• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal şekillendirme makine aletleri - parça ve aksesuarlar

Sonuçlar

Metal şekillendirme makine aletleri - parça ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÄGLER® zemin döşeme ustalarının güvenilir iş ortağıdır. Teknik yenilikler ve en yüksek kalite standartları sayesinde parke zımpara makineleri alanında dünyanın lider üreticileri arasındayız. Bunda sadece teknik ilerleme değil, sağlanan fayda da etkili oldu. Bunu müşterilerimizden biliyoruz ve onlara kâr sağlıyoruz. 50 yıldan uzun süredir geliştirmelerimiz ve makine konseptlerimiz ile zemin zımparalama tekniği alanına damgamızı vurduk ve bu alanda bir devrim yaptık. Yol gösteren inovasyonlarımız sayesinde bant, santrifüj ve üç diskli zımparalama tekniklerinde uluslararası standartları belirledik.

 2. VWH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Takım ve kalıp imalatı da üretimin bir başka ayağıdır. Üretimin odak noktası karmaşık teknik bileşenler için enjeksiyon döküm kalıpları imalatıdır. 30 yılı aşkın deneyim bu alandaki yenilikçi fikirler, profesyonel üretim ve pürüzsüz bir proje akışı için temelimizi oluşturmuştur. Enjeksiyon döküm teknolojisinin yanı sıra enjeksiyon döküm kalıpları örneklemesi standart faaliyetlerimizin arasındadır. Ayrıca şirketimizde bulunan enjeksiyon döküm tesisi de taleplerinize çok hızlı cevap vermemizi olanaklı kılmaktadır. 0 serileri, prototipler ve pilot üretimler en kısa sürede hazırlanabilir. VWH, ilk düşünce ve taslaklardan, üretim süreci üzerinden ambalajlama yönetimine kadar uzanan çok yönlü bir beceri havuzu sunmaktadır. Böylece, ilk andan itibaren projenin yönetimi sağlanabilir. Bundan sadece müşteri değil, nihaî ürün de yarar görür.

 3. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMW-AUTOBLOK, iş parçalarının sabit ve döner germe teknolojisi alanında bir liderdir. Dünya çapında faaliyet göstermekte olan şirket, biri Almanya'nın Meckenbeuren kentinde, diğeri de İtalya'nın Kapri kentinde olmak üzere çok modern iki üretim tesisine sahiptir. SMW-AUTOBLOK, dünya çapında 50'den fazla ülkede pazarlama, satış ve teknik servis faaliyetleri yürütmektedir. Müşteri, kendi işletmesinde birinci sınıf bir satış sonrası desteğinin yanı sıra profesyonel ve çözüm odaklı bir danışmanlık hizmetinden yararlanır. Buna ilave olarak optimal bir dağıtım lojistiği sayesinde dünya çapında, en kısa sürede yedek parça tedariki garanti edilmektedir. SMW-AUTOBLOK, müşterilerin ihtiyaçlarına küresel olarak yanıt vermektedir. Patent başvurularının yüksek sayısı şirketin yenilikçi gücünü açığa vurmaktadır. Yeni geliştirilen yüksek teknoloji ürünleri, az bakım ve optimize edilmiş hazırlık süresi gerektirirken, çoğunlukla endüstri 4.0 uyumlu ya da işleme süreçlerinin otomasyonuna uygundur.

 4. TEUDELOFF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  25 yılı aşkın süredir, vida üretiminin tüm yönleri için yüksek kaliteli aletleri temsil ediyoruz. Güçlü noktalarımız: Büyük bir bilgi birikimi, belirgin kalite bilinci, yüksek güvenilirlik ve müşterilerimiz için yenilikçi çözümler kendi üretimimiz TIL Tooling International ile birlikte geometri, takım ömrü, teslimat kapasitesi ve müşteri odaklı hizmet açısından en yüksek performansa odaklanıyoruz. Her müşteri için ayrı ayrı, tamamen onların istek ve gereksinimlerine göre doğru takım konseptini oluşturuyoruz. Vida üretimi için takımlar konusunda uzmanlaştık ve bu alanda pazar lideriyiz. Müşterilerimizle birlikte, en yüksek kaliteyi ve en iyi takım ömrünü elde etmek için ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Kapsamlı depomuz ve koordineli bir depolama ve teslimat sistemi, müşterilerimize Teudeloff takımlarının optimum şekilde tedarik edilmesini sağlar. Bu hizmetler dünya çapındaki müşterilerimiz tarafından takdir edilmekte ve bizi hem yetkin hem de güvenilir bir ortak haline getirmektedir. Genç ve yüksek motivasyonlu ekibimiz ihtiyaçlarınıza, projelerinize ve isteklerinize kendini adamıştır. Soğuk şekillendirme alanındaki bilgi birikimimizden yararlanarak projelerinizi ve siparişlerinizi sorunsuz ve zamanında gerçekleştirebilmeniz için tedarik, nakliye ve bürokrasi ile sizin yerinize biz ilgileniyoruz. Müşterilerinizi birinci sınıf geometri ile memnun ederken, kendi üretiminizin verimliliğini de bu takımlarla optimize edin

 5. HEGGLI & GUBLER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve altyapımız bizi metal baskılar ve derin çektirme konusunda uzman bir iş ortağı yapmaktadır. Size profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz ve sizi henüz projelendirme aşamasında destekliyoruz. Yapım işlerini de memnuniyetle üstleniyoruz. Kendi alet üretimimiz ve büyük sac depomuz sayesinde çok kısa vadeli siparişlerinizi de tam memnuniyetle, zamanında ve kusursuz kalitede gerçekleştirebilecek durumdayız. Sorularınızdan memnuniyet duyacağız. Özellikle güçlü olduğumuz yerler: -Metal baskılarda 70 yıllık tecrübe- Üçüncü nesilde aile şirketi- 25 çalışanı olan esnek KMU- Prototipler, küçük seriler ve seri üretime kadar büyük makine parkı

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROEMHELD, sıkıştırma teknolojisi uzmanları HILMA ve STARK ile beraber, üretim teknolojisi için sıkıştırma teknolojisi alanında kapsamlı bir ürün paleti sunan, bir şirketler grubu oluşturmaktadır. Ürün gamı, montaj ve tahrik teknolojisi bileşenleri ve sistemlerinin yanı sıra genel endüstriyel kullanım için sayısız hidrolik elemanla tamamlanmıştır. Uzun yıllara dayanan uygulama tecrübesi ve ürün çeşitliliği sayesinde, ROEMHELD grubu, şirketler üzeri ve müşteriye özel çözümler geliştirme ve sunma olanaklarına sahiptir. Toplam 510 çalışanı bulunan ROEMHELD şirketler grubunun yıllık cirosu yaklaşık 105 milyon Avro seviyesindedir. Almanya'daki 17 satış ofisinin yanı sıra pazarlama ve satış iş ortakları tarafından kapsamlı bir şekilde desteklenen yurt içi müşterilere ilave olarak ihracat da giderek önem kazanmaktadır. İhracatın Römheld'deki payı şu anda yaklaşık %50 olup, dolaylı ihracatın da hesaba katılması halinde bu oran %65 seviyesine kadar çıkmaktadır.

 2. KIPP ITALIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  HEINRICH KIPP FABRİKASI germe teknolojisi, norm birimleri ve kullanım parçaları alanında üreticidir. Büyük makine parkurlu Almanya merkezinde üretim yapmaktayız. Yüksek üretim derinliği ile standart elemanlar, yapı grupları ve ayrıca özel çözümler gerçekleştirilebilir. Ürün programımız lojistik merkezi üzerinden hızla tedarik edilebilen 65.000'in üzerinde parçayı kapsıyor. KIPP ürünlerinin tamamını kendi üretir ve kalite güvencesi bakımından birçok kez kontrol eder. Tamamı güvenli bir şekilde çalışır, uzun ömürlüdür ve sürdürülebilir tedarik edilebilmektedir. Bizim için her yeni geliştirmede ergonomi ve dayanırlık merkezi önem taşır. KIPP kataloglarımızda sadece %100 güvendiğimiz ürünleri bulabilirsiniz. Sahibi tarafından yönetilen geleneksel şirket bunu tam temsil etmektedir.

 3. AXINAR SMPC

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  AXINAR SMPC, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Merkezi ısıtma - Sistemler, imalat borular, endüstriyel ekipman, hava taksisi, basit makarna şekilleri, Lazer kesimi, paslanmaz çelik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. ELO-EROSION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELO-EROSION GMBH, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Hückeswagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boya kurutucu fırınlar, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Endüstriyel fırınlar, CNC işleme, konveyörler, Islak boyama, toz boya kabini, toz boya hatları, Boya kurutucu fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSTONE HERMELER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Demiryolu stok ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MKCOIN WORLWIDE S.A.

  İspanya

  Verified by europages badge

  MKCOIN WORLWIDE S.A., yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Azpeitia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORBITALUM TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Dairesel bıçaklar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BALEKS MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Sektörün lider Pirinç ve Alüminyum Ekstrüzyon firmalarının çözüm ortağı olduk. Pirinç ve Alüminyum Ekstrüzyon Üretim Hatlarında Uzman Olduğumuz Başlıca Konular Pres Yedek Parça Üretimi Pres Ekipmanları Revizyonu ve Bakımı Isıtma Sistemleri Uygulaması, Bakım, Revizyon İşlemleri Sistem Geliştirme / İyileştirme Pres Teknik Servis Hizmeti Vizyonumuz; Pirinç ve Alüminyum Ekstrüzyon Pres sistemleri üzerine Dünya’da en iyi olmak. Misyonumuz; Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve tecrübemizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak. VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ; Vizyon ve Misyonu gerçekleştirmek için izleyeceğimiz stratejiler bütün çalışanlarımızın uyabileceği ve özümseyeceği değerlerdir. Müşterilerimiz; Tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Dürüst, saygılı, nazik, yardımcı ve çözümcü yaklaşırız. Bizim için en önemli unsur insandır; En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız. Kalitemizin gücü ve teminatı tüm çalışanlarımızdır. Her bir çalışanımız kaliteyi amaç edinmiştir. Onları yaratıcı ve üretken kılan “istek” enerjisine inanırız. Bizimle çalışan herkesin “kendi işinin lideri” olduğuna ve yaptığı işi en iyi onun bildiğine inanırız. Sürekli gelişim; Kalitenin durağan olmadığını biliyoruz. Katı kurallarla kaliteyi koruma yerine sürekli gelişimle sürdürürüz.

 4. VEHA METAL

  Türkiye

  VE HA metal, Türkiye’de kurulmuş; metal mobilya aksesuarları üreten teknoloji odaklı yenilikçi bir şirkettir. Müşterilerine, ev ve ofis ortamlarında kullanılan estetik açıdan tamamlayıcı ürünleri, bireysel ve kurumsal olarak sunmaktadır. VE HA metal, 2001 yılından günümüze, 20 yıllık yolculuğu boyunca metal mobilya aksesuarları alanında yapmış olduğu katma değerli üretimle rakiplerinden ayrışmış ve sektörün öncüsü olmuştur. Türkiye’de ilk a, b ve c gerçekleştirmiştir. VE HA metal, son 5 yıl içerisinde cirosunu %200, çalışan sayısını %300 artırmış ve ödediği vergiler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. VE HA metal, sektörde yürütmüş olduğu faaliyetleri uluslararası standartta yaparak, müşteri memnuniyetini merkeze alan bir yaklaşım sergilemektedir. VE HA metal, toplumun refahını artırmaya yönelik eğitim, kültür-sanat, çevre gibi alanlarda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir. VE HA metal, geniş ürün portföyüyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekle birlikte, tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecektir

 5. BBEND MAKINA

  Türkiye

  BBEND MAKİNA 2005 yılında Bursa’da iş hayatına adımını atmıştır. Boru ve profil bükme makinaları imalatı ile üretime başlayan firmamız, sürekli olarak teknolojik altyapısını ve ar-ge çalışmalarını yenileyerek çok kısa bir sürede hidrolik, yarı otomatik, otomatik, NC ve CNC kontrollü Boru ve profil bükme makinaları ile üretimine devam etmektedir. Ayrıca hitap edilen sektörlerin talebi doğrultusunda 2006 yılında boru ve profil ağız açma makinası (kurtağzı açma) üretimine de başlanmıştır. Aynı yıl içerisinde ilk ihracatını İngiltere’ye yapan firmamız ilerleyen zamanlarda İran, Irak, Yunanistan, Bulgaristan ve B.A.E olmak üzere ihracatlar gerçekleştirmektedir. İmalatını sürdürmekte olduğumuz Malafalı Boru ve profil bükme makinalarının ve kurtağzı açma makinasının yurt içi ve yurt dışında satış, servis ve yedek parça hizmeti ile teknik bir kadroya sahip olup, her türlü istek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir. Ana düşüncemiz ürünlerimizin kalitesini yükseltmek, kapasitesini arttırmak ve müşterilerimize kullanışlı, modern dizaynlı ve Avrupa Birliği standartlarına uygun makinalar sunmaktır. BBEND MAKİNA, kaliteli hizmeti, müşteri odaklı ve profesyonel yönetim anlayışı, modern ve teknolojik üretim tesisleriyle büyümesini devam ettirerek güveninize layık olmayı sürdürecektir.

 6. EZSO, LLC

  Rusya

  Firmamız burgu spiral bükme ekipmanları tedarik etmektedir. Ekipmanlarımızda, makine üzerindeki matrisi değiştirmeden herhangi bir çelik kalitesindeki vidayı, iş parçasının herhangi bir kalınlığını, kenar yüksekliğini ve tornanın herhangi bir adımını bükebilirsiniz. Makine, CNC kontrolüne sahip olduğundan, standart olmayan bir şekle sahip bir vida üretmeniz gerekiyorsa makinenin ayarlarını değiştirmeniz yeterlidir. Bu çok pratiktir ve üretimi önemli ölçüde arttırmaktadır. İhtiyaçlarınıza tüm vida ürünlerini üretebiliyoruz. Bilimsel bir üretim üssüne, modern ekipmana ve burgu üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Yabancı üreticilerin aksine, farklı şekillerde üretim yapmak için herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır. Rusya'da düşük işçilik maliyetleri ve yerinde üretim sayesinde, ürünlerimiz, ihtiyacınız olan ile birebir olurken, yüksek kaliteli ve analog olanla kıyasla daha ucuz olur.

 7. EMG PRESSE ETS LONG SAS

  Fransa

  Fransız üretici Etablissements LONG tarafından tasarlanan ve imal edilen EMG presleri 50 yılı aşkın bir süreden beri endüstrinin birçok dalında kullanılmaktadır, özellikle de şu sektörlerde: Saatçilik, kuyumculuk, gözlükçülük, elektrikli aletler, otomobil yapımı, elektrikli ev aletleri, oyuncaklar, metal işleri… EMG presleri sağlamlıkları, güvenilirlikleri ve dayanıklılıklarıyla tanınmaktadırlar. 200 kg.dan 80 tona kadar güç seçenekleriyle EMG ürün çeşidi tüm uygulamalar için geniş bir teknoloji ve seçenekler yelpazesi sunuyor: manuel presler, havalı presler, markalama presleri, mekanik presler, hidropnömatik presler, hidrolik atölye presleri, otomatik dikey ekranlı, ışın bariyerli, ses yalıtımlı kabinler, rulo açma - doğrultma, besleme - kesme, çeşitli aksesuarlar… LONG şirketi, tasarım/imalat sürecine tam hakimiyeti sayesinde faaliyet konunuzun gerektirdiği özel tezgahları tasarlamayı ve donanımlarını üretmeyi taahhüt etmektedir.

 8. ALUMINIUM ONE

  Türkiye

  Sahip olduğumuz öncü ruh tecrübe ve altyapı ile harmanlanarak butik üretim yaklaşımını benimsememizde belirleyici ve avantgard bir etken olmuştur. Teknolojik gelişmelerin algoritmik şekilde gelişimi ve durdurulumaz etkisi her sektörün dinamiklerini doğrudan kontrol ettiği gibi ekstrüzyon ve makina sektöründe de bu gelişmeler önemli rol oynamaktadır. Bu noktada ONE gelişimi devam eden teknolojilerin yakın takipçisi ve standartların üzerinde üretim hassasiyetiyle standart belirleyici olma yolundadır.

 1. CALISKAN METAL AKSESUAR

  Türkiye

  1968’ den bu yana faaliyette olan, kalite ve güven esasları ile müşteri ilişkilerini ayakta tutan; Torna işleri, zamak döküm aksesuar, pirinç döküm aksesuar, bir çok kaplama çeşiti (nikel, sarı, bakır, bakır antik, krom, gümüş, gümüş antik, gri/siyah nikel, antik, oksit, altın kaplama, bronz), özel imalatları ve markaya özel tasarımları ile müşterilerimize hizmet etmekte olan üretici bir firmayız… Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan vibrasyon, polisaj ve taşlama makinaları ile yüzey işlem hizmetleri de vermekteyiz… Ürünlerimiz; çelik kapı aksesuarları, bijuteri, ayakkabı ve çanta aksesuarları, promosyon ürünleri, kurumsal hediyelik ve tekstil aksesuarları şeklinde kullanım alanı bulmaktadır.

 2. MASMASCHINEN

  Almanya

  Her türlü Üniversal ve CNC tezgâhlarının Alım - Satım, İthalat - İhracatı konularında hizmet vermek üzere oluşturduğumuz MAS MASCHINEN GMBH, konusunda uzman ekibi ile artık sektörünün lider kuruluşları arasına girmiştir.Almanya, Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde bulunan sanayicilere destek vermekte ve deneyimli kadromuz ile makine seçiminde müşterilerimize yardımcı olmaya devam etmekteyiz.Yerli ve Yabancı Tezgâh veya standart ürün satma hizmetlerinin yansıra, müşterilerimizin üretim problemlerine de çözümler getirmekteyiz.MAS MASCHINEN GMBH firmasının hizmet yelpazesinde: Isıl işlem fırınları (Vakum-Kamaralı-İndüksiyon-Bantlı), Komple Hatlar, Talaşlı İmalat Makineleri, Sac İşleme makineleri, Tezgâh Takımları, Yedek Parçaları ve Aksesuarları bulunmaktadır.Bunun yansıra, yabancı yatırımcılara çözüm ortaklığı sunmaktayız. Yurt dışında imalat sektörüne katkılar sağlamak amacıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ve imalatıyla t

 3. ARYA PRES

  Türkiye

  AR-YA EKSANTRİK PRES BASKI VE KALIP İMALATI2011 Mayıs ayında Deri Organize Sanayi Bölgesi Tuzla / İstanbul’da kurulmuştur. Halen faaliyetlerimizi Tuzla / İstanbul da ki imalathanemizde sürdürmekteyiz. Firmamız Metal Pres Baskı ve her türlü kalıp imalatı sektöründe üretim yapmakta ve bunları iç ve dış piyasaya sunmaktadır.Müşterilerimizin ilk ve kalıcı tercihi olma gayemiz; sürekli olarak sektörün de en iyisi olma hedefini beraberinde getirmiştir. Bugün bulunduğumuz noktada, tüm dünya geneline yayılmış bir müşteri portföyüne sahip olmak ve bunun giderek yaygınlaşmasını sağlamak gurur vericidir.Hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin istek ve beklentilerini, tüm çalışanlarımızın etkin ve eğitimli katılımı ile sürekli olarak daha üst seviyelerde karşılama gayemiz artarak devam etmiş ve edecektir.

 4. HWX ADVANCED TECHNOLOGY

  Türkiye

  Merhabalar, Üretim sektörüne farklı bir soluk olmak, yaratıcı çözümlerle piyasaya yol gösteren bir firma olma hedefi ile yola koyulduk. Üretim sektöründe her probleme bir çözüm sunmak için deneyimli, donanımlı çözüm odaklı bir ekibe sahibiz. Yapılan ürünleri kalite kontrol raporu ile beraber müşterimize teslim ediyoruz.Kaynaklı parçalarda kaynak bölgesine tahribatsız muayene yöntemleri kullanılarak test edilip, hatalar anında düzeltilip raporlamaktır. Genel olarak yeteneklerimiz; § Talaşlı İmalat (5 Eksen İşleme Merkezi-3 Eksen İşleme Merkezi-Cnc Torna İşleme) § Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve imalatı § Plastik Enjeksiyon § Lazer Kesim-Abkant Büküm-Punch Kesim § Cnc Router Kesim (Pleksi-Polikarbonat-Teflon Malzeme) § Kaynaklı İmalat (Alüminyum-Paslanmaz Çelik-Bakır-Demir) (TİG-MİG-Lazer Kaynak) Çözüm ortağınız olarak sizinle çalışmak çok isteriz.İrtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

 5. MATRIBAGES

  İspanya

  Matrisler, kalıplar, gabariler ve özel makine üretimi. Üretim hatlarının daha mükemmel olmasını ve hassas ve düşük maliyetli işleme stratejilerinin uygulanmasını hedefleyen süreç ve üretim yöntemlerini yenileştirme hizmetleri.

 6. HURCO GMBH WERKZEUGMASCHINEN

  Almanya

  Endüstriyel teknoloji alanında uzmanlaşmış bir şirket olan HURCO interaktif bilgisayar denetimi, yazılımı bunun yanı sıra bilgisayar destekli işleme makineleri ve parçalarını geliştirir ve üretir. Hedef piyasa hava ve uzay yolculuğu, savunma, tıbbi teknoloji, enerji, ulaşım ve bilgisayar teknolojisi branşlarındaki büyük şirketler içerisinde yer alan müşteri odaklı tek veya küçük seri imalat yapan şirketlerdir.

 7. MAPAL FABRIK FÜR PRÄZISIONSWERKZEUGE DR. KRESS KG

  Almanya

  MAPAL, en yüksek hassasiyetle ve ekonomik biçimde size özel işleme çözümleri için teknoloji iş ortağınızdır. Ürünlerimiz: • Takım ön ayar cihazları • Komple karbür takımlar • Polikristalin elmas takımlar (PKD takımlar) • Raybalar • Sabitleme teknolojisi • Hassas takımlar • Hassas delme takımları • Polikristalin elmas (PKD) ve CBN kesici uçlara sahip torna takımları • İşleme merkezleri için takım bağlama sistemleri • Talaş kaldırma için özel takımlar

 8. BRITSCH SPANNZEUGE GMBH

  Almanya

  Freze makinesi ve torna aksesuarları konusunda uzmanlaşmış orta ölçekli üretim şirketiyiz. Özellikle bu alandaki sayısız özel imalatta, uzun yıllardan bu yana edinmiş olduğumuz köklü deneyimlerimize güvenmekteyiz. Bu deneyimler tüm ürünlerimizin temelidir, ve son derece modern makine parkımızla birlikte müşterilerimiz tarafından en üst seviyede takdir edilen kalitemizin de teminatıdır.

 9. GLOBAL MACHINE SALES

  Türkiye

 10. OZTURKPT

  Türkiye

  Konik Burç üreticisiyiz. Konik göbekli döküm kasnaklar , triger dişliler ve zincir dişliler için konik burç üreticisiyiz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal şekillendirme makine aletleri - parça ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.978 Şirketler