• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • peynir

Sonuçlar

Peynir - Ithalat/Ihracat

 1. GRISTIREN LIMITED

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Gristiren Ltd, lezzetli ve sağlıklı peynir muadilleri ve vegan peynir ürünleri alanında lider bir Yunan üreticisidir. Amacımız, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunarak perakende ve catering işletmeleri için en iyi çözümleri sağlamaktır. Peynir muadillerimiz ve vegan peynir ürünlerimiz soya, yemişler ve tahıllar gibi en iyi bitki bazlı bileşenlerden yapılır ve süt, laktoz ve diğer hayvansal ürünleri içermez. Sadece lezzetli değil, aynı zamanda sağlıklı ve çevre dostu ürünler sunmaya kendimizi adadık. Ürünlerimiz, farklı uygulamaların gereksinimlerine uyacak şekilde bloklar, dilimler ve rendelenmiş dahil olmak üzere çeşitli ambalaj boyutlarında mevcuttur. Restoranınız, kafeniz veya perakende satışlarınız için ürünlerimize ihtiyacınız varsa, sizin için doğru ambalaj boyutuna sahibiz. Gristiren Ltd olarak, ürünlerimiz için en yüksek kalite standartlarını sağlamak üzere en son teknoloji ve ekipmanları kullanan son teknoloji üretim tesislerimizle gurur duyuyoruz. Tesislerimizden çıkan her ürünün tat, doku ve kaliteye dair katı standartlarımızı karşıladığından emin olmak için sıkı kalite kontrol prosedürleri uyguluyoruz. İster perakendeci, ister catering işletmesi olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru ürün ve ambalaj boyutuna sahibiz. En lezzetli, kaliteli ve çevreye duyarlı peynir muadilleri ve vegan peynir ürünleri için bizi seçin.

 2. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 4. ALBORA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sütün peynire dönüşme sürecinin otomatik olarak yönetimi (kazanlarla çalışma): ısıtma, mayalama, pıhtılaştırma (koagülasyon), pıhtının kesimi, peynir suyunun süzülmesi. Küçük kapasiteli veya yüksek kapasiteli üretim için isteğe göre büyüklükte peynir imalathanesi.

 5. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader soğan konusunda uzmandır. Özel ayıklama ve paketleme istasyonumuzla tamamen soğan yetiştiriciliğiyle ilgileniyoruz. Saatte 75 ton kapasiteyle soğanlar tasnif edilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ustalıkla birleşerek FlevoTrade soğanının kalitesiyle dünya çapında tanınmasını sağlamaktadır. Ayrıca, FlevoTrade kendi markası altında geniş bir 'rafa hazır' ürün yelpazesi sunmaktadır. Yılların ithalat ve ihracat deneyimi sayesinde ürünlerimiz özenle seçilmekte ve dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Hollanda'nın Flevoland kentinde yer alan şirketimiz, kaliteli şirket içi hizmet ve geniş depolama kapasitesi sunmaktadır. Küresel ağımız sayesinde, tarladan müşteri eline kadar lojistiği yönetiyor ve dünya çapında bir kalite tadı garanti ediyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CASEIFICIO VALD'ORCIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Pienza'nın Cacio peyniri üretimi çok eski çağlara ait bir gelenek olup nesilden nesile geçerek günümüze kadar gelmiştir. Geleneksel dönüştürme yöntemini kullanan ve koruyan süt üreticileri Cooperativa di Cotignano’yu oluşturmak için birleştiler: Val d'Orcia (İtalya) çayırlarının karakteristik aromalarını içeren sütün tedariki, rafine olgunlaştırma süreleri ve özellikle de peynirin kalitesine gösterilen özen.

 2. SARCA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Yasal merkezi Soragna'da olan Sarca firması, ısıl şekillendirilmiş ve ortam içerisinde Cyrovac vakum torbaları ve film ile, sert ve yarı sert peynirlerin, Parmigiano Reggiano ve Grana Padano peynirlerinin ambalajlanmasını sağlar. Konteyner yükleme, grupaj işlemleri ile İtalya içinde ve yırtdışına nakliye, birleştirme, depolama ve taşımacılık platformları organizasyonu.

 3. CAROZZI FORMAGGI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Elli yılı aşkın bir süredir peynir üreticilerinin değerli ustalık becerilerini en modern zevkin gerektirdiği ihtiyaçlarla birleştirmeye kendimizi adadık. Bunun meyvesi olarak, sağlam bir tutkunun ve bazı mutlu sezgilerin sonucu olan ve yıllar boyunca prestijli ödüller kazanan çok çeşitli benzersiz peynirler ortaya çıkardık.

 4. DALTER ALIMENTARI S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Rendelenmiş ve porsiyonlanmış peynir üretimi, seçimi ve ambalajlanmasında uzman firmayız: ürün yelpazemizde olgunlaştırılmış italyan DOP peynirleri (Parmigiano Reggiano parmesanı, Grana Padano peyniri, Pecorino Romano koyun peyniri), grana benzeri peynirler, karışım peynirler ve sert yapılı diğer peynirler yer alır. Peynirlerimiz restoranların, catering firmalarının ve gıda sektöründe faaliyet gösteren toptancıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilir. Avrupa gıda firmalarının ve en büyük özel markalı GDO zincirlerinin tedarikçi firmasıyız.

 5. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 1. CASEIFICIO ARGIVA

  İtalya

  Verified by europages badge

  2022 yılından itibaren faaliyet gösteren Caseificio Argiva S.r.l. süt ürünleri toptan ve perakende ticareti ve dağıtımı konusunda yıllar içinde edinilen fikir ve tecrübeden doğdu. Mozzarella, ricotta, buffalo scamorza gibi sütten elde edilen gıda ürünleri üretmekte olup sadece kendi üretimi ürünler sunan barlar ve dondurmacılar ile iş ortaklığı kurmakta ve hem catering hem de idari hizmetler vermektedir.

 2. MATHOT - SOFRA

  Belçika

  Verified by europages badge

  MATHOT - SOFRA, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, Belçika peynirciliği, Peynir, Belçika tereyağları, tereyağı, Rokfor peyniri, celles sur lesse tereyağı, val de lesse tereyağı, rokfor tereyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GEORG FLES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEORG FLES GMBH, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FROMAGERIE CAP'RÉ

  Fransa

  Verified by europages badge

  FROMAGERIE CAP'RÉ, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, keçi peynirleri, toptan peynirler, peynircilik, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Busseau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BRUNNER-ANLIKER MASCHINEN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BRUNNER-ANLIKER MASCHINEN AG, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, mango, kızartmalar, domates, sebzeler, Peynir, parmesan, kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opfikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. CENTRO FORM SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CENTRO FORM SRL, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. peynircilik, olgun peynir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aidone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PATURAGES COMTOIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  PATURAGES COMTOIS, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, peynircilik, brie peyniri, savoie peyniri, kamember peyniri, gravyer peyniri, haddelenmiş çelik tüccarları, peynir geliştirme ve üretimi, ergitme peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aboncourt-Gesincourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SELEZIONE ALIMENTARE ITALIA - TERUGGI S.A.S. DI TERUGGI GIACOMO & C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SELEZIONE ALIMENTARE ITALIA - TERUGGI S.A.S. DI TERUGGI GIACOMO & C., yılında kurulan ve Özel tadımlıklar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Süt ürünleri, manda mozzarella’sı, organik gıdalar, Süt ürünleri, peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grignasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CASTELLANZA FORMAGGI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CASTELLANZA FORMAGGI SPA, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. parmesan, peynirler, keçi peynirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AH IMP-EXP

  Fransa

  Verified by europages badge

  AH IMP-EXP, yılında kurulan ve Satın alma merkezi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gıda ambalajları, Peynir, Gıda ambalajları, içecekler, Peynir, sebzeler ve meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MOZZARELLA NAPOLI

  İspanya

  Verified by europages badge

  MOZZARELLA NAPOLI, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, peynircilik, mozzarella peyniri, Peynir üretimi için makine ve sistemler, peynir fabrikaları, peynircilik, Napoli, sütlü karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olmedo-Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SEREM SOCOREM

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEREM SOCOREM, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, peynircilik ambalaj hatları, Peynir, alpma ambalaj, peynir ambalajları, peynircilik için makineler, ambalaj makineleri yeniden paketleme, peynir ambalajlama makineleri revizyonu, peynircilik ambalaj uygunluğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambray Les Tours, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BERTELLI FORMAGGI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  BERTELLI FORMAGGI S.R.L., yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. keçi peynirleri, taze peynirler, sert peynirler, emental, asıago, cacıotta, fontına, gravyer peyniri, füme provola sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fidenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CHEVRARDENNES

  Belçika

  Verified by europages badge

  CHEVRARDENNES, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. keçi peynirleri, inek peyniri, taze peynirler, peynir ve süt ürünleri, biyolojik peynir, toptan peynirler, yarı sert peynirler, poliamit ambalaj, peynir geliştirme ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HELENE DELICES GRECS

  Fransa

  Verified by europages badge

  HELENE DELICES GRECS, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Zeytinyağı, Baharatlar, Şarküteri ürünleri, Yiyecek ithalat - ihracatı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı, Yunan zeytinyağı, Yunan Natürel Sızma Zeytinyağı, Zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  İspanya

  Verified by europages badge

  CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Peynir, dana eti, domuz eti, koyun eti, kümes hayvanı etleri, Peynir, hamburger sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu De Guixols-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. DIESCH WARENHANDEL INH. ROBERT DIESCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIESCH WARENHANDEL INH. ROBERT DIESCH, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Argenbühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş

  Türkiye

  From this 47 years ago We stepped into a brand new day with the love we feel for the purity of a child's smile, the naturalness of a unique landscape, and the abundance of lush green lands. Because as much as our traditional values, what is new in every aspect of life, from production to technology, excites us. Our wish was to present our traditional tastes to the world in the most accurate and new ideas in the healthiest way, with this unending excitement inside us. This is how we started to decorate the healthy journey of milk, which we know in its most natural state, with our unique cheeses. We crowned the happiness of taking our place on the tables as the new name of cheese in a very short time, by being among the 100 fastest growing companies in the “Turkey 100 Project”. We didn't get enough, we produced the newest: We were proud of the Gold Award we won in the "Retail Package Innovation, Design, Presentation and Design in Natural Cheese" category of the Nantwich International Cheese Competition. Always aware of the responsibility of presenting taste, health and naturalness together, we worked arm in arm with the latest technology. We wanted; Let's leave unique tastes both in the palate and in the memories, in the conversations that last with joy, in the tables that smell of the country, in unforgettable moments, in happy breakfasts. Let's be the protagonist of the delicious moments that surround life as well as the pleasures between two slices.

 9. POLEN SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

 10. M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Peynir - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.173 Şirketler