• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal doğrama makinelerinin aletleri

Sonuçlar

Metal doğrama makinelerinin aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimiz için testere, kesim ve kontrol görevlerini otomatikleştirilmiş özel makineler ile çözüyoruz. Şerit testerelerin ve robotların entegrasyonu burada odak noktasındadır. Ürünlerimiz ile geliştirme, işletime alma, işletme desteği ve değerlendirme konularında geniş kapsamlı bir hizmet çeşitliliği sunuyoruz. Hedeflenmiş olarak müşteri isteklerini ve müşteri taleplerini optimum performansa sahip makinelere ve tesislere dönüştürüyoruz. Dökümhane teknolojisi, alüminyum işleme, aşındırıcı malzemelerin işlenmesi alanlarında ve nükleer tesislerin sökülmesi konusunda faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca her zaman müşterilerimize yeni yollar açmaya ve yeni projeler uygulamaya hazırız. Özel ürünler ve çözümler için yüksek teknolojide üretim uzmanlığına sahip hizmet sağlayıcısı olarak esnek ve hızlıyız ve karmaşık değiliz.

 2. PROFILTEC SPEZIAL- MASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROFILTEC SPEZIAL- MASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lörrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOLZPROFI AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HOLZPROFI AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Roitham, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ZELLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZELLER GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Höchberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROHBIMAX AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ROHBIMAX AG, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. testere bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwarzenbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MECUT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MECUT GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Molbergen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EURO T.S.C. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  EURO T.S.C. S.R.L., yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ahşap çatılar, ağaç testereleri, şerit testere, Ahşap çatılar, metal testereleri, metal için elektrikli kesme aletleri, tomruk testereleri, yarı otomatik yatay testereler, bahçe kulübeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghedi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TH- LOHNSCHLEIFEREI DIRK GROSSMANN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  TH- LOHNSCHLEIFEREI DIRK GROSSMANN E.K., yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORBITALUM TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Dairesel bıçaklar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Afacan machinery 1978 yılında Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesinde kurulan AFACAN, kollu inşaat demiri kesme makasları ile başladığı sektördeki faaliyetlerine istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyerek günümüze kadar gelmiştir. Geçen 45 sene içerisindeki imalat tecrübesiyle Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 si kapalı toplam 10000 m2 alanda imalat kalitesini sürekli geliştirdiği son teknoloji uygulamalarla inşaat demiri kesme ve bükme sektöründe gerek el aletleri gerekse makineler konusunda güven yaratmış olan AFACAN yurtiçi piyasalarda olduğu kadar yurtdışı piyasalarda da müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi hedeflemiştir. AFACAN'ın 45 yıllık deneyimini yansıtan ürün yelpazesinde el aletleri grubu ; kollu demir kesme makasları (Bolt cutter), oturak demir kesme makasları (Rebar cutter), etriye kıvırma kolları ( stirrup bender ), demir bükme anahtarından ( bar bending keys ), makine grubu ; portatif demir kesme makineleri ( portable rebar cutting machine), portatif demir bükme makineleri (portable rebar bending machine), mekanik demir kesme makineleri ( mechanic rebar cutting machine ), hidrolik demir kesme makineleri, demir bükme makineleri ve yardımcı aparatlardan oluşmaktadır.

 1. TALLERES CANCIO

  İspanya

  Şirketimiz, hızarhaneler için, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uyarlanabilen, müşterinin tesislerini ve makinelerin gerçekten uyarlanmaları gereken faaliyeti dikkate alan, kaynakların azami ölçüde kullanımını sağlayan komple bir makine hattı sunmaktadır.

 2. MEBA MAKINA

  Türkiye

  Firmamız Türkiyede 30 yıldır üretim yapmaktadır. Mden makinaları, Metaltestereleri, tomruk dilme hızarları ve taşıma arabaları, metal sertlik ölcüm cihazları, Betondan bordür parke Taşı yapma Makinaları. Üretmektedir.

 1. FA. KRAUSE MASCHINENHANDELS- UND SERVICE GMBH

  Almanya

  FA. KRAUSE MASCHINENHANDELS- UND SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. şerit testere sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PROSAW LIMITED

  Birleşik Krallık

  PROSAW LIMITED, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. hidrolik sac kıvırma presleri, işleme merkezleri, Soğuk demir testereleri - Metal kesimi, testere bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kettering, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MEBA-METALL- BANDSÄGEMASCHINEN GMBH

  Almanya

  MEBA-METALL- BANDSÄGEMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal testereleri, şerit testere, şerit testere sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westerheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SWG STEEL TECHNOLOGY SRL

  İtalya

  SWG STEEL TECHNOLOGY SRL, yılında kurulan ve Demir testereleri ve kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, şerit testere, daire sel testereler, Metal doğrama makinelerinin aletleri, metal testereleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oggiona Con Santo Stefano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WEMA WERKZEUGE & MASCHINEN

  Almanya

  WEMA WERKZEUGE & MASCHINEN, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Thalhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EISELE KG

  Avusturya

  EISELE KG, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kufstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. PRINZ DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  PRINZ DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kazma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ağaç yetiştirme makine ve ekipmanları, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ağaç yetiştirme makine ve ekipmanları, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haselbachtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JAESPA-MASCHINENFABRIK KARL JÄGER GMBH

  Almanya

  JAESPA-MASCHINENFABRIK KARL JÄGER GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spangenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünhainichen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NEST SYSTEMS, D. O. O.

  Slovenya

  NEST SYSTEMS, D. O. O., yılında kurulan ve Kontrol ve ayar cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Çevre denetlemesi, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar, Çevre denetlemesi, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bostanj, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. INTERMACHINEX LTD.

  Bulgaristan

  INTERMACHINEX LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Değirmen - makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, metal işleme tornaları, Değirmen - makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. ATMH WERKZEUGMASCHINEN-HANDEL GMBH

  Almanya

  ATMH WERKZEUGMASCHINEN-HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FLEISCHMANN WERKZEUG & MASCHINEN GMBH

  Almanya

  FLEISCHMANN WERKZEUG & MASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Plößberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KM&W MASCHINEN UND WERKZEUGBAU GMBH

  Almanya

  KM&W MASCHINEN UND WERKZEUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Bağlama düzeneği inşası  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lutzerath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BTMO

  Fransa

  BTMO, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Bükme makine aletleri, Bükme makine aletleri, otomatik makas presler, metal zımbalama tezgah makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouffere, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ISTECH SEGATRICI

  İtalya

  ISTECH SEGATRICI, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şerit testere, testere bıçakları, atölye testereleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vanzago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LEUCO

  Belçika

  LEUCO, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. PRODIAFIX-LUX

  Lüksemburg

  PRODIAFIX-LUX, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esch Sur Alzette, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal doğrama makinelerinin aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.939 Şirketler