• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makine aletleri - metal işleme

Sonuçlar

Makine aletleri - metal işleme - Ithalat/Ihracat

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Emsil, 1995 yılında Romanya'da ilk faaliyeti CNC Takım Tezgahları tasarımı, üretimi ve satışı olarak kurulmuştur. İlk CNC takım tezgahı 1997'de Finlandiya'da kuruldu. Emsil'in stratejisi, çok çeşitli endüstrilerde geniş bir ürün yelpazesi üretmek için yeteneklerini ve esnekliklerini çeşitlendirmek ve genişletmekti. Emsil, makine aletleri işinde veya kaynak ve çelik imalat işinde mühendislik zorluklarını üstlenmeye açık bir şirkettir ve zaman içinde müşterileri için güçlü bir tedarikçi ve ortak haline gelmiştir. Bu nedenlerle, Emsil 2007 yılında genişledi. Gemil'in odak noktası, bu tür hizmetlere olan talebi karşılamak için büyük çelik imalatlarının kaynaklanmasıydı. Ayrıca Emsil, takım tezgahlarının ana bileşenlerinin üretimini dökme demirden karbon çeliği kaynaklı yapılara kaydırmaya başladı. Üçüncü şirket olan Siltech, 2007 yılında danışmanlık amacıyla kurulmuş ve 2012 yılında bir çelik imalat şirketine dönüşmüştür. Bugün Siltech, üçüncü lokasyon olan Aiud'da kurulmuştur. 2011 yılında Emsil, bir Fransız mühendislik şirketinin Romanya'daki yan kuruluşunu satın aldı ve havacılık endüstrisine girdi. Üretilen ana ürünler, uçak bileşenlerinin montajı için cihazlar ve çelik yapılardır. Bugün Romanya'nın 3 şehrinde faaliyet gösteriyoruz, yüksek teknolojili CNC takım tezgahları ve karbon çeliği ve paslanmaz çelikten çelik imalatları yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz endüstri kolları: denizcilik, enerji, petrol ve gaz, havacılık, ulaşım ve vakum.

 2. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Geleneksel orta ölçekli bir aile şirketi olarak metal kesme üretimi için yenilikçi çözümler sunan global bir kuruluş olan HELLER Grubu, benzersiz bir küresel kurumsal kültürü geliştirmiştir. Heller, bağımsız bir aile şirketi olarak 120 yıldır başarılı bir orta ölçekli bir aile şirketi olmuştur. Toplumsal düzeyde süreklilik ve liderlik bir programdır ve bu şekilde korunmaktadır. 2013 yılının ortasında, şirket kurucusu ve dolayısıyla ailenin dördüncü nesli olan dört büyük torunu, şirkette değişimi üstlenmiştir. Berndt Heller halen Denetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. 120 yıl önce 7 çırak ve 3 çırak ile başlayan yol, başarı hikayesinden gurur duyabilecek ve geleceğe güvenle bakabilen 2.500'den fazla kalifiye elemanla küresel bir şirket haline gelmiştir.

 3. EUGEN LÄGLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÄGLER® zemin döşeme ustalarının güvenilir iş ortağıdır. Teknik yenilikler ve en yüksek kalite standartları sayesinde parke zımpara makineleri alanında dünyanın lider üreticileri arasındayız. Bunda sadece teknik ilerleme değil, sağlanan fayda da etkili oldu. Bunu müşterilerimizden biliyoruz ve onlara kâr sağlıyoruz. 50 yıldan uzun süredir geliştirmelerimiz ve makine konseptlerimiz ile zemin zımparalama tekniği alanına damgamızı vurduk ve bu alanda bir devrim yaptık. Yol gösteren inovasyonlarımız sayesinde bant, santrifüj ve üç diskli zımparalama tekniklerinde uluslararası standartları belirledik.

 4. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Kofra - livarna D.O.O. 1999 yılında Slovenya'da Mr. Gregor Fras ve Mr. Blaž Fras tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Şirket yüksek basınçlı döküm, yüzey işlem ve alüminyum alaşımlarından yapılan özel ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Kofra - livarna d.o.o. şirketinin ana faaliyet alanı basınçlı alüminyum dökümdür. Farklı alüminyum alaşım tipleri ile çalışmaktayız, ancak EN AB 46100, EN AB 47100 ve EN AB 44300 alaşımlarında uzmanız. Motor parçaları, elektrot parçaları, araba parçaları, traktör parçaları, pompalar, elektrikli aletler ve el aletleri ve çok daha fazlası için çok sayıda alüminyum döküm parça üretiyoruz...Dökme demirleri müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bu dökümler için tesislerimizin aylık üretim kapasitesi 130 tondur. Şirketimiz ISO 9001/2008 Kalite yönetim sistemine sahiptir ve ISO / TS 16949 ve ISO 14001 sertifikalarını almak için hazırlıklarımız sürmektedir Şirketimizin en çok faaliyet gösterdiği pazarlar Slovenya ve Almanya pazarlarıdır ancak her geçen gün pazarımızı genişletiyoruz. Üretim programımız elektrik endüstrisi ve otomotiv endüstrisinin gereksinimlerine uygun şekilde uyarlanır. Lütfen web sitemizi ziyaret edin veya sorularınız için bizimle irtibata geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 5. VWH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Takım ve kalıp imalatı da üretimin bir başka ayağıdır. Üretimin odak noktası karmaşık teknik bileşenler için enjeksiyon döküm kalıpları imalatıdır. 30 yılı aşkın deneyim bu alandaki yenilikçi fikirler, profesyonel üretim ve pürüzsüz bir proje akışı için temelimizi oluşturmuştur. Enjeksiyon döküm teknolojisinin yanı sıra enjeksiyon döküm kalıpları örneklemesi standart faaliyetlerimizin arasındadır. Ayrıca şirketimizde bulunan enjeksiyon döküm tesisi de taleplerinize çok hızlı cevap vermemizi olanaklı kılmaktadır. 0 serileri, prototipler ve pilot üretimler en kısa sürede hazırlanabilir. VWH, ilk düşünce ve taslaklardan, üretim süreci üzerinden ambalajlama yönetimine kadar uzanan çok yönlü bir beceri havuzu sunmaktadır. Böylece, ilk andan itibaren projenin yönetimi sağlanabilir. Bundan sadece müşteri değil, nihaî ürün de yarar görür.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 2. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROEMHELD, sıkıştırma teknolojisi uzmanları HILMA ve STARK ile beraber, üretim teknolojisi için sıkıştırma teknolojisi alanında kapsamlı bir ürün paleti sunan, bir şirketler grubu oluşturmaktadır. Ürün gamı, montaj ve tahrik teknolojisi bileşenleri ve sistemlerinin yanı sıra genel endüstriyel kullanım için sayısız hidrolik elemanla tamamlanmıştır. Uzun yıllara dayanan uygulama tecrübesi ve ürün çeşitliliği sayesinde, ROEMHELD grubu, şirketler üzeri ve müşteriye özel çözümler geliştirme ve sunma olanaklarına sahiptir. Toplam 510 çalışanı bulunan ROEMHELD şirketler grubunun yıllık cirosu yaklaşık 105 milyon Avro seviyesindedir. Almanya'daki 17 satış ofisinin yanı sıra pazarlama ve satış iş ortakları tarafından kapsamlı bir şekilde desteklenen yurt içi müşterilere ilave olarak ihracat da giderek önem kazanmaktadır. İhracatın Römheld'deki payı şu anda yaklaşık %50 olup, dolaylı ihracatın da hesaba katılması halinde bu oran %65 seviyesine kadar çıkmaktadır.

 3. GRAZIOLI CESARE GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Grazioli Cesare srl firması, zırai ürünleri sektöründe ve otomasyon alanında dünya çapında faaliet gösteren bir İtalyan aile şirketidir. Kurulduğu ilk zamanlardan itibaren firmamızın temellerini güvenilirlik, esneklik, dakiklik prensipleri oluşturur ve bu prensipleri gururla korumaya devam ediyoruz. Grazioli Group markasının destek hizmetleri, müşterilerimize tedarik edilen üretim tesisatlarının karlılığını temin ederek tüm üretim süreci boyunca personelimizin daimi varlığını ve sürekli güven garanti etmeyi başarır. Makinelerimiz ile gerçekleştirilebilecek işlemler arasında şekillendirme, kesim, rulolama ve malzeme çıkarma olmadan diş açma işlemlerini sayabiliriz. 50 yılı aşkın süredir paslanmaz çelik ve demir içermeyen metal malzemelerden boruların işlenmesi için yenilikçi makineler ve tesisatların yanı sıra, geçmişten bugüne piyasadaki bireysel talepler için "kişiye özel" çözümler arandığından kişiselleştirilmiş makineler üretiyoruz.

 4. ISOLOC SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yeni kurulmuş olan isoloc şirketinin hedefi, tesisat teknolojisi ve her türlü makine ve tesislerin titreşim izolasyonu alanında, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünlerin "Made in Germany" geliştirilmesidir. Kalifiye uzmanlardan oluşan ekibimizle sürekli olarak bu hedefe odaklanmaktayız. Şirketimiz bugün sanayinin her dalında dünya çapında faaliyet göstermektedir. Burada, makinenin boyutu önemli değildir. Depomuzda, küçük takım tezgahları ve büyük dövme preslerinin yanı sıra şekillendirme teknolojisi, plastik, baskı ve kağıt, kimya, ağaç işleme, gıda, elektrik ve inşaat endüstrisi alanlarında kullanılan makineler de bulunmaktadır. Ayrıca, Berlin'deki İsviçre Büyükelçiliği gibi bina ve yapıların yanı sıra büyük makine ve tesislerin makine kaidelerinin (titreşim kaidelerinin) izolasyonu da geniş kapsamlı ürün grubumuzun içindedir. Hedefimiz mükemmelliğiniz!

 5. WERKZEUGMASCHINENFABRIK WALDRICH COBURG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi mühendisler ve kalifiye uzmanlar WALDRICH COBURG şirketinin tesislerinde hassas büyük tezgahlar geliştirmekte ve üretmektedir. Bu nedenle, küresel bir oyuncu olarak en üst seviyede eğitime ve güçlü bir işveren markasına büyük önem vermekteyiz. En yüksek kalite standardı ve tavizsiz müşteri odaklılığı en önem verdiğimiz hususlardır. Şirket merkezimizin de bulunduğu Coburg'daki tesisimizde yüksek hassasiyetli portal freze makineleri, dikey torna ve taşlama tezgâhları üretmekteyiz. Ürettiğimiz tezgâhlar, dünyanın her yerinde, örneğin dizel motor gövdelerinin işlenmesinde, elektrik santrali ve makine mühendisliğinde, alet ve kalıp yapımında kullanılmaktadır. İş parçası işlemede hassasiyet, talaşlı işleme performansı, iş parçası boyutları, karmaşık teknolojiler ve verimlilik açısından yüksek talepler bahis konusu olduğunda, müşterilerimiz için tam olarak doğru iş ortağıyız. Zira: WALDRICH COBURG, "Made in Germany" kalite, teknoloji ve yenilikçilik anlamına gelmektedir.

 1. HOCHRAINER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Berchtesgadener bölgesinde bulunan Freilassing'deki merkezimizde montaj tesisleri ve üretim tesisleri fikirden gerçeğe dönüşüyor. Yakl. 130 çalışana, sıkı bir organizasyon yapısına ve yüksek bir imalat derinliğine sahip firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla ve esnek biçimde karşılayabilecek güçtedir. Otomasyon ve optimizasyon alanında çok çeşitli firmalardan oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahibiz: Otomotiv, elektroteknik, makine imalatı, aksesuarlar & armatürler, ev aletleri, takımlar, güvenlik tekniği, tıp tekniği. Montaj tekniği ve tesis imalatı alanlarında sistem tedarikçisi olarak elde ettiğimiz 40 yıldan uzun süreye dayanan deneyimlerimizden siz de faydalanın.

 2. STÜWE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Hattingen an der Ruhr'da bulunan STÜWE® GmbH & Co. KG, sürtünme kilitli mil-göbek bağlantılarında dünyanın lider üreticisidir. Özellikle zorlu uygulamalar için en iyi kalitede son derece özel sürtünme bağlantıları geliştiriyoruz. Dünyanın her yerindeki tanınmış şirketler, ürünlerimizin avantajlarını takdir etmekte ve uzun yıllardır bilgi birikimimize ve ürünlerimizin uzun ömürlülüğüne güvenmektedir. Shrink disklerini. Sıkıştırma setlerini, şaft kaplinlerini, flanş kaplinlerini, kardan şaft bağlantılarını ve ayrıca müşteriye özel özel ürünleri şirketin geniş ürün portföyünün sadece bir kısmını temsil etmektedir. Almanya'da üretilen güçlü teknolojiden hemen yararlanın.

 1. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMW-AUTOBLOK, iş parçalarının sabit ve döner germe teknolojisi alanında bir liderdir. Dünya çapında faaliyet göstermekte olan şirket, biri Almanya'nın Meckenbeuren kentinde, diğeri de İtalya'nın Kapri kentinde olmak üzere çok modern iki üretim tesisine sahiptir. SMW-AUTOBLOK, dünya çapında 50'den fazla ülkede pazarlama, satış ve teknik servis faaliyetleri yürütmektedir. Müşteri, kendi işletmesinde birinci sınıf bir satış sonrası desteğinin yanı sıra profesyonel ve çözüm odaklı bir danışmanlık hizmetinden yararlanır. Buna ilave olarak optimal bir dağıtım lojistiği sayesinde dünya çapında, en kısa sürede yedek parça tedariki garanti edilmektedir. SMW-AUTOBLOK, müşterilerin ihtiyaçlarına küresel olarak yanıt vermektedir. Patent başvurularının yüksek sayısı şirketin yenilikçi gücünü açığa vurmaktadır. Yeni geliştirilen yüksek teknoloji ürünleri, az bakım ve optimize edilmiş hazırlık süresi gerektirirken, çoğunlukla endüstri 4.0 uyumlu ya da işleme süreçlerinin otomasyonuna uygundur.

 2. SURPLEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kullanılmış makineler alanında hizmet sağlayan Surplex, metal ve ağaç işleme makinelerinin pazarlanması, özellikle de komple tesis kapanışları konusunda uzmandır. Sanayi ve el sanatları sektöründeki satıcılar tek elden yapılan profesyonel ve müşteriye özel çözümlerden yararlanmaktadır.: Surplex, makinelerin münferiden, paket halinde veya komple tesisler halinde satın alınma ve pazarlanması konusunda uzun yıllardan bu yana deneyim sahibidir. Makinelerin ilanları, ayda yaklaşık 500.000 ziyaretçisi olan modern bir çevrimiçi pazar yeri aracılığıyla dünya çapında duyurulmakta ve satıcının amaçlarına bağlı olarak kısa sürede açık artırmaya çıkarılmakta veya geleneksel şekilde takas edilmektedir. Surplex'te iflas yöneticileri, fabrika kapanışları ve yeniden yapılanmalardan sonra büyük endüstriyel ihaleleri gerçekleştirmede için güçlü bir ortak bulacaklar. Yıllardır büyüyen bir iş alanı. Deneyimli uzmanlar, tüm pazarlama sürecini, açık arttırmanın öncesinde, sırasında ve sonrasında kontrol altında tutmaktadır.

 3. SFS GROUP GERMANY GMBH - GESIPA

  Almanya

  Verified by europages badge

  GESIPA Blindniettechnik GmbH gelişerek kör perçin teknolojisi alanında tüm dünyadaki lider şirketlerden biri haline gelmiştir. GESIPA® kör perçinlerin ve kör perçin somunlarının yüksek kalitesi ve güvenilirliğinin yanı sıra yenilikçi ve yüksek kaliteli uygulama aletleri sayesinde GESIPA® sanayi ve ticaret alanlarında değerli bir iş ortağı olduğunu kanıtlamıştır.

 4. WORLDWIDE MACHINING SPARE PARTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Üst düzey üretim çözümleri için önde gelen merkeziniz olan Worldwide Machining'e hoş geldiniz. Kendimizi benzersiz bir dizi özel üretim hizmeti sunmaya adadık. Ankara'nın kalbinde yer alan şirketimiz, talaşlı imalat alanında uzmanlaşmıştır ve beklentilerinizi aşmak için tasarlanmış dinamik bir hizmet paketi sunmaktadır. İşbirliği odağımız, çok çeşitli üretim süreçlerini kapsayan proje tabanlı ortaklıklar etrafında dönmektedir. Döküm, kaynaklı konstrüksiyon, dövme ve dişli kutularından hassas döküm, ısıl işlem, lazer kesim, talaşlı imalat, plastik enjeksiyon ve yüzey işlemeye kadar ihtiyaçlarınızı kapsamlı bir şekilde karşılıyoruz. Uzmanlığımız Alüminyum, Bronz ve Paslanmaz Çelik gibi çeşitli malzemeleri kapsamaktadır. En iyi hammaddeleri tedarik etmeye ve üretmeye verdiğimiz önemle, ürünlerinizin en yüksek standartları korumasını sağlıyoruz. Yolculuğumuz, tekliflerimizi vizyonunuzla uyumlu hale getirmek için örnekleri paylaşarak başlar. Bu kişiselleştirilmiş yaklaşım, nihai ürünlerimizin isteklerinizle mükemmel bir şekilde örtüşmesini sağlar. Misyonumuz : Şirket içi üretim becerimizden ve modern hammadde kullanımımızdan yararlanarak, rekabetçi fiyatlarla olağanüstü kalite sunuyoruz. Hizmetlerimiz : •Döküm •Kaynaklı Konstrüksiyon •Dövme •Dişli Kutuları •Yatırım Döküm •Isıl İşlem •Lazer Kesim •İşleme •Plastik Enjeksiyon •Yüzey İşlem. Üretim zaferiniz sadece bir konuşma uzaklığında. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 5. ANKARA BRONZ

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ANKARA BRONZ, 1974 yılında kurulduğundan bu yana, Türkiye menşeli döküm yöntemlerini geniş bir yelpazede kullanarak zanaatını geliştirmiştir. Ustalığımız, her biri farklı ölçeklere göre uyarlanmış Bronz, Alüminyum, Pirinç ve Özel Bakır alaşımlarının döküm sanatında yatmaktadır. Seçkin alaşımlarımız arasında Kalay Bronz, Alüminyum Bronz, Mangan Bronz, Silisyum Bronz, Kurşunlu Kalay Bronz, Yüksek Kurşunlu Kalay Bronz ve çok yönlü Nikel Kalay Bronz bulunmaktadır. Repertuarımız Pirinç, Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. Alüminyum ve Özel Bakır alaşımlarından oluşan zengin bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. ANKARA BRONZ'un temel felsefesi, —sürekli gelişen bu ortamda değişmeyen bir kalite sunma taahhüdü olarak sabit kalmaktadır. Ufkumuz dökümün çok ötesine uzanıyor ve eklektik bir metal yelpazesini benimsiyor: Bronz, Alüminyum, Bakır, Pirinç, İthal Nodüler Dökme Demir, Pik, Paslanmaz Çelik, Cıva Çeliği, Yağda Sertleştirilmiş Çelik ve daha fazlası. Ayrıca Kestamid, Polyamid, Politef, Pom c, PVC ve Fiber gibi Mühendislik Plastikleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bugün bize ulaşarak döküm ve malzemelerdeki derin uzmanlığın ve avangart hünerin özünü deneyimleyin. ANKARA BRONZ, metallerin dinamik dünyasında onlarca yıllık bilgi birikimini kapsayan kalıcı ortağınız olarak kararlı bir duruş sergiliyor.

 6. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 7. HENGLI METAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  2002'de kurulan Hengli Metall GmbH, yaklaşık 800 yüksek nitelikli çalışandan oluşan bir ekip ve yaklaşık 40 kaynak robotu içeren etkileyici bir makine parkıyla metal işleme endüstrisinde lider bir tedarikçidir. Çin'in Hangzhou kentindeki 60.000 m²'lik ana tesisimizde müşteri siparişlerini güvenilir, dikkatli ve zamanında yerine getiriyor ve her yıl 120.000 ton çelik sac işliyoruz. Ürünlerimizin yaklaşık %65'ini Avrupa ve Kuzey Amerika'ya ihraç ediyoruz ve en yüksek kalite standartlarını karşılayan yüksek kaliteli metal ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Sac işleme hizmetlerimiz lazer kesim, alevle kesim, bükme, katlama (abkant), işleme, kaynaklı montajlar ve yüzey işlemlerini içerir. Modern üretim tesisleri ve deneyimli ekibimizle, konseptlerinizin hayata geçirilmesinde maksimum hassasiyet ve verimliliği garanti ediyoruz. 60.000 m²'lik alanda, 800 özel çalışanımız ihtiyaçlarınızı karşılamak ve projelerinizi başarıyla uygulamak için çalışıyor. Hengli Metall GmbH olarak, müşterilerimize her zaman birinci sınıf ürünler ve mükemmel hizmet sunmak için çalışıyoruz.

 8. SCHNELL SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  1962 – 2021. Mücadeleler ve zaferler ile dolu bir geçmiş. Ortaya çıkışından 60 yıl sonra, Schnell bugün betonarmede kullanılan demir, elektrot kaynaklı ağ ve yönetim yazılımı üretiminde dünyaca ünlü lider firma konumuna ulaştı. 1962'de kurulan şirket tüm dünya çapında toplam 40.000 m2'lik bir alana sahip 4 adet fabrikada 350'nin üzerinde çalışan tarafından üretilen, 150'den fazla patente sahip, yapılandırılabilir makinelerden meydana gelen tam kapsamlı bir yelpazeye sahiptir. Schnell önemli bir çok uluslu endüstri grubunun lider firmasıdır. Dünya genelinde 11 şubesi, 50'yi aşkın acente ve bayiisi ve geniş bir satış sonrası servis ağı, aracılığıyla 150'den fazla ülkede faaliyet gösterir. 2017'de kurulan en son acente “Schnell Kundendienst” Alman piyasasındaki müşterilerine hem kendi fabrikalarında hem de telefon ile uzaktan satış sonrası teknik servisi ve yedek parça tedariği hizmetleri sunan bir teknik servis merkezidir.

 1. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies, merkezi Göttingen kentinde bulunan orta ölçekli bir şirkettir. 1986 yılında kurulduğundan bu yana Wissner, birkaç nesil yüksek hassasiyetli CNC freze ve lazer kesim makinelerini başarıyla geliştirmiş, tasarlamış, imal etmiş ve kurulumunu yapmıştır. Uzun yıllara dayanan deneyim ve son derece yenilikçi bir yaklaşım, şirketin çok çeşitli son teknoloji makineler sunmasını sağlamaktadır. Wissner, güvenilir HSC freze ve lazer makinelerinin lider üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Wissner'ın HSC freze makineleri yüksek hassasiyete ve en yüksek kaliteye sahiptir. Yenilikçi, patentli "Hold & Press" teknolojisi sayesinde, müşterilerimiz üretim süreçlerinde önemli tasarruflar elde etmektedirler. Wissner'ın ürün yelpazesi, makine mühendisliği, havacılık ve uzay sanayii, reklam ve aydınlatma, mobilya, oyuncak ve dişçilik gibi çeşitli sektörlerde kullanılan makineler, aletler ve hizmetleri içermektedir.

 2. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 3. BEHRINGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEHRINGER GmbH, üçüncü nesil sahibi tarafından yönetilen, orta ölçekli bir aile işletmesidir. Geleneksel değerler, sağlam teknoloji ve yüksek derecede dikey entegrasyon bizi niteliyor. Testereye duyulan tutku, bizi şerit ve daire testerelerde uzman ve teknoloji lideri haline getirmiştir. Behringer, testere teknolojisi pazarındaki birkaç tedarikçiden biridir.

 4. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ASLI MACHINE INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ASLI MACHINE INDUSTRY, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Talaşlı imalata uygun alüminyum ve titanyum malzemeler, Cnc bükme , cnc freze, CNC frezeleme, haddeler - imalat, hassas metal işleme tornaları, metal işleme tornaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmit, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. SURCOTEC SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SURCOTEC SA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plan-Les-Ouates Ge, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. BV INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  BV INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Marcy L'Etoile, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. STENZEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STENZEL GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, CNC freze, freze makineleri, İkinci el makineler aletler, Üniversal freze tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oestrich-Winkel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. TORCAMES

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TORCAMES, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Çelik, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Pirinç, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC alüminyum işleme, CNC frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espinhel Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. GABELLA MACCHINE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  GABELLA MACCHINE SPA, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sac kesme, klasik sac kıvırma tezgah makinaları, sac işleme için tezgah makinaları, sac katlama makineleri, sac işleme için zımbalama makinaları, metal kıvırma, saç işleme için profil makinaları, metal kesme işleri, teneke kaplama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crevacuore, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Makine aletleri - metal işleme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

18.474 Şirketler