• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve konserveleri

Sonuçlar

Meyve konserveleri - Ithalat/Ihracat

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 2. GRECO ALIMENTARE - CONSERVE ALIMENTARI DAL 1950

  İtalya

  Verified by europages badge

  300 hektardan fazla alanı kapsayan bir arazide her türlü sebzeyi ekiyor, işliyor ve dönüştürüyoruz. En önemli ürünümüz, her yıl milyonlarca parça işlenen enginardır; ancak bunun yanı sıra domates, patlıcan, kabak, biber ve soğan da aynı öneme sahip diğer ürünlerimizdir. Doğal veya yağda ürettiğimiz konservelerimiz farklı ambalaj türlerine sahip olabilir: müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre torba, 1kg'lık, 3kg'lık bidon ve lakton. Firmamız, 200'ün üzerindeki çalışanının profesyonelliğinden ve sahip olduğu konserve sektöründeki en ileri teknolojilerden faydalanmaktadır. Bu, sebzeleri sadece bir kaç adımda ve her zaman hasattan sonraki birkaç saat içinde doğrudan taze halinden dönüştürmemize olanak tanır. Aralarında BRC food, ISO 9001: 2008 ve ICEA Biyolojik Ürün Sertifikası olmak üzere gıda sektöründeki en önemli sertifikaları almayı başardık. Son yıllarda Slow Food ile işbirliğimiz sayesinde Fiaschetto di Torre Guaceto domatesi sosunu üretiyoruz.

 3. TRENDY FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  TRENDY FOODS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Baharatlar, Un ve irmik, İçecek ithalat - ihracatı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Sebze konserveleri, Çikolata şekerleme, Dondurulmuş yemekler, Baharatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vottem (z.i. De Milmort), Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TAISI

  İspanya

  Verified by europages badge

  TAISI, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyveli şekerlemeler, şuruplu meyveler, reçeller, recel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calatayud (zaragoza) España, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIDECA

  İspanya

  1965 yılından bu yana VIDECA şirketi geniş bir meyve konservesi yelpazesinden oluşan ürün satışı alanında uzmanlaşmıştır. Özel ürünlerinin çeşitliliği ve yüksek kalitesi ile diğerlerinden kolaylıkla ayrılmakta ve öne çıkmaktadır: muşmula, incir, armut, ince kabuklu ve çekirdeksiz üzüm, misket üzümü, kavun ve armut. Narenciye. Kırmızı meyveler. Ananas.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALACAM AGRI

  Türkiye

  ALACAM AGRI, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve konserveleri, taze meyveler, Meyve konserveleri, elma ticareti, incir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CONSERVAS MEDRANO

  İspanya

  CONSERVAS MEDRANO, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze konserveleri, Sebze konserveleri, pirinç esaslı ya da hamurişi hazır yemekleri, yerel ve özel yemekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tudela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MELETIADIS S.A

  Yunanistan

  MELETIADIS S.A, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şeker, fındıklı çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Almanya

  OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık konservesi, Meyve konserveleri, Dondurulmuş besinler, Balık konservesi, Meyve konserveleri, Espresso kahve, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SABORES DEL GUIJO

  İspanya

  SABORES DEL GUIJO, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. recel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guijo De Santa Bárbara, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. WECKONLINE INTERNATIONAL

  Hollanda

  WECKONLINE INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Daarlerveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. UNISTAR TREJD

  Kuzey Makedonya

  UNISTAR TREJD, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve konserveleri, ekmek üzerine sürülecek sebze kreması, konserve gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veles, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 1. FRUCOPASA

  İspanya

  FRUCOPASA, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir. Meyve konserveleri, Meyve konserveleri, reçeller, konserve, meyve reçelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BINACED - HUESCA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES

  Belçika

  HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Konserve sebzeler, Meyve konserveleri, konserve gıdalar, Konserve sebzeler, arşivler, Meyve konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hove, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MERMELADAS BUBUB S.L.U.

  İspanya

  MERMELADAS BUBUB S.L.U., yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bulbuente (zaragoza), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. LESAGE

  Belçika

  LESAGE, yılında kurulan ve Konserve sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. meyve konserveleri, şaraplar, soslar, toptan pasta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostvleteren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BEM ALIMENTAR, LDA

  Portekiz

  BEM ALIMENTAR, LDA, yılında kurulan ve Konserve sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt ürünleri, balık konserveleri, meyve konserveleri, Süt ürünleri, norcınerıe (şarküteri) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valença, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. ALFA-NISTRU SA

  Moldavya

  ALFA-NISTRU SA, yılında kurulan ve Meyve bazlı hazır ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve konserveleri, Meyve konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soroca, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 7. VICENTE PERIS

  İspanya

  VICENTE PERIS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. meyve konserveleri, taze meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foios, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. CONSERVES GUINTRAND SA

  Fransa

  CONSERVES GUINTRAND SA, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Sebze konserveleri, Sebze konserveleri, armut sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpentras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CULINARI MUNDI

  Fransa

  CULINARI MUNDI, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bitkisel yağlar, Meyve konserveleri, Bitkisel yağlar, Meyve konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CASA DO VALE - FLAVOURS

  Portekiz

  CASA DO VALE - FLAVOURS, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. CANALES Y PUENTES HISPANOPANAMEÑOS S.L

  İspanya

  CANALES Y PUENTES HISPANOPANAMEÑOS S.L, yılında kurulan ve Tropikal meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. toptan kahve, meyve konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novelda, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA

  Moldavya

  FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve özü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calarasi, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 5. PACIFIC OCEAN KFT

  Macaristan

  PACIFIC OCEAN KFT, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. diyabetik gıdaları, recel, pasta likörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vac, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 6. PLEXIMS SRL

  Moldavya

  PLEXIMS SRL, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve konserveleri, taze meyveler, Meyve konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 7. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Slovakya

  DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Baharat özü ve baharat, Sebze konserveleri, Meyve konserveleri, Konserve etler, Baharat özü ve baharat, Sebze konserveleri, Meyve konserveleri, Konserve etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kvetoslavov , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. JOLLY JOCKER LLC

  Beyaz Rusya

  JOLLY JOCKER LLC, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 9. DONELLO FOOD

  Türkiye

  DONELLO FOOD, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekolojik reçeller, Helva, Tahin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. HAPPYMAMA

  İtalya

  HAPPYMAMA, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve konserveleri ve reçeller, organik meyve kompostoları, Meyve konserveleri ve reçeller, Reçel ve marmelatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavriago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz