• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal işleme makine aletleri - parça ve aksesuarlar

Sonuçlar

Metal işleme makine aletleri - parça ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

 1. BULUT CNC MACHINING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BULUT CNC MAKİNA'nın Türkiye'de titizlikle üretilen talebe uygun CNC projeleriyle benzersiz hassasiyeti deneyimleyin. Mükemmelliğe adanmış olarak, bileşenleri özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlama konusunda uzmanız. Karmaşık makine parçalarından ısmarlama proje elemanlarına kadar, ekibimiz optimum çözümler için en son CNC frezeleme, tornalama ve işleme tekniklerini kullanır. Makine, havacılık, deniz hidrolik ve otomotiv dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet vererek, hassas ve verimli proje tamamlama imkanı sunuyoruz. Türkiye'de gururla üretilen, beklentileri aşan birinci sınıf çözümler için BULUT CNC MAKİNA'ya güvenin. Ürünlerimiz: • Otomotiv endüstrisi için hassas makine parçaları • Havacılık endüstrisi için hassas makine parçaları • Denizcilik endüstrisi için hassas makine parçaları • Hidrolik endüstrisi için hassas makine parçaları Ürünlerimizin en yüksek mükemmellik kriterlerini karşılamasını sağlamak için uluslararası kalite standartlarına ve sertifikalarına bağlıyız. Özel ve proje bazlı çalışarak, özel ihtiyaçlarınızı hassasiyet ve özveriyle karşılıyoruz. İster tek bir prototipe ister büyük ölçekli üretime ihtiyacınız olsun, uzmanlığımız ve kaynaklarımız beklentileri aşan sonuçları garanti eder. Kalite ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, projenizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. BULUT CNC MAKİNA ile hassasiyetin dönüştürücü gücünü deneyimleyin.

 2. EUGEN LÄGLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÄGLER® zemin döşeme ustalarının güvenilir iş ortağıdır. Teknik yenilikler ve en yüksek kalite standartları sayesinde parke zımpara makineleri alanında dünyanın lider üreticileri arasındayız. Bunda sadece teknik ilerleme değil, sağlanan fayda da etkili oldu. Bunu müşterilerimizden biliyoruz ve onlara kâr sağlıyoruz. 50 yıldan uzun süredir geliştirmelerimiz ve makine konseptlerimiz ile zemin zımparalama tekniği alanına damgamızı vurduk ve bu alanda bir devrim yaptık. Yol gösteren inovasyonlarımız sayesinde bant, santrifüj ve üç diskli zımparalama tekniklerinde uluslararası standartları belirledik.

 3. OT OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO. KG SCHWERIN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine ve makine parçalarının işlenmesi ve kaplanması, özellikle imalat ve rejenerasyon ve böylesi işlerde aracılık. Ürünlerimiz: Fason kumlama; Vakumla ısı işleme; Türbin kanatları; Fason su jetiyle kesme; WIG kaynak; Ultrasonik testler; Anafor testleri; Lazer dolgu kaynağı; Metal parçaların boyasını temizleme; oksit seramik yüzey kaplama

 4. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMW-AUTOBLOK, iş parçalarının sabit ve döner germe teknolojisi alanında bir liderdir. Dünya çapında faaliyet göstermekte olan şirket, biri Almanya'nın Meckenbeuren kentinde, diğeri de İtalya'nın Kapri kentinde olmak üzere çok modern iki üretim tesisine sahiptir. SMW-AUTOBLOK, dünya çapında 50'den fazla ülkede pazarlama, satış ve teknik servis faaliyetleri yürütmektedir. Müşteri, kendi işletmesinde birinci sınıf bir satış sonrası desteğinin yanı sıra profesyonel ve çözüm odaklı bir danışmanlık hizmetinden yararlanır. Buna ilave olarak optimal bir dağıtım lojistiği sayesinde dünya çapında, en kısa sürede yedek parça tedariki garanti edilmektedir. SMW-AUTOBLOK, müşterilerin ihtiyaçlarına küresel olarak yanıt vermektedir. Patent başvurularının yüksek sayısı şirketin yenilikçi gücünü açığa vurmaktadır. Yeni geliştirilen yüksek teknoloji ürünleri, az bakım ve optimize edilmiş hazırlık süresi gerektirirken, çoğunlukla endüstri 4.0 uyumlu ya da işleme süreçlerinin otomasyonuna uygundur.

 5. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROEMHELD, sıkıştırma teknolojisi uzmanları HILMA ve STARK ile beraber, üretim teknolojisi için sıkıştırma teknolojisi alanında kapsamlı bir ürün paleti sunan, bir şirketler grubu oluşturmaktadır. Ürün gamı, montaj ve tahrik teknolojisi bileşenleri ve sistemlerinin yanı sıra genel endüstriyel kullanım için sayısız hidrolik elemanla tamamlanmıştır. Uzun yıllara dayanan uygulama tecrübesi ve ürün çeşitliliği sayesinde, ROEMHELD grubu, şirketler üzeri ve müşteriye özel çözümler geliştirme ve sunma olanaklarına sahiptir. Toplam 510 çalışanı bulunan ROEMHELD şirketler grubunun yıllık cirosu yaklaşık 105 milyon Avro seviyesindedir. Almanya'daki 17 satış ofisinin yanı sıra pazarlama ve satış iş ortakları tarafından kapsamlı bir şekilde desteklenen yurt içi müşterilere ilave olarak ihracat da giderek önem kazanmaktadır. İhracatın Römheld'deki payı şu anda yaklaşık %50 olup, dolaylı ihracatın da hesaba katılması halinde bu oran %65 seviyesine kadar çıkmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VWH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Takım ve kalıp imalatı da üretimin bir başka ayağıdır. Üretimin odak noktası karmaşık teknik bileşenler için enjeksiyon döküm kalıpları imalatıdır. 30 yılı aşkın deneyim bu alandaki yenilikçi fikirler, profesyonel üretim ve pürüzsüz bir proje akışı için temelimizi oluşturmuştur. Enjeksiyon döküm teknolojisinin yanı sıra enjeksiyon döküm kalıpları örneklemesi standart faaliyetlerimizin arasındadır. Ayrıca şirketimizde bulunan enjeksiyon döküm tesisi de taleplerinize çok hızlı cevap vermemizi olanaklı kılmaktadır. 0 serileri, prototipler ve pilot üretimler en kısa sürede hazırlanabilir. VWH, ilk düşünce ve taslaklardan, üretim süreci üzerinden ambalajlama yönetimine kadar uzanan çok yönlü bir beceri havuzu sunmaktadır. Böylece, ilk andan itibaren projenin yönetimi sağlanabilir. Bundan sadece müşteri değil, nihaî ürün de yarar görür.

 2. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 3. RPWORLD

  Çin

  Verified by europages badge

  RPWORLD, otomotiv parçaları, tıbbi cihazlar, bilimsel aletler ve daha birçok sektör açısından önde gelen bir mekanik parça imalatçısı ve tedarikçisidir. CNC İşleme, Enjeksiyon Kalıplama, Vakumlu Döküm, Sac Metal İmalatı ve diğer hizmetlerle düşük ve orta hacimli parçaları ve son kullanım parçalarını 3 gün gibi kısa bir sürede üretiyoruz. Talep üzerine imalat hizmetimiz, ürünlerin pazara sunulmasını hızlandırma, geliştirme ve üretim maliyetlerini azaltma ve ürünün kullanım döngüsü boyunca riski en aza indirme konularında yardımcıdır. Olağanüstü hızlı prototip üretimi ve talep üzerine imalat hizmetleri sağlıyoruz. Test ve doğrulama için hızlı prototip üretimi, NPI için düşük hacimli üretim veya ticarileşmeye yönelik hızlanma konularında ihtiyaçlarınız fark etmeksizin tek noktadan imalat çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Neden Bizimle Çalışmalısınız? - Kısa Teslimat Süresi: 7/24 çalışan yüksek ölçüde otomatik ve gelişmiş makineler sayesinde, 3 gün gibi kısa bir sürede teslimat sağlanır. - Sürekli Yüksek Kalite: Gelişmiş denetim ekipmanı ve kalite kontrol sistemleri, özel parçalarınızın 3D dosyalarınız ile tutarlı olmasını sağlar. - Yüksek Hassasiyet: Ekipmanlarımızın sağladığı DIN ISO 2768 M (F) dar tolerans, spesifikasyonlarınızı tam olarak karşılar. - Tek Noktadan Çözümler: Üretim kaynaklarınızı düzene sokmak ve üretim risklerini azaltmak için CNC işleme, enjeksiyon kalıplama ve daha fazlası. - Talep Üzerine İmalat: Esneklik sayesinde özel parçalar hızlı ve etkili bir şekilde üretilir, bu sayede gelişen pazar ihtiyaçları karşılanmış olur.

 4. GRIFFING D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Griffing'in ana faaliyetleri 45 yılı aşkın bir süredir CNC metal işlemede ve 20 yılı aşkın bir süredir ön kapı aksamı (çekme kolları, kapı kolları, kapı kulpları, bağlantı elemanları, rozetler, miller, yaylı mandallar, lazer gravür) üretimindedir. Ön kapı aksamı: Önde gelen ürünler, temelden birinci sınıfa kadar 3 seri halinde kombine edilmiş modern kapı kollarıdır. Müşteriler, mümkün olan en iyi fiyata kaliteli bir kulplardan, geniş bir stil yelpazesi ve dekorlara sahip birinci sınıf kapı kollarından, kişisel dekorlardan ve parmak izi tarayıcı ve LED ışıklar gibi ilavelerden yararlanabilirler. Griffing, ağırlıklı olarak yüksek kalitenin gerekli olduğu otomotiv, ilaç ve robot endüstrisi için çalışan, CNC metal işlemede birinci sınıf bir uzmandır. Frezeleme ve tornalamanın yanı sıra ek bir metal işleme (parlatma, taşlama, kaynak vb.) ve özel imalat sağlanabilmektedir. En yüksek kaliteler ISO 9001 sertifikasıyla sağlanırken, Griffing sadece 3.1 sertifikalı malzeme kullanmaktadır.

 5. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 1. EMS99

  İtalya

  Verified by europages badge

  EMS99, paketleme makineleri (kutu paketleyiciler, kabarcıklı paketleyiciler, hat sonu vb.) için zımbalar, markalama tekerleri, hareketli karakterler üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir ve geleneksel üretimi modern tekniklerle birleştirerek müşterilerine İtalyan ve diğer menşeili çeşitli makine türleri için standart ve çizimlere veya numuneye göre özelleştirilmiş ürünler sunar. EMS99, zımba, markalama tekeri ve hareketli karakterlerin tedariğinde ulusal ve uluslararası pazarda bir referans noktasıdır.

 2. ABRAWHEEL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Abrawheel S.r.l. aşındırıcı diskler, aşındırıcı macunlar ve metal temizleme makineleri üretiminde liderdir. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşterilerimize hem İtalya'da hem de yurt dışında piyasadaki en iyi ürünleri garanti etmemizi sağlıyor. Her müşteriye özel çözümler sunmak için çalışıyoruz. Size tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayan yüksek kaliteli ürünler ve verimli hizmetler sunacağımıza güvenin.

 1. MVA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MVA D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Döküm metal kalıpları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ig Pri Ljubljani, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. TORCAMES

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TORCAMES, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Çelik, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Pirinç, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC alüminyum işleme, CNC frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espinhel Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. HSD SCHULZE-DREHTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HSD SCHULZE-DREHTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Finnentrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BACA MAKINE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BACA MAKINE LTD., yılında kurulan ve Robotik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Sivil mühendislik - müteahhitler, fason üretim işlemleri, CNC frezeleme, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, Cnc bükme , Dijital kumandalı torna sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. NUOVA PROFILATRICI ARTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA PROFILATRICI ARTA, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, saç işleme için profil makinaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albairate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AB ANDOLŠEK ALEŠ, CNC-INŽENIRING S.P.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  AB ANDOLŠEK ALEŠ, CNC-INŽENIRING S.P., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Hassas mekanik işleme, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, Küçük ebatlı parça tornalama, Metal işleme, 3D freze işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 7. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSTONE HERMELER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Demiryolu stok ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORBITALUM TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Dairesel bıçaklar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HERMAS MECANITZATS

  İspanya

  Verified by europages badge

  HERMAS MECANITZATS, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, CNC freze, mekanik parçalar, cnc freze, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, parça işçliği, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banyoles-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. METAL IN LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  METAL IN LTD, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Endüstriyel metal levha işleri, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, ince sac işleri yan sanayi hizmetleri, otomotiv endüstrisi için taşeron hizmetler, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plovdiv, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. CHOQUENET SAS

  Fransa

  1925 yılından bu yana CHOQUENET şirketi, endüstriyel uygulamalara yönelik filtre presler ile yoğunluk artırıcı filtrelerin tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Filtre presleri veya platolu filtreleri ya da yoğunluk artırıcı veya mum tipi (candle filter) filtreleri, müşterinin gereksinimlerine göre, işlenecek ürünlerin hacmine veya yoğunluğuna bağlı olarak filtreleme veya su giderme işlemlerinde optimum verim alınacak şekilde tasarlamaktayız. Tesislerinize kolaylıkla adapte olmasını sağlamak amacıyla kapasitesi 50 L ile 17000 L arasında ve işlem basıncı da 2 ile 50 bar arasında değişebilen filtreleme sistemlerinden oluşan geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktayız. Filtreleme sistemlerimizin uygulama alanları, şeker, gıda ve tarım, kimya, metalürji, farmasötik, madencilik ve kağıt endüstrileri ile endüstriyel ve kentsel atık suları tasfiye istasyonlarıdır. Müşterilerimizden en bilinenleri, SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyon kenti atık suları tasfiye istasyonu, vb...

 5. SATIMACO INDUSTRIES CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  Kalite Sözümüz: • Her siparişte eksiksiz denetim raporu. • Tüm parçalar gelişmiş CMM dahil kalite kontrol ekipmanından geçer •FAS, Proses İçi, Bitmiş parça denetimi •Tüm üretim ortakları yüksek düzeyde denetlenir ve yönetilir • ISO9001 Kalite Yönetim Sertifikalı • Kalite garantilidir. Tüm parçalar çizime uygun olarak yapılır •Malzeme Sertifikası mevcuttur. Her bir OEM doğrultusunda işlenmiş metal parçanın her zaman müşterinin spesifikasyonlarını karşılaması için çalışıyoruz. Zor projeyi kabul eder, karşılaştığımız zorlukları çalışkanlığımız ve azimle çözeriz. Müşterilerimizle dürüst ve sorunsuz iletişim, bilgili ve profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır. Geniş Ürün Yelpazesi: Ürün yelpazemiz, kalıcı kalıp ve yerçekimli döküm parçaları, alüminyum ekstrüzyon profilleri, makine metal parçaları, hassas damgalı parçalar ve sözleşmeli montajlar dahil olmak üzere her tür alüminyum döküm parçaları içerir. İlkelerimiz şu şekildedir: • Üretimin her aşamasında proaktif düşünce ve duruş sergilenir • Tüm KG testleri geçmedikçe sevkiyata izin verilmez • Ürünlerin KG standartlarına uygun olmadığı tespit edildiğinde, %100 sorumluluğu üstleniriz. Başlıca rekabet avantajlarımız: • PPAP imkanı • Tek noktadan alüminyum kaynağı • OEM üretim imkanı • Takım tasarımı imkanı • Üretim mühendisliği imkanı.

 6. MG MAKINA

  Türkiye

  MG MAKİNA; Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren sanayicilerimiz ile 2011 yılı aşan güvene dayalı işbirliği yaparak sektörde deneyim sahibi olan Mustafa GÖK tarafından kurulmuştur. Sektörün lider firmalarının bayilikleri ve kaliteli ithalat ürünleriyle talaşlı imalat ve metal işleme sektöründe kullanılan tüm takım tezgâhlarını üstün hizmet anlayışıyla Türk sanayisine sunmaktadır. Satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için üzerine düşebilecek fedakârlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 7. FARGO METAL

  Türkiye

  Her türlü makine yedek parça üretimi ve talaşlı imalat alanında faaliyet göstermekte olan firma; vizyonunu ve aynı zamanda gelecek ve günümüz iktisadi hayata bakış açısını özetleyen sloganında da belirtildiği gibi; “We need creative technology - Yaratıcı teknolojiye ihtiyacımız var “ diyerek, yola çıktığı ilk günden itibaren teknolojiyi ve kaliteyi, çalışma prensiplerinin merkezine koymuş, kısa sürede imalat kapasitesi ve personel sayısını artırmıştır. “Önce kalite ve daima kalite” düsturu ile faaliyetine ilk günkü heyecanı ile devam etmekte olan firmamız, kuruluşundan iki yıl sonra yeni yerine taşınarak makine parkını ve üretim kapasitesini 4 kat artırmıştır. Bölgesinde değerli ve sektöründe öncü firmalara hizmet etmekte olan Fargo Metal ve Makine, tamamı 2020 ve 2021 model 4 eksen cnc işleme merkezi ve cnc torna makinelerinden oluşan , aynı zamanda hem seri hem çok hassas işlemlere uygun olan makine parkı, alanında deneyimli ve çözüm üretebilen, yaratıcı ve aynı zamanda tecrübeli ekibi ile bölgesinde örnek gösterilen bir firma olma hedefini hızla gerçekleştirmektedir. Yeni yerindeki faaliyetinin birinci yılının sonunda firma, hizmet verdiği kapalı alanını iki katına personel sayısını üç katına çıkararak , artan talebi karşılamak adına büyümeye emin adımlarla devam etmektedir. çelik ve mataller makinede işleme çelik ve metal işleme çelik ve metallerde diş açma çelik ve metallerin dönüştürülmesi otomotiv yedek parça

 8. BÖNI AG

  İsviçre

  Böni AG şirketi 3. nesil tarafından yönetilen bir aile işletmesidir. 1933 yılındaki kuruluşundan bu yana, metal işleme sanayisi için hassas aletler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Hassas aletler konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan şirket, kabartma takımları (CNC makineleri için işaretleme araçları) ve tırtıl çekme aletlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Kaliteye ve kullanım ömrüne yönelik olarak taleplerin artması, günümüzde makine ve takımlardan en yüksek beklentileri beraberinde getirmektedir. Standart takımlardan oluşan geniş ürün yelpazesi bu gereksinimleri karşılamakta ve böylece müşterilerimizin rekabette belirleyici bir avantaj elde etmesini sağlamaktadır. Dönen parçaların tırtıllanması veya etiketlenmesi için kullanılan araçlar uzun yıllara dayanan temel yetkinliklerimiz arasındadır. Kapsamlı ürün yelpazemiz, iş parçalarınızı verimli ve ekonomik bir şekilde işlemenizi olanaklı kılar.

 9. ANDRITZ KAISER GMBH

  Almanya

  Çevresel ekipmanlar da dahil olmak üzere, delme ve şekillendirme makineleri için mühendislik hizmetleri ve üretimin yanı sıra delme ve şekillendirme makineleri için servis hizmetleri. İsmimiz şekillendirme teknolojisinde en yüksek kaliteyi temsil etmektedir. Standart makinelerin yanında, en basit mekanik preslerden, konveyör sistemleri ve otomasyonlu komple üretim hatlarına kadar her uygulama için özel çözümler sunmaktayız. Modüler tasarım, ana modüllerin kapsamlı standardizasyonu ile üniversal bir uygulama olanağı sağlamaktadır. Bunlara ek olarak, mühendislik ekibimiz her sistemi yerel koşullara en iyi şekilde uyarlamaktadır. Ürünlerimiz: Zımbalanmış ve şekillendirilmiş parçalar için komple üretim hatları, baskılı devre kartı kesim tesisleri, 630 ile 25.000 kN aralığındaki geleneksel KAISER delme ve şekillendirme makineleri, 1000 ile 25.000 kN aralığındaki KAISER servo presler, 630 ile 4000 kN aralığında, 2D ve 3D hızlı presler, doğrusal tahrikli transfer sistemleri, KWV rulo besleyiciler, tam otomatik takım değiştirme sistemleri.

 10. PEMTEC GMBH

  Almanya

  PEMTec hassasiyet demektir. Hassas elektro kimyasal metal işleme konusunda uzmanlaşmış olan PEMTec, makine geliştirme ve üretimini alanında faaliyet gösteren bir makine yapım şirketidir. 1995 yılında kurulmuş olan şirketin bünyesine 2003 yılında Fransa'nın Forbach kentindeki geliştirme ve üretim tesisiyle PEMTec SNC de katıldı. PEMTec şirketinin merkezi Trier-Konz'dadır. Dünya genelindeki uygulama merkezlerimiz ile müşterilerimize PECM makineleri için takım ve uygulama üretiminde destek vermekteyiz. Uluslararası yönelimli bir şirket olarak dünya çapında faaliyet göstermekteyiz. PECM (PECM: Hassas Elektro Kimyasal Metal İşleme) yöntemi ve teknolojisini daha da geliştirdik ve standartlaştırdık. Biz buna "PEM" adını verdik. Bu terim zaman içinde teknolojik bir kavram haline geldi. PECM teknolojisini daha da geliştirmek amacıyla, üretilecek iş parçalarının şekli ve kalitesine ilişkin olarak artan talepler bizi teşvik etmektedir. Günümüzde bu alanda teknoloji liderlerinden biri olmamız, bu teşvikin ne kadar ilham verici olduğunun bir göstergesidir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal işleme makine aletleri - parça ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.106 Şirketler