• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mermer kesme makinaları

Sonuçlar

Mermer kesme makinaları - Ithalat/Ihracat

 1. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Afacan machinery 1978 yılında Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesinde kurulan AFACAN, kollu inşaat demiri kesme makasları ile başladığı sektördeki faaliyetlerine istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyerek günümüze kadar gelmiştir. Geçen 45 sene içerisindeki imalat tecrübesiyle Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 si kapalı toplam 10000 m2 alanda imalat kalitesini sürekli geliştirdiği son teknoloji uygulamalarla inşaat demiri kesme ve bükme sektöründe gerek el aletleri gerekse makineler konusunda güven yaratmış olan AFACAN yurtiçi piyasalarda olduğu kadar yurtdışı piyasalarda da müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi hedeflemiştir. AFACAN'ın 45 yıllık deneyimini yansıtan ürün yelpazesinde el aletleri grubu ; kollu demir kesme makasları (Bolt cutter), oturak demir kesme makasları (Rebar cutter), etriye kıvırma kolları ( stirrup bender ), demir bükme anahtarından ( bar bending keys ), makine grubu ; portatif demir kesme makineleri ( portable rebar cutting machine), portatif demir bükme makineleri (portable rebar bending machine), mekanik demir kesme makineleri ( mechanic rebar cutting machine ), hidrolik demir kesme makineleri, demir bükme makineleri ve yardımcı aparatlardan oluşmaktadır.

 2. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Mermer sektöründe 17 yıllık tecrübemiz ile , 25 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız. Avrupa, Arabistan ve Afrika da bölge müdürlüklerimiz olup satış ve teknik servis ağımız bulunmaktadır. Mermer ocakları için gerekli olan makine ve ekipmanların üretimini yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, sondaj makineleri, rok delici makineleri, elmas tel kesme makineleri, kollu kesici makineler, sayalama makineleri, monotel makineleri ve bütün gerekli ekipmanların üretimi. Firmamız ürün tasarımı konusunda, 20 yıl deneyimli ve uluslararası tasarım yapabilir sertifikalı makina mühendisi Sn.Cemal Altindis tarafından yönetilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel tasarım ürünlerde yapmaktayız.

 3. MG METALURJI MUEHENDISLIK LTD STI

  Türkiye

  Yurt içi ve dışında, resmi ve özel kuruluşlar ile şahıslara karşı her nevi mühendislik ve danışmanlık hizmetlerinde bulunmak, proje işleri yapmak, endüstriyel mühendislik emtiaları ve (metalurji) metal ve alaşımların, cevher veya metal içeren hammaddeler almak satmak üretmek ithalatını ve ihracatını yapmak, konusu ile ilgili taahhütlerde bulunmak, Her türlü yüzey hazırlama işlemlerini uygulamak ve bu amaçla gereken her türlü mühendislik araştırma geliştirme çalışmaları yapmak üretim uygulama yapmak ve almak satmak üretmek ithalatını ve ihracatını yapmak

 4. KARADENIZ MERMER MAKINALAR

  Türkiye

  KARADENİZ MERMER MAKİNALARI, originally an assistance workshop placed in the hearth of marmara ısland quarries founded in 1983, is today one of the leading Companies in marble and granite excavation technology, working in this field for about fourty years. Our specialization in diamond wire cutting technology, allows us to support our Customers with the fittest solutions for any kind of work and situation. Thanking to our experience we have installed excavation plants and distribution networks across many Countries, covering the most important areas all over the world. We are manufactoring cutting and drilling machine for marble and granite quarries.Also we are manufactoring waste water treatment and pumps.

 5. ACM GLOBAL MAKINE IC VE DIS TICARET A.S.

  Türkiye

  ACMGLOBAL, which is among the largest marble machinery manufacturers in the world, specializes in the production of Marble and Granite Processing Machines and solutions. Thanks to the experience gained over a period of 40 years, ACMGLOBAL can provide “highest quality and user-friendly machines” as mentioned by international experts. Over the years, we have perfected our machine designs that provide solutions and adapt to all kinds of demands, conditions and environmental conditions. Together with our highly developed production facility and skilled workforce, we can collectively produce solutions to your needs for all processing machines. Together with our strong relationships and the agencies we work with, we can provide fast and direct service, and with our fully equipped facility, we can produce solutions focused on your special needs, offer fast turnaround times and quality work, and focus on your needs with utmost care. The machine power and the level of workmanship and the highly qualified specialists of the Research and Development department have enabled us to achieve a high level of production capacity for our machines in line with high precision and accuracy standards. Our branches in Palestine, Egypt, Libya and Turkey are a source of inspiration for our customers, showcasing many choices and providing local service to help meet the needs of any request or project.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHIND MACHINES

  Türkiye

  Yılların mühendislik birikimi ve müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmiş olduğumuz makinelerimizi iç ve dış piyasaya sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Schind Makina dünyanın birçok ülkesine kendi ürettiği dünya standartları üzerindeki makineleri ihraç etmektedir. Gelişen teknolojiyi kendi makinelerinde uygulayarak üretimde yenilikçi yaklaşımlarla rakip firmalar tarafından takip edilen bir firma olmayı başarmıştır. Alanında uzman kişilerle çalışmayı ve AR-GE’ye yatırım yapmayı genel iş prensibi olarak kabul eden Schind Makine ürettiği makinelerin ve verdiği hizmetin mükemmelliğiyle gurur duyar. Müşterilerimizin kendi üretimlerine de katkı sağlayan firmamız endüstriyel hizmetler de sunmaktadır. Mermer Kesme Makineleri Granit Kesme Makineleri Mermer Cilalama Makineleri Granit Cilalama Makineleri Boru Bükme Makineleri Profil Bükme Makineleri Profil Delme Makineleri

 2. MARMARA MARBLE

  Türkiye

  Marmara White marble from Turkey is a polished marble featuring distinctive linear veins of grays and whites. This beautiful natural stone is the perfect choice to you! CUSTOMER COMES FIRST We take pride in carefully planning and delivering on every part of the process, all while keeping your needs in mind. BIG SAVINGS Keeping your budget in mind, our team will make sure you get the best deal on your new countertop. SUPERIOR CRAFTSMANSHIP Our team of professionals have decades of experience in custom countertop fabrication, installation and care. NO HIDDEN COSTS With no hidden costs involved, you can rest assured that the price you’re quoted is the price you’ll pay. LATEST TECHNOLOGY All countertops are created using the latest CNC and CAD technology to ensure precise cuts every time. FAST TURNAROUND Due to our on-site, fully-stocked fabrication facilities, we can have your new custom countertop ready in just a few days.

 3. AKDEMIR MAKINE

  Türkiye

  Mermer, Granit, Basalt Blok Kesme Makineleri imalat sektöründe 1958 yılından beri hizmet vermekteyiz. Makinelerimizin en önemli özellikleri hızlı olmaları ve en az 4 yıl parça garantili olmalarıdır. Ülke içinde halen kullanılmakta olan aktif 700 adetten fazla makinemiz bulunmaktadır. Gürcistan, Ermenistan, Kırgızistan, Fas, Tunus, Cezayir gibi ülkelere ihracatımız devam etmektedir.

 4. TAMBURLU TASLAR SAN TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Tamburlu taşlar, 2007 yılından bu yana doğaltaş sektöründe edindiği tecrübeyi 2012 yılında Bergama' da granit fabrikası açarak üretim odaklı bir yapıya geçirmiştir. 2020 yılında ise Bursa' nın Gemlik ilçesinde peyzaj sektörüne yönelik olarak tamburlu doğaltaş üretimine başlamıştır. Yaklaşık 18 farklı doğaltaş çeşidini tamburlayarak peyzaj sektörüne kazandıran firmamız ayrıca Denizli' nin Bekilli ilçesinde kayrak taşı üretimi yapmaktadır.

 5. ERHAN MARBLE AND GRANITE MACHINERY

  Türkiye

 1. EFARGE MAKINA IMALAT SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  EFARGE MAKINA IMALAT SAN. VE TIC. A.S., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer, granit ve taş testereleri, mermer, granit ve taşlar için sabit tezgahlı kesme makinaları, mermer, granit ve taşlar için hidrolik kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. THIBAUT

  Fransa

  THIBAUT, yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işleme merkezleri, mermer, granit ve taş işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vire Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MARMTECH

  Yunanistan

  MARMTECH, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer kesme makinaları, taş ocağı ürünleri, mermer, granit ve taş işçiliği için elmaslı aletler., Mermer kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kavala, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. HERSEN S.L.

  İspanya

  HERSEN S.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. DIAMOND TOOLS - ATTREZZATURE ARTICOLI E ACCESSORI PER MARMISTI

  İtalya

  DIAMOND TOOLS - ATTREZZATURE ARTICOLI E ACCESSORI PER MARMISTI, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer kesme makinaları, mermer, granit ve taşlar için telli veya çok telli kesme makinaları, granit için aşındırıcılar, Mermer kesme makinaları, mermer, granit ve taş için mandrinli zımpara makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cagliari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. QUARRY ASSISTANCE S.R.L.

  İtalya

  QUARRY ASSISTANCE S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer işleme makineleri, kesme iyileştirme sistemleri, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ITALMECC S.R.L.

  İtalya

  ITALMECC S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OFFICINE ARENA S.R.L.

  İtalya

  OFFICINE ARENA S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, elmaslı takılar, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grezzana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. INDUSTRIE MONTANARI S.R.L.

  San Marino

  INDUSTRIE MONTANARI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Repubblica Di San Marino, San Marino 'de bulunmaktadır.

 8. FALZONE MARMI S.N.C. DI FALZONE SALVATORE E C.

  İtalya

  FALZONE MARMI S.N.C. DI FALZONE SALVATORE E C., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mermer kesme makinaları, Mermer, Mermer kesme makinaları, Mermer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caltanissetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ACHILLI S.R.L.

  İtalya

  ACHILLI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, binalar için bina malzemeleri kesme makasları, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. A.L.P.E. S.R.L.

  İtalya

  A.L.P.E. S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Granit, Somaki taşı, Granit, Somaki taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnolo Piemonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PELLEGRINI MECCANICA ( S.P.A. )

  İtalya

  PELLEGRINI MECCANICA ( S.P.A. ), yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Mermer işleme makineleri, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GHINES GROUP S.R.L.

  İtalya

  GHINES GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, mercanlı takılar, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rimini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LA MARMERIA BATTAGLIA S.R.L.

  İtalya

  LA MARMERIA BATTAGLIA S.R.L., yılında kurulan ve Zemin parkeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Mermer kesme makinaları, Mermer ve doğal taşlar, Mermer kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Davoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. INCIMAR S.R.L.

  İtalya

  INCIMAR S.R.L., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer işleme makineleri, mermer, granit ve taş kesme makinaları, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. IREN MAKINE ( IREN MACHINE )

  Türkiye

  IREN MAKINE ( IREN MACHINE ), yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. RIGONI

  İtalya

  RIGONI, yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mermer işleme makineleri, motorsuz zımparalama el aletleri, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scorze', İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GMM S.P.A.

  İtalya

  GMM S.P.A., yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer işleme makineleri, freze makineleri, Mermer işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. METALONEGRAIS,LDA

  Portekiz

  METALONEGRAIS,LDA, yılında kurulan ve Mermer kesme makinaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Negrais, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz