• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madencilik- yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Madencilik- yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Türkiye

 2. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Türkiye

  Atlas copco ( epiroc ) - Sandvık ( tamrock)-Furukawa - Montabert -Cat - Huydai - Komatsu -JCB Alternative Spare Parts . We are always with you with our expert trained team. We produce the spare parts you need and we provide you with domestic - international shipping services. We analyze our manufactured parts. We always do the best under ISO standards with high material quality. The best prices. best quality . High quality . wwww.or-global.com driver shank bushing rotation chuck bushing piston piston guide cup seal seal kit set of seal coupling bronze driver bronze bushing cylinder cover, front bushıng bearing holder slide piece silde bar feed beam arm support attachment centralizer diapraghm test valve gas valve gear pump stopring damping piston chuck front part shaft pin side bolt dome not washer hydraulic cylinder hyraulic motor OMS100 OMS125 OMS 250 OMS360 accumulator plate telecope set telescope tube Guıde Pın Bushıng Spındle Rıng Key Washer Plug Valve Nut Sprıng Wearıng Plate Wear Pıece Shım stud Bracket Spacer retaıner Washer Dowel Pın Bushıng Front Centralızer Rot. Bushıng Dırectıonal Valve Hex. Socket Screw Dıstrıbutor Tılt Cylınder Lıft Cylınder Pıston Rod connention plate seal housing o-ring Dıaphragm (He322) gear Frame ring Accumulator L.P. Oıl Cooler filter all drillingandblasting miningindustry undergroundmining epiroc atlascopco atlascopcosurface sprängare буровзрывныеработы tophammer furukawa voladura drilling drillingtools atlascopcosurface

 3. ŞENOL MAKINA

  Türkiye

  Ülkemizin madencilik, inşaat, endüstriyel tesis ve geri dönüşüm makina üretimi konusunda kuruluşlardan olan Şenol Makina, 2005 yılında faaliyete başlamıştır. Şenol Makine’nin standart üretim programı, inşaat, Geri dönüşüm ve madencilik sektörlerini ilgilendiren makina ve tesisleri kapsamaktadır. Şenol Makine ’nin üretim programında, tüm dizaynları kendisine ait ve aşağıda başlıklar halinde gösterilen yüzlerce makina çeşidi vardır. - Komple (Sabit ve Seyyar) Kırma-Eleme-Yıkama-Stoklama Tesisleri - Her Türlü Malzeme Nakil ve Stoklama Tesisleri - Yeraltı ve yerüstü dökme malzeme konveyörleri - Montaj hatları için özel konveyörler - Geri Dönüşüm tesisleri ( Katı Atık Ayıklama Tesisi, Ambalaj Atığı Ayıklama Tesisi, Kağıt Ayıklama Tesisi) - Paketleme tesisleri (Kömür Paketleme Tesisleri, Gübre Paketleme Tesisleri, Şeker Paketleme Tesisleri, Un Paketleme Tesisleri, Kireç Paketleme Tesisleri) Şenol Makine’nin bugüne kadar kazandığı güvenin oluşmasında kaliteli ürünlerin yanında sağladığı satış sonrası servis ve sürekli yedek parça hizmetlerinin de büyük payı vardır. Şenol Makine; üretim konusuyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözebilecek uzman, teknik kadroya, bilgi birikimine sahiptir. Bu kadro çağın teknolojik yeniliklerine uygun olarak etüt, proje, üretim ve işletmeye alma safhalarında size yardımcı olmaya hazırdır.

 4. MZ TARIM VE INSAAT

  Türkiye

  Mz Agricultural Construction is a full-Service construction company that builds irrigation ponds, water delivery channels, and irrigation systems, as well as insulation in the field of roofing, and mine waste landfills.We provide quality service with EPDM, PVC, TPO/FPO, HDPE geomembrane and geotextiles materials in waterproofing projects. Our company carries out projects all around the world especially in Turkey, Uzbekistan, and Azerbaijan by providing large-sized ponds and roof insulation which is constructed by geomembrane. Mz Tarım ve İnşaat, Sulama göletleri, su dağıtım kanalları ve sulama sistemlerinin yanı sıra çatı kaplama alanında yalıtım ve maden atık depolama sahaları inşa eden tam hizmetli bir inşaat şirketiyiz. Su izolasyon projelerinde EPDM, PVC, TPO/FPO, HDPE geomembran malzemeler ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmamız başta Türkiye, Özbekistan ve Azerbaycan olmak üzere dünyanın dört bir yanında büyük ölçekli göletler ve geomembran ile inşa edilen çatı-teras su yalıtımı, temel perde yalıtımı gibi su yalıtımı projeleri gerçekleştirmektedir.

 5. ROCKSER INC

  Türkiye

  Rockser INC is a Turkey based company which manufacture alternative parts for mining drilling machines. We manufacture using the best raw materials and we combine it with our experience. Also gives maintenance and repair services to the drilling machines by going to client's working area, it doesn't matter where the client is, Rockser will support the client giving the best service. The alternative part that we produce for EPIROC(ATLAS COPCO) SANDVIK(TAMROCK) MONTABERT, FURUKAWA, INGERSOL RAND, SOOSAN, DOOSAN, JUNJIN, KOMATSU, CAT machines and more. * Full client support during sales and after sales * Good Quality Product * Economic prices * Give maintenance services with its experiences techical team . For more info: dilarae (a) rockser.com.tr/ Export Manager.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD.

  Türkiye

  Hidrolik delici makinelerinin (Yeraltı ve Yerüstü) D7, F7, F9, boomer, hcr 9, hcr 12, hcr 900, hcr 1200, ranger 700, ranger 600, dx 680, dx 700, model hidrolik delicilerin, montabert, cop 1132, hlx5, hd 609, hd 712, hd 715, hidrolik tabancalarının her türlü yedek parçasını (piston, diyafram, o-ring, keçe seti, akümülatör, burç, rotasyon dişlisi, şank yatağı, hidrolik motor, valf, kaplin, saplama, rot, rot tutucu, vb.) üretmektedir. Kuyu Dibi Çekiç ve Bitleri'nde de 2" 'ten 36"' e kadar Çekiçlerini 42" 'e kadar da bitlerini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.Drifter Parts of Hydraulic Drill Rigs and Down Hole Hammer and Bits are produced by DELKON. Also, we produce Wheeled Type Hydraulic Drill Rig for Quarry and Marble Mines.

 2. EMES EMIR MAKINA

  Türkiye

  Firmamız 2011 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olan Emir Makina Sanayi 2019 yılında Emes Emir Makina İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adı altında kurumsal kimliğine kavuşmuş ve konveyör sektöründe yoluna devam etmektedir. Kuruluş amacımız yığın taşıma endüstrisinde kullanılan bantlı-bantsız aktarma ve götürücü olarak tabir ettiğimiz konveyör taşıma sistemlerinin imalatı ve bunlara ait yedek parçalarını da (rulo, tambur, şase vb.) üreterek yurt içi ve yurt dışındaki son kullanıcılara, mühendislik firmalarına ve makine imalatçılarına pazarlamaktır. Firmamız üretime uygun makine parkı ile yurt içinde yurt dışında kaliteyi ön planda tutarak pazar payımızı en üst seviyeye çıkarmak hedefimiz olmuş ve olmaya devam edecektir. . Emes Emir Makina , 2011 yılından buyana gerek yurt içi gerekse yurt dışında olmak üzere bir çok projeye başarı ile imza atmış ve atmaya devam etmekted

 3. ALTIN PESINDE GOLD MINING EQUIPMENTS

  Türkiye

  Altin pesinde e ticaret sektoründe faliyet göstermek üzere kendi alanında bir ilk olarak kuruldu ve altinpesinde.com adresinden faaliyetini sürdürmektedir. Altin pesinde, ister bireysel çalışan olun isterseniz tesis sahibi olun altın madenciliğinde ve işciliğin de kullanacağınız bütün malzemeleri tek bir yerde toplar ve size güvenli bir alışveris olanağı sağlar. Altın Peşinde olarak bir diğer amacımız da mağazalarımızın global sektörde yer almasını sağlamak ve üreticilerimize ihracat konusunda destek vermektir. Sizde Altın Peşinde ailesinin bir üyesi olup güvenle alışveriş yapabilir ya da üretmiş olduğunuz ürünleri bütün dünyaya pazarlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

 4. YENI ÖZEN MAKINA

  Türkiye

  2006 yılında faaliyete geçen Özen Makina kısa sürede sektörde önemli atılımlar yapmıştır. Yurt içinden ve yurt dışından birçok firma için ilk tercih sebebi olmuştur. Madencilik, yol sektörlerinin kırma, eleme, yıkama tesisleri ve diğer tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi temel ilke edinmiştir. Yeni Özen Makine bünyesinde bulundurduğu kıdemli mühendis, tecrübeli ve deneyimli, teknik personeli ve yardımcı personeli ile kısa sürede birçok başarılı projeyeye imza atmıştır. . Sektörün en önemli ihtiyacı olan sabit ve seyyar, kırma, eleme, yıkama tesisleri, çeneli ve darbeli kırıcılar, yüksek devirli kum makineleri, konveyör bantlar, titreşimli elekler, yıkama helezonları, beton santralleri yapılmaktadır. Kırma, titreşimli elekler, helezon, vibratör besleyici, konveyör bant sistemleri imalat tamir ve bakım hizmetleri, mobil beton santrali çelik konstrüksiyon imalatı ürünlerinden bazılarıdır.

 5. ÖZEN MAKINE SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Özen Konveyör, Kahramanmaraş’ta 1949’dan bu yana faaliyet gösteren bir mühendislik firması olup 1.kuşakla birlikte 1975’li yıllara kadar tekstil ve gıda olmak üzere çeşitli makineler ve makine-aksam parçalarını üretmiştir.1975’li yılların başında küresel bazda enerjiye olan ihtiyacın artması ile 2.kuşaktan Mak. Müh Faik Oğulmuş, Türkiye’deki termik santraller ve maden ocaklarındaki taşıma sistemlerine olan ihtiyacı görerek üretim alanını maden sektörüne yöneltmiştir. Bu değişimle birlikte Özen Konveyör, Maden sektörü ve katı atık taşıma endüstrisinde kullanılan, konveyör taşıma sistemlerine ait makine ekipmanlarının (Konveyör Ruloları, Tahrik Tamburları, Avare Tamburları, Konveyör İstasyonları, Rulo Şaseleri ve Rulo Bağlama Plakaları) üretimine odaklanmıştır. Bu şekilde Özen Konveyör bölgenin ilk ve tek üreticisi olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Özen Konveyör, sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edip, son teknoloji otomasyonlu makineleri ile birlikte müşterilerine aşağıdaki avantajları oluşturmuştur. •Sertifikalarla kalitesi belirlenmiş sürdürülebilir ve istikrarlı üretim •İş ortağımız olan müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle uzun süreli güvenilir ilişkiler •Kaliteli işçilik ve hatasız ürün üretimi •İleri teknoloji kullanımı •Anlaşma şartlarına sadakat •Fiyat avantajı •Deneyimli mühendis kadrosu •Kuvvetli öz sermaye yapısı •Proje bazlı esnek üretim En iyi çözümü en iyi hizmet sunarken hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak birinci önceliğimizdir.

 1. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız bütün maden sahalarına yönelik , sondaj, mobil sondaj, tel kesme makinaları, sac balonlar, kollu kesici makinalar imalatı yapmaktadır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel üretim proje ve makinalar yapılmaktadır. Firmamız ana konusu haricinde , aydınlatma ürünleri, aydınlatma direkleri, aydınlatma kuleleri ve çekme karavan imalatı da yapmaktadır.

 2. FERRIT S.R.O.

  Çek Cum.

  FERRIT s.r.o. şirketinin faaliyet alanı infilak tehlikesi bulunan ortamlarda çalışacak biçimde tasarlanmış olan mekanik sürüşlü makinelerin imalatıdır. Şirket aynı zamanda bu tür makinelerin tamiratı ve malzeme alım - satım işleriyle de meşgul olur. Şirket faaliyetleriyle Çek maden mühendisliği geleneğine omuz vermiştir. Çalışan kadrosunun iş ve geliştirme konularında kazandığı uzun tecrübeleri, şirketin kaynaklarına ve deneyimine katkı sağlar.

 1. SONDAJCI MARKET

  Türkiye

 2. RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES

  Peru

  RGA MAQUINARIAS PERU RGA EQUIPMENT SALES, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, mineral incelemeleri için toprak altı sondaj çalışmaları, sondaj endüstrisi için makina ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

 3. AMIGA ENGINEERING PTY LTD

  Avustralya

  AMIGA ENGINEERING PTY LTD, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tullamarine, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 4. MIRPAK MÜHENDISLIK MADENCILIK NAKLIYAT SANAYI TIÇ LTD ŞTI

  Türkiye

  MIRPAK MÜHENDISLIK MADENCILIK NAKLIYAT SANAYI TIÇ LTD ŞTI, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mekanik elekler, ticari mal mekanik transportörü için rulolu konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SC ROCATIL PIESE DE SCHIMB SRL

  Romanya

  SC ROCATIL PIESE DE SCHIMB SRL, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. EFIR RVM LTD.

  Bulgaristan

  EFIR RVM LTD., yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Buldozer ve graderler, aksesuar ve yedek parça, arazi düzeltme işleri için makina ve ekipmanlar, Buldozer ve graderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. MAYAMINE

  Türkiye

  MAYAMINE, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, maden çıkarma endüstrisi için delgi makinesi, kaya delme işlemleri, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. MADINA CONTRACTING COMPANY

  Mısır

  MADINA CONTRACTING COMPANY, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 1. RAHMANN GMBH

  Almanya

  RAHMANN GMBH, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli amortisörler, elektromekanik silindirler, Otomatik besleyici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  SANDVIK MINING AND CONSTRUCTION DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRICKE AIRPORTSYSTEMS GMBH

  Almanya

  FRICKE AIRPORTSYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Havacılık ekipmanları üreticileri, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Havacılık ekipmanları üreticileri, Elektrik - Dağıtım sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FADE MARBLE & TRAVERTINE

  Türkiye

  FADE MARBLE & TRAVERTINE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, traverten, Kireç taşları, Mermer, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MANULOC BFC

  Fransa

  MANULOC BFC, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roulans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L.

  İtalya

  RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Savona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. WILLIAM WHEATLEY (WICKHAM) LTD.

  Birleşik Krallık

  WILLIAM WHEATLEY (WICKHAM) LTD., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Upham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deutschfeistritz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. SINSENG FORGING & CASTING CO.,LTD

  Çin

  SINSENG FORGING & CASTING CO.,LTD, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jingdezhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. MUELEAR WATER LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  MUELEAR WATER LLC, yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz