in the renewable energy sector since 1999. Ekotec which provides housing heating and cooling services in Austria, move the renewable energy education from Europe to Turkey and it has set out to become an important player with European experience in the heating and cooling sector in our country. Ekotec Energy Import Export Marketing Industry and Trade limited company were established In August 2009, in Sakarya. Ekotec Energy always aims to produce and sell its own brand by taking own patent of its own brand as of the year it was founded. Ekotec branded freight production which is like air source heat pump, water source heat pump, ground source heat pump, water to the air heat pump for the air conditioning sector from abroad. With 18 years of sector experience, we bring comfort to the places we offer by offering quality heat pumps to our customers. Is Domestic Production Heat Pump? Ekotec, relying on experience and knowledge in the sector, completed R & D work and produced the first domestic production of heat pumps in the first half of 2014 in Turkey. Completed domestic production monobloc water-to-air heat pumps are used in shopping malls, poultry farms, factories, greenhouses, schools, hospitals, the need for heating and cooling of large space places. The only water-to-air heat pump in the heat pumps is the most efficient device for blowing the temperature of the gas directly to the center of the place.

 3. FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL"

  İspanya

  FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL", yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Jambon, Korizolar, Kurutulmuş etler, Jambon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponferrada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. F R BENSON & PARTNERS LTD

  Birleşik Krallık

  F R BENSON & PARTNERS LTD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurutulmuş etler, Kurutulmuş etler, kuru mantar, glutensiz gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kings Langley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. THE ORIGINAL BILTONG COMPANY

  Birleşik Krallık

  THE ORIGINAL BILTONG COMPANY, yılında kurulan ve Kurutulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chesham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Slovenya

  CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., yılında kurulan ve İsleme yeri ve salamura sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Metlika, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. SALAISONS SALAMONE

  Belçika

  SALAISONS SALAMONE, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Kurutulmuş etler, İtalyan şarküteri ürünleri, Korizolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casteau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BLUEPET LLC

  Estonya

  BLUEPET LLC, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutulmuş balık, kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pärnu, Estonya 'de bulunmaktadır.

 4. THE WESTON BILTONG COMPANY LTD

  Birleşik Krallık

  THE WESTON BILTONG COMPANY LTD, yılında kurulan ve Kurutulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Crewe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BAREFOOT BILTONG

  Birleşik Krallık

  BAREFOOT BILTONG, yılında kurulan ve Kurutulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bridlington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ABCTEST GMBH

  Almanya

  ABCTEST GMBH, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutulmuş etler, et ve paketlenmiş ürün işçilikleri için tesisat ve ekipmanlar, etten kemik ayırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, biyolojik et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COMERCIAL PPLU

  İspanya

  COMERCIAL PPLU, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Jambon, Kurutulmuş etler, Korizolar, Jambon, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Irun, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SOCARDENNE

  Belçika

  SOCARDENNE, yılında kurulan ve Kurutulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. av hayvanı şerküterisi, et kes im laboratuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houffalize, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GREISINGER GMBH

  Avusturya

  GREISINGER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve etler, Dondurulmuş kuru etler, Kurutulmuş etler, Konserve etler, Dondurulmuş kuru etler, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münzbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Hırvatistan

  MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., yılında kurulan ve Dondurulmuş kuru etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kurutulmuş etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrgorac, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 4. BALATONI HÚS KISTELEK

  Macaristan

  BALATONI HÚS KISTELEK, yılında kurulan ve Kurutulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yerel şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. DOBRA GMBH

  Almanya

  DOBRA GMBH, yılında kurulan ve İsleme yeri ve salamura sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kurutulmuş etler, Gıda özleri, Kurutulmuş etler, Gıda özleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CAMARCO BROS A D

  Bulgaristan

  CAMARCO BROS A D, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurutulmuş etler, Salamura balık, Kurutulmuş etler, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. GABRIEL FLEURY S.A.

  İsviçre

  GABRIEL FLEURY S.A., yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granges, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. KZ KRKA Z.O.O.

  Slovenya

  KZ KRKA Z.O.O., yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurutulmuş etler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Kurutulmuş etler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novo Mesto, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Hırvatistan

  BRODOKOMERC NOVA D.O.O., yılında kurulan ve Perakende satış yerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kurutulmuş etler, Dondurulmuş kuru balık, Kurutulmuş etler, Dondurulmuş kuru balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rijeka, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. ERNST DEHNING GMBH

  Almanya

  ERNST DEHNING GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, Kurutulmuş etler, Et ve salam konserveleri, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schneverdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HENNINGSEN NEDERLAND B.V.

  Hollanda

  HENNINGSEN NEDERLAND B.V., yılında kurulan ve Et ve salam konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş etler, Kurutulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waalwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. MIP D.D.

  Slovenya

 5. PRODUITS EPAGNY (GRUYERE) S.A., FABRIQUE DE SALAMI ET DE VIANDES SECHEES

  İsviçre

 6. DALMESSO D.O.O.

  Hırvatistan

 7. SAVANNAH CO. LTD

  Birleşik Krallık

 8. MESOKOMBINAT KAZANLAK AD

  Bulgaristan

 9. ALOIS SCHLOGL

  Avusturya

 10. G.M.F. GRANDI MAGAZZINI FIORONI S.P.A.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz