• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • paketleme ve ciltleme- makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Paketleme ve ciltleme- makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elektrikli motor imalat endüstrisinin ve tam otomatik üretim sürecinin güçlü ve güvenilir bir geliştirme ortağıyız. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH, stator üretimi için makine ve aletlerin planlanması, tasarımı, üretimi ve montajı alanında güçlü bir bilgi birikimine sahiptir. Müşterilerimiz, ayrıca komple ürünleri ve üretim hatlarını optimize etmedeki sorunlar ve görevler için ileri düzeyde danışmanlıktaki uzmanlığımızı takdir etmektedirler. Yakın işbirliği sayesinde, uzmanlıkla uyarlanmış ve yenilikçi bilgilerimizle, sarım ve çekme teknolojisi, stator şekillendirme ve bantlama, makineler ve tüm imalat alanları için komple takım oluşturmada optimum şekilde uyarlanmış çözümler yaratmaktayız.

 2. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine gamı şunları içerir: Halka merkezli sarım makineleri ve otomatları; Stator sarım makineleri ve otomatları; Kombine tel ve bant sarım sistemleri; Bandaj makineleri ve yarı otomatları; Tel frenleri; bant sarım makineleri; Jeneratör çubukları için bandaj makineleri; Isıtma şeridi ve spiral sarım makineleri; Spiral sarım makineleri; Katman sarım ve halka sarım makineleri. Şirketin performans profili şunları içermektedir: Kullanılmış sarım makinelerinin ve sistemlerinin en modern standart, teknoloji ve kumanda ile yenilenmesi. Makine mühendisliğinde kullanılan tüm yaygın malzemelerin mekanik olarak işlenmesi. Mekanik veya elektro mekanik bileşenlerin montajı. PLC programlama. Şirket, müşterilerine sarım işlerindeki sorunların çözülmesi için kapsamlı danışmanlık ve yardım sunmaktadır. Bundan 20 yıldan daha uzun bir süre önce Berlin'de CWIEME'nin açılmasından bu yana, F.U.R. daima orada bulunmuş ve ulusal ve uluslararası katılımcılara her yıl yeni nesil makinelerini sunmuştur.

 3. OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. laminasyon makinesi, ambalaj hattı, metal ambalajlar için makine sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gevelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ERKA VERPACKUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERKA VERPACKUNGSSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wilhelmshaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AMSA VERPACKUNG GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AMSA VERPACKUNG GMBH, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Altach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DORU MACHINERY

  Türkiye

  Firmamız insan ve topluma değer katmak için 2007 yılının Mart ayında kurulmuş; makina imalatı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Torbalama kantarı imalatıyla başladığımız sektörde, tam otomatik dikey paketleme makineleri, sıvı dolum makineleri, otomatik numune alma sondası imalatıyla üretim kapasitemizi artırdık. Arge çalışmaları sonucunda 2014 yılından itibaren tam otomatik küp şeker üretim tesisleriyle anahtar teslim projeler gerçekleştirmeye başladık. Firmamızın faaliyet alanlarının merkezinde müşterilerimiz vardır. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer katarken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz. Dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ile 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde uluslararası kalite standartlarından taviz vermeden üretim yapan firmamız yakın gelecekte sektörün öncü kuruluşlarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 2. NEO MACHINE

  Türkiye

  as we are Neo machine we are producer of Packaging machine from TURKIYE. packaging machine vacuum packaging machine food packaging machine blister packaging machine skin packaging machine packaging machine operator packaging machinery shrink packaging machine bosch packaging machine automatic packaging machine coffee packaging machine pill packaging machine packaging machine alibaba packaging machine automation packaging machine ahmedabad packaging machine amazon packaging machine aliexpress packaging machine automatic packaging machine and packing machine automatic price packing machine and cover a-b-c packaging machine corp air pillow packaging machine automatic liquid packaging machine ammunition packaging machine air packaging machine automatic packaging machine project pdf arodo packaging machine automatic pill packaging machine aluminium foil packaging machine packaging machine blades packaging machine bakery packaging machine bhubaneswar packaging machine bangladesh packaging machine box packaging machine biltong packaging machine bubble packing machine bangalore packing machine belt packing machine blade box packaging machine bottle packaging machine bread packing machine biscuit packaging machine blister card packaging machine bosch vffs packaging machine pdf beef jerky packaging machine packaging machine companies packaging machine cost packaging machine cutter

 3. EUGEN SCHMIDT GMBH

  Almanya

  EUGEN SCHMIDT GMBH, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, St. Ingbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HERAC GMBH VERPACKUNGSTECHNIK

  Almanya

  HERAC GMBH VERPACKUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Senden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STRAPEX AUSTRIA GES.M.B.H.

  Avusturya

  STRAPEX AUSTRIA GES.M.B.H., yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Krems An Der Donau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. CYKLOP GMBH

  Almanya

  CYKLOP GMBH, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. USLUPAK PAKETLEME SAN. & TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  USLUPAK PAKETLEME SAN. & TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. PL MACHINING TECHNOLOGY

  Fransa

  PL MACHINING TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alet taşıyıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuilly Plaisance, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. JENS MÜLLER KUNSTSTOFFVERPACKUNG

  Almanya

  JENS MÜLLER KUNSTSTOFFVERPACKUNG, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PAKMAK AMBALAJ LTD. STI.

  Türkiye

  PAKMAK AMBALAJ LTD. STI., yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. otomatik çemberleme makinaları, otomatik streç film sarma makinesi, kutular için bantlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SKYPACK MASZYNY PAKUJĄCE

  Polanya

  SKYPACK MASZYNY PAKUJĄCE, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kielce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. VANTA EXPERT DE SOLUTION D'EMBALLAGE INTELLIGENT

  Çin

  VANTA EXPERT DE SOLUTION D'EMBALLAGE INTELLIGENT, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karton kutu ambalajı, ambalaj ipleri, otomatik paketleme hattı, NBK koruma giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG ING. JOSEF RIEGLER

  Avusturya

  VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG ING. JOSEF RIEGLER, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA

  Polanya

  SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA, yılında kurulan ve Ambalaj ve dış ambalaj - makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Ambalaj sanayi için karton, Paketleme ve ambalaj firmaları, Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Ambalaj sanayi için karton, Paketleme ve ambalaj firmaları, kutulama işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. UGPACK

  Tayvan R.O.C.

  UGPACK, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taichung, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 1. OMS INTERNATIONAL PACKAGING SOLUTION GMBH

  Almanya

  OMS INTERNATIONAL PACKAGING SOLUTION GMBH, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karlsdorf-Neuthard, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DOMINO PRINTING MÉXICO

  Meksika

  DOMINO PRINTING MÉXICO, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. barkotlayıcılar, gıda endüstrisi için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Industrial Naucalpan, Meksika 'de bulunmaktadır.

 3. DMS CONVERTING

  Türkiye

  DMS CONVERTING, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rulo keseler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bolu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SCANPACK SP.J.

  Polanya

  SCANPACK SP.J., yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kağıt germe aleti, denk çemberleri, doldurma makinaları, Merdiven frezesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrzeszów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. SUGAPACK - EMPACOTAMENTO AÇUCARES, LDA.

  Portekiz

  SUGAPACK - EMPACOTAMENTO AÇUCARES, LDA., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Şeker, Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Şeker sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alenquer, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. PENTA SERVIS

  Çek Cum.

  PENTA SERVIS, yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kartonlama - Makineler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kartonlama - Makineler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. ITW MIMA PACKAGING SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  ITW MIMA PACKAGING SYSTEMS, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj için esnek film kaplama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SHRINKIT LIMITED

  Birleşik Krallık

  SHRINKIT LIMITED, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Newton Saint Faith, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. EXTRA COMPANY

  Suriye

  EXTRA COMPANY, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Damascus, Suriye 'de bulunmaktadır.

 10. QINGDAO WANFENGYUAN PIPING SYSTEM CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO WANFENGYUAN PIPING SYSTEM CO.,LTD, yılında kurulan ve Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süslemelere kıtık doldurma, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiaonan, Qingdao City, Shandong Province, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Paketleme ve ciltleme- makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.191 Şirketler