• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal düzeltme makineleri

Sonuçlar

Metal düzeltme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TRINMAK MACHINE ENGINEERING AND INFORMATION TECHNOLOGIES INDUSTRY, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, cnc kesimi, Pistonlar, Saclar - Kesim makine aletleri, Lazer kesimi, CNC levha metal işi, kişiye özel lazer baskı, sanayi profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. P/A GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  P/A GMBH, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ludwigsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. POLEKS MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  POLEKS MAKİNA olarak 1970 yılından beri Motor Yenileme ve Satıh Taşlama Makinesi imalatı yapıyoruz. Rektifiye Makineleri, Krank Taşlama Makineleri, Honlama Makineleri, Yüzey Taşlama Makineleri, Kapak Revizyon Makineleri, Kol Torna Makineleri, Hidrolik Presler, Torna Tezgahları…ve pek çok özel makine ile hizmetinizdeyiz. Makinelerimiz birçok resmi kurum ve büyük çaplı şirketler tarafından tercih edilmektedir. Mercedes Benz Türk, Sarıgözoğlu, Mikron kalıp, Teleset Group, Borusan İstanbul, Robotec Gmbh İstanbul, Kardemir demir çelik, üniversiteler ve askeri birliklerde makinelerimiz kullanılmaktadır. Danimarka, Peru, Cezayir, Yunanistan, Almanya, Tayland, Kazakistan, Endonezya, İran, Irak, Fas, Libya, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri gibi pek çok ülkeye makine ihracatı yapmaktayız.

 4. SZMOTORS

  Çin

  SZMOTORS, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fuyou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. SOPREM AUTOMATION AG

  İsviçre

  SOPREM AUTOMATION AG, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grenchen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BANDFORM- UND STANZTECHNIK ANLAGEN GMBH

  Almanya

  BANDFORM- UND STANZTECHNIK ANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plettenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SERVOSTEEL PRESS FEEDING SYSTEMS

  Türkiye

  SERVOSTEEL PRESS FEEDING SYSTEMS, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik redresörler, bobin kompakt paketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul/sancaktepe, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. IRON S.R.L.

  İtalya

  IRON S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal düzeltme makineleri, panel bitirme, Metal düzeltme makineleri, Siyanoakrilat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mareno Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AUTOMATIC-SYSTEME DREHER GMBH

  Almanya

  AUTOMATIC-SYSTEME DREHER GMBH, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sulz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FECKER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  FECKER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Attendorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KINGJIME AUTOMATIC PRESSURE EQUIPMENT CO., LTD

  Çin

  KINGJIME AUTOMATIC PRESSURE EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Profil yapıcılar, Metaller için sanayi presleri, Metal düzeltme makineleri, Profil yapıcılar, Metaller için sanayi presleri, Metal düzeltme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangdong, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. ALVARO SNC

  İtalya

  ALVARO SNC, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Olginate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ROITHER MASCHINENBAU GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  ROITHER MASCHINENBAU GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Metal düzeltme makineleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Kabartma yapan makineler, Metal düzeltme makineleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seewalchen Am Attersee, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ELCORO BENDTECH

  İspanya

  ELCORO BENDTECH, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lazkao, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. NINGBO COWELL INDUSTRY CO LTD

  Çin

  NINGBO COWELL INDUSTRY CO LTD, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. MICRO-NX

  Güney Kore

  MICRO-NX, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gyeongsangbuk-Do, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 5. QINGDAO ENKA INDUSTRIAL CO.,LTD.

  Çin

  QINGDAO ENKA INDUSTRIAL CO.,LTD., yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. BEB STAHLHANDEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  BEB STAHLHANDEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal düzeltme makineleri, Metal düzeltme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MASCHINEN- UND APPARATEBAU GÖTZEN GMBH

  Almanya

  MASCHINEN- UND APPARATEBAU GÖTZEN GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal düzeltme makineleri, Metal düzeltme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FR. W. SCHNUTZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  FR. W. SCHNUTZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal düzeltme makineleri, Metal düzeltme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CELETTE GMBH

  Almanya

  CELETTE GMBH, yılında kurulan ve Metal düzeltme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JENNY PRECISION AG

  İsviçre

  JENNY PRECISION AG, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal düzeltme makineleri, Metal düzeltme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Felben-Wellhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. PHOENIX CONSULTING S.R.L.

  Romanya

 4. ASG ALLWEIER SYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Allweier ismi, 1970 yılından bu yana Konstanz Gölü civarındaki yüksek teknoloji bölgesinde yüksek kaliteli sistem bileşenleri, tornalanmış ve frezelenmiş parçalar ve dişli teknolojisi anlamına gelmektedir. 2002 yılından bu yana, Allweier Systeme GmbH (ASG) şirketi dişli yapımı ve tahrik teknolojisindeki temel yetkinlikleri bünyesinde bir araya getirmektedir. Şirket, yenilikçi ve birinci sınıf ürünlerin sağlayıcısı olarak kendine pazarda çok kısa zamanda iyi bir isim yapmıştır: ASG şirketinin göbekten tekerlek tahrikleri yüksek güç yoğunluğu, kuvvet, dayanıklılık ve %100 Made in Germany istendiği ve takdir edildiği yerlerde kullanılır. Bu güçlü şanzımanı temel alarak, güçlü iş ortaklarımızla birlikte eksiksiz, yüksek verimli aktarma organları geliştirdik. Sonuç, en yüksek kalite standartlarını karşılayan modüler, kompakt ve müşteriye özel tahriklerdir. Hareketliliği başarıyla sürdürüyoruz – Hareketliliği sürdürmek etmek için müşterilerimizin kendileri ve ürünlerimizle ilgili taleplerini karşılamayı amaçlıyoruz. Hareketliliği başarıyla sürdürelim.

 5. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMM şeritli taşlama makineleri, parlatma makineleri, köprü testereler ve Made in Germany teknik bilgi birikimi anlamına gelir. IMM, 60 yılı aşkın süredir profesyonel yüzey işlemede ​​lider şirkettir. Ürün yelpazemiz manüel taşlama ve parlatma makinelerinden otomatik sistemlere kadar uzanmaktadır. Tıp teknolojisi, enerji, otomotiv ile havacılık ve uzay sanayilerindeki kullanıcılar için komple çözümler sunmaktayız. Sistemlerimiz Riederich'deki tesisimizde geliştirilmekte, üretilmekte ve yenilikçi yeni gelişmeler tüm dünyadaki müşterilerimizin yararına sunulmaktadır. Makinelerimiz sürekli çalışma için tasarlanmıştır. Ağır ve sağlam tasarımımız, düşük titreşimli bir işleme sağlar. Almanya içindeki satış ve dağıtımımız büyük ölçüde doğrudan yapılmaktadır. Dünya çapındaki müşterilerimize 25'in üzerinde yetkili satıcı üzerinden hizmet vermekteyiz. IMM Maschinenbau - Başarınız için çözüm!

 6. ALPHA LASER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALPHA LASER metal işleme lazer sistemlerinin önde gelen üreticilerinden biridir. Mobil lazer kaynağı alanında öncü olarak, esnek ve mobil uygulamalar için ürün yelpazemizde birçok lazer sistemimiz bulunmaktadır. Nd: YAG (neodimyum katkılı itriyum alüminyum garnetli) lazerin yanı sıra fiber lazer sistemleri sunmaktayız. Hangi lazer kaynağının işlerine en uygununun olduğuna karar vermede müşterilerimizi destekliyoruz. ALPHA LASER lazer cihazları yüksek performanslıdır. Belirtilen lazer gücü aslında iş parçasına bağlıdır. Şubelerimizde tüm makineler test edilebilir. Kaynak uzmanlarımız lazer tel veya metal tozu ile kaynak yapmak için uygulama çözümleri bulmak üzere sizinle birlikte çalışmak için zaman ayırmaktadır. Lazerle sertleştirme konusunda bizde yetkin muhataplar bulabilirsiniz. Dünya çapında bir satış ortağı ağı, müşterinin yakınlığını sağlamaktadır. Lazer geliştirme alanında 25 yıldan fazla deneyime sahibiz. Tesislerimiz Puchheim, Hannover ve Orléans'da bulunmaktadır.

 7. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK şirketi, boru hatlarının yer altına döşenmesi ve kazı yapmadan yenilenmesi için makineler ve aksesuarlarını geliştirmekte, üretmekte, pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Bu kazısız NODIG teknolojisi, su, gaz, elektrik, telekomünikasyon, uzaktan ısıtma, fiber optik kablo ağının yanı sıra boru hattı ve kanalizasyon hattı inşaatında uygulama alanı bulmaktadır. Bu özel makinelerin müşterileri ağırlıklı olarak altyapı ve özel altyapı inşaatı alanında faaliyet gösteren şirketlerdir, ancak bunların yanında su ve elektrik sağlayıcıları gibi şirketler ve iletişim ağ operatörlerini de saymak gerekir. TT tüm üretim süreçlerinde, birinci sınıf üretim kalitesine değer katmaktadır. Malzeme satın alımında dahi, TT tedarikçilerinin en yüksek kalitede mal sağlamalarına dikkat etmektedir. Özellikle üretim sürecinin başından sonuna kadar kırmızı bir hat çeken çelik çok sıkı kalite kontrollerine tabidir. İş parçalarının tornalanması, matkapla delinmesi, frezelenmesi ve taşlanması en modern üretim teknolojilerinin kullanıldığı yüksek hassasiyetli CNC kontrollü işleme merkezlerinde gerçekleştirilir.

 8. SURPLEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kullanılmış makineler alanında hizmet sağlayan Surplex, metal ve ağaç işleme makinelerinin pazarlanması, özellikle de komple tesis kapanışları konusunda uzmandır. Sanayi ve el sanatları sektöründeki satıcılar tek elden yapılan profesyonel ve müşteriye özel çözümlerden yararlanmaktadır.: Surplex, makinelerin münferiden, paket halinde veya komple tesisler halinde satın alınma ve pazarlanması konusunda uzun yıllardan bu yana deneyim sahibidir. Makinelerin ilanları, ayda yaklaşık 500.000 ziyaretçisi olan modern bir çevrimiçi pazar yeri aracılığıyla dünya çapında duyurulmakta ve satıcının amaçlarına bağlı olarak kısa sürede açık artırmaya çıkarılmakta veya geleneksel şekilde takas edilmektedir. Surplex'te iflas yöneticileri, fabrika kapanışları ve yeniden yapılanmalardan sonra büyük endüstriyel ihaleleri gerçekleştirmede için güçlü bir ortak bulacaklar. Yıllardır büyüyen bir iş alanı. Deneyimli uzmanlar, tüm pazarlama sürecini, açık arttırmanın öncesinde, sırasında ve sonrasında kontrol altında tutmaktadır.

 9. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 10. SACFORM/AGMLINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline, hem standart hem de özel makinelerin kavramsallaştırılması, imalatı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış, önde gelen bir Bobin İşleme Makinesi Üreticisi olarak öne çıkmaktadır. 2000'li yılların başında kurulan Metal Parça Üretimi için Makine Hatları, Bobin Dilimleme ve Bobin Boydan Kesme Makineleri alanındaki yolculuğumuz, mükemmelliğe olan bağlılığımızla işaretlenmiştir. Son derece yetenekli profesyonellerden oluşan özel ekibimiz, İSTANBUL'daki sanayi bölgesinin kalbinde stratejik olarak konumlandırılmış fabrikamızda faaliyet göstermekte ve hem yerel hem de uluslararası müşterilere hızlı ve verimli hizmet sağlamaktadır. Kapsamlı bir Anahtar Teslim Makine Çözüm Sağlayıcısı olarak, aşağıdaki metal işleme makinelerini ve hatlarını üretmekten gurur duyuyoruz: •Bobin Boydan Kesme Makineleri -Bobin Dilimleme Makineleri -Mekanik-Hidrolik Açıcılar -Kompakt Pres Besleme Sistemleri (Açıcı-Düzleştirici-Servo Besleyici) Sacform/AGMline olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin üretim verimliliğini artıran uygun maliyetli çözümler sunmaktır. Metal işleme alanındaki güvenilirliğimizle tanınan firmamız, İskele, Delikli Metal, Asma Tavan, Metal Izgara Platformu, Panjur, Kablo Kanalı, Metal Raflı Dolap, Hortum ve Boru Kelepçeleri, Mutfak Eşyaları, Menteşeler ve diğer metal parçalar gibi çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Makine projenizin ayrıntılarını aldıktan sonra size en rekabetçi fiyatlarımızı ve birinci sınıf hizmetimizi sunma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz