• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metalleri sinterleme topaklama için makine aletleri

Sonuçlar

Metalleri sinterleme topaklama için makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. SYSTEC VACUUM SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Systec Gruppe, uzun yıllara dayanan deneyim, yetkinlik ve bilgi birikimi sayesinde, özellikle yüksek üretim kalitesiyle standartları belirleyen, sektöre özel çözümler üretmektedir. SYSTEC Gruppe şirketi, endüstri için yeni malzemelerin, proses ve sistem teknolojilerinin üretimi ve işlenmesi için teknolojiler ve değerli stratejik ham maddelerin geri kazanımı için araştırma ve teknolojiler sunmaktadır. 3000°C'ye kadar yüksek sıcaklık prosesleri için PVD kaplama sistemleri ve vakumlu işlemler için sistem teknolojisi geliştirir ve üretir.

 2. RPM RAPID PRODUCT MANUFACTURING GMBH

  Almanya

  RPM RAPID PRODUCT MANUFACTURING GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel prototipler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri, plastik malzemelerin kalıplanması, Plastik kalıplar, Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri, Otomotiv sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helmstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TORNOS SA

  İsviçre

  TORNOS SA, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moutier, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. KARL SIMON GMBH & CO. KG

  Almanya

  KARL SIMON GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri, alet yapımı, galvano teknik, Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aichhalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. M.G.M. SOLUTION S.R.L. SOC. UNIPERS.

  İtalya

  M.G.M. SOLUTION S.R.L. SOC. UNIPERS., yılında kurulan ve Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer, granit ve taş işçiliği için elmaslı aletler., hassas teraziler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ELETTRON SAS

  İtalya

  ELETTRON SAS, yılında kurulan ve Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak baskı, endüstriyel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GEREEDSCHAPDEAL

  Hollanda

  GEREEDSCHAPDEAL, yılında kurulan ve Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. alet takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. GLORY INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  GLORY INDUSTRY CO.,LTD, yılında kurulan ve Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kunshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. SINTERIZADOS MONTBLANCH SA

  İspanya

  SINTERIZADOS MONTBLANCH SA, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. EXTINGUISHER AND FIRE DOOR MACHINE

  Çin

  EXTINGUISHER AND FIRE DOOR MACHINE, yılında kurulan ve Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yantai, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. TOZMETAL TICARET VE SANAYI A S

  Türkiye

  TOZMETAL TICARET VE SANAYI A S, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri, Metalleri sinterleme/topaklama için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. APLICACIONES INDUSTRIALES DEL SINTERIZADO SOCIEDAD ANONIMA.

  İspanya

 1. THE PATENT FERRULE CO LTD

  Birleşik Krallık